Ako Donio funguje?

Donio je fundraisingová platforma pre všetkých, ktorí chcú zmeniť svoj alebo niekoho iného životný príbeh. Čakajú vás výdaje spojené s nákladnou liečbou? Váš kultúrny priestor potrebuje podporu? Alebo máte nápad na podnikanie či projekt? Požiadajte o pomoc verejnosť a podporte svoj príbeh cez Donio

Odovzdáme vám 100 % získanej sumy. Ako je to možné? Náš chod hradia dobrovoľné dary našich darcov, preto si neberieme žiadne províze ani poplatky. Naviac hradíme aj poplatky spojené s bankovými transakciami.

Vytvoriť kampaň
Recenzie zakladateľov výziev a projektov

Dobročinné výzvy: Pomáhajú ľuďom a organizáciám

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, alebo zmierniť následky vyčíňania prírodného živlu, Dobročinnú výzvu môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Ako vytvoriť kampaň?

Vytvorenie kampane na Donio je jednoduché a rýchle, dá sa zvládnuť aj za hodinu. Stačí si založiť kampaň na našom webe. Vďaka tomu, že všetko prebieha online, môžete vytvoriť kampaň z pohodlia vášho domova.

V prípade, že kampaň získala cieľovú sumu alebo aspoň 200 eur (pri Dobročinných výzvach bez cieľovej sumy), získané prostriedky vám vyplatíme ešte pred jej skončením.

Naštartuj projekt: Pomáha dobrým nápadom

Organizujete koncert, natáčate seriál alebo ste vymysleli nový produkt? Sme tu pre všetkých, ktorí majú dobrý nápad a sú ochotní ho dotiahnuť až do konca. Formou odmenového crowdfundingu podporujeme komerčné i verejnoprospešné projekty či nové nápady.

Ako vytvoriť projekt?

Všetko prebieha online, preto je vytvorenie projekt cez Naštartuj projekt rýchle a jednoduché. Stačí si založiť kampaň a vyklikať ju v 5 jednoduchých krokoch. Pokojne aj z pohodlia domova

Vašu cieľovú sumu rozdelíme na projektové míľniky a vy sa tak nemusíte báť, že o získanú sumu prídete. Prostriedky vám vyplatíme už pri dosiahnutí toho prvého a ak treba, ešte pred skončením projektu.

Prečo Donio?

100 %,
to je Donio
Ano, naozaj vám odovzdáme 100 % získanej sumy. Ako je to možné? Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Náš chod preto hradíme z dobrovoľných darov, nie z provízií od zakladateľov kampaní.
Bankové
poplatky
Poznáte ten pocit, keď nemôžete zaplatiť kartou, pretože obchodník nechce platiť poplatky spojené s bankovými transakciami? Tak to sa vám u nás nestane. Nielenže vám odovzdáme 100 %, ale tiež zaplatíme poplatky za platby.
Hlavne jednoducho
a rýchlo
Donio vzniklo, aby pomáhat bolo jednoduchšie. A my svoje slovo držíme! Vďaka tomu, že všetko prebieha online, môžete vytvoriť kampaň z pohodlia vášho domova. Alebo kľudne zo zahraničia.
Sme svetoví!
Výhodou online platformy je predovšetkým jej prístupnosť, či už ste vy alebo vaši darcovia kdekoľvek. Nielenže vám môže ktokoľvek poslať dar kľudne z druhého konca sveta, na Donio si môžete vytvoriť kampaň s využitím financií v 29 krajinách sveta.
Pripraviť sa, pozor,
25 %, štart!
Financie vám vyplatíme už pri 25 % naplnení cieľovej sumy. Hoci nutnosť naplnenia 100 % cieľovej sumy môže byť svojím spôsobom motivačná, veríme, že každá suma, ktorú vám štedrí darcovia poslali, patrí vám. A preto sa môžete tešiť na finančnú podporu svojho projektu už pri dosiahnutí 25 % z cieľovej sumy.

Páči sa vám, ako fungujeme?

Vytvoriť kampaň