Podporte vznik piesne a videoklipu „SLOBODNÍ V NESLOBODE“

Míľnik 1/3

pri vyzbieraní tejto sumy začnem ihneď so štúdiovým nahrávaním a produkciou piesne SLOBODNÍ V NESLOBODE

Získaných 0 € 140 €
500 €
48 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

pri vyzbieraní tejto sumy začnú práce na výrobe klipu

Získaných 0 € 140 €
2 500 €
48 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

pri vyzbieraní tejto sumy a ukončení prác na produkcii piesne a klipu spustím propagáciu na sociálnych sieťach

Získaných 0 € 140 €
3 000 €
48 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
9. 2. 2024

Kto kampaň organizuje?

Som Libor, skladám hudbu a píšem texty. Som znepokojený aktuálnou politickou situáciou v našej krajine, čo ma viedlo k napísaniu piesne, ktorá o tom vypovedá. Skúste si vypočuť demo verziu v priloženom odkaze a ak Vás pieseň svojím odkazom presvedčí, podporte prosím jej produkciu, výrobu klipu a propagáciu.

NÁDEJ NEPOMINIE DEMO

Hudba nás spája …

Váš príspevok umožňujúci nahratie, produkciu, výrobu klipu a zverejnenie piesne SLOBODNÍ V NESLOBODE môže pomôcť osloviť ďalších ľudí, ktorí veria v silu občianskej spoločnosti a vyznávajú demokratické hodnoty, aby sa pridali svojou účasťou k ľuďom protestujúcim na námestiach proti plánovaným a narýchlo robeným zmenám v trestnom zákone – text piesne nesie odkaz smerujúci k občianskej spoločnosti a spolu s klipom ju hodlám na sociálnych sieťach zverejňovať ako pozvánku na tieto podujatia.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze z kampane budú použité na čo najrýchlejšie nahratie, produkciu a výrobu klipu k piesni SLOBODNÍ V NESLOBODE a jej propagáciu na sociálnych sieťach.

Náklady na štúdiovú nahrávku, produkciu a klip predstavujú cca 3/4 uvedenej sumy, zvyšok hodlám použiť na propagáciu piesne s klipom tak, aby oslovila čo najviac ľudí a podporila ich rozhodnutie zúčastniť sa na protestoch. Verím, že to, čo pieseň vyjadruje, cíti rovnako ako ja, veľké množstvo znepokojených ľudí, občanov našej krajiny.

Spájajme sa – ďakujem za každý váš príspevok !

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Milý darca
15 €  •  19. 2. 2024 12:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  18. 2. 2024 9:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  16. 2. 2024 10:06

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Milý darca
15 €  •  19. 2. 2024 12:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  18. 2. 2024 9:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  16. 2. 2024 10:06

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň