Miško s líškou pripravujú NAJKRAJŠÍ DAR. Buď pri tom!

Získaných 0 € 85 €
1 000 €
1 deň
do ukončenia
Zakladateľ
Zuzana Hrvoľová
Dátum pridania
10. 10. 2023

Príbeh, ktorý zahreje nie len v čase Vianoc

Miško s líškou pripravujú vianočné prekvapenie v podobe audiorozprávky s pesničkami s názvom NAJKRAJŠÍ DAR.

Poďte s nami do rozprávky, ktorá odhalí, že najdôležitejšou myšlienkou Vianoc je byť spolu.  Veď ako sa spieva v titulnej piesni: „Ak hľadáš najkrajší dar, zaklopkaj na srdce.“ 

NAJKRAJŠÍ DAR je Vianočným príbehom, v ktorom sa Miško snaží prísť na to, čo by jeho kamarátku líšku najviac potešilo. Čo by mohlo byť pre ňu tým najkrajším darom na celom svete. Popri tomto „prieskume“ ju sprevádza pri všetkých vianočných prípravách, pomáha jej a trávi s ňou veľa hodnotného spoločného času. No a práve ten je pre líšku tým najkrajším darom. 

Kto sú Miško s líškou?

Detský projekt MIŠKO S LÍŠKOU prišiel medzi deti prvýkrát v máji tohto roku. Stojí za ním tím dobrosrdečných ľudí s bohatými skúsenosťami s detskou i dospeláckou tvorbou a najmä spoločným zanietením a láskou k umeniu pre najmenších divákov.

Autorsky za ním stojí Zuzana Hrvoľová – herečka, autorka a mama dvoch malých škôlkarov, ktorí sú zároveň tými najväčšími kritikmi. :) 
Kúzelné hudobné aranžmány vychádzajú „z pera“ či skôr kláves talentovaného Martina Husovského – oceňovaného autora divadelnej  i populárnej hudby. 
Tvárami tohto projektu sú energickí mladí herci Emanuela Dobšovičová a Martin Macko, ktorí sa zhostili úlohy Miška a líšky so všetkou profesionalitou a láskou, a deťom odovzdávajú prostredníctvom divadla, hudby a videoklipov všakovaké posolstvá, ktoré ich nie len pobavia, ale najmä mnohému naučia. 

Prvé divadelné predstavenie projektu Miško s líškou sa dotýkalo témy eko a zero waste. Deti sa naučili ako vytvárať menej odpadu, ako separovať, upcyklovať, neplytvať a spoločne tak chrániť planétu. 

Za vašu pomoc sa odmeníme

Príbeh NAJKRAJŠÍ DAR bude spracovaný nie len vo forme nového pesničkovo-divadelného predstavenia, ale aj ako audiorozprávka na CD. 

Hudobné aranžmány, nahrávacie štúdio, postprodukcia, grafické práce, lisovanie CD – to všetko tvorí spolu rozpočet, s ktorým by sme veľmi potrebovali pomôcť. 

Za vašu štedrosť vám budeme nesmierne vďační a radi vám pošleme naše pripravované či debutové CD, darčekové predmety, či iné odmeny.

A tiež sľubujeme, že okrem spomínanej audiorozprávky už v našej réžii zrealizujeme krásne vianočné predstavenie, s ktorým vycestujeme za vami do všetkých kútov Slovenska a tiež niekoľko veselých vianočných videoklipov, ktoré s vami budú u vás doma prostredníctvom nášho YouTube kanálu, aby ste si mohli NAJKRAJŠÍ DAR vychutnať plnými dúškami kdekoľvek budete. ❤️

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Milý darca
20 €  •  26. 10. 2023 22:09
Láskavý darca
5 €  •  20. 10. 2023 6:15
Pavol
10 €  •  15. 10. 2023 21:19
Krásny projekt, ktorý si určite zaslúži pokračovanie! Verím, že sa podarí :)
Veľkorysý darca
10 €  •  15. 10. 2023 17:23
Láskavý darca
30 €  •  10. 10. 2023 17:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  10. 10. 2023 17:12

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

CD NAJKRAJŠÍ DAR s venovaním
Prispejte 10 € a viac

CD NAJKRAJŠÍ DAR s venovaním

Zostáva 97/100

Audiorozprávka Najkrajší dar s venovaním od Miška s líškou

Zostáva 97/100
Balíček Miško s líškou
Prispejte 20 € a viac

Balíček Miško s líškou

Zostáva 30/30

CD s audiorozprávkou NAJKRAJŠÍ DAR
Čelenka – líščie ušká
pastelky
záložky do knižky

Zostáva 30/30
2 CD Miško s líškou
Prispejte 20 € a viac

2 CD Miško s líškou

Zostáva 49/50

CD s vianočnou audiorozprávkou NAJKRAJŠÍ DAR a debutové CD Klop klop v jednom balíčku

Zostáva 49/50
Video pozdrav od Miška s líškou
Prispejte 50 € a viac

Video pozdrav od Miška s líškou

Zostáva 10/10

Video s pozdravom, odkazom či blahoželaním od Miška s líškou.

Zostáva 10/10
12 x CD NAJKRAJŠÍ DAR
Prispejte 80 € a viac

12 x CD NAJKRAJŠÍ DAR

Zostáva 10/10

Balíček 12 kusov CD s audiorozprávkou NAJKRAJŠÍ DAR do škôlky či pre kamarátov. 

Zostáva 10/10
Predstavenie Miško s líškou
Prispejte 700 € a viac

Predstavenie Miško s líškou

Zostáva 5/5

50-minútové divadelné predstavenie s pesničkami naživo u vás v škôlke, obci, firme či na inom evente. 

Vybrať si môžete predstavenie NAJKRAJŠÍ DAR – vianočný príbeh o hľadaní toho najkrajšieho daru alebo predstavenie NARODENINY, v ktorom Miško s líškou učia deti hravou formou ako na eko a zero waste. 

Zostáva 5/5
Odmenou Vám bude dobrý pocit :)
Prispejte 5 € a viac

Odmenou Vám bude dobrý pocit :)

Ďakujeme za Vašu dobrosť. 

CD Klop klop
Prispejte 10 € a viac

CD Klop klop

Zostáva 100/100

Debutové CD Miško s líškou – KLOP KLOP obsahuje 12 veselých detských pesničiek.

Zostáva 100/100

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

CD NAJKRAJŠÍ DAR s venovaním
Prispejte 10 € a viac

CD NAJKRAJŠÍ DAR s venovaním

Zostáva 97/100

Audiorozprávka Najkrajší dar s venovaním od Miška s líškou

Zostáva 97/100
Balíček Miško s líškou
Prispejte 20 € a viac

Balíček Miško s líškou

Zostáva 30/30

CD s audiorozprávkou NAJKRAJŠÍ DAR
Čelenka – líščie ušká
pastelky
záložky do knižky

Zostáva 30/30
2 CD Miško s líškou
Prispejte 20 € a viac

2 CD Miško s líškou

Zostáva 49/50

CD s vianočnou audiorozprávkou NAJKRAJŠÍ DAR a debutové CD Klop klop v jednom balíčku

Zostáva 49/50
Video pozdrav od Miška s líškou
Prispejte 50 € a viac

Video pozdrav od Miška s líškou

Zostáva 10/10

Video s pozdravom, odkazom či blahoželaním od Miška s líškou.

Zostáva 10/10
12 x CD NAJKRAJŠÍ DAR
Prispejte 80 € a viac

12 x CD NAJKRAJŠÍ DAR

Zostáva 10/10

Balíček 12 kusov CD s audiorozprávkou NAJKRAJŠÍ DAR do škôlky či pre kamarátov. 

Zostáva 10/10
Predstavenie Miško s líškou
Prispejte 700 € a viac

Predstavenie Miško s líškou

Zostáva 5/5

50-minútové divadelné predstavenie s pesničkami naživo u vás v škôlke, obci, firme či na inom evente. 

Vybrať si môžete predstavenie NAJKRAJŠÍ DAR – vianočný príbeh o hľadaní toho najkrajšieho daru alebo predstavenie NARODENINY, v ktorom Miško s líškou učia deti hravou formou ako na eko a zero waste. 

Zostáva 5/5
Odmenou Vám bude dobrý pocit :)
Prispejte 5 € a viac

Odmenou Vám bude dobrý pocit :)

Ďakujeme za Vašu dobrosť. 

CD Klop klop
Prispejte 10 € a viac

CD Klop klop

Zostáva 100/100

Debutové CD Miško s líškou – KLOP KLOP obsahuje 12 veselých detských pesničiek.

Zostáva 100/100