Podpor tlač knihy AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA… a staň sa vyrovnanejšou mamou

Míľnik 1/1

Pokryjeme náklady na marketing, grafické spracovanie knihy, editáciu, korektúru, tlač, online PDF verziu, koordináciu projektu

Získaných 0 € 425 €
5 500 €
27 dní
do ukončenia
Zakladateľ
SoulMate Academy s.r.o
Dátum pridania
11. 9. 2023
Posledná aktualita

18. 9. 2023 18:30

Ďakujeme všetkým darcom, pokračujeme ďalej :)

Veľmi pekne ďakujeme všetkým darcom, ktorí nás podporili, a ďakujeme aj tým, ktorí nás ešte len podporia.

Je to pre nás veľká vec, cítiť od Vás podporu, pretože s tvorbou ako aj vydaním knihy sme doteraz nemali žiadne skúsenosti, takže sa všetko účime takpovediac „na kolene“ a za pochodu :).

Tiež veríme, že vydaním tejto knihy skutočne pomôžeme mnohým mamičkám uchopiť svoj život a aj materstvo z rôznych uhlov pohľadu a stať sa tak vyrovnanejším rodičom, ale najmä človekom. Každý z nás má totiž nejaké boliestky, ktoré ho trápia na duši.

Dnes sme mali stretnutie s grafičkou Laurou a riešili sme spolu napr. veľkosť písma v knihe, či rozostupy medzier medzi riadkami, aby sa Vám kniha skutočne dobre čítala a mali ste z nej príjemné pocity.

Dnes som si tiež uvedomila, že chcem, aby táto kniha nebola pre Vás len obyčajnou knihou, ale akousi príručkou, ktorá Vám pomôže dať získané poznatky do praxe. Preto som sa rozhodla pridať na konci každej kapitoly aj konkrétne cvičenia, či akčné kroky, ktoré Vám pomôžu to, čo si prečítate, integrovať do svojho života, čím sa táto kniha stáva oveľa viac hodnotnejšou.

Naozaj mám nesmiernu radosť z celého procesu tvorby knihy a nesmierne si to užívam a verím, že aj Vy si budete užívať jej čítanie, keď ju dostanete do rúk.

A keď chcete vidieť, ako celá kniha vznikala, keď som ju písala, ťuknite sem a pozrite si videjko.

Zobraziť celú aktualitu

Niečo málo o knihe a prečo taký názov?

Po prečítaní knihy AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa rozkvitneš a budeš lepšie zvládať každodenný život s deťmi, situácie v ňom a najmä seba samu. Pomôže ti pokojnejšie komunikovať s deťmi a nastavovať im empaticky hranice.

Rodičovstvo a výchova nie je tak o našich deťoch, ako o nás, rodičoch. A to, akými sme rodičmi, určuje práve naša minulosť a najmä naše detstvo, počas ktorého sa formovala naša osobnosť. Naše naučené programy, vzorce správania, domnienky, presvedčenia, a nakoniec aj bolesti či traumy z nášho detstva, určujú to, akými sme rodičmi a ako reagujeme vo vypätých situáciách na naše deti.

Deje sa to až do tej doby, kým si to uvedomíme a začneme to VEDOME meniť.

Sama som matkou a musela som sa naučiť najskôr zvládať samu seba, svoje emócie a prísť na to, prečo ma určité situácie s mojim dieťaťom vytočia, a iné zasa nie. Tiež som si prežila náročnejšie detstvo, za ktoré dnes ďakujem mojim rodičom. Vo svojom živote som cítila frustráciu, hnev, nebavilo ma žiť, hnevala som sa na otca a tiež na celý svet. Bola som vo svojom živote obeťou a zodpovednosť za svoj život som dávala do rúk druhým ľuďom. Dnes viem, že čím viac pracujem na sebe, na svojich emočných zraneniach a traumách, čím viac hľadám odpovede sama v sebe, tým viac sa stávam lepším a vyrovnanejším človekom a teda aj šťastnou mamou, ktorá ide svojmu dieťaťu príkladom.

Čo nájdeš v knihe?

V cca 170 až 220 stranách (presný počet strán záleží od výsledného formátu tlače a grafických úprav) nájdeš okrem úvodu a záveru týchto 12 hlavných kapitol:

 • 1. kapitola – Ako nebyť na všetko sama – niekedy máme pocit, že sme na všetko samé a upadáme do vyhorenia, až depresie. Vždy ale záleží len od nášho uhla pohľadu a vlastného nastavenia.
 • 2. kapitola – Ako si nájsť čas pre seba – keď sa staneme matkami, veľmi často sa do tejto role ponoríme tak hlboko, že zabudneme na seba a svoje vlastné potreby. Napĺňanie svojich vlastných potrieb je ale jeden z kľúčov vedúci k vlastnému vnútornému vyživeniu.
 • 3. kapitola – Deti a komunikácia – komunikácia je základ k zvládnutiu úspešných medziľudských vzťahov, vrátane vzťahu s deťmi. Preto ťa prevediem systémom VAKOG, aby si pochopila najskôr svoju vlastnú komunikáciu a vedela tak lepšie porozumieť aj komunikácii dieťaťa.
 • 4. kapitola – 6 kľúčov jedinečnej komunikácie 
 • 5. kapitola – Ja a Dieťa: Zvládanie konfliktov
 • 6. kapitola – Ako sa napojiť na dieťa
 • 7. kapitola – Prečo vyhrážky neplatia
 • 8. kapitola – Ako určiť deťom hranice
 • 9. kapitola – Ako zvládať vlastný strach (hnev)
 • 10. kapitola – Ako sa zbaviť blokov z detstva
 • 11. kapitola – Zmysluplná aktivita ti dodá energiu
 • 12. kapitola – Deti a zdravie

Niektoré kapitoly sú pre lepšie pochopenie a uchopenie do praxe obohatené o bonusy vo forme cvičení, audio tréningov, e-bookov, či záznamov z online prednášok zameraných na rodičovstvo a komunikáciu. Kniha sa tak stane nie len nástrojom na čítanie, ale aj pracovným nástrojom pre SEBA-zdokonalenie, pretože nejde ani tak o to, čo čítame, ale ako to, čo čítame, dokážeme uchopiť do praxe a integrovať do svojho života a vzťahu s deťmi.

Pre koho je kniha určená?

Pre všetky ženy a matky, ktoré majú deti vo veku od 0 – 9 rokov, no tiež pre tie, ktoré deti ešte len čakajú a chcú hneď od začiatku začať pristupovať k deťom vedome a sú si vedomé toho, že začať treba vždy od seba.

Tiež je pre ženy a matky, ktoré deťom obetovali takmer všetko a cítia sa vyhorené z materstva a možno aj zo života, deti ich nepočúvajú a oni nevedia, kde a ako začať.

V knihe si nájdu odpovede aj matky starších detí ako 9 rokov, pokiaľ sú v štádiu hľadania cesty k sebe samej a preberania zodpovednosti za svoj život. No nenájdu v nej informácie, čo sa týka puberty :). 

Čo môžeš za svoju podporu získať?

Okrem dobrého pocitu je to najmä publikácia v zvýhodnenej sume. Pripravila som pre teba aj špeciálne bonusy ku knihe, či odmeny, ktoré ti lepšie pomôžu pochopiť seba samu, či komunikáciu s tvojimi deťmi, aby sa vám spolu žilo krajšie a harmonickejšie.

Daruj sebe, alebo svojim blízkym, precitnutie so sebou samou. A ak chceš podporiť vznik knihy a zároveň zažiť niečo zmysluplné a transformačné, vyber si niektorú z jedinečných zážitkových odmien pre seba, alebo celú rodinu.

Malá ukážka z knihy:

Každý z nás na tomto svete má svoju vlastnú cestu. Dôvod, prečo je na tomto svete, a čo sa má od neho naučiť. Kam sa má posunúť. Platí to aj v partnerstve. Keď som to pochopila a uvedomila si, že aj môj muž má svoje bolesti, rany o ktorých nehovorí, a keď sa mu niečo nepáči a začne hundrať, je to len jeho prejav toho, že ho niečo zabolelo, pretože som mu otvorila jeho starú ranu z minulosti. Niečo vníma inak ako ja, a preto to nie je dôvod sa nad tým vzrušovať, pretože uvedomiť si to musí práve on. Táto situácia sa stala jemu a je len na ňom, či ju pochopí a narastie. Či sa vo svojom živote posunie ďalej.

Každý nám len nastavuje naše vlastné zrkadlo. Aj my sme zrkadlom pre našich partnerov a deti zase pre nás. Len to musíme pochopiť a prijať. A potom budeme vedieť zostať v pokoji, pretože k tomu budeme vedieť zachovať správny postoj, k akýmkoľvek životným situáciám. Či už je to hádka s partnerom, nedorozumenie so svokrou, či konflikt s dieťaťom.

Aj naše deti nám otvárajú naše staré rany. Vyťahujú ich z nášho podvedomia. Sú na to experti. Nedokážeme to ovládať, pretože podvedomie pracuje bez nášho vedomia. A tak sa nám vynárajú staré rany, strachy, pocity viny a aj sebakritika. Na vedomej úrovni to všetko ovládame, čo a ako by sme mali robiť, no najdôležitejšie je vyčistiť práve podvedomie. Tá námaha za to stojí, pretože deti za to stoja. Aj keď niekedy zvádzam boj sama so sebou. Vyhadzujem staré programy a nahradzujem ich novými. A to nejaký čas trvá. Nejde to zo dňa na deň.

Aj po prečítaní tejto knihy budeš mať dosť informácií na vedomej úrovni a budeš vedieť, čo máš urobiť, no ak nezačneš pracovať aj na svojej podvedomej časti, keď príde prvý konflikt, vbehneš zas do starých koľají. Zase urobíš to, čo si sa naučila už ako dieťa, čo je hlboko v tvojom podvedomí, čo robili aj tvoji rodičia, keď si bola dieťa – zvýšiš hlas, začneš kričať, vyhrážať sa bitkami, alebo aj sama udrieš svoje dieťatko. A tomuto všetkému sa dá vyhnúť.

Pamätaj na to, že akokoľvek je tvoje dieťa zlé, neznamená to, že si zlá mama a zlyhala si v jeho výchove. No čo riešiš so svojím dieťaťom, musíš v prvom rade vyriešiť sama v sebe.

Ako bude kniha vyzerať?

Formát – A5

Pevná väzba

Dátum vydania – november / začiatok decembra 2023 (predpokladaný termín)

Žáner – motivačná literatúra

Počet strán – 170 – 220 (počet strán záleží od výsledného formátu tlače a grafických úprav)

Kto za kampaňou stojí?

Publikáciu napísala sprievodkyňa vedomým rodičovstvom, matka, podnikateľka, milenka, spisovateľka, tvorkyňa školy vedomého rodiča a autorka vzdelávacích online programov pre ženy, tiež „učiteľka“ a najmä žena mnohých rolí, ktorá je taká istá ako ty a preto píše celkom obyčajným jazykom – Miška KRNY Krnáčová.

