Zažime spoločne vznešené Adventné koncerty Musica Cordis

 -

Míľnik 1/1

Pokryjeme náklady na propagáciu, poplatky SOZA, cestovné náklady a digitálnu tlač

Získaných 0 € 409 €
410 €
16 dní
do ukončenia
Zakladateľ
MUSICA CORDIS
Dátum pridania
7. 11. 2023
Posledná aktualita

21. 11. 2023 23:46

❤❤

Wau! Ďakujeme, že ste s nami! Ďakujeme za vašu ďalšiu podporu za posledných 8 dní. Za každý znásobený dobrý pocit. Veríme, že už teraz dobro rastie a budeme sa ním mocť navzájom potešiť a obdarovať skrze hudbu oslavujúcu posolstvo adventného obdobia. Držte nám naďalej palce, pomôžte ďalším zdieľaním, odporučte našu kampaň svojim priateľom, známym, rodine… Aj táto forma vašej podpory je veľkou a neoddeliteľnou pomocou, ktorú potrebujeme ku dosiahnutiu potrebného cieľa. Ďakujeme! 

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Aký je Advent s Musica Cordis?

Advent s nami

  • má čaro

prináša klasickú hudbu do kostolov obcí v našom okrese Zlaté Moravce, kde sa koncerty tohto typu bežne nekonajú

  • pozýva

ku chvíľke oddychu, načúvaniu tvorby majstrov klasickej hudby

  • je jedinečný

skrášľuje obdobie očakávania Vianoc – narodenie Krista

  • povznáša dušu

povzbudzuje ducha, potešuje srdcia poslucháčov

  • pre všetkých Vás

je tu s tradíciou od roku 2018

  • stretnime sa aj vďaka Vášmu príspevku

pri neopakovateľnej atmosfére očakávania Vianoc tento rok v našich chrámoch. Prídite s priateľmi, rodinou, poteší vás nielen hudba samotná, ale aj spoločný sviatočný čas.

Sme mladí, hudbou a priateľstvom prepojení umelci

Milujeme klasiku, sme jej interpreti, propagátori, učitelia.

Cyklus Adventné koncerty s Musica Cordis
sa každoročne teší mnohým návštevníkom koncertov vo viacerých obciach okresu Zlaté Moravce.

Záleží nám na kvalite kultúrneho života.

Preto ju prinášame hlavne do nášho mesta Zlaté Moravce a okresu.
Nech je kvalitná hudba dostupná aj tu, kde sme sa narodili, kam sa vraciame domov.

Na čo získané peniaze použijeme?

Radi by sme využili kvalitnú propagáciu v miestnej tlači, ktorá ma najväčší dosah na širokú verejnosť. Na povinné poplatky spojené s organizáciou koncertov (SOZA). Na cestovné náklady účinkujúcich a na digitálnu tlač nevyhnutného sprievodného materiálu.

Máme nadšenie, odhodlanie, krásny repertoár, obecenstvo, ktoré sa na Adventné koncerty Musica Cordis teší už každoročne ako na neoddeliteľnú súčasť tohto nádherného obdobia. Množstvo práce, ktorá je za umeleckými výkonmi skrytá, je z našej strany čistou obetou času, lásky, prejavom pokory a podpory našich rodín. 

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

21. 11. 2023 23:46

❤❤

Wau! Ďakujeme, že ste s nami! Ďakujeme za vašu ďalšiu podporu za posledných 8 dní. Za každý znásobený dobrý pocit. Veríme, že už teraz dobro rastie a budeme sa ním mocť navzájom potešiť a obdarovať skrze hudbu oslavujúcu posolstvo adventného obdobia. Držte nám naďalej palce, pomôžte ďalším zdieľaním, odporučte našu kampaň svojim priateľom, známym, rodine… Aj táto forma vašej podpory je veľkou a neoddeliteľnou pomocou, ktorú potrebujeme ku dosiahnutiu potrebného cieľa. Ďakujeme! 

15. 11. 2023 11:04

Prvý týždeň kampane

7 darcov, 313 eur, 8 dní kampane… Ďakujeme za každé euro! Vieme, že ste nám ich všetky darovali zo srdca a s vedomím, že podporujete hodnotné kutlúrne podujatia, ktoré sú v dnešnej dobe tak vzácne ❣️.. Ďakujeme za dôveru, nádej a podporu, že tento ročník koncertov bude pre nás jednoduchší v organizačnej príprave, práve vďaka nevyhnutným financiám! Veľmi sa na Vás všetkých tešíme na Advebtných koncertoch Musica Cordis a budeme radi, ak po koncerte za nami prídete a stretneme sa osobne pri šálke čaju a predvianočnom medovníku aspoň na chvíľočku…Ak máte možnosť našu kampaň odporučiť vašim priateľom, rodine známym, rovnako ako aj naše koncerty, budeme vám vďační! Do cieľa nám ostáva ani nie málo ani veľa.

Koncerty sa budú konať v obciach – v miestnych kostoloch:

Kostoľany pod Tribečom 10. 12. 2023 16:00 

Čierne Kľačany 10. 12. 2023 18:00

Obyce 17. 12. 2023 16:00

Topoľčianky 17. 12. 2023 18:00

Otázne ešte ostávajú 2, no stále máme nádej, že budú!

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
8 €  •  23. 11. 2023 15:55
Štedrý darca
50 €  •  23. 11. 2023 9:50
Marcy
10 €  •  21. 11. 2023 1:15
Fandím Bohu, hudbe a mladým.
Dobrosrdečný darca
20 €  •  17. 11. 2023 16:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
8 €  •  13. 11. 2023 19:19
Dobrosrdečný darca
20 €  •  11. 11. 2023 8:51
Veľkorysý darca
10 €  •  10. 11. 2023 10:42
Štedrý darca
15 €  •  8. 11. 2023 10:53
Milý darca
10 €  •  8. 11. 2023 7:59
erika
200 €  •  7. 11. 2023 17:33
nech sa Vám darí!
Láskavý darca
8 €  •  7. 11. 2023 14:55
Láskavý darca
50 €  •  7. 11. 2023 14:01

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

VIP rezervované miesto na Adventnom koncerte Musica Cordis
Prispejte 15 € a viac

VIP rezervované miesto na Adventnom koncerte Musica Cordis

Rezervujeme vám miesto na sedenie podľa vašej preferencie a nahláseného počtu priateľov, ktorí s vami na koncert prídu.

Odmena

Vopred rezervujeme vami určený počet miest na sedenie

Poďakovanie v bulletinoch Adventných koncertov Musica Cordis
Prispejte 25 € a viac

Poďakovanie v bulletinoch Adventných koncertov Musica Cordis

Každoročne v bulletinoch adventných koncertov uvádzame podporovateľov tohto projektu. Radi uvedieme vaše meno/názov firmy v zozname podporovateľov Adventných koncertov Musica Cordis 2023

Odmena

Menovité poďakovanie v bulletinoch projektu Adventné koncerty Musica Cordis

Dobrý pocit
Prispejte 8 € a viac

Dobrý pocit

Podporíte jedinečný hodnotný hudobný projekt

Odmena

Vďaka vašej podpore prinesieme vzácne chvíle mnohým ďalším ľuďom, ktorí sa budú mocť potešiť a vnútorne obohatiť hodnotnou hudbou Adventných koncertov Musica Cordis

Sladká vianočná škatuľka
Prispejte 50 € a viac

Sladká vianočná škatuľka

Zostáva 9/10

Škatuľka vianočného pečiva a VIP sedenie na Adventnom koncerte Musica Cordis

Odmena Zostáva 9/10

V škatuľke nájdete tradičné domáce vianočné mlsnôtky: medovníčky, linecké koláčiky a orechové/vanilkové rožky

Uvedieme logo vašej firmy/organizácie
Prispejte 75 € a viac

Uvedieme logo vašej firmy/organizácie

Získate priestor na zviditeľnenie vašej firmy. Vaše logo uvedieme v sprievodnom propagačnom materiáli adventných koncertov:

– bulletin adventných koncertov

obdrží každý návštevník ktoréhokoľvek zo štyroch adventných koncertov

-pozvánky

Odmena

Získate priestor na zviditeľnenie vašej firmy. Vaše logo uvedieme v sprievodnom propagačnom materiáli adventných koncertov:

– bulletin adventných koncertov

obdrží každý návštevník ktoréhokoľvek zo štyroch adventných koncertov

-pozvánky

Uvedieme logo vašej firmy/organizácie v propagačnom materiáli a aj v prezentácii podporovateľov na našej sociálnej sieti
Prispejte 100 € a viac

Uvedieme logo vašej firmy/organizácie v propagačnom materiáli a aj v prezentácii podporovateľov na našej sociálnej sieti

Získate maximálny priestor na zviditeľnenie svojho firemného loga v rámci celej propagácie Adventných koncertov Musica Cordis:

– plagáty (v pripade zaslania príspevku do 15. novembra 2023)

– bulletin

– pozvánky

– verejné poďakovanie v závere koncertu

– samostatné uvedenie loga vašej firmy/organizácie v rámci prezentácie podporovateľov našich adventných koncertov na sociálnej sieti musica cordis a na našom youtubovom kanáli

Odmena

Získate maximálny priestor na zviditeľnenie svojho firemného loga v rámci celej propagácie Adventných koncertov Musica Cordis:

– plagáty (v prípade zaslania príspevku do 15. novembra 2023)

– bulletin

– pozvánky

– verejné poďakovanie v závere koncertu

– samostatné uvedenie loga vašej firmy/organizácie v rámci prezentácie podporovateľov našich adventných koncertov na sociálnej sieti musica cordis a na našom youtubovom kanáli

zaspievame a zahráme na vašej slavnostnej sv.omši - krst, svadba, výročie
Prispejte 350 € a viac

zaspievame a zahráme na vašej slavnostnej sv.omši – krst, svadba, výročie

Zostáva 1/1

Interpreti Musica Cordis vám po konzultácii repertoáru osobne prídu zahrať, zaspievať pri príležitosti vašej slávnosti.

