Ako Donio funguje?

Donio je fundraisingová platforma pre všetkých, ktorí chcú zmeniť svoj alebo niekoho iného životný príbeh. Čakajú vás výdaje spojené s nákladnou liečbou? Váš kultúrny priestor potrebuje podporu? Alebo máte nápad na podnikanie či projekt? Požiadajte o pomoc verejnosť a podporte svoj príbeh cez Donio

Odovzdáme vám 100 % získanej sumy. Ako je to možné? Náš chod hradia dobrovoľné dary našich darcov, preto si neberieme žiadne províze ani poplatky. Naviac hradíme aj poplatky spojené s bankovými transakciami.

Vytvoriť kampaň
Recenzie zakladateľov výziev a projektov

Dobročinné výzvy: Pomáhajú ľuďom a organizáciám

Sme tu pre všetkých, ktorí by si radi založili dobročinnú výzvu a požiadali o pomoc verejnosť. Či už sa jedná o chorého kamaráta, občiansku iniciatívu, podporu mimovládnej neziskovej organizácie alebo záchranu kultúrneho dedičstva, sme tu pre vás.

Ako vytvoriť kampaň?

Napíšte nám o svojom príbehu cez formulár, do 48 hodín sa vám ozveme, overíme všetky náležitosti, spoločne doladíme detaily kampane a pustíme ju do sveta.

Vytvorenie kampane na Donio je rýchle, jednoduché a prebieha online, preto môžete všetko vybaviť z pohodlia domova.

Naštartuj projekt: Pomáha dobrým nápadom

Organizujete koncert, natáčate seriál alebo ste vymysleli nový produkt? Sme tu pre všetkých, ktorí majú dobrý nápad a sú ochotní ho dotiahnuť až do konca. Formou kampaní odmenového crowdfundingu podporujeme komerčné i verejnoprospešné projekty či nové nápady.

Ako vytvoriť kampaň?

Všetko prebieha online, preto je vytvorenie kampane cez Naštartuj projekt rýchle a jednoduché. Vyplňte formulár čo najpodrobnejšími informáciami a my sa vám do 48 hodín ozveme.

Vysvetlíme vám, ako crowdfundingovú kampaň čo najlepšie pripraviť, aby ste si mohli váš sen naozaj splniť. Vašu cieľovú sumu rozdelíme na míľniky a vy sa nemusíte báť, že o získanú sumu prídete. Financie vám vyplatíme už pri splnení 25 % z cieľovej sumy.

Prečo Donio?

100 %,
to je Donio
Ano, naozaj vám odovzdáme 100 % získanej sumy. Ako je to možné? Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Náš chod preto hradíme z dobrovoľných darov, nie z provízií od zakladateľov kampaní.
Bankové
poplatky
Poznáte ten pocit, keď nemôžete zaplatiť kartou, pretože obchodník nechce platiť poplatky spojené s bankovými transakciami? Tak to sa vám u nás nestane. Nielenže vám odovzdáme 100 %, ale tiež zaplatíme poplatky za platby.
Hlavne jednoducho
a rýchlo
Donio vzniklo, aby pomáhat bolo jednoduchšie. A my svoje slovo držíme! Vďaka tomu, že všetko prebieha online, môžete vytvoriť kampaň z pohodlia vášho domova. Alebo kľudne zo zahraničia.
Sme svetoví!
Výhodou online platformy je predovšetkým jej prístupnosť, či už ste vy alebo vaši darcovia kdekoľvek. Nielenže vám môže ktokoľvek poslať dar kľudne z druhého konca sveta, na Donio si môžete vytvoriť kampaň s využitím financií v 29 krajinách sveta.
Pripraviť sa, pozor,
25 %, štart!
Financie vám vyplatíme už pri 25 % naplnení cieľovej sumy. Hoci nutnosť naplnenia 100 % cieľovej sumy môže byť svojím spôsobom motivačná, veríme, že každá suma, ktorú vám štedrí darcovia poslali, patrí vám. A preto sa môžete tešiť na finančnú podporu svojho projektu už pri dosiahnutí 25 % z cieľovej sumy.

Páči sa vám, ako fungujeme?

Vytvoriť kampaň