Podpor ma v mojom cieli stať sa inštruktorom WHM

Míľnik 1/2

Za túto sumu pokryjem certifikáciu v Španielsku

Získaných 0 € 25 €
2 800 €
26 dní
do ukončenia

Míľnik 2/2

Pokryjem väčšinové náklady na inštruktorský kurz

Získaných 0 € 25 €
4 000 €
26 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Mgr. Barbora Vašivová
Dátum pridania
7. 9. 2023

Ako sa sen stal skutočnosťou… To je začiatok môjho príbehu.

Pred dvomi rokmi som si zaumienila, že budem ľuďom zlepšovať život a ukážem im, že dokážu viac, ako si myslia. Mojim snom bolo učiť ich, ako posúvať limity svojej mysle a že vystúpiť zo svojho komfortu môže byť nielen zábavou, ale aj zlepšením života.

Rozhodla som sa stať inštruktorom metódy Wima Hofa. 

Pozývam Ťa, aby si bol pri tom so mnou. Buď súčasťou mojej cesty a pomôž mi prísť do cieľa, a zároveň si so mnou vychutnaj symbolické prestrihnutie cieľovej pásky – v bazéne s ľadom. 

Nauč sa ovládnuť svoju myseľ, a prekonať svoj strach.

Že sa to dá, prezentujem na svojom blogu Otužuj sa. Verím, že život nie je čiernobiely, a že stojí za to si ho poriadne užiť, aj keď podmienky nie sú ideálne. A práve vtedy, keď nie sú ideálne. 

Moja cesta sa začala v roku 2020, keď som sa zúčastnila prvého workshopu metódy Wima Hofa. Vtedy môj život nabral nový rozmer. Vlastne, dalo by sa povedať, že som začala žiť. Už po dvoch mesiacoch som si splnila svoj sen – ísť na Spartan race. No to je zas iný príbeh :)

Všetky moje príbehy však majú spoločný menovateľ, a tým je prekonanie svojho strachu a seba. A želám si naučiť to každého, kto bude chcieť. Kto túži zažiť niečo nové, pre niekoho šialené, ale predovšetkým prospešné. 

Trvalo dva roky, kým sa môj sen mohol stať skutočnosťou. Dôsledne som zvažovala, či je to naozaj cesta, ktorou chcem ísť, či mám čo ponúknuť. Snažila som sa neustále zlepšovať. Prostredníctvom môjho blogu sa so mnou spojilo mnoho ľudí, ktorých pozitívne reakcie mi potvrdili, že toto celé má zmysel. A tak som sa prihlásila do akadémie Wima Hofa na inštruktorský kurz. Tam ma čakala ďalšia výzva – angličtina :)

Tvrdím však, že všetko sa dá, keď sa chce. A tak ma okrem množstva videí a študijných materiálov čaká aj cesta do Španielska, kde budú praktické skúšky a certifikácia.

Chlad a neustále vzdelávanie sa sú neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Zvládnem všetko čo je potrebné, aby som si jedného dňa mohla obliecť inštruktorské tričko a začať ľuďom zlepšovať život. Z jednoduchého dôvodu – môj život sa vďaka metóde Wima Hofa radikálne zlepšil. A ja sa rada podelím o to, čo môže pomôcť :)

Kto za kampaňou stojí?

Som mama dvoch úžasných dcér. Mám rada beh v lese v daždi, Spartan race, knihy a hudbu. Som vegetarián a mojim životným mottom je, že všetko sa deje pre moje dobro, aj keď sa ma moja myseľ snaží presvedčiť o opaku :)

Som žena, ktorá sa vždy dokázala postaviť výzvam a nevzdala som sa v žiadnej ťažkej situácii. Vytrvalo idem za svojimi snami a som vďačná za každý nový deň. 

Na čo získané peniaze použijeme?

Okrem vkladu svojho odhodlania, energie, času a posúvania hraníc komfortu, sú na toto vzdelávanie potrebné aj financie. Stať sa inštruktorom Wim Hofovej metódy pozostáva z troch modulov, ktorých hodnota je spolu 4500 eur. 

V rámci svojej praxe som absolvovala všetky dostupné kurzy na Slovensku, ktorých cena sa vyšplhala nad 1000 eur. 

Lekcie angličtiny a cestovné náklady na kurzy, či dochádzanie za chladnou vodou, už radšej nevyčísľujem :))

Mojim cieľom je vyzbierať sumu potrebnú na úhradu inštruktorského kurzu. 

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

zvýhodnená cena 1-dňového kurzu WHM
Prispejte 75 € a viac

zvýhodnená cena 1-dňového kurzu WHM

Zostáva 50/50

Štandardná cena 1-dňového kurzu kurzu je 99 eur. Ako odmena za podporu projektu je zvýhodnená cena kurzu v cene 75 eur na osobu. 

Odmena Zostáva 50/50

Kurz sa bude konať osobne v Košiciach, prípadne po dohode v inom meste. Termíny budú uvedené po absolvovaní certifikácie. 

pre dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

pre dobrý pocit

prispejem bez nároku na kurz :)

osobné konzultácie
Prispejte 100 € a viac

osobné konzultácie

Zostáva 15/15

balík piatich konzultácií pozostávajúcich z dodania odvahy a sprevádzania počas začiatkov v prvej zimnej sezóne kúpania sa v prírodnej studenej vode. 

Lokalita: Bukovec, Košice – Sídlisko nad Jazerom

Zostáva 15/15

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

zvýhodnená cena 1-dňového kurzu WHM
Prispejte 75 € a viac

zvýhodnená cena 1-dňového kurzu WHM

Zostáva 50/50

Štandardná cena 1-dňového kurzu kurzu je 99 eur. Ako odmena za podporu projektu je zvýhodnená cena kurzu v cene 75 eur na osobu. 

Odmena Zostáva 50/50

Kurz sa bude konať osobne v Košiciach, prípadne po dohode v inom meste. Termíny budú uvedené po absolvovaní certifikácie. 

pre dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

pre dobrý pocit

prispejem bez nároku na kurz :)

osobné konzultácie
Prispejte 100 € a viac

osobné konzultácie

Zostáva 15/15

balík piatich konzultácií pozostávajúcich z dodania odvahy a sprevádzania počas začiatkov v prvej zimnej sezóne kúpania sa v prírodnej studenej vode. 

Lokalita: Bukovec, Košice – Sídlisko nad Jazerom

Zostáva 15/15