Ponúkame tieto možnosti zoskupení:

soprán, klavír/organ,violončelo

soprán, priečna flauta,klavír/organ

priečna flauta, klavír/organ, violončelo

violončelo, klavír/organ

priečna flauta, klavír/organ

Odmena Zostáva 1/1

Vznešená klasická hudba, decentná, krásna, povznášajúca dodá slávnostný výnimočný charakter neopakovateľným chíľam života

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

VIP rezervované miesto na Adventnom koncerte Musica Cordis
Prispejte 15 € a viac

VIP rezervované miesto na Adventnom koncerte Musica Cordis

Rezervujeme vám miesto na sedenie podľa vašej preferencie a nahláseného počtu priateľov, ktorí s vami na koncert prídu.

Odmena

Vopred rezervujeme vami určený počet miest na sedenie

Poďakovanie v bulletinoch Adventných koncertov Musica Cordis
Prispejte 25 € a viac

Poďakovanie v bulletinoch Adventných koncertov Musica Cordis

Každoročne v bulletinoch adventných koncertov uvádzame podporovateľov tohto projektu. Radi uvedieme vaše meno/názov firmy v zozname podporovateľov Adventných koncertov Musica Cordis 2023

Odmena

Menovité poďakovanie v bulletinoch projektu Adventné koncerty Musica Cordis

Dobrý pocit
Prispejte 8 € a viac

Dobrý pocit

Podporíte jedinečný hodnotný hudobný projekt

Odmena

Vďaka vašej podpore prinesieme vzácne chvíle mnohým ďalším ľuďom, ktorí sa budú mocť potešiť a vnútorne obohatiť hodnotnou hudbou Adventných koncertov Musica Cordis

Sladká vianočná škatuľka
Prispejte 50 € a viac

Sladká vianočná škatuľka

Zostáva 9/10

Škatuľka vianočného pečiva a VIP sedenie na Adventnom koncerte Musica Cordis

Odmena Zostáva 9/10

V škatuľke nájdete tradičné domáce vianočné mlsnôtky: medovníčky, linecké koláčiky a orechové/vanilkové rožky

Uvedieme logo vašej firmy/organizácie
Prispejte 75 € a viac

Uvedieme logo vašej firmy/organizácie

Získate priestor na zviditeľnenie vašej firmy. Vaše logo uvedieme v sprievodnom propagačnom materiáli adventných koncertov:

– bulletin adventných koncertov

obdrží každý návštevník ktoréhokoľvek zo štyroch adventných koncertov

-pozvánky

Odmena

Získate priestor na zviditeľnenie vašej firmy. Vaše logo uvedieme v sprievodnom propagačnom materiáli adventných koncertov:

– bulletin adventných koncertov

obdrží každý návštevník ktoréhokoľvek zo štyroch adventných koncertov

-pozvánky

Uvedieme logo vašej firmy/organizácie v propagačnom materiáli a aj v prezentácii podporovateľov na našej sociálnej sieti
Prispejte 100 € a viac

Uvedieme logo vašej firmy/organizácie v propagačnom materiáli a aj v prezentácii podporovateľov na našej sociálnej sieti

Získate maximálny priestor na zviditeľnenie svojho firemného loga v rámci celej propagácie Adventných koncertov Musica Cordis:

– plagáty (v pripade zaslania príspevku do 15. novembra 2023)

– bulletin

– pozvánky

– verejné poďakovanie v závere koncertu

– samostatné uvedenie loga vašej firmy/organizácie v rámci prezentácie podporovateľov našich adventných koncertov na sociálnej sieti musica cordis a na našom youtubovom kanáli

Odmena

Získate maximálny priestor na zviditeľnenie svojho firemného loga v rámci celej propagácie Adventných koncertov Musica Cordis:

– plagáty (v prípade zaslania príspevku do 15. novembra 2023)

– bulletin

– pozvánky

– verejné poďakovanie v závere koncertu

– samostatné uvedenie loga vašej firmy/organizácie v rámci prezentácie podporovateľov našich adventných koncertov na sociálnej sieti musica cordis a na našom youtubovom kanáli

zaspievame a zahráme na vašej slavnostnej sv.omši - krst, svadba, výročie
Prispejte 350 € a viac

zaspievame a zahráme na vašej slavnostnej sv.omši – krst, svadba, výročie

Zostáva 1/1

Interpreti Musica Cordis vám po konzultácii repertoáru osobne prídu zahrať, zaspievať pri príležitosti vašej slávnosti.

Ponúkame tieto možnosti zoskupení:

soprán, klavír/organ,violončelo

soprán, priečna flauta,klavír/organ

priečna flauta, klavír/organ, violončelo

violončelo, klavír/organ

priečna flauta, klavír/organ

Odmena Zostáva 1/1

Vznešená klasická hudba, decentná, krásna, povznášajúca dodá slávnostný výnimočný charakter neopakovateľným chíľam života