Obdaruj seba a svoje dieťatko najkrajšou detskou knihou o dojčení

Míľnik 1/4

Dokážem uhradiť časť nákladu :)

Získaných 0 € 11 280 €
6 000 €
2 dni
do ukončenia

Míľnik 2/4

Uhradíme faktúru tlačiarniam! 🙏🏻

Získaných 0 € 11 280 €
10 000 €
2 dni
do ukončenia

Míľnik 3/4

Zaplatíme trošinka zalomenie knihy, grafiku a kúsolinček ilustrácií ❤️

Získaných 0 € 11 280 €
10 600 €
2 dni
do ukončenia

Míľnik 4/4

Zaplatíme zase o kúsolilinček viac ilustrácií či grafiky, ktoré plne ilustrovaná kniha zo sebou prináša 🎨

Získaných 0 € 11 280 €
11 300 €
2 dni
do ukončenia
Zakladateľ
Diana Kleštincová
Dátum pridania
27. 10. 2023
Posledná aktualita

27. 11. 2023 10:16

Kniha bude vydaná!

Ahojte. Ďakujem Vám. Dosiahli sme 10 000 a ja nemusím predavať obličku 🤣

Kniha bude vydaná a každý kto si ju vybral ju získa do Vianoc :)

Nekončíme, ostávajú 3 dni a pridaný je ďalší maličký miľníček ❤️🙏🏻

Didi, Leska, Naty

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Čože za krásu to vzniklo?

Detská veršovaná kniha na podporu dojčenia, nosenia a spoločného spania. Tvrdá väzba, odolná voči šikovným detským rúčkam, 24 plne ilustrovaných strán a nekonečne veľa lásky.

Kniha: Si moje všetko, mama

Nenechajte si ujsť ďalšiu neobyčajnú knihu podporujúcu čaro dojčenia, nosenia a materinskej lásky. Knihu, ktorá sa prihovára nielen detským srdciam, ale aj tým vašim, milé ženy, pretože si zaslúžite byť ocenené, pochopené a podporené za všetko, čo denne robíte.

Kde bolo, tam bolo…

…malý mravček zablúdi do domčeka, kde vidí niečo, čo v žiadnej inej rodine doposiaľ nevidel. A keďže ho jeho zvedavosť premôže, začne klásť Lesanke otázky.

Zmenia mravčekov doterajší pohľad na svet Lesankine úprimné odpovede ?

Poďte so svojím dieťatkom, Lesankou a mravčekom objaviť čaro materinskej lásky, dojčenia a nosenia.

Ahoj, volám sa Diana…

…som mama Lesanky a Natašky a minulý rok som napísala úspešnú detskú knihu Ďakujem ti za čas, mama, ktorá podporila stovky žien a potešila stovky detí.

Som presvedčená, že vám moja ďalšia kniha prinesie ešte viac radosti, spoločných chvíľ s vaším dieťatkom a utvrdenia sa v tom, že to celé má zmysel. A veľký.

Je to kniha, ktorá osvieži vašu detskú knižnicu. Je to kniha, akú len tak na regáloch kníhkupectiev nenájdete.

Je to kniha, ktorá je iná. Stane sa obľúbenou voľbou vášho dieťatka, ktorému budú situácie, ilustrácie a verše z knihy veľmi blízke a prirodzené.

„A ty stále dojčíš?“

Dnes sa matkám kladie pri dojčení toľko prekážok, že by sme sa mali čudovať: „Ako to, že niektoré ženy dojčia?“ Aj napriek náročnému začiatku sa to však mnohým ženám a deťom nakoniec podarí. Často ale príde čas, kedy ženy začnú paradoxne dostávat otázku: „A ty stále dojčíš?“

Táto otázka zaseje v mnohých ženách semienko pochybnosti a znepokojenia, že robia niečo nesprávne. Mnoho žien nemá vo svojom najbližšom okolí podporu akú by si zaslúžili za to, čo zvládli a čo denne robia. A práve toto je hnacím motorom pre moje knihy.

Rada by som vám, milé ženy, priniesla mojimi veršami trochu nádeje a svetla, množstvo pochopenia a kopec ocenenia a podpory.

Aj deti cítia aký má spoločnosť k dojčeniu postoj…

…aj oni potrebujú podporu a ocenenie.

Nikdy nezabudnem na dievčatko, ktoré sa mi hanbilo priznať, že sa stále dojčí, pretože je svojim najbližším okolím za to neustále zosmiešňovaná. Prvá kniha priniesla mnohým deťom radosť, že konečne vidia v knižke dojčenie, nosenie, či spanie s mamičkou, ktoré im je tak blízke. A priniesla im najmä pochopenie a ocenenie.

Prvá kniha priniesla desiatky a desiatky krásnych referencií…

  • Dobrý deň, dnes mi prišla vaša kniha. Je prekrásna. Jej myšlienka, text, ilustrácie, no dokonalosť. Dlho som nedržala tak nádhernú knihu. Som rada, že som Váš projekt podporila. Táto kniha naozaj chýbala.
  • Nemala som od nikoho v rodine podporu v tom, čo je pre nás oboch dobrá, ale aj vďaka Tebe som sa nedala nikým odradiť. Ďakujeme.
  • Ahoj Dianka, dnes doniesol Daniel knihy, bože, je nádherná, vedela som, že bude krásna, ale v skutočnosti je prenádherná.
  • Ahoj Dianka, najprv som si myslela, ako som nad vecou, ako mňa predsa nerozcíti jedna knižka. Keď som si potajomky prečítala poslednú stránku, bol zo mňa usmrkaný sopľavý Lojzo.
  • Dianko, moc děkuji za knížku, je nádherná. Musím přiznat, že mě i rozplakala. A dcerka jak tam viděla na obrázku, že se holčička kojí, chtěla hned taky. Ještě jednou díky.

Kto za kampaňou ešte stojí?

Ilustrácie pripravila talentovaná Kateřina Lamatová známa pod pseudonymom Lamka Frey. S Katkou sa mi výborne spolupracovalo. S pokorou a skromnosťou zapracovala každý môj návrh a boli sme skvelý tandem. Určite ju odporúčam.

Knihu editovala Zuzana Kováčová Švecová, ktorá sa literatúre pre deti venuje na Pedagogickej fakulte UMB v Banskej Bystrici. Zuzana má k téme blízko, je mamou troch detí a na vlastnej koži spoznala význam dojčenia a nosenia. Jej skúsenosti pomohli dodať príbehu tú správnu atmosféru. 

Dievčatá, ďakujem vám! Bez vás by to nešlo.

Na čo získané peniaze použijeme?

Náklady na vydanie knižky išli v posledných rokoch hore. A táto skutočnosť výrazne navyšuje sumu, ktorú potrebujem vyzbierať. Finančné prostriedky budú použité na tlač knihy a uhradenie nákladov spojených s jej vydaním (ilustrácie, atď …)

Doručenie knihy

Kniha bude doručená  v decembri a môžete sa tak spoľahnúť, že ju dostanete ešte pred Vianocami. Bude tak výnimočným darčekom pre vás a vaše dieťa. 

Ďakujem veľmi pekne za vašu podporu. Bez vás by sa knižka nemohla narodiť.

Diana Kleštincová ♥️

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

27. 11. 2023 10:16

Kniha bude vydaná!

Ahojte. Ďakujem Vám. Dosiahli sme 10 000 a ja nemusím predavať obličku 🤣

Kniha bude vydaná a každý kto si ju vybral ju získa do Vianoc :)

Nekončíme, ostávajú 3 dni a pridaný je ďalší maličký miľníček ❤️🙏🏻

Didi, Leska, Naty

24. 11. 2023 12:14

Dosiahli sme 9 000!

Potrebujeme ešte 1000 eur a máme menej ako 150 hodín! 🫶🏻 Dáme to? Verím, že áno!

Ak máte tip, kde by sa dalo zdieľať kampaň, pokojne napíšte ❤️

Didi

1. 11. 2023 23:21

Ďakujem, dosiahli sme 3000!

Úžasné, za menej ako týždeň! 🥰 Verím, že to zvládneme a knižka sa podarí vydať 😍

Potrebujeme knižky, ktoré vytvárajú kultúru dojčenia 📚

Ďakujeme!

Príde do Vianoc?

Jasne!

Osobný odber je kde?

Napíšem po kampani: - Nitra a Trnava sú maličké, netreba zatiaľ špecifikovať - Bratislava – Petržalka.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
80 €  •  28. 11. 2023 22:17
Dobrosrdečný darca
38 €  •  28. 11. 2023 22:12
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  28. 11. 2023 20:51
Dobrosrdečný darca
42 €  •  28. 11. 2023 13:03
Veľkorysý darca
150 €  •  28. 11. 2023 12:33
Milý darca
23 €  •  28. 11. 2023 12:31
Dobrosrdečný darca
42 €  •  28. 11. 2023 12:00
Veľkorysý darca
23 €  •  28. 11. 2023 11:42
Štedrý darca
25 €  •  28. 11. 2023 10:23
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  28. 11. 2023 9:52
Darca, ktorý je za každú dobrost
46 €  •  28. 11. 2023 9:16
Veľkorysý darca
150 €  •  28. 11. 2023 9:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  28. 11. 2023 5:40
Štedrý darca
25 €  •  28. 11. 2023 1:17
Láskavý darca
23 €  •  28. 11. 2023 0:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
45 €  •  28. 11. 2023 0:32
Láskavý darca
20 €  •  27. 11. 2023 22:54
Milý darca
45 €  •  27. 11. 2023 22:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  27. 11. 2023 22:01
Štedrý darca
25 €  •  27. 11. 2023 21:49
Veľkorysý darca
23 €  •  27. 11. 2023 21:10
Veľkorysý darca
42 €  •  27. 11. 2023 14:44
Láskavý darca
23 €  •  27. 11. 2023 13:40
Ilona Tykal
45 €  •  27. 11. 2023 13:20
Moc se na knížku těším a ještě víc, až si jí přečtu s dětmi 🤍 Krásná práce, Dianko
Dobrosrdečný darca
20 €  •  27. 11. 2023 12:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  27. 11. 2023 11:19
Dobrosrdečný darca
25 €  •  27. 11. 2023 10:41
Milý darca
20 €  •  27. 11. 2023 10:35
Štedrý darca
42 €  •  26. 11. 2023 23:23
Láskavý darca
20 €  •  26. 11. 2023 22:42
Milý darca
45 €  •  26. 11. 2023 22:34
Milý darca
38 €  •  26. 11. 2023 22:16
Už sa veľmi teším ako budem synom pred spaním čítať knižky 😍 starší nemohol byť dojčení, tak snáď sa aj jemu bude páčiť príbeh
Štedrý darca
23 €  •  26. 11. 2023 21:37
Milý darca
38 €  •  26. 11. 2023 21:26
Jana
45 €  •  26. 11. 2023 21:13
Skvělý počin. Těším se!!! ♥️
Dobrosrdečný darca
43 €  •  26. 11. 2023 20:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  26. 11. 2023 20:11
Milý darca
20 €  •  26. 11. 2023 20:04
Dobrosrdečný darca
42 €  •  26. 11. 2023 20:02
Láskavý darca
20 €  •  26. 11. 2023 19:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
42 €  •  26. 11. 2023 18:57
Štedrý darca
42 €  •  26. 11. 2023 17:36
Štedrý darca
13 €  •  26. 11. 2023 14:08
Láskavý darca
5 €  •  26. 11. 2023 12:11
Dobrosrdečný darca
45 €  •  25. 11. 2023 21:53
Štedrý darca
20 €  •  25. 11. 2023 21:04
Dobrosrdečný darca
42 €  •  25. 11. 2023 20:54
Láskavý darca
20 €  •  25. 11. 2023 11:38
Milý darca
23 €  •  25. 11. 2023 11:08
Láskavý darca
25 €  •  25. 11. 2023 9:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
42 €  •  25. 11. 2023 8:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  25. 11. 2023 7:59
Veľkorysý darca
100 €  •  25. 11. 2023 0:39
Štedrý darca
50 €  •  24. 11. 2023 21:19
Láskavý darca
25 €  •  24. 11. 2023 21:04
Dobrosrdečný darca
23 €  •  24. 11. 2023 20:10
Štedrý darca
42 €  •  24. 11. 2023 20:00
Štedrý darca
25 €  •  24. 11. 2023 18:44
Milý darca
42 €  •  24. 11. 2023 18:33
Dobrosrdečný darca
42 €  •  24. 11. 2023 17:48
Jana S
30 €  •  24. 11. 2023 16:52
Moc ti fandím :)
Milý darca
23 €  •  24. 11. 2023 13:37
Milý darca
25 €  •  24. 11. 2023 13:03
Dobrosrdečný darca
23 €  •  24. 11. 2023 11:40
Štedrý darca
25 €  •  24. 11. 2023 8:36
Dobrosrdečný darca
42 €  •  24. 11. 2023 8:31
Ema B.
42 €  •  24. 11. 2023 6:57
❤️
Láskavý darca
20 €  •  23. 11. 2023 22:03
Láskavý darca
25 €  •  23. 11. 2023 21:35
Veľkorysý darca
60 €  •  23. 11. 2023 20:38
Milý darca
23 €  •  23. 11. 2023 10:45
Štedrý darca
23 €  •  23. 11. 2023 10:44
Láskavý darca
10 €  •  23. 11. 2023 10:37
Štedrý darca
23 €  •  23. 11. 2023 7:41
Veľkorysý darca
42 €  •  23. 11. 2023 3:46
Lenka
42 €  •  22. 11. 2023 22:08
Ďakujem za knihy,kt.podporujú prirodzené spôsoby výchovy,dojčenia,správania sa a starostlivosti.Takáto podpora je veľmi cenná najmä vtedy,ak okolie vidí veci inak.
Láskavý darca
23 €  •  22. 11. 2023 21:05
Dobrosrdečný darca
42 €  •  22. 11. 2023 20:49
Veľkorysý darca
10 €  •  22. 11. 2023 16:58
Barbora H.
45 €  •  22. 11. 2023 14:13
Držím silno palce, je to úžasné dielo
Veľkorysý darca
42 €  •  22. 11. 2023 12:46
Štedrý darca
20 €  •  22. 11. 2023 12:37
Milý darca
23 €  •  22. 11. 2023 12:32
Láskavý darca
42 €  •  22. 11. 2023 10:30
Štedrý darca
23 €  •  22. 11. 2023 10:05
Milý darca
20 €  •  22. 11. 2023 9:29
Láskavý darca
42 €  •  22. 11. 2023 0:05
Veľkorysý darca
23 €  •  21. 11. 2023 18:55
Milý darca
10 €  •  21. 11. 2023 16:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
42 €  •  21. 11. 2023 12:41
Štedrý darca
25 €  •  21. 11. 2023 11:59
Milý darca
25 €  •  21. 11. 2023 8:46
Štedrý darca
23 €  •  21. 11. 2023 6:48
Štedrý darca
38 €  •  21. 11. 2023 0:32
Veľkorysý darca
50 €  •  21. 11. 2023 0:24
Veľkorysý darca
42 €  •  21. 11. 2023 0:22
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  20. 11. 2023 23:52
Milý darca
42 €  •  20. 11. 2023 20:04
Milý darca
38 €  •  20. 11. 2023 17:57
Milý darca
25 €  •  20. 11. 2023 16:58
Milý darca
23 €  •  20. 11. 2023 15:31
Dobrosrdečný darca
38 €  •  20. 11. 2023 14:03
Veľkorysý darca
25 €  •  19. 11. 2023 22:44
Martina K.
42 €  •  19. 11. 2023 14:30
Milý darca
25 €  •  19. 11. 2023 14:18
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  19. 11. 2023 9:52
Milý darca
85 €  •  19. 11. 2023 7:51
Dobrosrdečný darca
16 €  •  18. 11. 2023 22:20
Milý darca
23 €  •  18. 11. 2023 21:50
Veľkorysý darca
23 €  •  18. 11. 2023 18:11
Milý darca
38 €  •  18. 11. 2023 18:07
Milý darca
25 €  •  18. 11. 2023 17:57
Štedrý darca
25 €  •  18. 11. 2023 17:23
Milý darca
23 €  •  18. 11. 2023 16:49
Láskavý darca
23 €  •  18. 11. 2023 15:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  18. 11. 2023 12:15
Štedrý darca
42 €  •  18. 11. 2023 8:12
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  18. 11. 2023 8:08
Dobrosrdečný darca
25 €  •  17. 11. 2023 23:32
Láskavý darca
43 €  •  17. 11. 2023 23:22
Štedrý darca
42 €  •  17. 11. 2023 21:52
Milý darca
43 €  •  17. 11. 2023 19:32
Štedrý darca
42 €  •  17. 11. 2023 19:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
38 €  •  17. 11. 2023 16:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  17. 11. 2023 15:04
Láskavý darca
25 €  •  17. 11. 2023 10:34
Silvia S.
23 €  •  17. 11. 2023 7:51
Moj syn (3r.) si každú noc vyberá iba knižku s Lesankou, nič iné si čítať na dobrú noc nechce. Tešíme sa na pokračovanie!
Láskavý darca
42 €  •  16. 11. 2023 23:22
Dobrosrdečný darca
23 €  •  16. 11. 2023 20:29
Dobrosrdečný darca
23 €  •  16. 11. 2023 20:24
Milý darca
43 €  •  16. 11. 2023 15:39
Veľkorysý darca
23 €  •  16. 11. 2023 15:35
Milý darca
43 €  •  16. 11. 2023 14:17
Milý darca
40 €  •  16. 11. 2023 13:59
Veľkorysý darca
42 €  •  16. 11. 2023 13:18
Milý darca
23 €  •  16. 11. 2023 10:21
Veľkorysý darca
40 €  •  15. 11. 2023 22:16
Štedrý darca
8 €  •  15. 11. 2023 21:47
Veľkorysý darca
42 €  •  15. 11. 2023 21:40
Láskavý darca
45 €  •  15. 11. 2023 21:19
Dobrosrdečný darca
23 €  •  15. 11. 2023 21:12
Láskavý darca
23 €  •  15. 11. 2023 21:05
Dobrosrdečný darca
42 €  •  15. 11. 2023 21:05
Veľkorysý darca
20 €  •  15. 11. 2023 18:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  15. 11. 2023 18:27
Láskavý darca
30 €  •  15. 11. 2023 18:19
Veľkorysý darca
25 €  •  15. 11. 2023 18:17
Veľkorysý darca
20 €  •  15. 11. 2023 13:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  15. 11. 2023 13:42
Milý darca
20 €  •  15. 11. 2023 13:33
Veľkorysý darca
38 €  •  15. 11. 2023 13:27
Milý darca
38 €  •  15. 11. 2023 12:38
Milý darca
43 €  •  15. 11. 2023 12:31
Milý darca
100 €  •  15. 11. 2023 11:30
Milý darca
25 €  •  15. 11. 2023 10:37
Štedrý darca
23 €  •  15. 11. 2023 9:58
Dobrosrdečný darca
20 €  •  15. 11. 2023 9:57
Dobrosrdečný darca
43 €  •  15. 11. 2023 9:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  15. 11. 2023 0:14
Láskavý darca
25 €  •  14. 11. 2023 21:29
Dobrosrdečný darca
42 €  •  14. 11. 2023 19:20
Veronika M.
20 €  •  14. 11. 2023 18:56
Luuubim ♥️
Láskavý darca
42 €  •  14. 11. 2023 16:59
Dobrosrdečný darca
23 €  •  14. 11. 2023 16:30
Milý darca
25 €  •  14. 11. 2023 14:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  14. 11. 2023 12:59
Štedrý darca
42 €  •  14. 11. 2023 12:57
Štedrý darca
24 €  •  14. 11. 2023 12:32
Juliana J.
42 €  •  14. 11. 2023 11:38
Drzim palce kampani, nech sa podari ❤️ tesime sa na knizky
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  13. 11. 2023 20:15
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  12. 11. 2023 22:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
42 €  •  12. 11. 2023 21:58
Dobrosrdečný darca
38 €  •  12. 11. 2023 10:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
42 €  •  12. 11. 2023 9:00
Milý darca
42 €  •  11. 11. 2023 20:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  10. 11. 2023 23:06
Dobrosrdečný darca
42 €  •  10. 11. 2023 20:59
Štedrý darca
50 €  •  10. 11. 2023 20:47
Veľkorysý darca
30 €  •  10. 11. 2023 11:39
Milý darca
45 €  •  10. 11. 2023 11:36
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  10. 11. 2023 10:59
Veľkorysý darca
42 €  •  10. 11. 2023 10:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  10. 11. 2023 10:14
Veľkorysý darca
40 €  •  10. 11. 2023 9:23
Štedrý darca
45 €  •  10. 11. 2023 8:57
Láskavý darca
38 €  •  10. 11. 2023 3:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  10. 11. 2023 1:05
Veľkorysý darca
23 €  •  9. 11. 2023 19:39
Milý darca
25 €  •  9. 11. 2023 16:18
Veľkorysý darca
23 €  •  9. 11. 2023 14:26
Milý darca
20 €  •  9. 11. 2023 14:18
Darca, ktorý je za každú dobrost
46 €  •  9. 11. 2023 14:15
Veľkorysý darca
42 €  •  9. 11. 2023 10:57
Dobrosrdečný darca
23 €  •  9. 11. 2023 9:41
Darca, ktorý je za každú dobrost
38 €  •  9. 11. 2023 8:23
Dobrosrdečný darca
23 €  •  8. 11. 2023 22:03
Milý darca
23 €  •  8. 11. 2023 21:38
Láskavý darca
38 €  •  8. 11. 2023 21:06
Teri
20 €  •  8. 11. 2023 20:21
Tesim sa na dalsiu nadhernu knizku Pipi
Štedrý darca
20 €  •  8. 11. 2023 18:34
Júlia G.
42 €  •  8. 11. 2023 17:59
Ďakujeme 🤍
Ivana D.
23 €  •  30. 10. 2023 19:46
Teším sa na knižku 🙂
MaLenka
42 €  •  30. 10. 2023 13:38
Teším sa na knižky ❤️ maš moj obdiv :-)
Miroslava HB
21 €  •  28. 10. 2023 14:54
Držím prsty nech sa vám projekt vydarí
Katarina G.
23 €  •  27. 10. 2023 21:11
Uz sa neviem dockat. Prva kniha bola naozaj krasna. Moj syncek mal vtedy este len 1 mesiac a knizka mi velmi pomohla.
Darja B.
23 €  •  27. 10. 2023 16:29
Už se těším! 🤗
Klaudia D.
21 €  •  27. 10. 2023 12:08
Držím palce :)

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

1x Kniha: Si moje všetko, mama
Prispejte 20 € a viac

1× Kniha: Si moje všetko, mama

Zostáva 1048/1200

Odmenou je kniha Si moje všetko, mama a moje obrovské ďakujem. Bude doručená do Vianoc na 1000%.

Zostáva 1048/1200
Získať túto odmenu
1x Kniha: Si moje všetko, mama + 1x Kniha: Ďakujem ti za čas, mama
Prispejte 38 € a viac

1× Kniha: Si moje všetko, mama + 1× Kniha: Ďakujem ti za čas, mama

Zostáva 4/115

Nemáte ešte prvé vydanie? Neváhajte sa obdariť oboma :) Kniha Si moje všetko, mama je totiž pokračovanie prvého vydania Ďakujem ti za čas, mama. 

Zostáva 4/115
Získať túto odmenu
Odmenou mi bude skvelý pocit, že som skvelý človek
Prispejte 5 € a viac

Odmenou mi bude skvelý pocit, že som skvelý človek

Páči sa vám moja práca, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujem. 

Diana

2x Kniha: Si moje všetko, mama
Prispejte 39 € a viac

2× Kniha: Si moje všetko, mama

Zostáva 187/200

Odmenou je 2× kniha Si moje všetko, mama a moja nekonečná vďaka.

Potešte svoju kamarátku :)

Zostáva 187/200
Získať túto odmenu
Maľovaný obraz "strom rodiny" + Kniha: Si moje všetko, mama
Prispejte 80 € a viac

Maľovaný obraz „strom rodiny“ + Kniha: Si moje všetko, mama

Zostáva 2/6

Odmena je kniha a nádherný maľovaný obraz na plátne veľkosti 50×70 od maliarky Lenky Petzovej, ktorej tvorbu si môžete pozrieť na jej FB stránke MAĽOVANÉ.

Farebné prevedenie obrazu si môžete vybrať a takisto aj počet osôb na húpačke.

Zostáva 2/6
Získať túto odmenu
Reklama na mojom IG (11,5K) FB (5K)
Prispejte 120 € a viac

Reklama na mojom IG (11,5K) FB (5K)

Zostáva 1/5

Máš začínajúci biznis? Súvisí aspoň troška s touto témou? Deťmi či materstvom?

Ponúkam REKLAMU na mojom IG/FB vo forme stories a spropagovanie tvojho účtu na mojich profiloch, ktoré majú už 11 600 sledovateľov – IG a 5000 sledovateľov – FB.

(Študujem digitálny marketing)

MESIAC REKLAMY u mňa na IG/FB:

-každý druhý deň story o tebe a tvojom podnikaní (15×)

– spoločná súťaž so mnou, ktorá ti prinesie followerov

– leták v zásielke

Poznámka: Plne dodržujem Medzinárodný kódex o marketingu náhrad materského mlieka a nespolupracujem s tými, ktorý ho nedodržujú. Ak si nie ste isté o čo ide, napíšte mi :)

Zostáva 1/5
Prvých 100 knih za nižšiu sumu pre vyvolené lastovičky
Minuli sa

Prvých 100 knih za nižšiu sumu pre vyvolené lastovičky

Zostáva 0/70

Prvé lastovičky. Podporili ste ma v minulej kampani, za čo som Vám mimoriadne vďačná, a tak Vám dávam možnosť sa ako prvým obdariť druhým dielom knižky Si moje všetko, mama za nižšiu odmenu. 

Ďakujem za Vás.

Zostáva 0/70

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

1x Kniha: Si moje všetko, mama
Prispejte 20 € a viac

1× Kniha: Si moje všetko, mama

Zostáva 1048/1200

Odmenou je kniha Si moje všetko, mama a moje obrovské ďakujem. Bude doručená do Vianoc na 1000%.

Zostáva 1048/1200
Získať túto odmenu
1x Kniha: Si moje všetko, mama + 1x Kniha: Ďakujem ti za čas, mama
Prispejte 38 € a viac

1× Kniha: Si moje všetko, mama + 1× Kniha: Ďakujem ti za čas, mama

Zostáva 4/115

Nemáte ešte prvé vydanie? Neváhajte sa obdariť oboma :) Kniha Si moje všetko, mama je totiž pokračovanie prvého vydania Ďakujem ti za čas, mama. 

Zostáva 4/115
Získať túto odmenu
Odmenou mi bude skvelý pocit, že som skvelý človek
Prispejte 5 € a viac

Odmenou mi bude skvelý pocit, že som skvelý človek

Páči sa vám moja práca, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujem. 

Diana

2x Kniha: Si moje všetko, mama
Prispejte 39 € a viac

2× Kniha: Si moje všetko, mama

Zostáva 187/200

Odmenou je 2× kniha Si moje všetko, mama a moja nekonečná vďaka.

Potešte svoju kamarátku :)

Zostáva 187/200
Získať túto odmenu
Maľovaný obraz "strom rodiny" + Kniha: Si moje všetko, mama
Prispejte 80 € a viac

Maľovaný obraz „strom rodiny“ + Kniha: Si moje všetko, mama

Zostáva 2/6

Odmena je kniha a nádherný maľovaný obraz na plátne veľkosti 50×70 od maliarky Lenky Petzovej, ktorej tvorbu si môžete pozrieť na jej FB stránke MAĽOVANÉ.

Farebné prevedenie obrazu si môžete vybrať a takisto aj počet osôb na húpačke.

Zostáva 2/6
Získať túto odmenu
Reklama na mojom IG (11,5K) FB (5K)
Prispejte 120 € a viac

Reklama na mojom IG (11,5K) FB (5K)

Zostáva 1/5

Máš začínajúci biznis? Súvisí aspoň troška s touto témou? Deťmi či materstvom?

Ponúkam REKLAMU na mojom IG/FB vo forme stories a spropagovanie tvojho účtu na mojich profiloch, ktoré majú už 11 600 sledovateľov – IG a 5000 sledovateľov – FB.

(Študujem digitálny marketing)

MESIAC REKLAMY u mňa na IG/FB:

-každý druhý deň story o tebe a tvojom podnikaní (15×)

– spoločná súťaž so mnou, ktorá ti prinesie followerov

– leták v zásielke

Poznámka: Plne dodržujem Medzinárodný kódex o marketingu náhrad materského mlieka a nespolupracujem s tými, ktorý ho nedodržujú. Ak si nie ste isté o čo ide, napíšte mi :)

Zostáva 1/5
Prvých 100 knih za nižšiu sumu pre vyvolené lastovičky
Minuli sa

Prvých 100 knih za nižšiu sumu pre vyvolené lastovičky

Zostáva 0/70

Prvé lastovičky. Podporili ste ma v minulej kampani, za čo som Vám mimoriadne vďačná, a tak Vám dávam možnosť sa ako prvým obdariť druhým dielom knižky Si moje všetko, mama za nižšiu odmenu. 

Ďakujem za Vás.

Zostáva 0/70