Už ako 9 alebo 10 ročné dievčatko som sa začala zamýšľať nad tým, ako by mohli byť všetky deti na svete šťastné. Moje detstvo ovplyvnilo celý môj život – moje vnímanie seba samej, vlastnú sebahodnotu, vzťahy s mužmi, prácu, napredovanie v živote, vieru v seba samu a tiež intímny život týkajúci sa sexuality. Zmena nastala v mojich 24 rokoch, keď prišlo pochopenie a uvedomenie, že som obeťou vlastného života, a že je čas prebrať za seba zodpovednosť a začať svoj život vedome tvoriť. A na tejto ceste som doteraz a hoc niektoré situácie sú náročné, čoraz lepšie ich zvládam a tiež seba :), rýchlejšie tieto skúšky chápem a čoraz viac verím sama sebe a dôverujem životu, že všetko sa deje presne tak, ako má byť.

Viac si môžeš prečítať TU.

Svoje myšlienky, ako aj prácu s deťmi a rodičmi, zdieľam na facebooku alebo instagrame.

Na čo získané peniaze použijeme?

Vďaka tvojej pomoci dokážeme v slovenčine vydať knihu, ktorá pomôže matkám lepšie zvládať samé seba a teda lepšie zvládať aj samotné rodičovstvo, vďaka čomu budú vyrastať emočne, psychicky a duševne zdravšie deti. Vďaka tebe kniha uzrie svetlo sveta a bude zaslaná priamo do tvojich rúk. 
Knihu vydávam ako samovydávateľ, preto sa každá finančná čiastka využije pri vzniku.

Miľník 1: 5500 Eur – s touto čiastkou pokryjeme náklady na marketing, grafické spracovanie knihy, editáciu, korektúru, tlač, jej online PDF verziu, koordináciu projektu.

Miľník 2: 9500 Eur – kniha vznikne aj v profesionálnej audio verzii + podporíme jej ďalšiu distribúciu. Zorganizujeme workshopy a krst knihy.

Miľník 3: 12 500 Eur – navýšime náklad + preklad knihy do CZ jazyka.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

18. 9. 2023 18:30

Ďakujeme všetkým darcom, pokračujeme ďalej :)

Veľmi pekne ďakujeme všetkým darcom, ktorí nás podporili, a ďakujeme aj tým, ktorí nás ešte len podporia.

Je to pre nás veľká vec, cítiť od Vás podporu, pretože s tvorbou ako aj vydaním knihy sme doteraz nemali žiadne skúsenosti, takže sa všetko účime takpovediac „na kolene“ a za pochodu :).

Tiež veríme, že vydaním tejto knihy skutočne pomôžeme mnohým mamičkám uchopiť svoj život a aj materstvo z rôznych uhlov pohľadu a stať sa tak vyrovnanejším rodičom, ale najmä človekom. Každý z nás má totiž nejaké boliestky, ktoré ho trápia na duši.

Dnes sme mali stretnutie s grafičkou Laurou a riešili sme spolu napr. veľkosť písma v knihe, či rozostupy medzier medzi riadkami, aby sa Vám kniha skutočne dobre čítala a mali ste z nej príjemné pocity.

Dnes som si tiež uvedomila, že chcem, aby táto kniha nebola pre Vás len obyčajnou knihou, ale akousi príručkou, ktorá Vám pomôže dať získané poznatky do praxe. Preto som sa rozhodla pridať na konci každej kapitoly aj konkrétne cvičenia, či akčné kroky, ktoré Vám pomôžu to, čo si prečítate, integrovať do svojho života, čím sa táto kniha stáva oveľa viac hodnotnejšou.

Naozaj mám nesmiernu radosť z celého procesu tvorby knihy a nesmierne si to užívam a verím, že aj Vy si budete užívať jej čítanie, keď ju dostanete do rúk.

A keď chcete vidieť, ako celá kniha vznikala, keď som ju písala, ťuknite sem a pozrite si videjko.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

 1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
 2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
 3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
Prispejte 17 € a viac

Kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa

Zostáva 137/150

Kniha pre ženy (matky) od ženy (matky) zo skutočného sveta rodičovstva, ktorá pozostáva z 12 hlavných kapitol. Doručenie do Vianoc.

V cene je zahrnuté aj poštovné v rámci SK.

Odmena Zostáva 137/150
 • 1 x tlačená kniha
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
Tlačená kniha s osobným venovaním
Prispejte 25 € a viac

Tlačená kniha s osobným venovaním

Zostáva 17/20

Táto kniha bude venovaná len a len tebe s osobným venovaním a podpisom. Ak chceš špeciálne venovanie – napíš mi a objavíš ho v knihe :)

V cene je zahrnuté aj poštovné v rámci SK.

Odmena Zostáva 17/20
 • 1 x kniha s osobným venovaním autorky
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
2 x kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
Prispejte 30 € a viac

2 x kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa

Zostáva 49/50

Kúp rovno dve! Jednu si nechaj a druhou poteš niekoho iného. Knihu doručíme do Vianoc.

V cene je zahrnuté aj poštovné v rámci SK.

Odmena Zostáva 49/50
 • 2 x tlačená kniha
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
E-book AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
Prispejte 10 € a viac

E-book AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa

Preferuješ radšej elektronickú knihu? Super, mám pre teba dobrú správu :))

Odmena
 • 1 x eBook AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
 • BONUSY vo vnútri
Odmenou mi bude dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Odmenou mi bude dobrý pocit

Akýkoľvek dar v ľubovoľnej výške pomôže vzniku knihy AKO ZVLÁDAŤ SAMÚ SEBA, a nezblázniť sa. Ak nám nemôžeš pomôcť finančne, no chceš nás podporiť, veľmi nám pomôže aj zdieľanie na sociálnych sieťach :) Ďakujeme, vážime si akúkoľvek formu pomoci. 

Odmena

ĎAKUJEME :)

1 x kniha + minikurz AKO neHOVORIŤ S DEŤMI
Prispejte 99 € a viac

1 x kniha + minikurz AKO neHOVORIŤ S DEŤMI

Zostáva 10/10

Zaujíma ťa téma rodičovstva a chceš vedieť AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA? Bravó. Táto kniha ti bude v tejto téme veľmi napomocná.

No ak chceš ísť v téme komunikácia s deťmi viac do hĺbky, najskôr si potrebuješ zvedomiť ako s deťmi komunikuješ práve teraz a či ti táto komunikácia slúži alebo nie. V komunikácii totiž bežne nevedome používame komunikačné bloky, ktoré našim deťom komunikujú neprijatie, pocit nelásky, čo vedie k vzdoru, hnevu a neposlušnosti. A práve preto som vytvorila minikurz AKO neHOVORIŤ S DEŤMI, kde sa (okrem získaných bonusov) dozvieš o dvanástich komunikačných blokoch, ktoré nevedome používame v komunikácii s deťmi, čo spôsobuje, že sa deti uzatvárajú do seba a postupne s pribúdajúcim vekom s nami prestávajú komunikovať.

Odmena Zostáva 10/10
 • 1 x kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
 • minikurz AKO neHOVORIŤ S DEŤMI + bonusy k nemu
 • individuálna 60 min. konzultácia
Staň sa sponzorom publikácie
Prispejte 250 € a viac

Staň sa sponzorom publikácie

Zostáva 5/5

Za tvoju podporu získaš čestné miesto a poďakovanie priamo v publikácii a výtlačok s osobným venovaním od autorky. 

Odmena Zostáva 5/5
 • poďakovanie za tvoju podporu priamo v publikácii
 • 1 x kniha s venovaním od autorky (s doručením do Vianoc)
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
1 x kniha + kemp VAGABUND 2024
Prispejte 250 € a viac

1 x kniha + kemp VAGABUND 2024

Zostáva 2/2

Okrem tlačenej knihy s osobným venovaním sa zúčastníš na kempe „VAGABUND“ v lete 2024 (konkrétny dátum bude včas zverejnený).

Na tomto kempe sa stretneš so svojimi strachmi a tiež so strachmi ako rodič. Je jedno, či deti máš alebo nie, tento kemp je pre teba, pokiaľ chceš zistiť, či dokážeš prežiť aj v náročnejších podmienkach. Teba, ako jednotlivca, to zocelí a rodina zistí, kde má slabiny a na čom potrebuje ešte popracovať.

Viac o kempe TU.

Odmena Zostáva 2/2
 • 1 x kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
 • účasť na kempe „VAGABUND“ 2024 pre 1 dospelú osobu + 1 dieťa
1 x kniha + členstvo v Škole Vedomého Rodiča (1. a 2. stupeň)
Prispejte 1 700 € a viac

1 x kniha + členstvo v Škole Vedomého Rodiča (1. a 2. stupeň)

Zostáva 4/4

Okrem tlačenej knihy získaš vstup do ročného programu v online Škole Vedomého Rodiča.

1. stupeň je zameraný na rodiča, kde sa počas 6 mesiacov venujeme uzdravovaniu 3 vzťahov – VZŤAH S RODIČMI, VZŤAH SO SEBOU, VZŤAH S PARTNERMI. Súčasťou prvého stupňa sú aj 2 živé workshopy.

 • Jeho hlavným cieľom je pomôcť ti mať čas pre seba, bez kričania na deti, pocitov viny a zlyhania a popri tom byť skvelá mama, ktorá vychádza so svojimi deťmi.

2. stupeň je zameraný na komunikáciu s deťmi a tvorenie dlhodobých harmonických vzťahov s deťmi.

 • Jeho cieľom je, aby v komunikácii v rodine každý naplňoval svoje vlastné potreby.
Odmena Zostáva 4/4
 • 1 x kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
 • vstup do ročného programu v online Škole Vedomého Rodiča (1. a 2. stupeň)

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
Prispejte 17 € a viac

Kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa

Zostáva 137/150

Kniha pre ženy (matky) od ženy (matky) zo skutočného sveta rodičovstva, ktorá pozostáva z 12 hlavných kapitol. Doručenie do Vianoc.

V cene je zahrnuté aj poštovné v rámci SK.

Odmena Zostáva 137/150
 • 1 x tlačená kniha
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
Tlačená kniha s osobným venovaním
Prispejte 25 € a viac

Tlačená kniha s osobným venovaním

Zostáva 17/20

Táto kniha bude venovaná len a len tebe s osobným venovaním a podpisom. Ak chceš špeciálne venovanie – napíš mi a objavíš ho v knihe :)

V cene je zahrnuté aj poštovné v rámci SK.

Odmena Zostáva 17/20
 • 1 x kniha s osobným venovaním autorky
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
2 x kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
Prispejte 30 € a viac

2 x kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa

Zostáva 49/50

Kúp rovno dve! Jednu si nechaj a druhou poteš niekoho iného. Knihu doručíme do Vianoc.

V cene je zahrnuté aj poštovné v rámci SK.

Odmena Zostáva 49/50
 • 2 x tlačená kniha
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
E-book AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
Prispejte 10 € a viac

E-book AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa

Preferuješ radšej elektronickú knihu? Super, mám pre teba dobrú správu :))

Odmena
 • 1 x eBook AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
 • BONUSY vo vnútri
Odmenou mi bude dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Odmenou mi bude dobrý pocit

Akýkoľvek dar v ľubovoľnej výške pomôže vzniku knihy AKO ZVLÁDAŤ SAMÚ SEBA, a nezblázniť sa. Ak nám nemôžeš pomôcť finančne, no chceš nás podporiť, veľmi nám pomôže aj zdieľanie na sociálnych sieťach :) Ďakujeme, vážime si akúkoľvek formu pomoci. 

Odmena

ĎAKUJEME :)

1 x kniha + minikurz AKO neHOVORIŤ S DEŤMI
Prispejte 99 € a viac

1 x kniha + minikurz AKO neHOVORIŤ S DEŤMI

Zostáva 10/10

Zaujíma ťa téma rodičovstva a chceš vedieť AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA? Bravó. Táto kniha ti bude v tejto téme veľmi napomocná.

No ak chceš ísť v téme komunikácia s deťmi viac do hĺbky, najskôr si potrebuješ zvedomiť ako s deťmi komunikuješ práve teraz a či ti táto komunikácia slúži alebo nie. V komunikácii totiž bežne nevedome používame komunikačné bloky, ktoré našim deťom komunikujú neprijatie, pocit nelásky, čo vedie k vzdoru, hnevu a neposlušnosti. A práve preto som vytvorila minikurz AKO neHOVORIŤ S DEŤMI, kde sa (okrem získaných bonusov) dozvieš o dvanástich komunikačných blokoch, ktoré nevedome používame v komunikácii s deťmi, čo spôsobuje, že sa deti uzatvárajú do seba a postupne s pribúdajúcim vekom s nami prestávajú komunikovať.

Odmena Zostáva 10/10
 • 1 x kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
 • minikurz AKO neHOVORIŤ S DEŤMI + bonusy k nemu
 • individuálna 60 min. konzultácia
Staň sa sponzorom publikácie
Prispejte 250 € a viac

Staň sa sponzorom publikácie

Zostáva 5/5

Za tvoju podporu získaš čestné miesto a poďakovanie priamo v publikácii a výtlačok s osobným venovaním od autorky. 

Odmena Zostáva 5/5
 • poďakovanie za tvoju podporu priamo v publikácii
 • 1 x kniha s venovaním od autorky (s doručením do Vianoc)
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
1 x kniha + kemp VAGABUND 2024
Prispejte 250 € a viac

1 x kniha + kemp VAGABUND 2024

Zostáva 2/2

Okrem tlačenej knihy s osobným venovaním sa zúčastníš na kempe „VAGABUND“ v lete 2024 (konkrétny dátum bude včas zverejnený).

Na tomto kempe sa stretneš so svojimi strachmi a tiež so strachmi ako rodič. Je jedno, či deti máš alebo nie, tento kemp je pre teba, pokiaľ chceš zistiť, či dokážeš prežiť aj v náročnejších podmienkach. Teba, ako jednotlivca, to zocelí a rodina zistí, kde má slabiny a na čom potrebuje ešte popracovať.

Viac o kempe TU.

Odmena Zostáva 2/2
 • 1 x kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
 • účasť na kempe „VAGABUND“ 2024 pre 1 dospelú osobu + 1 dieťa
1 x kniha + členstvo v Škole Vedomého Rodiča (1. a 2. stupeň)
Prispejte 1 700 € a viac

1 x kniha + členstvo v Škole Vedomého Rodiča (1. a 2. stupeň)

Zostáva 4/4

Okrem tlačenej knihy získaš vstup do ročného programu v online Škole Vedomého Rodiča.

1. stupeň je zameraný na rodiča, kde sa počas 6 mesiacov venujeme uzdravovaniu 3 vzťahov – VZŤAH S RODIČMI, VZŤAH SO SEBOU, VZŤAH S PARTNERMI. Súčasťou prvého stupňa sú aj 2 živé workshopy.

 • Jeho hlavným cieľom je pomôcť ti mať čas pre seba, bez kričania na deti, pocitov viny a zlyhania a popri tom byť skvelá mama, ktorá vychádza so svojimi deťmi.

2. stupeň je zameraný na komunikáciu s deťmi a tvorenie dlhodobých harmonických vzťahov s deťmi.

 • Jeho cieľom je, aby v komunikácii v rodine každý naplňoval svoje vlastné potreby.
Odmena Zostáva 4/4
 • 1 x kniha AKO ZVLÁDAŤ SAMU SEBA a nezblázniť sa
 • šnúrka a záložka, s ktorou môžeš VYHRAŤ skvelé ceny
 • bonusy vo vnútri knihy
 • vstup do ročného programu v online Škole Vedomého Rodiča (1. a 2. stupeň)