(NE)pošlite Malvínu niekam do preč…

Míľnik 1/3

Pomôžete mi pokryť poplatok za kurz

Získaných 0 € 135 €
1 185 €
44 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

Okrem poplatku za kurz, pokryjeme aj ubytovanie na statku, kde kurz prebieha

Získaných 0 € 135 €
1 717 €
44 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

Pokryjeme aj výdaje na cestu tam a naspäť (benzín,plus diaľničná)

Získaných 0 € 135 €
1 838 €
44 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Martina Pivolusková
Dátum pridania
17. 9. 2023

Kto kampaň organizuje?

Moje „umelecké“ meno je Malvína alebo skrátene Ina. Rada spoznávam nové kultúry, preto som nakoniec počas materskej dovolenky úspešne dokončila štúdium kulturológie. Medzi ostatné sféry môjho záujmu patrí estetika, filozofia, dejiny umenia a sociálna práca. Okrem toho sa venujem tancu, spevu, hre na akordeón a neustále si rozširujem obzory vzdelávaním sa.

Tak som sa pred mnohými rokmi stretla aj s pojmom Kundalíni. Toto slovo pochádza zo sanskrtu a jeho podobnosť s našou írečitou nadávkou nie je náhodná. Znamená totiž životnú a duchovnú energiu, ktorá sídli v spodnej časti chrbtice pod pohlavnými orgánmi. Keď som o svojom zámere a nedostatku prostriedkov rozprávala svojmu kamarátovi, uvedomila som si, že túto našu oblasť tela nadávkami dehonestujeme, ale mali by sme ju skôr velebiť, lebo jej vďačíme za život.

Prebudenie sily kundalíny sa údajne dá naučiť, a je spojením umenia, zručnosti, vnímania, duchovných náuk a hlavne sebapoznania. Preto túžim byť poslaná na 10-denný výcvik CORE TOUCH, kde sa ponorím do hĺbok tohto tajomného učenia a do svojich vlastných. Po jeho absolvovaní obdržím certifikát EASE – Európskej Akadémie Somatického vzdelávania.

Názov kampane berte prosím s humorom :-)

Komu pomôžeme?

Počas života ma stretlo niekoľko väčších či menších výziev a tie vážnejšie ponechali na mojej duši a tele stopy. Už  pár mesiacov po narodení som zázrakom prekonala vážnu meningitídu, kedy lekári nedávali mojim rodičom šancu, že to prežijem. V 16-tich bol môj otec nešťastnou náhodou zastrelený a mne bola diagnostikovaná neplodnosť. Vo veku 23 rokov som zázrakom otehotnela, ale môj snúbenec neustál situáciu a poslal ma na interrupciu. S podporou a pomocou mojej mamy som sa rozhodla, že zvládnem rolu slobodnej mamičky a bývalého partnera som neposlúchla. Dcéra sa pred nedávnom pokúsila o samovraždu, ale ďalším zázrakom, na ktoré zjavne v mojom živote nie je núdza, sa ju podarilo zachrániť. Verím, že vďaka lepšiemu sebapoznaniu sa mi podarí preliečiť a byť spokojnejšou a šťastnejšou bytosťou, ktorá môže inšpirovať (nielen) mojich blízkych, aby išli životom s radosťou a vďačnosťou.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Podrobnosti o výcviku CORE TOUCH, ktorý chcem absolvovať  https://www.denisapaleckova.cz/kurzy-seminare/coretouch1-skola-celostni-smyslne-masaze/prihlaska-podzim/

Ak sa mi podarí získať viac finančných prostriedkov, než je potrebné na absolvovanie kurzu CORE TOUCH, investujem ich znova do vzdelávania, a to konkrétne do výcviku koučovania ICF, vďaka ktorému budem môcť pomáhať ľuďom pri zvládaní náročnejších životných situácií.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Veľkorysý darca
10 €  •  1. 10. 2023 20:23
Milý darca
10 €  •  28. 9. 2023 9:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  25. 9. 2023 21:15
Renata (Samchata)
25 €  •  25. 9. 2023 16:46
Mila Inko, moc me mrzi, vse co se ti posledni dobou prihodilo. Moc ti preji, at se vse obrati v lepsi zitrky a jsi stastna a uspesna, jak si prejes! Preji mnoho sil a take hlavne tvym dcerkam ;-)
Štedrý darca
10 €  •  21. 9. 2023 14:05
Milý darca
10 €  •  21. 9. 2023 9:09
Blanche
10 €  •  20. 9. 2023 11:10
Všetko najlepšie, Ina Malvína!
Dobročiný Darca
50 €  •  20. 9. 2023 8:52

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Renata (Samchata)
25 €  •  25. 9. 2023 16:46
Mila Inko, moc me mrzi, vse co se ti posledni dobou prihodilo. Moc ti preji, at se vse obrati v lepsi zitrky a jsi stastna a uspesna, jak si prejes! Preji mnoho sil a take hlavne tvym dcerkam ;-)
Blanche
10 €  •  20. 9. 2023 11:10
Všetko najlepšie, Ina Malvína!
Veľkorysý darca
10 €  •  1. 10. 2023 20:23
Milý darca
10 €  •  28. 9. 2023 9:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  25. 9. 2023 21:15
Štedrý darca
10 €  •  21. 9. 2023 14:05
Milý darca
10 €  •  21. 9. 2023 9:09
Dobročiný Darca
50 €  •  20. 9. 2023 8:52

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň