Podporte vydanie knihy „Slovensko očami fotografa – sprievodca pre fotografov a turistov“

Míľnik 1/3

Pokryjeme náklady na tlač prvých desiatok kusov knihy „Slovensko očami fotografa“

Získaných 0 € 6 330 €
2 000 €
20 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

Pokryjeme základné náklady na kvalitnú tlač knihy „Slovensko očami fotografa“

Získaných 0 € 6 330 €
6 000 €
20 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

Každým ďalším príspevkom podporíte našu plánovanú cestu po Patagónii, z ktorej vznikne nasledujúci diel série „Očami fotografa“.

Získaných 0 € 6 330 €
8 000 €
20 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Filip Hrebenda
Dátum pridania
4. 9. 2023
Posledná aktualita

14. 9. 2023 18:02

Druhý míľnik

Ahojte,

po niekoľkých dňoch od spustenia kampane sa nám dnes podarilo dosiahnuť ďalší míľnik. Čo to znamená? Teraz už s istotou vieme, že kniha vyjde! Za to vám patrí veľká vďaka.

Predaj knihy pobeží ešte pár týždňov. Tie využijeme na posledné grafické úpravy a prípravy do tlače. Kým však kampaň skončí, poteší nás každé jedno zdieľanie, vďaka ktorému sa z knihy bude môcť potešiť čo najviac ľudí.

Ešte raz vám ďakujeme!

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Spoznaj Slovensko z pohľadu fotografa

Roky cestovania po Slovensku, dlhé hodiny strávené hľadaním zaujímavých lokalít na fotenie a turistiku, fotografie, ktoré obleteli svet – to všetko som natlačil do 290 strán praktického sprievodcu pre každého fotografa a turistu. Kniha „Slovensko očami fotografa“ ťa prevedie po tých najfotogenickejších miestach našej malebnej krajiny, ktoré som počas svojich ciest objavil.

Príbeh

Na svete je veľa nádherných miest a Slovensko jednoznačne patrí medzi ne. Častokrát za krásami prírody cestujeme do cudziny, no to čo máme doma až tak nepoznáme. A práve preto som sa rozhodol napísať knihu, ktorá bude inšpiráciou pre každého, kto sa túla po prírode rovnako rád ako ja.

Tento nápad vznikol už pred rokmi v čase, kedy som sa vydal dráhou profesionálneho fotografa krajiny. Precestoval som toho relatívne veľa, no napriek tomu sa na miesta, kde som vyrastal vraciam rád.

Krása ktoréhokoľvek miesta na Zemi spočíva v detailoch a výnimočnom okamihu. To sú dve veci, ktoré sa ako fotografi snažíme zachytiť. No nie každé miesto, ktoré je pekné je aj fotogenické. A tak som si pri písaní tejto knihy dal už od začiatku jasný cieľ – predstaviť ti v nej miesta, ktoré sú krásne a zároveň fotogenické. Celkovo som do knihy zahrnul 80 svojich obľúbených lokácií, na ktoré sa rád pravidelne vraciam. Viaceré z nich boli až doteraz mojim tajomstvom! Verím, že tieto miesta budú pre teba inšpiráciou, ktorá ťa povedie za ďalšími nezabudnuteľnými zážitkami v prírode!

Kniha

Kniha bude vytlačená vo formáte A5 na kvalitnom papieri, ktorý nechá vyniknúť detaily všetkých fotografií. Pevná obálka navyše podčiarkne podstatu toho, čo odlišuje poctivú knihu od iných publikácií.

Na čo sa môžeš v knihe tešiť?

  • 130 strán textu plného tipov pre fotografov a turistov
  • 80 fotogenických lokalít – pri každej z nich nájdeš informácie o trase, parkovaní, o tom v akom období sú fotogenické a akú foto-výbavu budeš pre návštevu lokality potrebovať
  • 40 bonusových strán s nápadmi na zaujímavé trasy, ktorými môžeš prepojiť viacero opísaných miest v rámci jedného výletu
  • 140 fotografií, z ktorých mnohé reprezentujú slovenskú prírodu v medzinárodných galériách

Digitálna mapa

Dôležitým doplnkom knihy „Slovensko očami fotografa“ je digitálna mapa, v ktorej nájdeš vyznačené všetky miesta uvedené v samotnej knihe s rovnakým očíslovaním. 

Táto praktická digitálna mapa, ťa dovedie na presné lokácie, ktoré som počas rokov objavovania krásnych zákutí Slovenska navštívil. Mapa obsahuje celkovo 80 fotogenických miest s ilustračnými fotografiami toho, ako daná lokalita vyzerá.

Spolu s odkazom na mapu dostaneš súbor „.kmz“, vďaka ktorému je možné importovať si mapu do aplikácie Google Earth a mať ju tak všade so sebou.

Kto za kampaňou stojí?

Volám sa Filip Hrebenda. Som fotograf zameraný na umeleckú fotografiu krajiny a člen APFSR (Asociácia Profesionálnych Fotografov Slovenska). Počas rokov svojej fotografickej dráhy som svoje práce, ktoré často reprezentovali aj slovenskú prírodu, vystavoval na mnohých miestach sveta (Londýn, Tokyo, Budapešť, Oslo, Paríž, Praha, Bratislava, New York, Haifa). Niekoľkokrát sa mi Slovensko podarilo dostať aj do veľkých médií ako BBC, The Guardian, Daily Mail a podobne. Po svete cestujem spolu so svojou manželkou Miriam, s ktorou radi objavujeme miesta, ktoré zatiaľ fotil málokto. Okrem túlania sa po prírode aj veľmi rád píšem, čoho výsledkom je aj projekt „Slovensko očami fotografa“.

Naše cesty a tvorbu možno poznáte zo sociálnych sietí (Instagram , Facebook), alebo webovej stránky https://www.filiphrebenda.com

Na čo získané peniaze použijeme?

Kvalitné zhotovenie knihy niečo stojí a my chceme aby sa každému z vás dostal do rúk výtlačok, z ktorého budete hneď nadšení. Peniaze z kampane teda v prvom rade poputujú na tlač a výdavky s ňou spojené. Kniha bude limitovanou edíciou a bude na predaj len počas kampane. Nebude zaradená na pulty kníhkupectiev. Podporou tohto projektu teda získate výnimočné produkty, ktoré nikde inde nenájdete.

Podporou knihy „Slovensko očami fotografa“ zároveň podporíte aj naše ďalšie cestovateľské plány, vďaka ktorým vzniknú nasledujúce diely série „Očami fotografa“ z rôznych fotogenických krajín sveta.

Kedy bude kniha doručená?

Kampaň bude prebiehať približne do polovice októbra. Peniaze z nej dostaneme až po jej skončení. Akonáhle však kampaň skončí, knihy poputujú do tlače a dostať by sa k vám mali už začiatkom zimy. Presný dátum zatiaľ odhadnúť nevieme. Každopádne, knihu určite budete mať vo svojich rukách najneskôr do polovice decembra!

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

14. 9. 2023 18:02

Druhý míľnik

Ahojte,

po niekoľkých dňoch od spustenia kampane sa nám dnes podarilo dosiahnuť ďalší míľnik. Čo to znamená? Teraz už s istotou vieme, že kniha vyjde! Za to vám patrí veľká vďaka.

Predaj knihy pobeží ešte pár týždňov. Tie využijeme na posledné grafické úpravy a prípravy do tlače. Kým však kampaň skončí, poteší nás každé jedno zdieľanie, vďaka ktorému sa z knihy bude môcť potešiť čo najviac ľudí.

Ešte raz vám ďakujeme!

4. 9. 2023 20:47

Jedno poobedie

Ahojte,

kampaň beží zatiaľ iba jedno poobedie a už sme spolu naplnili 75% z prvého míľnika! Ste skvelí! Prekročíme tento míľnik už zajtra? S tvojou pomocou určite áno. Poteší nás každé zdieľanie na sociálnej sieti a každé slovo, ktoré o knihe pred kamarátmi utrúsiš.

Ďakujeme!

Kedy mi bude kniha doručená?

Kampaň bude prebiehať približne do polovice októbra. Peniaze z nej dostaneme až po jej skončení. Akonáhle však kampaň skončí, knihy poputujú do tlače a dostať by sa k vám mali už začiatkom zimy. Presný dátum zatiaľ odhadnúť nevieme. Každopádne, knihu určite budete mať vo svojich rukách najneskôr do polovice decembra!

Je kniha vhodná ako darček?

Ak chceš obdarovať niekoho, kto má rád prírodu alebo fotenie, kniha bude ideálnym darčekom. Navyše, knihu ti doručíme do polovice decembra!

Akým spôsobom dostanem digitálnu mapu?

Digitálnu ti zašlem na mailovú adresu hneď po skončení kampane.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Kniha "Slovensko očami fotografa" + Mapa foto-lokalít
Prispejte 39 € a viac

Kniha „Slovensko očami fotografa“ + Mapa foto-lokalít

Zostáva 37/120

Výtlačok knihy „Slovensko očami fotografa – sprievodca pre fotografov a turistov“ spolu s praktickou digitálnou mapou, ktorá vás dovedie na presné miesta, na ktorých boli jednotlivé fotografie zhotovené.

Knihu vám doručí spoločnosť Packeta / Zásielkovňa na výdajné miesto, alebo priamo ku vám domov. TU si vyberte odberné miesto a v ďalšom kroku ho prosím napíšte do poznámky spolu so svojou e-mailovou adresou.

Odmena Zostáva 37/120

1× Kniha „Slovensko očami fotografa“ + 1× Digitálna mapa foto-lokalít

Získať túto odmenu
Kniha "Slovensko očami fotografa"
Prispejte 29 € a viac

Kniha „Slovensko očami fotografa“

Zostáva 19/50

Výtlačok knihy „Slovensko očami fotografa – sprievodca pre fotografov a turistov“.

Knihu vám doručí spoločnosť Packeta / Zásielkovňa na výdajné miesto, alebo priamo ku vám domov. TU si vyberte odberné miesto a v ďalšom kroku ho prosím napíšte do poznámky.

Odmena Zostáva 19/50

1× Kniha „Slovensko očami fotografa“

Získať túto odmenu
Chcem dve knihy a mapy!
Prispejte 59 € a viac

Chcem dve knihy a mapy!

Zostáva 38/50

2 výtlačky knihy „Slovensko očami fotografa – sprievodca pre fotografov a turistov“ spolu s praktickou digitálnou mapou, ktorá vás dovedie na presné miesta, na ktorých boli jednotlivé fotografie zhotovené.

Knihu vám doručí spoločnosť Packeta / Zásielkovňa na výdajné miesto, alebo priamo ku vám domov. TU si vyberte odberné miesto a v ďalšom kroku ho prosím napíšte do poznámky spolu so svojou e-mailovou adresou.

Odmena Zostáva 38/50

2× Kniha „Slovensko očami fotografa“ + 2× Digitálna mapa foto-lokalít

Získať túto odmenu
Kniha „Slovensko očami fotografa“ + Mapa foto-lokalít + E-book "Kompozícia v krajinárskej fotografii"
Prispejte 69 € a viac

Kniha „Slovensko očami fotografa“ + Mapa foto-lokalít + E-book „Kompozícia v krajinárskej fotografii“

Zostáva 14/30

Výtlačok knihy „Slovensko očami fotografa – sprievodca pre fotografov a turistov“ spolu s praktickou digitálnou mapou, ktorá vás dovedie na presné miesta, na ktorých boli jednotlivé fotografie zhotovené.

Súčasťou tejto odmeny je takmer 200-stranový e-book „Kompozícia v krajinárskej fotografii“, v ktorom sú „ľudskou rečou“ vysvetlené základné aj pokročilé techniky komponovania.

Knihu vám doručí spoločnosť Packeta / Zásielkovňa na výdajné miesto, alebo priamo ku vám domov. TU si vyberte odberné miesto a v ďalšom kroku ho prosím napíšte do poznámky spolu so svojou e-mailovou adresou, kvôli zaslaniu e-booku a digitálnej mapy.

Odmena Zostáva 14/30

1× Kniha „Slovensko očami fotografa“ + 1× Digitálna mapa foto-lokalít + 1× E-book „Kompozícia v krajinárskej fotografii“

Získať túto odmenu
Kniha + Mapa + Poukaz na fotografický workshop
Prispejte 199 € a viac

Kniha + Mapa + Poukaz na fotografický workshop

Zostáva 5/5

Výtlačok knihy „Slovensko očami fotografa – sprievodca pre fotografov a turistov“ spolu s praktickou digitálnou mapou, ktorá vás dovedie na presné miesta, na ktorých boli jednotlivé fotografie zhotovené.

Súčasťou odmeny je aj darčekový poukaz na ktorýkoľvek fotografický workshop v ponuke na webe www.filiphrebenda.com (v hodnote 159€). Ide o ideálny darček pre milovníka prírody, ktorého baví túlať sa po Slovensku alebo po svete so svojim fotoaparátom.

Knihu vám doručí spoločnosť Packeta / Zásielkovňa na výdajné miesto, alebo priamo ku vám domov. TU si vyberte odberné miesto a v ďalšom kroku ho prosím napíšte do poznámky spolu so svojou e-mailovou adresou.

Odmena Zostáva 5/5

1× Kniha „Slovensko očami fotografa“ + 1× Digitálna mapa foto-lokalít + 1× Darčekový poukaz na fotografický workshop

Získať túto odmenu
Mapa foto-lokalít
Prispejte 19 € a viac

Mapa foto-lokalít

Praktická digitálna mapa, ktorá vás dovedie na presné miesta, ktoré som počas rokov objavovania krásnych zákutí Slovenska navštívil. Mapa obsahuje celkovo 80 fotogenických miest s ilustračnými fotografiami toho, ako daná lokalita vyzerá.

Spolu s odkazom na mapu dostanete súbor „.kmz“, vďaka ktorému je možné importovať si mapu do aplikácie Google Earth.

Odmena

1× Digitálna mapa foto-lokalít

Sponzor projektu
Prispejte 500 € a viac

Sponzor projektu

Zostáva 3/3

Hlavným sponzorom tejto knihy budú jej čitatelia. No ak máte záujem o určitú formu užšej spolupráce v súvislosti s projektom, teraz máte príležitosť! Forma partnerstva môže byť rôzna – cez dodanie väčšieho množstva kníh, prednášky o fotení na horách až po rôzne promo na sociálnych sieťach. Je to iba na Vás. V prípade záujmu ma kontaktujte na mailovú adresu: filiphrebendaphoto@gmail.com

Zostáva 3/3
Chcem ťa podporiť
Prispejte 5 € a viac

Chcem ťa podporiť

Ak chcete podporiť moju tvorbu a nechcete za to knihu ani mapu. Keďže si však vážim každý príspevok, pošlem vám súbor niekoľkých fotiek vhodných na tapetu počítača alebo mobilu.

Odmena

1× súbor piatich fotografií

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Kniha "Slovensko očami fotografa" + Mapa foto-lokalít
Prispejte 39 € a viac

Kniha „Slovensko očami fotografa“ + Mapa foto-lokalít

Zostáva 37/120

Výtlačok knihy „Slovensko očami fotografa – sprievodca pre fotografov a turistov“ spolu s praktickou digitálnou mapou, ktorá vás dovedie na presné miesta, na ktorých boli jednotlivé fotografie zhotovené.

Knihu vám doručí spoločnosť Packeta / Zásielkovňa na výdajné miesto, alebo priamo ku vám domov. TU si vyberte odberné miesto a v ďalšom kroku ho prosím napíšte do poznámky spolu so svojou e-mailovou adresou.

Odmena Zostáva 37/120

1× Kniha „Slovensko očami fotografa“ + 1× Digitálna mapa foto-lokalít

Získať túto odmenu
Kniha "Slovensko očami fotografa"
Prispejte 29 € a viac

Kniha „Slovensko očami fotografa“

Zostáva 19/50

Výtlačok knihy „Slovensko očami fotografa – sprievodca pre fotografov a turistov“.

Knihu vám doručí spoločnosť Packeta / Zásielkovňa na výdajné miesto, alebo priamo ku vám domov. TU si vyberte odberné miesto a v ďalšom kroku ho prosím napíšte do poznámky.

Odmena Zostáva 19/50

1× Kniha „Slovensko očami fotografa“

Získať túto odmenu
Chcem dve knihy a mapy!
Prispejte 59 € a viac

Chcem dve knihy a mapy!

Zostáva 38/50

2 výtlačky knihy „Slovensko očami fotografa – sprievodca pre fotografov a turistov“ spolu s praktickou digitálnou mapou, ktorá vás dovedie na presné miesta, na ktorých boli jednotlivé fotografie zhotovené.

Knihu vám doručí spoločnosť Packeta / Zásielkovňa na výdajné miesto, alebo priamo ku vám domov. TU si vyberte odberné miesto a v ďalšom kroku ho prosím napíšte do poznámky spolu so svojou e-mailovou adresou.

Odmena Zostáva 38/50

2× Kniha „Slovensko očami fotografa“ + 2× Digitálna mapa foto-lokalít

Získať túto odmenu
Kniha „Slovensko očami fotografa“ + Mapa foto-lokalít + E-book "Kompozícia v krajinárskej fotografii"
Prispejte 69 € a viac

Kniha „Slovensko očami fotografa“ + Mapa foto-lokalít + E-book „Kompozícia v krajinárskej fotografii“

Zostáva 14/30

Výtlačok knihy „Slovensko očami fotografa – sprievodca pre fotografov a turistov“ spolu s praktickou digitálnou mapou, ktorá vás dovedie na presné miesta, na ktorých boli jednotlivé fotografie zhotovené.

Súčasťou tejto odmeny je takmer 200-stranový e-book „Kompozícia v krajinárskej fotografii“, v ktorom sú „ľudskou rečou“ vysvetlené základné aj pokročilé techniky komponovania.

Knihu vám doručí spoločnosť Packeta / Zásielkovňa na výdajné miesto, alebo priamo ku vám domov. TU si vyberte odberné miesto a v ďalšom kroku ho prosím napíšte do poznámky spolu so svojou e-mailovou adresou, kvôli zaslaniu e-booku a digitálnej mapy.

Odmena Zostáva 14/30

1× Kniha „Slovensko očami fotografa“ + 1× Digitálna mapa foto-lokalít + 1× E-book „Kompozícia v krajinárskej fotografii“

Získať túto odmenu
Kniha + Mapa + Poukaz na fotografický workshop
Prispejte 199 € a viac

Kniha + Mapa + Poukaz na fotografický workshop

Zostáva 5/5

Výtlačok knihy „Slovensko očami fotografa – sprievodca pre fotografov a turistov“ spolu s praktickou digitálnou mapou, ktorá vás dovedie na presné miesta, na ktorých boli jednotlivé fotografie zhotovené.

Súčasťou odmeny je aj darčekový poukaz na ktorýkoľvek fotografický workshop v ponuke na webe www.filiphrebenda.com (v hodnote 159€). Ide o ideálny darček pre milovníka prírody, ktorého baví túlať sa po Slovensku alebo po svete so svojim fotoaparátom.

Knihu vám doručí spoločnosť Packeta / Zásielkovňa na výdajné miesto, alebo priamo ku vám domov. TU si vyberte odberné miesto a v ďalšom kroku ho prosím napíšte do poznámky spolu so svojou e-mailovou adresou.

Odmena Zostáva 5/5

1× Kniha „Slovensko očami fotografa“ + 1× Digitálna mapa foto-lokalít + 1× Darčekový poukaz na fotografický workshop

Získať túto odmenu
Mapa foto-lokalít
Prispejte 19 € a viac

Mapa foto-lokalít

Praktická digitálna mapa, ktorá vás dovedie na presné miesta, ktoré som počas rokov objavovania krásnych zákutí Slovenska navštívil. Mapa obsahuje celkovo 80 fotogenických miest s ilustračnými fotografiami toho, ako daná lokalita vyzerá.

Spolu s odkazom na mapu dostanete súbor „.kmz“, vďaka ktorému je možné importovať si mapu do aplikácie Google Earth.

Odmena

1× Digitálna mapa foto-lokalít

Sponzor projektu
Prispejte 500 € a viac

Sponzor projektu

Zostáva 3/3

Hlavným sponzorom tejto knihy budú jej čitatelia. No ak máte záujem o určitú formu užšej spolupráce v súvislosti s projektom, teraz máte príležitosť! Forma partnerstva môže byť rôzna – cez dodanie väčšieho množstva kníh, prednášky o fotení na horách až po rôzne promo na sociálnych sieťach. Je to iba na Vás. V prípade záujmu ma kontaktujte na mailovú adresu: filiphrebendaphoto@gmail.com

Zostáva 3/3
Chcem ťa podporiť
Prispejte 5 € a viac

Chcem ťa podporiť

Ak chcete podporiť moju tvorbu a nechcete za to knihu ani mapu. Keďže si však vážim každý príspevok, pošlem vám súbor niekoľkých fotiek vhodných na tapetu počítača alebo mobilu.

Odmena

1× súbor piatich fotografií