Energetické tyčinky pre vojakov oslobodzujúcich Ukrajinu – boj za našu slobodu

Míľnik 1/14

500 energetických tyčiniek

Získaných 0 € 1 288 €
100 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 2/14

1000 energetických tyčiniek

Získaných 0 € 1 288 €
200 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 3/14

1500 energetických tyčiniek

Získaných 0 € 1 288 €
300 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 4/14

2000 energetických tyčiniek

Získaných 0 € 1 288 €
400 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 5/14

2500 energetických tyčiniek

Získaných 0 € 1 288 €
500 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 6/14

3000 energetických tyčiniek

Získaných 0 € 1 288 €
600 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 7/14

3500 energetických tyčiniek

Získaných 0 € 1 288 €
700 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 8/14

4000 energetických tyčiniek

Získaných 0 € 1 288 €
800 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 9/14

4500 energetických tyčiniek

Získaných 0 € 1 288 €
900 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 10/14

5000 energetických tyčiniek

Získaných 0 € 1 288 €
1 000 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 11/14

7500 energetických tyčiniek

Získaných 0 € 1 288 €
1 500 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 12/14

10000 energetických tyčiniek

Získaných 0 € 1 288 €
2 000 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 13/14

12000 energetických tyčiniek (jedna paleta)

Získaných 0 € 1 288 €
2 400 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 14/14

24000 energetických tyčiniek (dve palety)

Získaných 0 € 1 288 €
4 800 €
25 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
21. 8. 2023

Rýchla energia do vrecka

Vojaci, ktorí oslobodzujú Ukrajinu, aktuálne potrebujú aj „rýchlu energiu do vrecka“ – preto chceme pre nich zabezpečiť (ďalšie) energetické tyčinky. 100% vášho daru pomôže a navyše tieto tyčinky sa nám darí zabezpečiť za skutočne veľmi výhodných podmienok (0,20 €/kus)!

Predstava, že budú pre niekoho posledným jedlom v živote je desivá. Väčšina týchto tyčiniek však dodá potrebnú energiu hrdinským vojakom, ktorí bránia aj našu slobodu.

Dlhodobá pomoc ukrajinským vojakom

Logistiku priamo vojenským jednotkám na fronte zabezpečuje naša partnerská organizácia Veteránsky priestor z ukrajinského Rivne. Spoločne pomáhame už dlho, najmä zdravotníckym materiálom (aktuálne aj turnikety, nosidlá, lekárničky IFAK KIT), ale reagujeme na ďalšie potreby priamo z terénu – akými je práve „rýchla energia do vrecka“.

Súčasťou júlovej dodávky materiálnej pomoci bolo aj prvých 12 000 energetických tyčiniek (jedna paleta) – viď. úvodné video. Na foto nižšie po nakládke na Slovensku zľava: Ivan Sýkora z Berkatu, Tatiana Remenyuk z organizácie Veteránsky priestor v Rivne a doktor a dobrovoľník Lyubo Kletsko.

Záber na časť tejto pomoci už po vykládke v Ukrajine (popri mäsových konzervách aj vlhčené utierky, repelenty a prostriedky na dezinfekciu rán), krabičky s energetickými tyčinkami sú uložené v tých veľkých kartónových krabiciach:

Ľuďom Ukrajiny pomáhame dlhodobo

Od začiatku vojny pomáhame ľuďom Ukrajiny v Prievidzi a okolí a aj priamo na Ukrajine. V našom regióne sme zabezpečili ubytovanie pre viac ako 300 ľudí a každý týždeň vydávame potraviny a hygienu desiatkam rodín.

Opakovane dodávame na Ukrajinu veľmi potrebný zdravotnícky materiál a ďalšiu humanitárnu pomoc, napríklad viac ako 70 generátorov – elektrocentrál, ktoré pomáhajú prekonať zimu a tmu. V Ukrajine pomáhame predovšetkým na miestach bojov v prvej línii, ale aj na miestach, ktoré boli oslobodené.

Naša spoločná pomoc presiahla hodnotu 200 000 €. A pokračujeme … pomoc ľuďom Ukrajiny považujeme za veľmi dôležitú – Ukrajinky a Ukrajinci bojujú a trpia aj za našu slobodu!

Viac o našej iniciatíve Prievidza pomáha Ukrajine si prečítate na www.prievidzapomaha.sk.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň