Pomôžte nám doplatiť unikátny prístroj, ktorý vie pomôcť s navrátením zdravia

Míľnik 1/4

Pokryjem náklady na ďalšie dva mesiace a zaplatím aj stojan

Získaných 0 € 25 €
1 700 €
48 dní
do ukončenia

Míľnik 2/4

Pokryjem náklady na štyri mesiace

Získaných 0 € 25 €
3 000 €
48 dní
do ukončenia

Míľnik 3/4

Pokryjem náklady na 6 mesiacov

Získaných 0 € 25 €
4 300 €
48 dní
do ukončenia

Míľnik 4/4

Doplatím prístroj, vďaka čomu ho budeme môcť používať neobmedzene a budeme pomáhať všetkým, ktorí to budú potrebovať

Získaných 0 € 25 €
7 000 €
48 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Raba, spol. s r.o.
Dátum pridania
16. 8. 2023

Terahertzová technológia mení svet a my chceme byť pri tom.

Chceme dostať na Slovensko prvý unikátny prístroj s patentovanou technológiou terahertzových vĺn v Profi prevedení, ktorý:

 • reaktivuje (oživuje) bunky
 • opravuje poškodené bunky
 • odstraňuje abnormálne bunky
 • aktivuje sebaregeneráciu ľudského tela a dosiahnutie bunkovej rovnováhy

Vďaka tomu pomáha uvoľniť bolesti kĺbov a svalov, zmenšovať opuchy, urýchľovať regeneráciu po úrazoch, liečiť kŕčové žily a zápaly v tele. Pomáha pri kožných problémoch, pri hormonálnych, metabolických a nervových problémoch od artrózy až po vážnejšie diagnózy, ako sú RS, autizmus, Parkinson, Alzheimer, onkologické choroby.

Aplikácia Thz by nikdy nemala nahrádzať kvalitnú lekársku starostlivosť.     Veľakrát ju však vhodne dopĺňa a výrazne urýchľuje dobu rekonvalescencie.

Potrebujeme vašu pomoc na doplatenie ďalších splátok za prístroj.

Stalo sa 

Verím, že náhody neexistujú. Všetko čo sa stane, má svoj dôvod, k niečomu vedie.

Jedného dňa mi prišla správa: “Krásný den, také Vás nejspíše zajímají novinky okolo zdraví, tak myslím, že byste měla vědět o osobním “med bed” zařízení z Asie, využívajícím skalární a terahertz technologii. Po osobním uzdravení z neurologických potíží jsem začal více zkoumat. Rád se podělím.”

Spozornela som. Prečo mi to píše…práve mne? Prejavila som záujem o ďalšie informácie.

Dozvedela som sa, že zariadenie je v Prahe a že môžem prísť na terapiu. Nad otázkou, čomu by som potrebovala pomôcť, som sa zamyslela. Veď pomoc potrebujem hlavne pre mojich klientov. Tak vraj si môžem prístroj kúpiť…z ceny sa mi zakrútila hlava.

Prečo a pre akých klientov

Som Jana a už 18 rokov sa s láskou starám o soľnú jaskyňu, ktorú som medzi prvými na Slovensku dala postaviť v Prešove

Prežila som s ňou náročné obdobie, keď ešte nebolo dostatočné povedomie o úžasných účinkoch soľnej terapie a ľudia neverili, že soľná jaskyňa môže pomôcť. Už to vyzeralo, že soľnú jaskyňu musím nechať a robiť niečo iné, aby som uživila seba a moje dve deti, ale rozhodla som sa nevzdať. Šírila som myšlienku o soľnej jaskyni všade, kde sa dalo a postupne mi to prinieslo viac klientov.

A všetci, čo skúsili pobyt v soľnej jaskyni, boli veľmi spokojní. Soľná jaskyňa pomáhala zlepšiť zdravie, poskytovala oddych a tiež kúsok iného sveta s trochou romantiky v malej miestnosti so štyrmi tonami soli. 

Keď sme prežili aj covidové obdobie, bola som veľmi šťastná a vďačná za to, že môžem ďalej pomáhať ľuďom. Máme veľa referencií a zápisov v našej Knihe záznamov o zlepšení rôznych zdravotných problémov, najmä dýchacích, alergií, kožných problémov, ale aj pohybového aparátu a dokonca aj vysokého krvného tlaku.

Vedela som však, že celkom všetkému soľná jaskyňa pomôcť nedokáže.

Keď minulý rok zomrel môj veľmi dobrý kamarát na neurodegeneratívne ochorenie nervovej sústavy, nevedela som sa zmieriť s tým, že mu nebolo možné pomôcť. Zostala mi v hlave nezodpovedaná otázka: naozaj žiadna pomoc neexistuje?

Odpoveď prichádza – svetelná terapia pomocou terahertzových vĺn

Tak ako po svojom vyliečení začal skúmať Lukáš z Prahy, ktorý mi napísal prvú správu, začala som aj ja študovať vedecké štúdie, bezpečnosť a skúsenosti s terahertzovými vlnami.

Zistila som, že vedci preukázali, že terahertzové vlny sú užitočné pre ľudské telo, pretože znižujú účinky starnutia a pomáhajú predchádzať chorobám. Tieto vlny sú najdlhšie vlny slnečného svetla. Fototerapia a svetelné vlny sú rozpoznané ako bezpečná a spoľahlivá možnosť prevencie a liečby chorôb. 

Svetelné vlny v terahertzovej oblasti a infračervenom spektre majú niekoľko výhod pre ľudské telo. Urýchľujú proces regenerácie organizmu, zvyšujú obsah kyslíka v tele a sú účinné na primárnej úrovni všetkých buniek. 

Organizmus má generátor energie zvaný mitochondria, ktorá produkuje energiu v bunkách v podobe adenosintrifosfátu (ATP), čo je kombinácia kyslíka a glukózy. Svetelná terapia terahertzovými vlnami a infračerveným svetlom stimuluje produkciu ATP v mitochondriách, čo umožňuje orgánom a nervovému systému prijímať viac kyslíka a glukózy. 

Svetelné vlny z terahertzovej oblasti a infračervené spektrum taktiež zlepšujú mikrocirkuláciu v tele, pretože prenikajú do ľudského tela a vytvárajú vibrácie atómov a molekúl. Tieto molekulárne frekvencie kolíšu 100 tisíc až milionkrát za sekundu a absorpcia ich rezonancií premieňa energiu na tepelnú energiu, čo zvyšuje teplotu podkožia a zlepšuje cirkuláciu. 

Využitie svetelných vĺn v terahertzovej oblasti a infračervenom spektre môže byť užitočné pre prevenciu a liečbu rôznych ochorení a pre zlepšenie celkového zdravia tela.

Terahertz vlny majú mnoho zdravotných benefitov a široké možnosti použitia pre rehabilitáciu, fyzioterapiu, zvýšenie kondície až po podporu zdravia a zdravotných problémov. 

Unikátne sú najmä schopnosťou prenikať až 30 cm do ľudských tkanív a schopnosťou regenerovať aj nervové tkanivá. Je už niekoľko prípadov v Česku, kedy došlo k obnoveniu funkcie poškodených nervov!

Prístroj BioTeraCare

Terahertzové vlny využíva prístroj BioTeraCare, ktorý je výsledkom desaťročného spoločného úsilia viac než 50 vedcov z Nemecka, Švajčiarska a Číny.

Vďaka patentovanej technológii infračerveného svetla a terahertzových vĺn je možné poskytovať bezpečnú hĺbkovú terapiu.

Prístroju BioTeraCare bolo udelených viac ako tucet národných patentov, patentov na priemyselné vzory, vynálezy a úžitkové vzory. Získal tiež niekoľko medzinárodných certifikátov, napr. certifikát CE Európskeho spoločenstva, ako aj certifikáty Európskej komisie, Amerického úradu FDA a FCC, mexického COFEPRIS a NOM.

Prístroj BioTeraCare okrem iného aktivuje vlastné kmeňové bunky z kostnej drene v tele. To spôsobuje regeneráciu a obnovenie tkanív. V porovnaní s metódou dodávania kmeňových buniek zvonku do tela je efektívnosť a najmä cenová dostupnosť neporovnateľná. 

V rámci EÚ nemôžeme používať takzvané zdravotné tvrdenia, avšak sú zlepšené a často vyriešené stavy od bolestí, kožných, hormonálnych, metabolických alebo nervových problémov od artrózy až po vážnejšie diagnózy, ako sú RS, autizmus, Parkinson, Alzheimer, onkologické choroby.

K dispozícii je celý rad medzinárodných štúdií.

Je potrebné uviesť, že aplikácia Thz prístrojom BioTeraCare by nemala nahrádzať kvalitnú lekársku starostlivosť. Veľakrát ju však vhodne dopĺňa a výrazne urýchľuje dobu rekonvalescencie.

Ak všetko dobre dopadne, prvý a zatiaľ jediný prístroj BioTeraCare na Slovensku v profesionálnom prevedení budeme mať v Prešove. Verím, že mnohým ušetríme cestu do Prahy.

S vďakou privítam Tvoju pomoc

Prístroj BioTeraCare je objednaný a už k nám cestuje z Južnej Ameriky. Z úspor som zaplatila  prvú splátku, aby sme ho mohli začať používať.

Stáva sa, že každej novinke chvíľu trvá, kým dokáže, že to, čo ponúka je pravda. Tak ako som čakala so soľnou jaskyňou, možno aj prístroj BioTeraCare sa bude len postupne dostávať do povedomia a nechávať za sebou zdravých a šťastných ľudí.

Prví to majú častokrát ťažšie.

Preto som vytvorila túto kampaň, aby vyzbierané peniaze pomohli zaplatiť ďalšie splátky a prístroj nám zostal v Soľnej jaskyni v Prešove, kde sa spolu s ním budem s láskou venovať všetkým klientom, ktorí sa o pomoc prihlásia.

Vopred ĎAKUJEM všetkým darcom a teším sa na osobné stretnutia, keď prídete využiť svoju odmenu. Každý dostane ešte malé prekvapenie :)

V mojom srdci sú slová, ktoré povedal J.A.Komenský:

S láskou, úctou a vďakou

Jana

Kto za kampaňou stojí?

Zakladateľ:  Soľná jaskyňa Prešov

                       vznik: 08/2005

                                             

                                                           www.solnajaskynapresov.sk

Tu si pozrite, ako vyzerajú pobyty v soľnej jaskyni

Na čo získané peniaze použijeme?

Z úspor som zaplatila prvú splátku za unikátny prístroj BioTeraCare v profesionálnom prevedení, vďaka čomu ho môžeme používať dva mesiace. Veľmi sa teším, už  k nám cestuje z Južnej Ameriky.

Soľná jaskyňa v Prešove bude prvé miesto na Slovensku, kde sa budú poskytovať terapie prístrojom BioTeraCare Profi.

 1. míľnik – 1700 Eur pokryjem náklady na ďalšie dva mesiace a zaplatím aj stojan
 2. míľnik – 3000 Eur pokryjem náklady na ďalšie dva mesiace
 3. míľnik – 4300 Eur pokryjem náklady na ďalšie dva mesiace
 4. míľnik – 7000 Eur doplatím prístroj, vďaka čomu ho budeme môcť používať neobmedzene a budeme pomáhať všetkým, ktorí to budú potrebovať.

Ušetrím Slovákom cestu do Prahy.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

 1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
 2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
 3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

5 € - Moja vďaka a Tvoj dobrý pocit   100x
Prispejte 5 € a viac

5 € – Moja vďaka a Tvoj dobrý pocit 100×

Zostáva 100/100

Som vďačná za akúkoľvek sumu. Prispejete k tomu, aby sme každému, čo to potrebuje pomohli zlepšiť zdravie.

Zostáva 100/100
25 € - Vstup do soľnej jaskyne v Prešove pre 2 osoby, vhodné aj ako darček
Prispejte 25 € a viac

25 € – Vstup do soľnej jaskyne v Prešove pre 2 osoby, vhodné aj ako darček

Zostáva 49/50

Zažijete 45 minút v príjemnom prostredí soľnej jaskyne obklopení štyrmi tonami soli, pri relaxačnej hudbe a pôsobení aromaterapie z prírodných esenciálnych olejov. 

Veľmi dobrý relax, ak si potrebujete oddýchnuť a účinné pôsobenie soli vo vysokej koncentrácii na posilnenie imunity, zlepšenie dýchacích problémov, astmy, alergie, kožných problémov.

A k tomu moje veľké ĎAKUJEM

Odmena Zostáva 49/50

45-minútový pobyt pre 2 osoby do soľnej jaskyne v Prešove, ul. Konštantínova 17, v suteréne budovy.

Je potrebné sa vopred telefonicky objednať.

Kontakt: 0903625336

40 € - Romantický privátny vstup do soľnej jaskyne v Prešove pre 2 osoby
Prispejte 40 € a viac

40 € – Romantický privátny vstup do soľnej jaskyne v Prešove pre 2 osoby

Zostáva 30/30

 Zážitok, na ktorý sa nezabúda. 

Predstavte si, ako ležíte v pohodlných lehátkach vedľa seba pri tlmených svetielkach soľných lámp, vdychujete nádhernú vôňu esenciálnych olejov, počúvate lahodné tóny jemnej romantickej hudby…

Sami dvaja uprostred soľnej jaskyne, ktorej 4 tony soli zregenerujú vaše telo, uvoľnia myseľ a zažijete dokonalú relaxáciu.

A k tomu moje veľké ĎAKUJEM

Odmena Zostáva 30/30

Pobyt zahŕňa:

 • 2× uvítací drink – na výber Cinzano bianco alebo Matyšák hroznová šťava
 • 2× malé sladké potešenie
 • 45-minútový pobyt v soľnej jaskyni pre dve osoby

Je potrebné vopred sa objednať.

Kontakt: 0903625336

60 € – 30 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia
Prispejte 58 € a viac

60 € – 30 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia

Zostáva 50/50

Vyskúšate, ako budú terahertzové svetelné vlny regeneračne pôsobiť na vaše telo. Milióny vibrácií za sekundu aktivujú zdravé a spiace bunky a zároveň eliminujú nezdravé bunky a voľné radikály. 

Pozitívny efekt na: bolesti chrbta, svalov a kĺbov, zápaly, opuchy, obnova poškodených nervov, neurologické problémy (brnenie, neuropatia, karpálne tunely), očné zákaly, imunita, kožné problémy, rehabilitácia a rekonvalescencia pri úrazoch, chorobách i po operáciách, post-covid symptómy, znižuje bolesti hlavy a migrény, civilizačné choroby, chronická únava, úbytok váhy, omladenie pleti.

A k tomu moje veľké ĎAKUJEM

Aplikácia Thz by nikdy nemala nahrádzať kvalitnú lekársku starostlivosť. Veľakrát ju však vhodne dopĺňa a výrazne urýchľuje dobu rekonvalescencie.

Odmena Zostáva 50/50

30 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia

120 € – 60 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia
Prispejte 120 € a viac

120 € – 60 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia

Zostáva 50/50

Zažijete, ako budú terahertzové svetelné vlny regeneračne pôsobiť na vaše telo. Milióny vibrácií za sekundu aktivujú zdravé a spiace bunky a zároveň eliminujú nezdravé bunky a voľné radikály. 

Pozitívny efekt na: bolesti chrbta, svalov a kĺbov, zápaly, opuchy, obnova poškodených nervov, neurologické problémy (brnenie, neuropatia, karpálne tunely), očné zákaly, imunita, kožné problémy, rehabilitácia a rekonvalescencia pri úrazoch, chorobách i po operáciách, post-covid symptómy, znižuje bolesti hlavy a migrény, civilizačné choroby, chronická únava, úbytok váhy, omladenie pleti.

A k tomu moje veľké ĎAKUJEM

Aplikácia Thz by nikdy nemala nahrádzať kvalitnú lekársku starostlivosť. Veľakrát ju však vhodne dopĺňa a výrazne urýchľuje dobu rekonvalescencie.

Odmena Zostáva 50/50

60 minútová terapia  prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia pre 1 osobu

200 € – Nočný pobyt v soľnej jaskyni v Prešove             + 30 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi pre jednu osobu + konzultácia
Prispejte 200 € a viac

200 € – Nočný pobyt v soľnej jaskyni v Prešove + 30 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi pre jednu osobu + konzultácia

Zostáva 6/6

Spojíte zdravé účinky soľnej jaskyne s nevšedným zážitkom. Spanie v soľnej jaskyni je úžasným relaxom a romantikou zároveň.

Ako keby ste spali celú noc na pláži pri mori. Počas 11-hodinového pobytu vdýchnete toľko minerálov, ako počas celej prímorskej dovolenky, čím významne posilníte svoj imunitný systém.

Zažijete dobrodružstvo, na ktoré budete mať nezabudnuteľné spomienky.

Na nočný pobyt môžu prísť naraz 4 osoby.

Zároveň si vyskúšate, ako budú terahertzové svetelné vlny regeneračne pôsobiť na vaše telo. Milióny vibrácií za sekundu aktivujú zdravé a spiace bunky a zároveň eliminujú nezdravé bunky a voľné radikály. 

A k tomu moje veľké ĎAKUJEM

Odmena Zostáva 6/6
 • nočný pobyt v soľnej jaskyni v Prešove 
 •  30 – minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi pre jednu osobu 
 •  konzultácia 

Ako to prebieha?

Nočný pobyt začína o 21:00 hod. a končí ráno o 8:00 hod.. Na požiadanie je možné upraviť dobu pobytu podľa vašich predstáv. Zaspávať budete pri stlmených svetlách soľných lámp a jemnej relaxačnej hudbe, ktorá sa na noc vypne. Ráno je k dispozícii čaj alebo káva.

Počas celého pobytu budete v soľnej jaskyni sami v úplnom súkromí. Ležať budete priamo medzi soľnými kryštálmi na nafukovacích matracoch na spanie. Pripravíme vám vankúšik a deku na prikrytie.

K dispozícii je toaleta aj umývadlo s teplou vodou.

Terapiu prístrojom BioTeraCare Profi v trvaní 30 minút pre 1 osobu dohodneme pred alebo po nočnom pobyte.

Súčasťou je konzultácia s návrhom riešenia vášho zdravotného stavu.

400 € a viac – 4 x 60 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia
Prispejte 400 € a viac

400 € a viac – 4 × 60 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia

Zostáva 20/20

4 × 60 minútová terapia  prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia.

Je možné využiť pre jednu osobu 4× alebo prípadne aj pre 4 osoby 1×.

Zostáva 20/20

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

5 € - Moja vďaka a Tvoj dobrý pocit   100x
Prispejte 5 € a viac

5 € – Moja vďaka a Tvoj dobrý pocit 100×

Zostáva 100/100

Som vďačná za akúkoľvek sumu. Prispejete k tomu, aby sme každému, čo to potrebuje pomohli zlepšiť zdravie.

Zostáva 100/100
25 € - Vstup do soľnej jaskyne v Prešove pre 2 osoby, vhodné aj ako darček
Prispejte 25 € a viac

25 € – Vstup do soľnej jaskyne v Prešove pre 2 osoby, vhodné aj ako darček

Zostáva 49/50

Zažijete 45 minút v príjemnom prostredí soľnej jaskyne obklopení štyrmi tonami soli, pri relaxačnej hudbe a pôsobení aromaterapie z prírodných esenciálnych olejov. 

Veľmi dobrý relax, ak si potrebujete oddýchnuť a účinné pôsobenie soli vo vysokej koncentrácii na posilnenie imunity, zlepšenie dýchacích problémov, astmy, alergie, kožných problémov.

A k tomu moje veľké ĎAKUJEM

Odmena Zostáva 49/50

45-minútový pobyt pre 2 osoby do soľnej jaskyne v Prešove, ul. Konštantínova 17, v suteréne budovy.

Je potrebné sa vopred telefonicky objednať.

Kontakt: 0903625336

40 € - Romantický privátny vstup do soľnej jaskyne v Prešove pre 2 osoby
Prispejte 40 € a viac

40 € – Romantický privátny vstup do soľnej jaskyne v Prešove pre 2 osoby

Zostáva 30/30

 Zážitok, na ktorý sa nezabúda. 

Predstavte si, ako ležíte v pohodlných lehátkach vedľa seba pri tlmených svetielkach soľných lámp, vdychujete nádhernú vôňu esenciálnych olejov, počúvate lahodné tóny jemnej romantickej hudby…

Sami dvaja uprostred soľnej jaskyne, ktorej 4 tony soli zregenerujú vaše telo, uvoľnia myseľ a zažijete dokonalú relaxáciu.

A k tomu moje veľké ĎAKUJEM

Odmena Zostáva 30/30

Pobyt zahŕňa:

 • 2× uvítací drink – na výber Cinzano bianco alebo Matyšák hroznová šťava
 • 2× malé sladké potešenie
 • 45-minútový pobyt v soľnej jaskyni pre dve osoby

Je potrebné vopred sa objednať.

Kontakt: 0903625336

60 € – 30 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia
Prispejte 58 € a viac

60 € – 30 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia

Zostáva 50/50

Vyskúšate, ako budú terahertzové svetelné vlny regeneračne pôsobiť na vaše telo. Milióny vibrácií za sekundu aktivujú zdravé a spiace bunky a zároveň eliminujú nezdravé bunky a voľné radikály. 

Pozitívny efekt na: bolesti chrbta, svalov a kĺbov, zápaly, opuchy, obnova poškodených nervov, neurologické problémy (brnenie, neuropatia, karpálne tunely), očné zákaly, imunita, kožné problémy, rehabilitácia a rekonvalescencia pri úrazoch, chorobách i po operáciách, post-covid symptómy, znižuje bolesti hlavy a migrény, civilizačné choroby, chronická únava, úbytok váhy, omladenie pleti.

A k tomu moje veľké ĎAKUJEM

Aplikácia Thz by nikdy nemala nahrádzať kvalitnú lekársku starostlivosť. Veľakrát ju však vhodne dopĺňa a výrazne urýchľuje dobu rekonvalescencie.

Odmena Zostáva 50/50

30 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia

120 € – 60 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia
Prispejte 120 € a viac

120 € – 60 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia

Zostáva 50/50

Zažijete, ako budú terahertzové svetelné vlny regeneračne pôsobiť na vaše telo. Milióny vibrácií za sekundu aktivujú zdravé a spiace bunky a zároveň eliminujú nezdravé bunky a voľné radikály. 

Pozitívny efekt na: bolesti chrbta, svalov a kĺbov, zápaly, opuchy, obnova poškodených nervov, neurologické problémy (brnenie, neuropatia, karpálne tunely), očné zákaly, imunita, kožné problémy, rehabilitácia a rekonvalescencia pri úrazoch, chorobách i po operáciách, post-covid symptómy, znižuje bolesti hlavy a migrény, civilizačné choroby, chronická únava, úbytok váhy, omladenie pleti.

A k tomu moje veľké ĎAKUJEM

Aplikácia Thz by nikdy nemala nahrádzať kvalitnú lekársku starostlivosť. Veľakrát ju však vhodne dopĺňa a výrazne urýchľuje dobu rekonvalescencie.

Odmena Zostáva 50/50

60 minútová terapia  prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia pre 1 osobu

200 € – Nočný pobyt v soľnej jaskyni v Prešove             + 30 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi pre jednu osobu + konzultácia
Prispejte 200 € a viac

200 € – Nočný pobyt v soľnej jaskyni v Prešove + 30 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi pre jednu osobu + konzultácia

Zostáva 6/6

Spojíte zdravé účinky soľnej jaskyne s nevšedným zážitkom. Spanie v soľnej jaskyni je úžasným relaxom a romantikou zároveň.

Ako keby ste spali celú noc na pláži pri mori. Počas 11-hodinového pobytu vdýchnete toľko minerálov, ako počas celej prímorskej dovolenky, čím významne posilníte svoj imunitný systém.

Zažijete dobrodružstvo, na ktoré budete mať nezabudnuteľné spomienky.

Na nočný pobyt môžu prísť naraz 4 osoby.

Zároveň si vyskúšate, ako budú terahertzové svetelné vlny regeneračne pôsobiť na vaše telo. Milióny vibrácií za sekundu aktivujú zdravé a spiace bunky a zároveň eliminujú nezdravé bunky a voľné radikály. 

A k tomu moje veľké ĎAKUJEM

Odmena Zostáva 6/6
 • nočný pobyt v soľnej jaskyni v Prešove 
 •  30 – minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi pre jednu osobu 
 •  konzultácia 

Ako to prebieha?

Nočný pobyt začína o 21:00 hod. a končí ráno o 8:00 hod.. Na požiadanie je možné upraviť dobu pobytu podľa vašich predstáv. Zaspávať budete pri stlmených svetlách soľných lámp a jemnej relaxačnej hudbe, ktorá sa na noc vypne. Ráno je k dispozícii čaj alebo káva.

Počas celého pobytu budete v soľnej jaskyni sami v úplnom súkromí. Ležať budete priamo medzi soľnými kryštálmi na nafukovacích matracoch na spanie. Pripravíme vám vankúšik a deku na prikrytie.

K dispozícii je toaleta aj umývadlo s teplou vodou.

Terapiu prístrojom BioTeraCare Profi v trvaní 30 minút pre 1 osobu dohodneme pred alebo po nočnom pobyte.

Súčasťou je konzultácia s návrhom riešenia vášho zdravotného stavu.

400 € a viac – 4 x 60 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia
Prispejte 400 € a viac

400 € a viac – 4 × 60 minútová terapia prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia

Zostáva 20/20

4 × 60 minútová terapia  prístrojom BioTeraCare Profi + konzultácia.

Je možné využiť pre jednu osobu 4× alebo prípadne aj pre 4 osoby 1×.

Zostáva 20/20