Podpor vydanie nášho live albumu: V DUCHU A PRAVDE!

Míľnik 1/3

1. míľnik : MIX ALBUMU

Získaných 0 € 3 240 €
1 000 €
5 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

2. míľnik: MASTER albumu

Získaných 0 € 3 240 €
2 000 €
5 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

3. míľnik: GRAFIKA a tlač CD

Získaných 0 € 3 240 €
3 000 €
5 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Jakub Slaninka
Dátum pridania
11. 8. 2023

Chceme prinášať autentickú a úprimnú chválu na Slovensko!

Sme kapela Rods z Trnavy. Sme študenti vysokých a stredných škôl. Hudba a chvála je naša najväčšia vášeň. V zostave Jakub Slaninka (spev), Michal Chorvatovič (klavír), Šimon Vretenička (vokály, elektrická gitara), Róbert Kuracina (basová gitara) a Marián Cipár (bicie) hráme a pôsobíme 4 roky. Stretli a spoznali sme sa na gymnáziu v Trnave. Sme viac ako kapela, sme priatelia!

Môžete nás poznať z projektov ako Festival Lumen, TT Chvály a ďalších iných. Venujeme sa tiež službe vo väzniciach prostredníctvom spoločenstva Dismas, pod vedením Michala Libanta, kde sme zažili naozaj nádherné a silné momenty, ktoré sa zapísali hlboko do našich sŕdc a ovplyvnili aj našu službu. Tiež vnímame povolanie do služby mladým v rôznych spoločenstvách po celom Slovensku.

Okrem toho organizujeme aj vlastný projekt Worship night, ktorý sa koná každý mesiac v spolupráci s trnavským spoločenstvom Kolónia, ktorého sme súčasťou. Nášho speváka a lídra Jakuba tiež môžete poznať zo zoskupenia TWC collective alebo Godzone Worship.

Po 4 rokoch služby na rôznych miestach sme sa rozhodli nahrať piesne, ktoré nám Boh dával na srdce. Našou víziou je, aby bol tento album prostriedkom na oslavu nášho Boha. Veríme, že skrze tento album, ktorý budú ľudia počúvať, bude Boh premieňať ich životy.

CHVÁLA ZA MÚRMI VÄZNÍC !
Keďže služba vo väzniciach je neoddeliteľnou súčasťou našej kapely, rozhodli sme sa, že spoločenstvu DISMAS darujeme CD nášho albumu do anjelských darčekov. Tieto darčeky sa posielajú na Vianoce deťom odsúdených, ktoré ostali bez otca alebo matky a veľakrát aj v detskom domove. Odsúdeným do väzníc darujeme naše fyzické CD, aby tak znela chvála a uctievanie aj za múrmi väzníc.

AJ TY môžeš prispieť k tomu, aby sme na Slovensku zažívali prebudenie! Pomôž nám budovať Božie kráľovstvo v našej krajine!

Prečo práve „V DUCHU A PRAVDE“

Názov nášho prvého albumu je hlboko prepojený aj s našou víziou. Jeho názov je inšpirovaný staťou z evanjelia podľa Jána:

 „Ale prichádza hodina — a už je tu —, keď praví ctitelia budú sa klaňať Otcovi v Duchu a pravde. Veď aj Otec hľadá takýchto ctiteľov. Boh je Duch a tí, čo sa mu klaňajú, musia sa klaňať v Duchu a pravde.“   [Jn 4;23–24]

Album sme sa rozhodli nahrávať live formou. To znamená, že sme zorganizovali event, na ktorý prišli ľudia a my sme viedli chvály piesňami z nášho albumu. Našim cieľom bolo nahrať úprimné  a autentické uctievanie. Chceli sme zachytiť atmosféru radosti a slobody. 

Na čo získané peniaze použijeme?

Všetky financie, ktoré prostredníctvom tejto kampane vyzbierame  poputujú na hudobnú produkciu, nahrávanie, mix a mastering piesní, náklady na tvorbu videoklipov, grafiku, vizuál a marketingovú komunikáciu. Budeme tiež financovať výrobu CD a merchu.

1. míľnik : 1000 € -mix albumu

2. míľnik: 2000€ – mix a master Albumu

3. míľnik: 3000€ – mix a master albumu, grafika a tlač CD

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Namiesto zmrzliny (yes, už je taká drahá)
Prispejte 5 € a viac

Namiesto zmrzliny (yes, už je taká drahá)

„Tí, čo sejú v slzách, s jasotom budú žať“  Ž 126;5

Fyzické CD  V DUCHU A PRAVDE
Prispejte 15 € a viac

Fyzické CD V DUCHU A PRAVDE

Ďakujeme za vašu podporu. Ako odmenu vám pošleme fyzické CD nášho albumu.

Tričko s grafikou albumu
Prispejte 25 € a viac

Tričko s grafikou albumu

Ďakujeme za vašu podporu. Ako odmenu vám pošleme tričko s grafikou albumu.

Fyzické CD + tričko s grafikou albumu
Prispejte 35 € a viac

Fyzické CD + tričko s grafikou albumu

Ďakujeme za vašu podporu. Ako odmenu vám pošleme fyzické CD a tričko s grafikou projektu.

Fyzické CD + Mikina s grafikou nášho albumu
Prispejte 50 € a viac

Fyzické CD + Mikina s grafikou nášho albumu

Ďakujeme za vašu podporu. Ako odmenu vám pošleme fyzické CD a mikinu s grafikou albumu.

Chvály u teba doma + Osobné odovzdanie nášho CD
Prispejte 200 € a viac

Chvály u teba doma + Osobné odovzdanie nášho CD

Zostáva 2/7

Ďakujeme za Vašu podporu. Ako poďakovanie Vám osobne odovzdáme CD nášho albumu a ako kapela budeme spolu s vami u Vás doma viesť chvály.

Zostáva 2/7

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Namiesto zmrzliny (yes, už je taká drahá)
Prispejte 5 € a viac

Namiesto zmrzliny (yes, už je taká drahá)

„Tí, čo sejú v slzách, s jasotom budú žať“  Ž 126;5

Fyzické CD  V DUCHU A PRAVDE
Prispejte 15 € a viac

Fyzické CD V DUCHU A PRAVDE

Ďakujeme za vašu podporu. Ako odmenu vám pošleme fyzické CD nášho albumu.

Tričko s grafikou albumu
Prispejte 25 € a viac

Tričko s grafikou albumu

Ďakujeme za vašu podporu. Ako odmenu vám pošleme tričko s grafikou albumu.

Fyzické CD + tričko s grafikou albumu
Prispejte 35 € a viac

Fyzické CD + tričko s grafikou albumu

Ďakujeme za vašu podporu. Ako odmenu vám pošleme fyzické CD a tričko s grafikou projektu.

Fyzické CD + Mikina s grafikou nášho albumu
Prispejte 50 € a viac

Fyzické CD + Mikina s grafikou nášho albumu

Ďakujeme za vašu podporu. Ako odmenu vám pošleme fyzické CD a mikinu s grafikou albumu.

Chvály u teba doma + Osobné odovzdanie nášho CD
Prispejte 200 € a viac

Chvály u teba doma + Osobné odovzdanie nášho CD

Zostáva 2/7

Ďakujeme za Vašu podporu. Ako poďakovanie Vám osobne odovzdáme CD nášho albumu a ako kapela budeme spolu s vami u Vás doma viesť chvály.

Zostáva 2/7