Pomôžte mi vytvoriť videoklip na pieseň o starom otcovi/ help me create a video

Získaných 0 € 223 €
3 000 €
70 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Lara Abou Hamdan
Dátum pridania
31. 10. 2023

Môj príbeh / my story

[English follows] English version : 
https://youtu.be/5CShUVKOdHg?si=qZDihjD15mCgOtxT 

Volám sa Lara a vyrástla som s gitarou. Začala som hrat Keď som mala 7 rokov.  Hru na klasickú gitaru som študovala 12 rokov. Postupne som začala písať aj texty. Najskôr poéziu o mojej mame, o rodine, o živote. A teraz sú to naozajstné pesničky. V škole ma vnímali a podporovali. Dali mi príležitosť, nahrať moju prvú pieseň v štúdiu. Moja škola v Sýrii ju dokonca považovala za svoju hymnu.

Teraz som tu! Na Slovensku. Možno ste ma videli v "Česko-Slovensko má talent” alebo na nejakom koncerte. Rada spievam pre ľudí zo srdca. 

Som študentkou, a aby som mohla svoj projekt uskutočniť, vyzývam vás, aby ste sa pridali k môjmu snu a podporili financovanie videoklipu.

[English]

Help a student create a music video for her song about her grandfather. 

My name is Lara and I grew up with a guitar. I started playing when I was 7 years old. I studied classical guitar for 12 years. Gradually I started writing lyrics as well. At First it was poetry about my mom, about my family, about life. And now they are real songs. At school, they supported me. They gave me the opportunity to record a song for the first time in a studio. My school in Syria even considered it their anthem. 

Now I'm here! In Slovakia. Maybe you've seen me on "Česko-Slovensko má talent”  or at a concert. I like to sing from my heart for the people.

Pieseň He Was / about this song He was

[English follows]

Písala som pieseň o svojom starom otcovi, a táto pieseň pre mňa veľa znamená, pretože obsahuje jeho slová. Môj starý otec ma naučil čítať knihy, zaujímať sa o kultúru a filozofiu, vážiť si čerešne, ktoré sme zbierali v záhrade každé leto, a tiež ma učil byť sama sebou.

 v roku 2020, starký nás opustil,  Zomrel v nemocnici na COVID-19. Tri dni predtým som s ním telefonovala a sľúbila som, že mu donesiem jeho obľúbený čaj. Že si ho vypijeme spoločne. A že som našla tú fľašu s medom, ktorú si prial. Nevedela som, že tento telefonát bude naša posledná rozlúčka.

„Cherries and apples but you left me here with no goodbye“

On a ja / me and him

Táto pieseň sa volá He was a je o nôm, oslavuje jeho bytie, jeho slová a učenie. Jediné, čo chýba, je klip.

Pesničku som financovala z vlastných zdrojov, z koncertovania. Pracoval na nej skvelý producent Andrej Hruška, ktorý verí v silu tejto piesne takisto ako ja. 

[English]

He was is a song which I wrote about my grandfather, and this song means a lot to me because it contains his words. 

My grandfather taught me to how read books, to be interested in culture and philosophy, to appreciate the cherries we picked in the garden every summer, and he also taught me to how to be myself. 

 In 2020, my grandfather left us, He died in the hospital on COVID-19. Three days before, I had spoken to him on the phone and promised to bring him his favourite tea, that we would drink it together, and that I'd found that bottle with honey he wanted.

Little did I know that this phone call would be our last goodbye.

♪ cherries and apples but you left me here with no goodbye ♪

The song celebrates his existence, his words, and teachings.

The only thing missing now is a music video. I funded the song from my own resources, from performing concerts. I worked on this song with the great producer, Andrej Hruška, who believes in the power of this song just like I do.

prečo potrebujem 3000 eur ? / why I need to get 3000 eur

[English follows]

Na to, aby som mohla natočiť klip, ktorý sprostredkuje môj príbeh, potrebujem dostatočné financie na jeho realizáciu. A veru, nie je to jednoduchý proces. Žiada si veľa hodín mojej práce, pretože dbám na to, aby som mohla poďakovať tým ľuďom, ktorí si to fakt zaslúžia, pretože mi venovali svoj čas a energiu.

A práve preto potrebujem nazbierať 3000 eur, čo je základna cena kvalitného videoklipu.

Vaša podpora je pre mňa dôležitá a pomôže mi dostať moju hudbu bližšie k ľuďom. Ďakujem vám.

Za vašu pomoc vás chcem, v rámci svojich možností, odmeniť:

- Keď ma podporíte sumou 100 eur, vaše meno bude vo videu ako vďaka za to, že ste sa podieľali na jeho tvorbe

- Keď ma podporíte sumou 250 eur, dostanete voľný vstup na všetky moje koncerty na jeden rok.

- Keď ma podporíte sumou 700 eur, prídem vám zahrať súkromný koncert v dĺžke 60 minút.

– Keď ma podporíte sumou 1000 eur, napíšem vám pieseň a prídem vám ju zaspievať 

[English] 

To be able to create a video that conveys my story, I need sufficient finances for its realization. It's not an easy process, to be honest. It demands many hours of my work because I want to express my gratitude to those who truly deserve it for dedicating their time and energy to this project. That's why I need to raise 3000 euros, which is the basic cost for a high quality music video.

Your support is important to me and will help me bring my music closer to people. So Thank you!

I would like to thank you for your support in ways that I can: 

  • When you support me with a donation of 1000 euros, I will write a song for you and come to sing it to you
  • When you support me with a donation of 100 euros, your name will be in the video as a thank you for contributing to its creation

  • When you support me with a donation of 250 euros, you will receive free entry to all my concerts for one year

  • When you support me with a donation of 700 euros, I will come to play a private concert for you, lasting 60 minutes

  • even 5 euros could be a big help, and a good feeling :)

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
33 €  •  25. 11. 2023 10:38
Láskavý darca
25 €  •  17. 11. 2023 16:35
Veľkorysý darca
10 €  •  16. 11. 2023 18:11
Dobrosrdečný darca
15 €  •  16. 11. 2023 17:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  12. 11. 2023 19:07
Veľkorysý darca
25 €  •  11. 11. 2023 12:51
James Evans
50 €  •  7. 11. 2023 17:34
May your dreams be fulfilled 🙏
Dobrosrdečný darca
5 €  •  4. 11. 2023 10:12
Tomas
20 €  •  1. 11. 2023 13:26
Držím palce.
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  1. 11. 2023 12:51
Štedrý darca
5 €  •  31. 10. 2023 18:10

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

dajte si dobrý pocit :) / give yourself a good feeling :)
Prispejte 5 € a viac

dajte si dobrý pocit :) / give yourself a good feeling :)

budem veľmi vdačná za akukoľvek pomoc.

vaše meno vo videu :O / your name will appear in the video :O
Prispejte 50 € a viac

vaše meno vo videu :O / your name will appear in the video :O

Keď ma podporíte sumou 50 eur, vaše meno bude vo videu ako vďaka za to, že ste sa podieľali na jeho tvorbe.

voľný vstup na všetky moje koncerty na jeden rok/ free entrance to my concerts for one year
Prispejte 250 € a viac

voľný vstup na všetky moje koncerty na jeden rok/ free entrance to my concerts for one year

 Keď ma podporíte sumou 250 eur, dostanete voľný vstup na všetky moje koncerty na jeden rok. budem ich pridavať predbežne na moje sociálne siete. 

súkromný koncert pre vás/ private concert for you
Prispejte 400 € a viac

súkromný koncert pre vás/ private concert for you

Keď ma podporíte sumou 400 eur, prídem vám zahrať súkromný koncert v dĺžke 60 minút.

napíšem vám pieseň a prídem vám ju zaspievať/ I'll write you a song and sing it for you
Prispejte 1 000 € a viac

napíšem vám pieseň a prídem vám ju zaspievať/ I'll write you a song and sing it for you

Keď ma podporíte sumou 1000 eur, napíšem vám pieseň a prídem vám ju zaspievať

za dobre umenie /for the love of art
Prispejte 25 € a viac

za dobre umenie /for the love of art

zaspievám vám jednu pieseň ktorú si vyberiete a pošlem vám ju. I would sing a song that you pick and I would send it to you as a video.

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

dajte si dobrý pocit :) / give yourself a good feeling :)
Prispejte 5 € a viac

dajte si dobrý pocit :) / give yourself a good feeling :)

budem veľmi vdačná za akukoľvek pomoc.

vaše meno vo videu :O / your name will appear in the video :O
Prispejte 50 € a viac

vaše meno vo videu :O / your name will appear in the video :O

Keď ma podporíte sumou 50 eur, vaše meno bude vo videu ako vďaka za to, že ste sa podieľali na jeho tvorbe.

voľný vstup na všetky moje koncerty na jeden rok/ free entrance to my concerts for one year
Prispejte 250 € a viac

voľný vstup na všetky moje koncerty na jeden rok/ free entrance to my concerts for one year

 Keď ma podporíte sumou 250 eur, dostanete voľný vstup na všetky moje koncerty na jeden rok. budem ich pridavať predbežne na moje sociálne siete. 

súkromný koncert pre vás/ private concert for you
Prispejte 400 € a viac

súkromný koncert pre vás/ private concert for you

Keď ma podporíte sumou 400 eur, prídem vám zahrať súkromný koncert v dĺžke 60 minút.

napíšem vám pieseň a prídem vám ju zaspievať/ I'll write you a song and sing it for you
Prispejte 1 000 € a viac

napíšem vám pieseň a prídem vám ju zaspievať/ I'll write you a song and sing it for you

Keď ma podporíte sumou 1000 eur, napíšem vám pieseň a prídem vám ju zaspievať

za dobre umenie /for the love of art
Prispejte 25 € a viac

za dobre umenie /for the love of art

zaspievám vám jednu pieseň ktorú si vyberiete a pošlem vám ju. I would sing a song that you pick and I would send it to you as a video.