Podporte slovenských spisovateľov vydaním knihy Marcely Gaľovej

Míľnik 1/3

Táto suma pokryje náklady na editora a korekciu rukopisu

Získaných 0 € 250 €
1 000 €
8 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

Táto suma pokryje náklady na grafiku, návrh obálky, úpravu a zalomenie textu a na tlač knihy

Získaných 0 € 250 €
2 000 €
8 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

Táto suma pokryje celkové náklady na vydanie knihy – editora, korektora, grafiku, tlač a distribúciu knihy.

Získaných 0 € 250 €
3 000 €
8 dní
do ukončenia
Zakladateľ
studio agaton s.r.o
Dátum pridania
22. 1. 2024

Ako vznikol nápad na napísanie knihy o biznise, moci peňazí a o vzťahoch?

Na počiatku stál môj osobný záujem o túto tému. Lákalo ma pochopiť, ako fungujú finančné trhy, ako sa obchoduje na svetových burzách. Moja fantázia ulietavala do New Yorku a Londýna a vytvárala si príbehy, kde hlavnú postavu hrá Michael Douglas, ktorý sa ako vlk z Wall Street vrhá na svoju korisť.

Mojim zámerom bolo napísať moderné a akčné dielo, ktoré by oslovilo každého, kto popri svojej kariére hľadá aj hlbší zmysel svojho života. Ani milovníkov detektívok nesklamem, celý dej je postavený na krimi zápletke. A ak čitateľa privedie dielo aj k hlbšiemu zamysleniu sa nad hodnotou peňazí a rodinných vzťahov, bude to pre mňa ako spisovateľku úžasná odmena. Knihu som nazvala Stávka na Víťaza, kde víťazom môže byť každý z nás.

Nahrala som pre vás ukážkové kapitoly vo forme audioknihy. Úryvok si môžete vypočuť na mojom youtube kanali.

O čom je vaša kniha Stávka na Víťaza?

Zápletka môjho príbehu stojí na trocha zvrátenom vzťahu adoptívneho otca k svojim deťom, ktoré vytrénoval na rozmnožovanie bohatstva svojej rodinnej firmy. Ten, do ktorého vkladal najväčšie nádeje, ho napokon zradí. V mene čoho? Lásky … romantickej, poetickej zasadenej do umeleckých kruhov parížskych štvrtí. Lásky, ktorá otvorí zrak aj najväčším zaslepencom. Hoci sa dej akčného príbehu odohráva na Wall Street a v iných svetových veľkomestách ako Londýn a Singapur,  prostredí finančných trhov i parížskeho umenia, stredobodom je predsa len intímny vzťah otca a syna. V tomto prípade ide o akúsi úchylnú oddanosť, ktorá je napokon prelomená tým najsilnejším ľudským citom – láskou.

Príbeh nesie prvky motivačnej literatúry, vďaka ktorým sa aj čitateľ vie lepšie stotožniť s hlavým hrdinom. Ten odkrýva svoj osud prostredníctvom osobných zlyhaní, túžby po pomste, ale aj neutíchajúcej snahe objaviť v živote to hodnotné.

Boj o prežitie hrdinov príbehu je nemilosrdný a zasahuje do najužších rodinných väzieb. Nik sa nevyhne mocnému vplyvu peňazí. Podarí sa to zamilovanému páru, ktorý svoj život stavia na hlbších hodnotách? Záver je zďaleka prekvapivejší, ako by ste čakali.

Čo je mojím cieľom?

Mojim cieľom je vyzbierať financie na vydanie mojej štvrtej knihy Stávka na Víťaza. Doteraz moje diela vyšli v iných vydavateľstvách, ale tentokrát som sa rozhodla vydať knihu priamo pod svojou značkou. V rodinnom vydavateľstve Agaton mám v úmysle vydávať svoju budúcu tvorbu, a edície beletriu a fitness rozšíriť aj o detskú literatúru. Začiatky nebývajú ľahké, no podpora mojich čitateľov – vás, ma vie vždy povzbudiť, aby som vo svojej práci húževnato pokračovala.

Prečo potrebujem práve Vašu podporu?

Teraz ostáva tá najťažšia časť projektu, na ktorú sama nestačím. Pomocou tejto kampane sa chcem prihovoriť každému, komu sa moje knihy páčia, i tým, ktorí ma ešte nepoznajú, ale chcú podporovať slovenských spisovateľov. Vydať knihu je mimoriadne finančne náročné. Na jej tvorbe sa  spolupodieľajú tlačiarne, editor, jazykový korektor, grafik, web dizajnér, distribútor…títo všetci sa zaslúžia o to, aby sa moja kniha dostala k vám.

Aká bude vaša odmena?

Kniha, ktorú vďaka vám vydám, bude zároveň aj vašou odmenou. Svojim finančným príspevkom si ju predplatíte a ihneď po jej vydaní vám ju aj s osobným venovaním buď zašlem na vašu adresu, alebo vám ju osobne odovzdám na jej krste, ktorého miesto a čas vám včas oznámim. Distribúcia knihy do našich kníhkupectiev je naplánovaná na apríl 2024. Cena knihy je 15 eur. Ak prispejete vyššou sumou, prispejete tak na odmenu tým, ktorí sa na vydaní knihy podieľajú.

Chcete ma lepšie spoznať?

Svoje príbehy píšem hlavne vďaka vám, ktorí mi ich rozprávate a čítate. Keď som písala Stávku na Víťaza, myslela som na všetkých, ktorí ma počas posledných rokov povzbudzovali v tvorbe, motivovali ma, aby som v písaní pokračovala. Kým som, som vďaka vám! Môj štýl písania môžete spoznať v mojich knihách: v akčnom thrillery s prvkami sci-fi Alternatíva, Ikar 2012, napísanej na motívy James Bonda. V romantickom príbehu Muži s vôňou, Marenčin P.T.2023. V krimi románe pre ženy Miluj ma, alebo zabi!, ktorý vyjde v roku 2024 vo vydavateľstve Naše Vojsko. Okrem toho ma môžete spoznať cez elektronické knihy edície Fitness, ktoré nájdete na www.marcelagalova.sk

Už teraz som vďačná za každú podporu, ktorá ma posunie bližšie k vydaniu tejto knihy. Mojou najväčšou odmenou bude, keď jej výtlačok budete už čoskoro držať vo svojich rukách. Verím, že jej čítanie vás prenesie do sveta fantázie a neočakávaných zvratov a bude pre vás príjemne stráveným časom.

Ďakujem za vašu podporu a prajem príjemné čítanie!

Marcela

Ukážka z knihy:

Bohatstvo vždy narastá tam, kde človek správne vyvinie svoju energiu

V byte na šiestej Avenue sa ešte svietilo. V tak neskorú nočnú hodinu to bolo u Jacquelin Noel nezvyčajné. Obyčajne dodržiavala svoj denný rytmus veľmi precízne, takže tento krát to muselo byť niečo výnimočné. Muž v čiernom saku stojaci v tieni pouličnej lampy sústredene pozoroval pohyb tieňa ženskej postavy v rozsvietenom byte. Z vnútorného vrecka vytiahol retiazkové hodinky s dvojitým krytom. Obal okrúhleho tvaru hodiniek z rímskeho striebra pripomínal antický štýl a vydával matný lesk. Ich špičkový dizajn elegantne dopĺňal odev  muža, ktorý si na svojom výzore zjavne potrpel. Nehybne pozoroval sekundovú ručičku a keď prekročila  pomyselnú hranicu, zaklopil strieborný kryt a pohol sa smerom k zadnému vchodu domu.

Vonku bolo sychravo, mrholilo a od začiatku týždňa sa schladilo.  Zodvihol sa vietor a šum lístia zo susedného parku zosilnel. Nič z toho si Jacquelin v ten večer nevšímala. Bola ponorená do práce, sedela pri svojom počítači, okolo nej blikalo niekoľko externých obrazoviek na ktorých ustavične naskakovali nové správy, grafy a tabuľky z rôznych bánk sveta. Nevnímajúc okolie klikala do klávesnice, len z času na čas vzdychla, zasekla sa s výrazom zdesenia nad niečím, čo jej myseľ práve pochopila. Upravila si dlhé vlasy do uzla aby jej nepadali do tváre a načiahla sa za mobilom. Vytočila predvolené číslo a znepokojeným hlasom nástojčivo presviedčala muža na druhej strane linky, aby ju bez meškania navštívil. Zdalo sa, že ten oponuje. Napokon sa dohodli. Uistila ho, že upovedomí vrátnika, aby ho i v tak neskorú hodinu k nej pustil. Stačí ak sa mu ohlási pod svojím menom. V zapätí tak urobila a vrátnik na recepcii zaevidoval do svojich záznamov očakávanú návštevu. Jacquelin sa znova zahĺbila do výpočtov a stratila pojem o čase. Nemohla začuť tichý šramot pri dverách, odomknutie  zámku rukou profesionála, nečujné kroky postavy blížiacej sa z tmavej predsiene do pracovne. Práve zálohovala posledné dáta, sken dokončil akciu a program čakal na posledné potvrdenie. Zacítila len prudké šklbnutie dozadu. Krk jej zvieralo ostré cínové lanko zarezávajúce sa do hrtanu. Pokúšala sa brániť a bezmocne sebou šklbla. Dlhými nechtami si škriabala hrdlo tým, ako sa snažila podchytiť smrtiacu slučku. V očiach sa jej zahmlilo, pľúca zovreté v smrtiacom kŕči rozpálené nedostatkom vzduchu. Smrť prišla milosrdne rýchlo. Ukrutne to bolelo. Posledné čo si uvedomila bola jemná vôňa pánskej kolínskej a blikajúci monitor obrazovky, na ktorom si program stále vyžadoval posledné schválenie.

Muž jej nehybné telo cynicky prehľadal, potom sa chvíľu skláňal nad jej počítačom. Niekoľkými rýchlymi operáciami všetko vymazal a zahladil stopy. Práve odchádzal, keď sa z recepcie ozval vrátnik ohlasujúci návštevu Thomasa Grega. Bleskovo reagujúc odtiahol mŕtvolu do šatníka a sám sa ukryl za jeho vedľajšiu priečku. Vytiahol zbraň a odistil ju. Mlčky, nehybne čakal pripravený zbaviť sa svedka. Návštevník chvíľu postával pred dverami uvažujúc či vojsť, alebo zazvoniť. Zarazilo ho, keď boli poodchýlené. Opatrne vošiel dnu a zavolal na Jacquelin. Ticho. Neozvala sa. Cez úzku predsieň vošiel do prázdnej pracovne a zbežne skontroloval zapnutý počítač. Nevidel nič podozrivé. Chvíľu sa len tak motal po byte. Z neznámeho dôvodu sa mu však zrýchlil tep a zvlhli dlane. Dva razy prešiel okolo šatníka, nič netušiac o ukrytom strelcovi s namierenou zbraňou. V tom sa náhlivo otočil a vyšiel z bytu. Chvíľu sa zdržal na recepcii, aby  prehodil pár slov s vrátnikom. Keď opúšťal dom a prechádzal cez ulicu k autu, nemohol vedieť, že len o vlások unikol smrti. Z okna na treťom poschodí sa naň zo tmy dívali chladné oči zabijaka, ktorý len s nevôľou zaistil svoju zbraň a zastokol ju do púzdra. Thomasovi Gregovi sa práve obrátil život na ruby. Všetko sa to začalo už pár týždňov pred tým, nevinnou návštevou v kancelárii jeho otca.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  16. 2. 2024 19:36
Robert C.
25 €  •  6. 2. 2024 10:19
Vsetko dobre s vydanim knihy a nech tvorivost prinasa plody umenia pre kazdeho.
Tomas Pesek
100 €  •  31. 1. 2024 11:46
Cau Marcelko, at vse vyjde a tesime se na knihu! Tomas a Lida
Milý darca
15 €  •  23. 1. 2024 8:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  22. 1. 2024 17:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  22. 1. 2024 16:14

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

 1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
 2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
 3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Kniha Stávka na Víťaza + balíček E kníh z edície Fitness (Zdravý chrbát, Hormonálna joga pre ženy/mužov, Kondičný tréning)
Prispejte 30 € a viac

Kniha Stávka na Víťaza + balíček E kníh z edície Fitness (Zdravý chrbát, Hormonálna joga pre ženy/mužov, Kondičný tréning)

Zostáva 3/4

Predobjednajte si knihu v pevnej väzbe Stávka na Víťaza

Kniha vyjde v pevnej väzbe, 200 strán, 130×200 mm, predpokladaná hmotnosť 420g

Návrh obálky je zatiaľ provizórny, grafik to ešte vylepší.

Kniha Stávka na Víťaza vám bude slovenskou poštou, aj s osobným venovaním autorky, zaslaná na vašu adresu najneskôr do 4 týždňov od jej vydania.

Odmena Zostáva 3/4

Ku knihe dostanete aj pristup do eshopu, kde si zdarma stiahnete tri E knihy z edície Fitness.

 1.  E Kniha Program Hormonálnej jógy s prvkami Pilates je najobsiahlejší. Obsahuje verziu zvlášť pre mužov a ženy, a to aj v anglickej verzii. Má niekoľko manuálov zdarma a darčekových Bonusov. 
 2. E kniha Zdravý Chrbát obsahuje základné informácie a praktickú výuku rehabilitačných cvikov na chrbticu
 3. E kniha Kondičný tréning je praktický manuál aj teoretické rady k cvičeniu od trénera. Je určený pre domáce podmienky a pre cvičencov rôznych úrovní.
Chcem podporiť vydanie knihy a získať 1x E knihu Fitness
Prispejte 20 € a viac

Chcem podporiť vydanie knihy a získať 1× E knihu Fitness

Kniha Stávka na Víťaza vyjde v pevnej väzbe, 200 strán, 130×200 mm, predpokladaná hmotnosť 420g

Odmena

Zakúpením knihy Stávka na Víťaza získate aj 1× E knihu podľa vlastného výberu z edície Fitness. Vybrať si môžete z tejto ponuky:

 1. Program Hormonálnej jógy s prvkami Pilates je najobsiahlejší. Obsahuje verziu zvlášť pre mužov a ženy, a to aj v anglickej verzii. Má niekoľko manuálov zdarma a darčekových Bonusov
 2. E kniha Zdravý Chrbát obsahuje základné informácie a praktickú výuku rehabilitačných cvikov na chrbticu
 3. E kniha Kondičný tréning je praktický manuál aj teoretické rady k cvičeniu od trénera. Je určený pre domáce podmienky a pre cvičencov rôznych úrovní

Kniha Stávka na Víťaza vám bude aj s osobným venovaním autorky zaslaná na adresu slovenskou poštou najneskôr do 4 týždňov od jej vydania.

Link s E knihou vám bude rovnako v tom čase zaslaný na vašu emailovu adresu, kde si vybranú knihu stiahnete zdarma.

Chcem podporiť vydanie knihy a mať dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Chcem podporiť vydanie knihy a mať dobrý pocit

Svojim finančným darom na vydanie knihy získate dobrý pocit z toho, že ste podporili slovenskú autorku, ktorá sa svojimi dielami pripája k všetkým, ktorým leží na srdci rozvoj domácej slovenskej literatúry. Náš trh je zaplavený prekladovou literatúrou zahraničných autorov, a je dôležité podporiť aj našich slovenských spisovateľov, ktorých diela sú hodnotné a krásne.

Chcem podporiť vydanie knihy a získať jednu knihu s podpisom a venovaním autorky
Prispejte 15 € a viac

Chcem podporiť vydanie knihy a získať jednu knihu s podpisom a venovaním autorky

Svojim finančným príspevkom podporíte vydanie knihy Stávka na Víťaza a odmenou vám bude táto kniha aj s podpisom a osobným venovaním autorky.

Kniha vám bude zaslaná slovenskou poštou najneskôr do 4 týždňov od jej vydania.

Odmena

Súčasťou odmeny vám bude dobrý pocit, že ste podporili slovenské literárne umenie.

Kniha Stávka na Víťaza + kniha Aforizmov Milana Gaľu
Minuli sa

Kniha Stávka na Víťaza + kniha Aforizmov Milana Gaľu

Zostáva 0/2

Kniha Stávka na Víťaza vyjde v pevnej väzbe, 200 strán, 130×200 mm, predpokladaná hmotnosť 420g

Bude vám zaslaná slovenskou poštou na vašu adresu najneskôr do 4 týždňov od jej vydania, aj s osobným venovaním autorky.

Odmena Zostáva 0/2

K vašej predplatenej knihe dostanete aj 1× Knihu Aforizmov Milana Gaľu. Táto kniha v tlačenej verzii je plná vtipných aj poučných aforizmov autora, ktorému ide o jedno – aby sa človek trochu pousmial…

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Kniha Stávka na Víťaza + balíček E kníh z edície Fitness (Zdravý chrbát, Hormonálna joga pre ženy/mužov, Kondičný tréning)
Prispejte 30 € a viac

Kniha Stávka na Víťaza + balíček E kníh z edície Fitness (Zdravý chrbát, Hormonálna joga pre ženy/mužov, Kondičný tréning)

Zostáva 3/4

Predobjednajte si knihu v pevnej väzbe Stávka na Víťaza

Kniha vyjde v pevnej väzbe, 200 strán, 130×200 mm, predpokladaná hmotnosť 420g

Návrh obálky je zatiaľ provizórny, grafik to ešte vylepší.

Kniha Stávka na Víťaza vám bude slovenskou poštou, aj s osobným venovaním autorky, zaslaná na vašu adresu najneskôr do 4 týždňov od jej vydania.

Odmena Zostáva 3/4

Ku knihe dostanete aj pristup do eshopu, kde si zdarma stiahnete tri E knihy z edície Fitness.

 1.  E Kniha Program Hormonálnej jógy s prvkami Pilates je najobsiahlejší. Obsahuje verziu zvlášť pre mužov a ženy, a to aj v anglickej verzii. Má niekoľko manuálov zdarma a darčekových Bonusov. 
 2. E kniha Zdravý Chrbát obsahuje základné informácie a praktickú výuku rehabilitačných cvikov na chrbticu
 3. E kniha Kondičný tréning je praktický manuál aj teoretické rady k cvičeniu od trénera. Je určený pre domáce podmienky a pre cvičencov rôznych úrovní.
Chcem podporiť vydanie knihy a získať 1x E knihu Fitness
Prispejte 20 € a viac

Chcem podporiť vydanie knihy a získať 1× E knihu Fitness

Kniha Stávka na Víťaza vyjde v pevnej väzbe, 200 strán, 130×200 mm, predpokladaná hmotnosť 420g

Odmena

Zakúpením knihy Stávka na Víťaza získate aj 1× E knihu podľa vlastného výberu z edície Fitness. Vybrať si môžete z tejto ponuky:

 1. Program Hormonálnej jógy s prvkami Pilates je najobsiahlejší. Obsahuje verziu zvlášť pre mužov a ženy, a to aj v anglickej verzii. Má niekoľko manuálov zdarma a darčekových Bonusov
 2. E kniha Zdravý Chrbát obsahuje základné informácie a praktickú výuku rehabilitačných cvikov na chrbticu
 3. E kniha Kondičný tréning je praktický manuál aj teoretické rady k cvičeniu od trénera. Je určený pre domáce podmienky a pre cvičencov rôznych úrovní

Kniha Stávka na Víťaza vám bude aj s osobným venovaním autorky zaslaná na adresu slovenskou poštou najneskôr do 4 týždňov od jej vydania.

Link s E knihou vám bude rovnako v tom čase zaslaný na vašu emailovu adresu, kde si vybranú knihu stiahnete zdarma.

Chcem podporiť vydanie knihy a mať dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Chcem podporiť vydanie knihy a mať dobrý pocit

Svojim finančným darom na vydanie knihy získate dobrý pocit z toho, že ste podporili slovenskú autorku, ktorá sa svojimi dielami pripája k všetkým, ktorým leží na srdci rozvoj domácej slovenskej literatúry. Náš trh je zaplavený prekladovou literatúrou zahraničných autorov, a je dôležité podporiť aj našich slovenských spisovateľov, ktorých diela sú hodnotné a krásne.

Chcem podporiť vydanie knihy a získať jednu knihu s podpisom a venovaním autorky
Prispejte 15 € a viac

Chcem podporiť vydanie knihy a získať jednu knihu s podpisom a venovaním autorky

Svojim finančným príspevkom podporíte vydanie knihy Stávka na Víťaza a odmenou vám bude táto kniha aj s podpisom a osobným venovaním autorky.

Kniha vám bude zaslaná slovenskou poštou najneskôr do 4 týždňov od jej vydania.

Odmena

Súčasťou odmeny vám bude dobrý pocit, že ste podporili slovenské literárne umenie.

Kniha Stávka na Víťaza + kniha Aforizmov Milana Gaľu
Minuli sa

Kniha Stávka na Víťaza + kniha Aforizmov Milana Gaľu

Zostáva 0/2

Kniha Stávka na Víťaza vyjde v pevnej väzbe, 200 strán, 130×200 mm, predpokladaná hmotnosť 420g

Bude vám zaslaná slovenskou poštou na vašu adresu najneskôr do 4 týždňov od jej vydania, aj s osobným venovaním autorky.

Odmena Zostáva 0/2

K vašej predplatenej knihe dostanete aj 1× Knihu Aforizmov Milana Gaľu. Táto kniha v tlačenej verzii je plná vtipných aj poučných aforizmov autora, ktorému ide o jedno – aby sa človek trochu pousmial…