Bricks of Colors: VYMAĽUJME SPOLOČNE HUDOBNÉ PLÁTNO

Míľnik 1/4

Vďaka tejto sume môžeme dokončiť mix a mastering našich skladieb. Ďakujeme!

Získaných 0 € 738 €
500 €
29 dní
do ukončenia

Míľnik 2/4

Vďaka tejto sume budeme môcť zaplatiť aj grafické návrhy nášho albumu a posunúť ho do lisu. Ste úžasní!

Získaných 0 € 738 €
1 000 €
29 dní
do ukončenia

Míľnik 3/4

Blížime sa k cieľu. CD čaká na to, aby šlo do lisu. Podarí sa to? Veríme, že teraz to už dotiahneme do zdarného konca. Ďakujeme!

Získaných 0 € 738 €
2 000 €
29 dní
do ukončenia

Míľnik 4/4

Ďakujeme! Vytvorili sme spolu niečo krásne! Už len pár príspevkov a naše hudobné plátno putuje k vám…

Získaných 0 € 738 €
2 500 €
29 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Michal Dindeš
Dátum pridania
12. 2. 2024
Posledná aktualita

22. 2. 2024 17:20

Nahrávky sa už mixujú, prekvapko je na ceste

Nezostávame k vašim príspevok ľahostajní. Nahrávky už prechádzajú poslednými úpravami. Aktuálne pracujeme aj na vizuálnom prevedení albumu a špeciálnej ochutnávke v podobe prvej upravenej skladby Dark Side of the Moon, ku ktorej začiatkom marca vyhodíme aj lyrics klip… Je to to najmenej, čo v tomto okamihu pre vás dokážeme urobiť.

Všetkým prispievateľom jednotlivo ďakujeme a s mnohými sa už tešíme aj na osobné stretnutie!

Sme v tretine tejto dobrodružnej cesty, ale už teraz cítime obrovskú vďačnosť a zadosťučinenie!

Bricks of Colors

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

POTREBUJEME VAŠU POMOC

Drahí priatelia, rodina, zvedavci, fanúšikovia!

Tešíme sa z vašej nekonečnej podpory a z vášho oddaného priateľstva. Od našich prvých hudobných krokov až po každý čiastočný úspech sme cítili vašu oporu ako nevyhnutnú súčasť nášho hudobného putovania. Teraz, keď sme dosiahli zlomový bod, kedy môžeme zhmotniť naše hudobné vízie na našom prvom CD albume (nahrávky už sú pripravené), potrebujeme vašu pomoc viac ako kedykoľvek predtým.

KTO SÚ TEHLY FARIEB

Sme Bricks of Colors, pätica rozmanitých hudobníkov, ktorých piesne sú spôsobom, ako vyjadriť farby svojho vnútra. Každá nota, každý text, každý zvuk je ako mozaika emócií, ktoré sa prelínajú a odrážajú naše životné zážitky, skúsenosti, túžby či nádeje. Naše hudobné vyjadrenie je občas dynamické, občas lyrické, rozmanité, spája rôzne hudobné vplyvy a žánre do jedinečného celku tak, ako nás náhoda i priateľstvo spojili do tohto pestrého zoskupenia.

Naša tvorba je založená na progresívnych základoch s dôrazom na melodické harmónie a technické prvky, nebojíme sa experimentovať s rôznymi zvukmi a štýlmi, čo dáva priestor na kreatívne vyjadrenie širokej škály emócií a tém. Nevyhýbame sa hlbokým a introspektívnym piesňam, ale ani energickým a dynamickým skladbám. 

NAŠA FAREBNÁ PALETA – členovia kapely

Postupne sa spojilo 5 rôznych osobností, 5 elementov s osobitou hudobnou výbavou a životnou skúsenosťou, aby postupne, tehličku po tehličke, vytvorili dokonalý súzvuk v ich vlastnej rozmanitosti.

Uvedomujeme si, že náš hudobný žáner nemá silné zastúpenie v masových médiách. My sme však presvedčení, že hudba má moc spájať ľudí, pretože je univerzálnym jazykom, ktorý hovorí na úrovni srdca. A na tomto princípe vzniká aj naša hudba.

ČO VAŠÍM PRÍSPEVKOM PODPORÍTE

Prvú etapu pri nahrávaní našich hudobných vízií sme aj vďaka trpezlivému prístupu chlapcov z Môlča Records zvládli svojpomocne (s podporou našich rodín sme si sami financovali nahrávanie skladieb v hodnote 3500 € a natočili prvý hudobný videoklip):

Teraz, keď sme pripravení priniesť našu hudobnú paletu do vášho života vo forme debutového albumu, potrebujeme vašu pomoc. Vaše príspevky nám umožnia zrealizovať tento sen. Vaša podpora nie je len finančným príspevkom, ale tiež symbolom spojenia medzi nami a vami, štetcom, ktorý nám umožní zaplniť naše hudobné plátno, obraz života a vášní, ktoré nás definujú. A my sľubujeme, že vašu podporu využijeme zodpovedne a čestne. Všetky finančné prostriedky využijeme na postprodukčné práce (mix a mastering), grafické spracovanie albumu, jeho vydanie, tlač a distribúciu.  

VYMAĽUJME SPOLOČNE HUDOBNÉ PLÁTNO!

Spojme teda sily a vytvorme spoločne niečo úžasné! Vaša podpora nám dáva energiu a motiváciu prekonávať prekážky a skúmať nové hudobné obzory. Ďakujeme vám za vašu neoceniteľnú pomoc a za to, že ste s nami na tejto dobrodružnej púti, mnohí už od samotného začiatku. Bez vášho priateľstva a oddanosti by sme neboli tam, kde sme teraz. Vaša dôvera a opora nás napĺňajú a robia nás vďačnými za to, že sme súčasťou tejto úžasnej hudobnej cesty.

Poďme po nej kráčať spolu!

S láskou a vďakou,

Bricks of Colors 🎶

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

22. 2. 2024 17:20

Nahrávky sa už mixujú, prekvapko je na ceste

Nezostávame k vašim príspevok ľahostajní. Nahrávky už prechádzajú poslednými úpravami. Aktuálne pracujeme aj na vizuálnom prevedení albumu a špeciálnej ochutnávke v podobe prvej upravenej skladby Dark Side of the Moon, ku ktorej začiatkom marca vyhodíme aj lyrics klip… Je to to najmenej, čo v tomto okamihu pre vás dokážeme urobiť.

Všetkým prispievateľom jednotlivo ďakujeme a s mnohými sa už tešíme aj na osobné stretnutie!

Sme v tretine tejto dobrodružnej cesty, ale už teraz cítime obrovskú vďačnosť a zadosťučinenie!

Bricks of Colors

16. 2. 2024 8:57

20% – dôkaz ľudskej dobroty

STE ÚŽASNÍ! Je neuveriteľné, koľko dobra sa v ľuďoch ešte stále skrýva! Vaša ďalšia podpora zreálni náš sen a prácu! Veríme, že to spoločne dáme! Darčeky čakajú a my sa púšťame do práce… pre vás!

15. 2. 2024 14:27

15% – hudobné plátno sa maľuje!

ĎAKUJEME! ĎAKUJEME! ĎAKUJEME! Je to neuveriteľné! Vďaka Vašim príspevkom sa blížime k hranici 1. míľnika. Vďaka nemu budeme môcť dokončiť postprodukciu a mastering všetkých skladieb albumu! Sú to prvé dôležité kroky k zdarnému koncu. Sme takí nadšení, že sme k našim odmenám pridali ďalšie! 

Veríme, že to spoločne dokážeme!

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Veľkorysý darca
18 €  •  27. 2. 2024 22:43
Milý darca
20 €  •  25. 2. 2024 20:22
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  24. 2. 2024 19:25
Milý darca
10 €  •  19. 2. 2024 16:02
Dobrosrdečný darca
5 €  •  18. 2. 2024 19:16
Jana Benyová
20 €  •  18. 2. 2024 15:29
Držím palce 🍀🍀🍀
Štedrý darca
20 €  •  17. 2. 2024 13:32
Láskavý darca
5 €  •  17. 2. 2024 9:23
Dobrosrdečný darca
10 €  •  16. 2. 2024 16:40
Štedrý darca
100 €  •  16. 2. 2024 14:58
Zajarošová K.
20 €  •  15. 2. 2024 22:58
Držím palce!
Láskavý darca
50 €  •  15. 2. 2024 18:24
Štedrý darca
5 €  •  15. 2. 2024 16:50
Veľkorysý darca
15 €  •  15. 2. 2024 15:15
Dobrosrdečný darca
50 €  •  15. 2. 2024 10:34
Veľkorysý darca
10 €  •  14. 2. 2024 21:35
Štedrý darca
35 €  •  14. 2. 2024 20:03
Štedrý darca
5 €  •  14. 2. 2024 15:22
Láskavý darca
45 €  •  14. 2. 2024 9:35
Benny Harllem
5 €  •  13. 2. 2024 21:16
Nech vám to brnka...xd
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  13. 2. 2024 18:45
Milý darca
15 €  •  13. 2. 2024 18:18
Láskavý darca
15 €  •  13. 2. 2024 16:26
Dobrosrdečný darca
20 €  •  13. 2. 2024 10:21
Dobrosrdečný darca
15 €  •  13. 2. 2024 9:24
Veľkorysý darca
20 €  •  12. 2. 2024 20:24
Milý darca
25 €  •  12. 2. 2024 18:02
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  12. 2. 2024 15:30
Milý darca
25 €  •  12. 2. 2024 15:15
Láskavý darca
20 €  •  12. 2. 2024 14:12
🤘🏻
25 €  •  12. 2. 2024 14:10
Train of Thought 🤘🏻
Láskavý darca
10 €  •  12. 2. 2024 11:10
Dobrosrdečný darca
15 €  •  12. 2. 2024 10:39
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  12. 2. 2024 10:33
Darca
15 €  •  12. 2. 2024 10:03
Teším sa na vydanie! Držím palce!

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Kvôli dobrému pocitu
Prispejte 5 € a viac

Kvôli dobrému pocitu

Chcel by som prispieť nezištne, pretože vás chcem podporiť.

Digitálny album + booklet PDF (s textami a fotkami)
Prispejte 10 € a viac

Digitálny album + booklet PDF (s textami a fotkami)

Na tvoj email pošleme link s albumom v plnej kvalite (vo formáte FLAC/WAV – 48/24). K albumu pridáme aj booklet vo formáte PDF, v ktorom nájdeš texty jednotlivých piesní a fotografie kapely.

Digitálny CD album plánujeme distribuovať v lete 2024 (hneď po dokončení postprodukčných prác).

Nezabudni nám na seba nechať mailový kontakt.

CD s podpisom 15 €
Prispejte 15 € a viac

CD s podpisom 15 €

Pekne zabalený CD album ti pošleme v plnej paráde, aby ti už nič nebránilo započúvať sa do našej hudby. Súčasťou CD bude aj booklet s podpismi všetkých členov kapely, s textami či fotografiami. Poštovné je zahrnuté v cene.

CD album plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní).

Tričko s podpisom
Prispejte 25 € a viac

Tričko s podpisom

Tričko zo 100% bavlny so silikónovou potlačou. Posielame pekne zabalené. Poštovné a balné je zahrnuté v cene.

Tričko distribuujeme do dvoch mesiacov od skončenia kampane.

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Tričko s podpisom + CD s podpisom
Prispejte 35 € a viac

Tričko s podpisom + CD s podpisom

Pekne zabalený CD album ti pošleme v plnej paráde, aby ti už nič nebránilo započúvať sa do našej hudby. Súčasťou CD bude aj booklet s podpismi všetkých členov kapely, s textami či fotografiami. K tomu dostaneš aj tričko zo 100% bavlny so silikónovou potlačou. Poštovné a balné je zahrnuté v cene.

Tričko s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Účinkujúci hosť v najbližšom videoklipe kapely + CD album a tričko
Prispejte 50 € a viac

Účinkujúci hosť v najbližšom videoklipe kapely + CD album a tričko

Zostáva 4/5

Bezprostredne po vydaní albumu plánujeme pracovať na našom novom klipe k jednej z piesní albumu. A ty môžeš byť pri tom. A to nielen ako divák, ale ako jeden z účinkujúcich v klipe. Staneš sa neoddeliteľnou súčasťou nahrávacieho procesu a natrvalo sa tak vtlačíš do histórie našej kapely. Klip, s tebou v hlavnej/vedľajšej úlohe, bude potom tvojou večnou pamiatkou na stretnutie s tvorivosťou.

Tričko s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Odmena Zostáva 4/5

CD album s podpisom + tričko

Deň s kapelou (počúvacia/jam session v skúšobni s drinkom) + CD album a tričko
Prispejte 50 € a viac

Deň s kapelou (počúvacia/jam session v skúšobni s drinkom) + CD album a tričko

Zostáva 4/5

Chcel by si s nami zažiť jeden špeciálny deň? Zaujíma ťa, ako tvoríme a čím sme si prechádzali počas tvorby albumu? Vezmeme ťa do našej skúšobne, vyblbneme sa pri jam/listening session a patrične ťa pohostíme. Ak si navyše hudobník, pokojne sa so svojím nástrojom pridaj k našej skúške, určite sa dobre zabavíme. Na konci skúšky spolu ešte posedíme pri drinku, kedy ti priblížime pozadie vzniku našej kapely aj vzniku samotného albumu.

Termín stretnutia si dohodneme.

Tričko s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Odmena Zostáva 4/5

CD album s podpisom + tričko

Deň v nahrávacom štúdiu s kapelou (s občerstvením) + CD album a tričko
Prispejte 100 € a viac

Deň v nahrávacom štúdiu s kapelou (s občerstvením) + CD album a tričko

Zostáva 4/5

Proces tvorby albumu vie byť veľmi zaujímavý. Ak ho chceš zažiť spolu s nami, určite nebudeš sklamaný. Ak sa so svojím príspevkom poponáhľaš, stihneš ešte dokončovacie práce aktuálne pripravovaného albumu. Okrem kapely plánujeme realizovať aj nahrávanie pozvaných hostí – komorné sláčikové zoskupenie. Ak by ti termín nevyhovoval, pozveme ťa na nahrávanie najnovšej skladby. V každom prípade, dobrá zábava a chutné občerstvenie budú zabezpečené.

Konkrétny termín si dohodneme.

Tričko s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Odmena Zostáva 4/5

CD album s podpisom + tričko

Koncertné vystúpenie bez nároku na honorár + CD album a tričko
Prispejte 100 € a viac

Koncertné vystúpenie bez nároku na honorár + CD album a tričko

Zahráme koncert, kdekoľvek nás zavoláš. A to bez nároku na honorár. Detaily spolu dohodneme.
CD album a tričko pre teba sú samozrejmosťou. 

Tričko s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Špeciálny hosť kapely na krste CD (deň s kapelou pri príprave koncertu a krstu, voľný vstup, miesto pri stole kapely, drinky a občerstvenie) + CD album a mikina
Prispejte 150 € a viac

Špeciálny hosť kapely na krste CD (deň s kapelou pri príprave koncertu a krstu, voľný vstup, miesto pri stole kapely, drinky a občerstvenie) + CD album a mikina

Zostáva 5/5

Vydanie albumu vždy sprevádza koncertné turné s následným krstom CD. Ako náš špeciálny hosť máš možnosť zažiť s nami túto veľkú chvíľu. Staneš sa totiž na deň súčasťou našej kapely. Budeš s nami počas celého dňa pri prípravách koncertu a samotného krstu, užiješ si s nami špeciálny koncert aj s krstom úplne zadarmo (plánovaný je na jeseň 2024), pobudneš s nami počas celých osláv priamo pri našom stole s dobrým občerstvením a drinkami.

Mikinu s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Odmena Zostáva 5/5

CD album s podpisom + mikina

Nekonečný voľný vstup na všetky naše budúce akcie/koncerty + CD album a mikina
Prispejte 300 € a viac

Nekonečný voľný vstup na všetky naše budúce akcie/koncerty + CD album a mikina

Zostáva 2/2

Našich podporovateľov si naozaj veľmi vážime. Ak si sa rozhodol prispieť nám tak nečakanou čiastkou, skladáme pred tebou pomyselný klobúk a bez výhrad ťa chceme mať neustále pri sebe. Kedykoľvek sa ocitneš na ktoromkoľvek našom koncerte, máš nekonečný voľný vstup. A to aj keď budeme hrať v samotnom Wembley. Vďaka tvojej štedrej podpore sa totiž stávaš čestným členom našej kapely.

O každom termíne akcie ťa budeme vopred informovať.

Mikinu s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Odmena Zostáva 2/2

CD album s podpisom + mikina

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Kvôli dobrému pocitu
Prispejte 5 € a viac

Kvôli dobrému pocitu

Chcel by som prispieť nezištne, pretože vás chcem podporiť.

Digitálny album + booklet PDF (s textami a fotkami)
Prispejte 10 € a viac

Digitálny album + booklet PDF (s textami a fotkami)

Na tvoj email pošleme link s albumom v plnej kvalite (vo formáte FLAC/WAV – 48/24). K albumu pridáme aj booklet vo formáte PDF, v ktorom nájdeš texty jednotlivých piesní a fotografie kapely.

Digitálny CD album plánujeme distribuovať v lete 2024 (hneď po dokončení postprodukčných prác).

Nezabudni nám na seba nechať mailový kontakt.

CD s podpisom 15 €
Prispejte 15 € a viac

CD s podpisom 15 €

Pekne zabalený CD album ti pošleme v plnej paráde, aby ti už nič nebránilo započúvať sa do našej hudby. Súčasťou CD bude aj booklet s podpismi všetkých členov kapely, s textami či fotografiami. Poštovné je zahrnuté v cene.

CD album plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní).

Tričko s podpisom
Prispejte 25 € a viac

Tričko s podpisom

Tričko zo 100% bavlny so silikónovou potlačou. Posielame pekne zabalené. Poštovné a balné je zahrnuté v cene.

Tričko distribuujeme do dvoch mesiacov od skončenia kampane.

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Tričko s podpisom + CD s podpisom
Prispejte 35 € a viac

Tričko s podpisom + CD s podpisom

Pekne zabalený CD album ti pošleme v plnej paráde, aby ti už nič nebránilo započúvať sa do našej hudby. Súčasťou CD bude aj booklet s podpismi všetkých členov kapely, s textami či fotografiami. K tomu dostaneš aj tričko zo 100% bavlny so silikónovou potlačou. Poštovné a balné je zahrnuté v cene.

Tričko s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Účinkujúci hosť v najbližšom videoklipe kapely + CD album a tričko
Prispejte 50 € a viac

Účinkujúci hosť v najbližšom videoklipe kapely + CD album a tričko

Zostáva 4/5

Bezprostredne po vydaní albumu plánujeme pracovať na našom novom klipe k jednej z piesní albumu. A ty môžeš byť pri tom. A to nielen ako divák, ale ako jeden z účinkujúcich v klipe. Staneš sa neoddeliteľnou súčasťou nahrávacieho procesu a natrvalo sa tak vtlačíš do histórie našej kapely. Klip, s tebou v hlavnej/vedľajšej úlohe, bude potom tvojou večnou pamiatkou na stretnutie s tvorivosťou.

Tričko s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Odmena Zostáva 4/5

CD album s podpisom + tričko

Deň s kapelou (počúvacia/jam session v skúšobni s drinkom) + CD album a tričko
Prispejte 50 € a viac

Deň s kapelou (počúvacia/jam session v skúšobni s drinkom) + CD album a tričko

Zostáva 4/5

Chcel by si s nami zažiť jeden špeciálny deň? Zaujíma ťa, ako tvoríme a čím sme si prechádzali počas tvorby albumu? Vezmeme ťa do našej skúšobne, vyblbneme sa pri jam/listening session a patrične ťa pohostíme. Ak si navyše hudobník, pokojne sa so svojím nástrojom pridaj k našej skúške, určite sa dobre zabavíme. Na konci skúšky spolu ešte posedíme pri drinku, kedy ti priblížime pozadie vzniku našej kapely aj vzniku samotného albumu.

Termín stretnutia si dohodneme.

Tričko s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Odmena Zostáva 4/5

CD album s podpisom + tričko

Deň v nahrávacom štúdiu s kapelou (s občerstvením) + CD album a tričko
Prispejte 100 € a viac

Deň v nahrávacom štúdiu s kapelou (s občerstvením) + CD album a tričko

Zostáva 4/5

Proces tvorby albumu vie byť veľmi zaujímavý. Ak ho chceš zažiť spolu s nami, určite nebudeš sklamaný. Ak sa so svojím príspevkom poponáhľaš, stihneš ešte dokončovacie práce aktuálne pripravovaného albumu. Okrem kapely plánujeme realizovať aj nahrávanie pozvaných hostí – komorné sláčikové zoskupenie. Ak by ti termín nevyhovoval, pozveme ťa na nahrávanie najnovšej skladby. V každom prípade, dobrá zábava a chutné občerstvenie budú zabezpečené.

Konkrétny termín si dohodneme.

Tričko s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Odmena Zostáva 4/5

CD album s podpisom + tričko

Koncertné vystúpenie bez nároku na honorár + CD album a tričko
Prispejte 100 € a viac

Koncertné vystúpenie bez nároku na honorár + CD album a tričko

Zahráme koncert, kdekoľvek nás zavoláš. A to bez nároku na honorár. Detaily spolu dohodneme.
CD album a tričko pre teba sú samozrejmosťou. 

Tričko s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Špeciálny hosť kapely na krste CD (deň s kapelou pri príprave koncertu a krstu, voľný vstup, miesto pri stole kapely, drinky a občerstvenie) + CD album a mikina
Prispejte 150 € a viac

Špeciálny hosť kapely na krste CD (deň s kapelou pri príprave koncertu a krstu, voľný vstup, miesto pri stole kapely, drinky a občerstvenie) + CD album a mikina

Zostáva 5/5

Vydanie albumu vždy sprevádza koncertné turné s následným krstom CD. Ako náš špeciálny hosť máš možnosť zažiť s nami túto veľkú chvíľu. Staneš sa totiž na deň súčasťou našej kapely. Budeš s nami počas celého dňa pri prípravách koncertu a samotného krstu, užiješ si s nami špeciálny koncert aj s krstom úplne zadarmo (plánovaný je na jeseň 2024), pobudneš s nami počas celých osláv priamo pri našom stole s dobrým občerstvením a drinkami.

Mikinu s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Odmena Zostáva 5/5

CD album s podpisom + mikina

Nekonečný voľný vstup na všetky naše budúce akcie/koncerty + CD album a mikina
Prispejte 300 € a viac

Nekonečný voľný vstup na všetky naše budúce akcie/koncerty + CD album a mikina

Zostáva 2/2

Našich podporovateľov si naozaj veľmi vážime. Ak si sa rozhodol prispieť nám tak nečakanou čiastkou, skladáme pred tebou pomyselný klobúk a bez výhrad ťa chceme mať neustále pri sebe. Kedykoľvek sa ocitneš na ktoromkoľvek našom koncerte, máš nekonečný voľný vstup. A to aj keď budeme hrať v samotnom Wembley. Vďaka tvojej štedrej podpore sa totiž stávaš čestným členom našej kapely.

O každom termíne akcie ťa budeme vopred informovať.

Mikinu s CD albumom plánujeme distribuovať na jeseň 2024 (po dokončení postprodukčných prác a lisovaní). 

Nezabudni nám na seba nechať kontakt.

Odmena Zostáva 2/2

CD album s podpisom + mikina