Projekt ukončený:

Pomôžme kúpou kalendára Detskému kardiocentru

Míľnik 1/5

Spolu podporíme Detské kardiocentrum v Bratislave

Získaných 0 € 130 €
100 €

Míľnik 2/5

Pomôžme spoločne

Získaných 0 € 130 €
130 €

Míľnik 3/5

Pomôžete nám vyzbierať peniažky pre Detské kardiocentrum kúpou kalendára od fotografky Jany Keketi

Získaných 0 € 130 €
200 €

Míľnik 4/5

S vašou podporou pomôžeme detičkám v Detskom kardiocentre

Získaných 0 € 130 €
400 €

Míľnik 5/5

Podporte s nami Detské kardiocentrum vďaka kúpe kalendára

Získaných 0 € 130 €
500 €
 -
5 podporovateľov
Celkom sa zapojilo
26 €
Priemerná výška daru
50 €
Najvyšší dar
20 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Pomôžme kúpou kalendára Detskému kardiocentru

Míľnik 1/5

Spolu podporíme Detské kardiocentrum v Bratislave

Získaných 0 € 130 €
100 €

Míľnik 2/5

Pomôžme spoločne

Získaných 0 € 130 €
130 €

Míľnik 3/5

Pomôžete nám vyzbierať peniažky pre Detské kardiocentrum kúpou kalendára od fotografky Jany Keketi

Získaných 0 € 130 €
200 €

Míľnik 4/5

S vašou podporou pomôžeme detičkám v Detskom kardiocentre

Získaných 0 € 130 €
400 €

Míľnik 5/5

Podporte s nami Detské kardiocentrum vďaka kúpe kalendára

Získaných 0 € 130 €
500 €
Zakladateľ
PACKY ADVERTISING s.r.o.
Dátum pridania
21. 11. 2022

Kalendár s ideou

Známa fotografka Jana Keketi vymyslela pred 10timi rokmi projekt Cez umenie k detskému srdcu v spolupráci s Nadáciou Detského kardiocentra. Spoločne s umelcami s veľkým srdcom vytvorila ideu, ktorá zahŕňa nielen pomoc tým, ktorí to potrebujú, ale aj hmatateľný výsledok v podobe kalendára. 

Fotky detí s umeleckými dielami vznikajú každoročne pod hlavičkou tejto známej fotografky ktorá celý projekt zastrešuje. Počas novembra sa koná veľká benefičná dražba, počas ktorej sa diela vydražia. Získané finančné prostriedky získané v dražbe a z predaja kalendárov putujú v celej sume Detskému kardiocentru v Bratislave. 

Kto sme?

Kampaň sme sa rozhodli spustiť pod hlavičkou firmou Packy Advertising. Keďže nás projekt zaujal a chceme vyzbierať čo najviac peňazí pre Detské kardiocentrum, rozhodli sme sa venovať svoje marketingové schopnosti a radosti práve tomuto projektu. V celom procese s nami spolupracuje aj samotná Jana Keketi, ktorá projekt zastrešuje.  

Peniaze poputujú…

Získanú čiastku odovzdávame Detskému kardiocentru v Bratislave. Počas 10tich ročníkov sa prostredníctvom tejto kampane podarilo vyzbierať 400tisíc eur, ktoré kardiocentru bezpochyby pomohli zabezpečiť potrebné prístroje a vybavenie pre najmenších pacientov. 

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
50 €  •  28. 11. 2022 10:02
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  28. 11. 2022 8:20
Milý darca
25 €  •  23. 11. 2022 20:16
Veľkorysý darca
25 €  •  23. 11. 2022 20:09
Milý darca
25 €  •  23. 11. 2022 20:06

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu