Darujme Dagmariným chorým dcérkam rehabilitačný pobyt

Získaných 0 € 100 €
4 000 €
2 dni
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
16. 1. 2024
Posledná aktualita

23. 1. 2024 19:11

Srdečná vďaka

Ďakujem milí darcovia za pomoc.Je to krok ku našej rehabilitácii. 

Zobraziť celú aktualitu

Bojujeme už niekoľko rokov

Volám sa Dagmara, mám dve choré dcérky. BIANKA 14 ROKOV A TIMEJKA 8 ROKOV. JA SAMA SOM PO pôrode prekonala niekoľko závažných diagnóz (embólia pľúc, zlyhanie srdca, mozgový infarkt). Bojujeme už niekoľko rokov, je to náročné, hlavne po finančnej stránke. To je dôvod, prečo sa obraciam na Vás, za všetko Vám vopred ďakujeme. 

Aký je náš príbeh?

Pracovala som ako zdravotná sestra. Vo chvíli, keď som zistila, že budem mamou, bola som šťastná. RODINA je to najviac, čo človek má. Nebolo to však také jednoduché. Po pôrode nastali komplikácie, vďaka Bohu, že žijem. Prekonala som embóliu pľúc, zlyhanie srdca, mozgový infarkt. Bojovali sme, ako sa dalo, verili v šťastnú a zdravú rodinku. No žiaľ, aj detičky sa narodili s ťažkou diagnózou a to cystická fibróza. Denne musia niekoľkokrát inhalovať, užívať vysoké dávky liekov, rehabilitovať, odhlieňovať dýchacie cesty, pravidelne navštevovať špecialistov, dávať pozor na baktérie. Aj napriek tomu všetkému sú silné a sú najviac, čo mi Boh dal.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané peniažky použijeme na rehabilitačný pobyt pri mori. Má to nesmierne dobrý vplyv na ich zdravotný stav. Žiaľ, nepodarilo sa nám zatiaľ absolvovať liečenie na tri týždne z dôvodu nedostatku financií. Najideálnejšie je absolvovať ho 2 krát v roku. Po liečení majú dievčatká oveľa lepšie výsledky, taktiež sa cítia lepšie. A dlhšiu dobu majú lepšiu imunitu.

Budem veľmi vďačná, ak sa nám podarí absolvovať aspoň jeden dlhší pobyt v roku. Keďže majú obe dcérky závažné postihnutie orgánov, najmä pečeň, pľúca, pankreas, potrebujú dennodenne rehabilitovať. Avšak more im pomáha na odhlienenie, je to najintenzívnejšia rehabilitácia. Cítia sa fyzicky oveľa lepšie, menej bolesti, menej infektov, pri ktorých musia neustále užívať antibiotiká.

Získané peniažky použijeme na zaplatenie pobytu. Pobyt na 19 nocí stojí 4000€, okrem toho sú výdavky na benzín a stravu, čo predstavuje sumu 500€. V prípade, že nezískame celú sumu, peniažky použijem na nákup vitamínov, dezinfekcie, spotrebného materiálu, mukolytík, probiotík.

Vopred vďaka za každú pomoc! 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

23. 1. 2024 19:11

Srdečná vďaka

Ďakujem milí darcovia za pomoc.Je to krok ku našej rehabilitácii. 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobrosrdečný darca
75 €  •  19. 1. 2024 0:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 1. 2024 17:26

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Dobrosrdečný darca
75 €  •  19. 1. 2024 0:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 1. 2024 17:26

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň