„Z LODIČIEK NA LOĎ“: Podporte vydanie (ne)skutočného príbehu nezlomnej jachtárky

Míľnik 1/3

Pokryjem náklady na tlač polovice kníh a záložiek do Vianoc

Získaných 0 € 5 685 €
3 000 €
16 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

Okrem tlače polovice kníh môžem zaplatiť tímu skvelých ľudí, ktorí stoja za týmto vianočným zázrakom (grafika, obálka, korektúry)

Získaných 0 € 5 685 €
5 000 €
16 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

Môžem pokryť tlač všetkých kníh, zaplatiť celý tím ľudí a financovať malý marketing a poštovné.

Získaných 0 € 5 685 €
8 500 €
16 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Petra Strapáčová
Dátum pridania
20. 11. 2022
Posledná aktualita

2. 12. 2022 13:31

Má zmysel ešte prispievať po 2.míľniku? + Prekvapenie

Ahojte podporovatelia :)

Vďaka  vám, 139-tim ľuďom veriacim tomuto projektu, kniha presiahla svoj druhý míľnik, a to pokrytia nákladov na tlač polovice kníh a zaplatenie všetkých dobrých duší na nej pracujúcich. Posielam obrovské ĎAKUJEM z mojej spisovateľskej nory (s loďkou od maminy v pozadí na obraze)!

Prečo má zmysel projekt podporovať ďalej?

Stále ešte ostáva tretí míľnik, a tým je pokrytie druhej polovice nákladu knihy. V tomto bode môžem navyše zaplatiť aj malý marketing, aby kniha tešila viac ľudí, a pokryť poštovné na jej doručenie k vám.

Navyše, nezabúdajme, že hneď po tomto míľniku sa chcem zamerať na podporu detí a rozvoj tohto krásneho športu. Nenecháme predsa jachting na Slovensku zahynúť!

Prekvapenie?

Áno! Som dojatá a vďačná za vaše ohlasy a rýchle prekročenie míľnikov, a tak sa vám prvým podporovateľom chcem špeciálne odvďačiť. Viac sa dozviete čoskoro. Zároveň chystám aj jednu novú odmenu pre tých, ktorý sa projekt ešte len chystajú podporiť. :)

Krásny víkend!

Petra

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Čo sa skrýva v tejto knihe?

1 nečakaná láska. 5 rokov jachtárčenia. 3 prekonané fóbie. 5 prekročených zón komfortu. 67 týždňov na vode. 46 000 naplávaných kilometrov. 2 zdolané oceány. 134 denníkových zápiskov. 400 fotiek. 400 strán príbehov. 5 mesiacov písania. 1 rukopis.

Prečo túžim knihu dostať medzi vás?

Chcem sa s vami podeliť o svoje príbehy z pretekov a plavieb, čo sa nepodarí zažiť každému. Najmä ten šialený Severný Tichý oceán! 

Jedným z cieľov je odhaliť krásy tohto športu vám, ktorí neplachtíte. Ako aj poskytnúť rady a chuťovky" z plavieb vám, jachtárom. Želám si, aby ste sa spolu so mnou smiali, báli či plakali. A občas všetko naraz!

Knihou vás túžim inšpirovať naplniť si vaše sny, zbaviť sa strachov a myslieť pozitívne. Povzbudiť vás vykročiť do neznáma, nevzdávať sa pri prekážkach a vždy bojovať až do konca. VŽDY! 

Nikdy neviete, ktorá kniha či myšlienka vám ovplyvní život! Aj v tom tkvie čaro príbehov a kníh.

Dúfam, že vás tá moja trošku postrčí opustiť svoje komfortné zóny, oslobodiť sa a jednoducho  ŽIŤ život naplno!

O čom je teda kniha „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky?“

Je to môj jachtársky príbeh od prvého dotyku kormidla až po nekonečné preteky na Severnom Tichom oceáne na 70-stopovej plachetnici, ktorý pôvodne začal ako blog. Podávaný je bez servítky a z hĺbky srdca! Najmä však ľudskou rečou a humorne, tak aby mohol tešiť čo najviac z vás. Odborné detaily pre jachtárov sú v špeciálne označených častiach.

Ako sa to celé začalo? Ako sa v krehkej žene našla aj osobnosť nezlomnej jachtárky? Ako dokáže jachting zmeniť váš pohľad na život? A čo je v živote skutočne dôležité? To všetko a ešte viac sa dozviete v mojej knihe Z lodičiek na loď.

Čo o rukopise povedali prví čitatelia? 

„Priznám sa, že som jachtárom vždy tak trochu závidela ich dobrodružný život. Dnes ich, naopak, obdivujem. Asi tak by som v skratke zhrnula svoje dojmy po prečítaní knihy Z lodičiek na loď, v ktorej mi Peťka ozrejmila, čo slovo jachting skutočne znamená. Kniha však okrem cenných informácií o tomto nádhernom športe ponúka oveľa viac. Inšpiruje vás hlbokými myšlienkami, nabáda vás, aby ste sa zamysleli sami nad sebou a nad skutočnými životnými hodnotami, a prinesie vám pestrú škálu emócií. Táto kniha je jedným slovom výnimočná."

(moja famózna korektorka a spisovateľka – Silvia Valkovič)

„Kniha je presne o tom, čo hovorí jej názov: o prerode slečny v lodičkách na pani jachtárku. Opisuje, ako sa Peťka k tomuto športu dostala a čo si preskákala, kým sa dostala na vysnívaný Pacifik. Bola to neuveriteľná cesta! Tie 32-dňové preteky som prečítala takmer jedným dychom. Zaujímavé zápletky sa striedajú s jej pocitmi, spadnutím na dno, ale končia sa víťazstvom. Nad čím alebo nad kým? Hlavne nad ňou samotnou. Ani neviem opísať, čo cítim po prečítaní knihy – najmä to, že v mojich očiach zas vzrástla. Knihu odporúčam aj človeku ako som ja, čo nikdy nebol na lodi, ak nepočítam loďku v Benátkach alebo trajekt. Teda ani nejachtár sa v nej neutopí.

(skvelá kamarátka, líderka a multifunkčná žena – Vierka Oravec)

„Autorka popisuje zaujímavou formou aplikácie na vzdelávací systém (od škôlky až po vysokú školu) jednotlivé etapy svojho jachtárskeho života, počínajúc prvým kontaktom s loďou na firemnom teambuildingu, až po jej doposiaľ najväčšiu jachtársku výzvu na jednej z najznámejších jachtárskych súťaží na svete. Svoje zážitky poskytuje čitateľovi formou lodného denníka, často až príliš autentickou a pre bežného čitateľa drsnou formou. Na svoje si prídu ľudia, ktorí majú s jachtingom skúsenosti, ako aj ľudia absolútne neznalí, nakoľko všetky odborné termíny sú vysvetlené v slovníkovej časti. Čitateľovi okrem živého vykreslenia skutočných udalostí otvára aj svoje srdce a dušu, približuje svoj životný príbeh, rovnako ako aj životné príbehy jej priateľov z posádky. Vďaka tomu a aj vďaka rôznorodým vtipným zážitkom prepleteným pomedzi jednotlivé plavby sa kniha číta veľmi ľahko, pri niektorých pasážach až so zatajeným dychom… Táto kniha rozhodne nie je len o jachtingu. Je o jachtingu, o ľudských osudoch a o živote.“

(úžasná bytosť, textár a knihomoľ – Miško Surový)

A ešte jeden komentár od čitateľa mojich blogov a zápiskov:

„Keď Peťka prišla s myšlienkou preplavby Atlantiku, povedal som si: láka ju to, skúsi a dá si pokoj. Nedala. Len pár týždňov po návrate prišla s nápadom regaty cez Tichý oceán. Do jej blogov a do tých pár krátkych správ, čo nám raz za čas poslala cez satelitný telefón, bola schopná napratať od emočne náročných, cez nebezpečné až po veselé momenty. Myslím, že každý, čo to čítal, zistil, že sa dokáže súčasne o ňu báť, plakať a aj sa smiať. Nikdy neviete, čo príde v ďalšej vete. Už sa neviem dočkať jej knihy!“

(skvelý kamarát, jachtár a pilot – Janko Šárnik)

Kto za knihou stojí?

Nechám za mňa hovoriť iných:

Za touto dobrodružnou knihou „na telo" stojí súčasná slovenská jachtárka Petra Strapáčová. S jachtingom začala relatívne neskoro (v roku 2017) a úplnou náhodou. Napriek, alebo aj vďaka tomu, sa do toho poriadne zahryzla, časom vyhrala nejednu regatu a niekoľkokrát sa stala slovenskou Jachtárkou roka. V časoch, keď som ju spoznal, bola iba takým zvedavým jachtárskym mačaťom, dnes si za ňou rád prídem po radu. Mohol by som o nej napísať množstvo nezáživných vecí, no to k nej ani trochu nesedí. Petra je neprehliadnuteľná osoba, vyžaruje z nej taká energia, že keď vstúpi do miestnosti, okamžite viete, že tam je. Rovnako pútavo vie aj písať! Je pre mňa vzorom v tom, ako si ísť za svojimi snami, ku ktorým patria ako tie jachtárske, tak aj táto kniha. Žije srdcom, emóciou a nejakým nevysvetliteľným spôsobom je do toho schopná zapojiť aj racio.“  (Janko Šárnik, súčasný jachtár)

Ja som však knihu „iba“ napísala. Rovnako dôležití boli aj tí, čo ma postrčili napísať ju, ako aj tí, ktorí mi ju pomohli dostať do podoby na jej vydanie pred Vianocami.

Tými zázračnými ľuďmi sú:

 • Jazyková korektúra: Silvia Valkovič   
 • Redakčná úprava: Michal Surový
 • Návrh obálky: Zuzi Maat
 • Odborné vydavateľské rady: Peter Hoferek (Elist s.r.o.)     
 • Cenné rady spisovateľky: Veronika Kapcová         

Za fotografie a príbehy vďačím aj množstvu mojich kamarátov a jachtárov. 

O knihe:

 • Rok vydania: 2022 (veľmi dúfam!)
 • Počet strán:  400 (sadzba sa ešte len robí, tak presne neviem)
 • Väzba: lepená
 • Obálka: mäkká, laminát (presný dizajn sa ešte dolaďuje)
 • Rozmer: A5
 • Tlač: čiernobiela + 16 farebných strán s fotografiami

Na čo získané peniaze použijem?

Záleží na tom, po ktorý míľnik sa nám podarí dostať.

 • 3 000 EUR – V prvom kole na pokrytie nákladov za tlač polovice kníh a záložiek do Vianoc!!!
 • 5 000 EUR – Tu už okrem tlače polovice kníh môžem zaplatiť tímu skvelých ľudí, ktorí stoja za týmto vianočným zázrakom (grafika, obálka, korektúry).
 • 8 500 EUR – V tomto bode môžem pokryť tlač všetkých kníh a zaplatiť celý tím ľudí. Budú peniaze aj na malý marketing a poštovné.

Za predpokladu, že získame viac peňazí, pribudnú ďalšie míľniky. Bude teda viac kníh a viac radosti. A bude potom aj krst knihy!

Tiež chcem následne nejakú čiastku darovať jachtárskemu klubu, ktorý pestuje v deťoch lásku k tomuto krásnemu športu a učí ich „loďkovať“. Nenecháme predsa tento šport na Slovensku zahynúť!

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

2. 12. 2022 13:31

Má zmysel ešte prispievať po 2.míľniku? + Prekvapenie

Ahojte podporovatelia :)

Vďaka  vám, 139-tim ľuďom veriacim tomuto projektu, kniha presiahla svoj druhý míľnik, a to pokrytia nákladov na tlač polovice kníh a zaplatenie všetkých dobrých duší na nej pracujúcich. Posielam obrovské ĎAKUJEM z mojej spisovateľskej nory (s loďkou od maminy v pozadí na obraze)!

Prečo má zmysel projekt podporovať ďalej?

Stále ešte ostáva tretí míľnik, a tým je pokrytie druhej polovice nákladu knihy. V tomto bode môžem navyše zaplatiť aj malý marketing, aby kniha tešila viac ľudí, a pokryť poštovné na jej doručenie k vám.

Navyše, nezabúdajme, že hneď po tomto míľniku sa chcem zamerať na podporu detí a rozvoj tohto krásneho športu. Nenecháme predsa jachting na Slovensku zahynúť!

Prekvapenie?

Áno! Som dojatá a vďačná za vaše ohlasy a rýchle prekročenie míľnikov, a tak sa vám prvým podporovateľom chcem špeciálne odvďačiť. Viac sa dozviete čoskoro. Zároveň chystám aj jednu novú odmenu pre tých, ktorý sa projekt ešte len chystajú podporiť. :)

Krásny víkend!

Petra

27. 11. 2022 13:03

Už len 500€ do 2. míľnika! + Ako vznikol názov knihy?

Ahojte dobré duše!

Už len napríklad 26 kníh ako odmena a máme 2. míľnik z troch! To dáme!!! :)

Dostala som dotaz, ako sa rodil názov knihy. Tak vám sem napíšem, ako sa vyvíjal, čím začal a kde skončil…

Ako som preplávala Pacifik (nuda!!!) --->

Ako som pokorila seba a Pacifik (dlhé a stále nuda!!!)   --->

Denník jachtárky na Pacifiku (bližšie, lebo je to denník, ale zrazu kniha nie je už iba o Pacifiku)  --->

Tak znova: ako spojiť môj celý jachtársky príbeh a preteky cez Pacifik?

Z tanečnice jachtárka (čím som chcela byť verzus čím som sa stala) --->

Z podpätkov do gumákov  (hravejšia verzia prvého pokusu)  --->

Z lodičiek do gumákov (dvojzmyselné, ale nejachtári nevedeli, že na lodi nosím gumáky, tak tomu nerozumeli :)) --->

Z lodičiek do gumákov: Cesta nezlomnej jachtárky (jasnejšie, že ide o jachting, ale…)  --->

Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky

ÁNO!!! – hravé, dvojzmyselné, jasné, že ide o denník aj jachting :)

Šírte prosím zvesť o knihe ďalej: https://www.donio.sk/z-lodiciek-na-lod 

Ďakujem :)

Vaša nezlomná jachtárka Petra.

24. 11. 2022 12:41

Druhý míľnik pred nami!

Ahojte kamaráti a všetci dobrí ľudia!

Chcem sa v prvom rade všetkým poďakovať za pomoc s veľmi rýchlym naplnením prvého míľnika projektu, a to 3 000€, ktoré pokryjú tlač polovice nákladu kníh.

Keď som kampaň spúšťala tak sa vo mne bila radosť so strachom a trvalo pár minút, kým som konečne klikla na to tlačidlo SPUSTIŤ. Tak som si tento  silný moment pre vás zvečnila!

Na to, aby som pokryla všetky náklady, potrebujeme ešte druhý a tretí míľnik. Ten najbližší – druhý pokrýva odmenu pre všetkých úžasných ľudí, ktorí mi s knihou pomohli (grafik, grafička obálky, korektorka). Chýba nám doňho ešte 1 000€.  Na to stačí, aby si už iba  50 ľudí napríklad vybralo Odmenu vo forme jednej knihy!

Ak vám napadol niekto vo vašom okolí, kto o knihe ešte nevie a chcete ho potešiť, posuňte prosím o nej informáciu a link: https://www.donio.sk/z-lodiciek-na-lod  

 Ďakujem :)

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobrosrdečný darca
40 €  •  2. 12. 2022 17:01
Láskavý darca
80 €  •  2. 12. 2022 15:27
Láskavý darca
10 €  •  2. 12. 2022 14:39
Milý darca
25 €  •  2. 12. 2022 13:43
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  2. 12. 2022 13:30
Ladik C.
100 €  •  2. 12. 2022 12:40
Miroslava Novakova
60 €  •  2. 12. 2022 10:05
Teším sa na knižku, už teraz viem, že.
Veľkorysý darca
19 €  •  2. 12. 2022 9:57
Dobrosrdečný darca
19 €  •  1. 12. 2022 21:15
Táňa P.
20 €  •  1. 12. 2022 20:42
Dobrá a zaujímavá práca! Držím knihe palce a rada si prečítam🙂Pá
Štedrý darca
19 €  •  1. 12. 2022 20:32
Veľkorysý darca
19 €  •  1. 12. 2022 9:29
Štedrý darca
19 €  •  30. 11. 2022 21:20
Veľkorysý darca
10 €  •  30. 11. 2022 19:46
Láskavý darca
19 €  •  30. 11. 2022 15:12
Veľkorysý darca
19 €  •  30. 11. 2022 11:53
Láskavý darca
77 €  •  29. 11. 2022 21:58
Štedrý darca
22 €  •  29. 11. 2022 18:30
Dobrosrdečný darca
30 €  •  29. 11. 2022 16:46
Štedrý darca
20 €  •  29. 11. 2022 12:44
Dobrosrdečný darca
41 €  •  29. 11. 2022 10:37
Dobrosrdečný darca
42 €  •  29. 11. 2022 10:13
Láskavý darca
20 €  •  29. 11. 2022 9:45
Dobrosrdečný darca
19 €  •  29. 11. 2022 9:13
Milý darca
19 €  •  29. 11. 2022 8:36
Štedrý darca
50 €  •  29. 11. 2022 7:01
Veľkorysý darca
30 €  •  28. 11. 2022 22:16
Štedrý darca
19 €  •  28. 11. 2022 20:54
Štedrý darca
100 €  •  28. 11. 2022 20:20
Láskavý darca
19 €  •  28. 11. 2022 18:09
Darca, ktorý je za každú dobrost
40 €  •  28. 11. 2022 18:02
Veľkorysý darca
19 €  •  28. 11. 2022 10:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  27. 11. 2022 20:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
22 €  •  27. 11. 2022 18:17
Dobrosrdečný darca
25 €  •  27. 11. 2022 18:12
Dobrosrdečný darca
20 €  •  27. 11. 2022 17:37
Láskavý darca
22 €  •  27. 11. 2022 14:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  27. 11. 2022 13:47
Milý darca
19 €  •  26. 11. 2022 22:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  26. 11. 2022 22:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  26. 11. 2022 19:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  26. 11. 2022 0:05
Veľkorysý darca
20 €  •  25. 11. 2022 19:07
Veľkorysý darca
10 €  •  25. 11. 2022 17:30
Dobrosrdečný darca
19 €  •  25. 11. 2022 17:24
Milý darca
19 €  •  25. 11. 2022 13:51
Štedrý darca
25 €  •  25. 11. 2022 8:53
Milý darca
19 €  •  25. 11. 2022 8:23
Veľkorysý darca
25 €  •  24. 11. 2022 20:23
Láskavý darca
30 €  •  24. 11. 2022 19:23
Štedrý darca
40 €  •  24. 11. 2022 18:50
Láskavý darca
22 €  •  24. 11. 2022 17:49
Štedrý darca
50 €  •  24. 11. 2022 17:18
Štedrý darca
19 €  •  24. 11. 2022 17:00
Dobrosrdečný darca
10 €  •  24. 11. 2022 14:25
Dobrosrdečný darca
19 €  •  24. 11. 2022 14:16
Láskavý darca
55 €  •  24. 11. 2022 13:19
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  24. 11. 2022 9:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  24. 11. 2022 9:08
Veľkorysý darca
90 €  •  24. 11. 2022 7:41
Milý darca
50 €  •  24. 11. 2022 3:10
Veľkorysý darca
30 €  •  24. 11. 2022 0:29
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  23. 11. 2022 23:08
Veľkorysý darca
22 €  •  23. 11. 2022 22:00
Mária Kučerová
100 €  •  23. 11. 2022 21:23
Peti, už sa tesim na knihu a kávičku. Držím palce, aby všetko vyslo majlepsie ako si predstavuješ:))
Milý darca
22 €  •  23. 11. 2022 20:13
Dobrosrdečný darca
200 €  •  23. 11. 2022 19:50
Dobrosrdečný darca
100 €  •  23. 11. 2022 13:23
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  23. 11. 2022 12:40
Robert R.
50 €  •  23. 11. 2022 12:14
Skvělý nápad, těším se!
Dobrosrdečný darca
19 €  •  23. 11. 2022 10:52
Milý darca
22 €  •  23. 11. 2022 9:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
22 €  •  23. 11. 2022 8:41
Štedrý darca
22 €  •  22. 11. 2022 21:55
Láskavý darca
50 €  •  22. 11. 2022 19:28
Dobrosrdečný darca
25 €  •  22. 11. 2022 17:57
Dobrosrdečný darca
19 €  •  22. 11. 2022 17:51
Láskavý darca
64 €  •  22. 11. 2022 17:38
Veľkorysý darca
100 €  •  22. 11. 2022 15:56
Láskavý darca
21 €  •  22. 11. 2022 14:55
Láskavý darca
80 €  •  22. 11. 2022 13:12
Veľkorysý darca
25 €  •  22. 11. 2022 11:23
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  21. 11. 2022 21:42
Štedrý darca
21 €  •  21. 11. 2022 21:06
Láskavý darca
150 €  •  21. 11. 2022 20:12
Milý darca
30 €  •  21. 11. 2022 17:58
Andrej Ď.
22 €  •  21. 11. 2022 17:32
Je úžasné že aj na SK sa nájde ďalšia mila osôbka, ktora sa knižne podelí s časťou svojho bytia najma jachtárskeho. Prajem dobry vietor v plachtách a povestnú stopu vody pod kýlom. Držím palce.
Darca, ktorý je za každú dobrost
22 €  •  21. 11. 2022 17:26
Dobrosrdečný darca
30 €  •  21. 11. 2022 16:26
Veľkorysý darca
22 €  •  21. 11. 2022 14:16
Henrich Š.
22 €  •  21. 11. 2022 14:11
Teším sa na knihu 👍⛵️
Darca, ktorý je za každú dobrost
60 €  •  21. 11. 2022 13:43
Milý darca
19 €  •  21. 11. 2022 13:27
Milý darca
19 €  •  21. 11. 2022 13:16
Dobrosrdečný darca
200 €  •  21. 11. 2022 13:05
Láskavý darca
30 €  •  21. 11. 2022 12:58
Dobrosrdečný darca
40 €  •  21. 11. 2022 11:47
Štedrý darca
35 €  •  21. 11. 2022 11:19
Veľa zážitkov na ďalšie príbehy!
Darca, ktorý je za každú dobrost
200 €  •  21. 11. 2022 10:51
Štedrý darca
22 €  •  21. 11. 2022 10:03
Veľkorysý darca
10 €  •  21. 11. 2022 9:46
Veľkorysý darca
55 €  •  21. 11. 2022 8:57
Láskavý darca
30 €  •  21. 11. 2022 8:46
Štedrý darca
40 €  •  21. 11. 2022 8:41
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  21. 11. 2022 8:10
Dobrosrdečný darca
19 €  •  20. 11. 2022 23:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  20. 11. 2022 22:28
Sqělá obálka, už se těším, co bude uvnitř ;)
Dobrosrdečný darca
19 €  •  20. 11. 2022 22:25
Štedrý darca
200 €  •  20. 11. 2022 22:11
Milý darca
25 €  •  20. 11. 2022 21:59
Štedrý darca
100 €  •  20. 11. 2022 21:54
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  20. 11. 2022 21:52
Štedrý darca
50 €  •  20. 11. 2022 21:36
Dobrosrdečný darca
22 €  •  20. 11. 2022 21:36
Štedrý darca
60 €  •  20. 11. 2022 20:58
Dobrosrdečný darca
25 €  •  20. 11. 2022 20:50
Láskavý darca
100 €  •  20. 11. 2022 20:48
Veľkorysý darca
20 €  •  20. 11. 2022 20:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  20. 11. 2022 20:42
Štedrý darca
100 €  •  20. 11. 2022 20:25
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  20. 11. 2022 20:24
Štedrý darca
22 €  •  20. 11. 2022 20:18
Štedrý darca
43 €  •  20. 11. 2022 19:59
Veľkorysý darca
22 €  •  20. 11. 2022 19:46
Láskavý darca
19 €  •  20. 11. 2022 19:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  20. 11. 2022 19:13
Dobrosrdečný darca
100 €  •  20. 11. 2022 18:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
43 €  •  20. 11. 2022 17:52
Štedrý darca
55 €  •  20. 11. 2022 17:31
Dobrosrdečný darca
25 €  •  20. 11. 2022 16:54
Milý darca
19 €  •  20. 11. 2022 16:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  20. 11. 2022 16:41
Štedrý darca
20 €  •  20. 11. 2022 15:12
Štedrý darca
80 €  •  20. 11. 2022 13:35
Štedrý darca
30 €  •  20. 11. 2022 13:34
Veľkorysý darca
35 €  •  20. 11. 2022 13:17
Dobrosrdečný darca
19 €  •  20. 11. 2022 12:44
Štedrý darca
22 €  •  20. 11. 2022 12:27
Veľkorysý darca
60 €  •  20. 11. 2022 11:48
Silvia V.
22 €  •  20. 11. 2022 11:48
Veľmi sa tešíme na knihu a prajeme veľa úspechov. :)
Dobrosrdečný darca
22 €  •  20. 11. 2022 11:47
Veľkorysý darca
100 €  •  20. 11. 2022 11:46

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

 1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
 2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
 3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Kniha „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“ [doručenie do Vianoc]
Prispejte 19 € a viac

Kniha „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“ [doručenie do Vianoc]

Zostáva 136/200

Buďte medzi prvými, ktorí si knihu môžu vychutnať počas pokojných vianočných sviatkov alebo ju môžu niekomu podarovať pod stromček!

Odmena Zostáva 136/200

Kniha (počet podľa variantu)

Získať túto odmenu
Kniha „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“ [s venovaním a podpisom]
Prispejte 22 € a viac

Kniha „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“ [s venovaním a podpisom]

Zostáva 164/200

Prosíte si knihu aj s osobným venovaním a podpisom autorky? Nie je problém! 

Odmena Zostáva 164/200

Kniha(y) s venovaním a podpisom autorky [s možnosťou doručenia do Vianoc]

Získať túto odmenu
Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Vážim si každú vašu podporu a prosím vás o zdieľanie môjho projektu medzi vašimi blízkymi a na sociálnych sieťach, ktoré dnes „hýbu svetom“. Čím viac ľudí sa o knihe dozvie, tým viac ľudí môže tešiť, resp. tým väčšia je šanca na naplnenie jej míľnikov. Ako sa hovorí, „babka k babce, budú kapce,“ ale v tomto prípade bude kniha!

Odmena

Verím, že budete mať dobrý pocit z vydania inšpiratívneho jachtárskeho príbehu. A ak ma stretnete niekde na mori, oslovte ma, pozývam vás na jachtárske „3P“. Čo to je, sa dozviete v knihe alebo sa necháte prekvapiť!

Káva s autorkou v BA a 2 knihy „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“
Prispejte 80 € a viac

Káva s autorkou v BA a 2 knihy „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“

Zostáva 5/10

Osobné odovzdanie podpísaných kníh so záložkami a káva s autorkou

Odmena Zostáva 5/10

V Bratislave vás pozvem na kávičku do kaviarne, kde som často písala túto knihu. Odovzdám vám knihy s venovaním, podpisom a záložkou, a hodinu ma môžete spovedať. :)

Kniha "Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky" s tematickou záložkou
Prispejte 21 € a viac

Kniha „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“ s tematickou záložkou

Zostáva 196/200

Dostanete knihu s originálnou záložkou s trasou pretekov cez Pacifik a inšpiratívnym citátom z knihy.

Odmena Zostáva 196/200

Kniha(y) a záložka [s možnosťou doručenia do Vianoc]

Získať túto odmenu
Besiedka s autorkou s fotografiami a videami + 15 kníh „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“
Prispejte 500 € a viac

Besiedka s autorkou s fotografiami a videami + 15 kníh „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“

Zostáva 3/3

Môžeme zorganizovať besiedku, kde vám okrem odovzdania kníh ukážem viac fotografií a videá a poviem vám viac zážitkov.

Odmena Zostáva 3/3

15 kníh s venovaním, podpisom a záložkou + dvojhodinová besiedka o knihe

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Kniha „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“ [doručenie do Vianoc]
Prispejte 19 € a viac

Kniha „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“ [doručenie do Vianoc]

Zostáva 136/200

Buďte medzi prvými, ktorí si knihu môžu vychutnať počas pokojných vianočných sviatkov alebo ju môžu niekomu podarovať pod stromček!

Odmena Zostáva 136/200

Kniha (počet podľa variantu)

Získať túto odmenu
Kniha „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“ [s venovaním a podpisom]
Prispejte 22 € a viac

Kniha „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“ [s venovaním a podpisom]

Zostáva 164/200

Prosíte si knihu aj s osobným venovaním a podpisom autorky? Nie je problém! 

Odmena Zostáva 164/200

Kniha(y) s venovaním a podpisom autorky [s možnosťou doručenia do Vianoc]

Získať túto odmenu
Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Vážim si každú vašu podporu a prosím vás o zdieľanie môjho projektu medzi vašimi blízkymi a na sociálnych sieťach, ktoré dnes „hýbu svetom“. Čím viac ľudí sa o knihe dozvie, tým viac ľudí môže tešiť, resp. tým väčšia je šanca na naplnenie jej míľnikov. Ako sa hovorí, „babka k babce, budú kapce,“ ale v tomto prípade bude kniha!

Odmena

Verím, že budete mať dobrý pocit z vydania inšpiratívneho jachtárskeho príbehu. A ak ma stretnete niekde na mori, oslovte ma, pozývam vás na jachtárske „3P“. Čo to je, sa dozviete v knihe alebo sa necháte prekvapiť!

Káva s autorkou v BA a 2 knihy „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“
Prispejte 80 € a viac

Káva s autorkou v BA a 2 knihy „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“

Zostáva 5/10

Osobné odovzdanie podpísaných kníh so záložkami a káva s autorkou

Odmena Zostáva 5/10

V Bratislave vás pozvem na kávičku do kaviarne, kde som často písala túto knihu. Odovzdám vám knihy s venovaním, podpisom a záložkou, a hodinu ma môžete spovedať. :)

Kniha "Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky" s tematickou záložkou
Prispejte 21 € a viac

Kniha „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“ s tematickou záložkou

Zostáva 196/200

Dostanete knihu s originálnou záložkou s trasou pretekov cez Pacifik a inšpiratívnym citátom z knihy.

Odmena Zostáva 196/200

Kniha(y) a záložka [s možnosťou doručenia do Vianoc]

Získať túto odmenu
Besiedka s autorkou s fotografiami a videami + 15 kníh „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“
Prispejte 500 € a viac

Besiedka s autorkou s fotografiami a videami + 15 kníh „Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky“

Zostáva 3/3

Môžeme zorganizovať besiedku, kde vám okrem odovzdania kníh ukážem viac fotografií a videá a poviem vám viac zážitkov.

Odmena Zostáva 3/3

15 kníh s venovaním, podpisom a záložkou + dvojhodinová besiedka o knihe