Pomôžte vdove, ktorá sa stará o vnuka, dôstojnejšie žiť

Získaných 0 € 2 004 €
od 79 darcov
19 hodín
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Magdaléna Remáčová
Dátum pridania
1. 12. 2023
Posledná aktualita

27. 2. 2024 11:08

Zostáva posledný 1 deň do skončenia našej kampane 😇

Naši drahý darcovia … sme už takmer na konci našej kampane ktorá nám o 1 deň končí … 

Chceme sa vám zo srdca poďakovať za každý jeden príspevok ktorý ste nám poslali, veľmi si to vážime a peniažky nám veľmi pomohli so spomínanými výdavkami v predchádzajúcej aktualite . 🙏🍀 

Momentálne mám na vyplatenie zostáva aktuálne suma 432€ . Tá bude použitá tiež na spomínané výdavky v kampani . 

Ak by ešte niekto chcel našu kampaň podporiť príspevkom alebo zdieľaním tak Vám samozrejme budeme veľmi vďačný za každé jedno euro a zdieľanie . 

Prajeme vám veľa zdravia lebo to je najdôležitejšie a tiež pekný utorkový deň plný pohody . 

S pozdravom

Magdaléna a vnuk Štefan ❤️💙

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto kampaň organizuje?

Volám sa Magdaléna, mám 63 rokov. Som vdova, na starobnom dôchodku, ktorému predchádzal invalidný dôchodok, ktorý som poberala kôli svojmu zdravotnému stavu .

Sama sa starám o vnuka Števa, ktorý má 16 rokov a navštevuje prvý ročník strednej školy . Aj keď so silami som už veľa krát v koncoch , starám sa o neho s láskou, trpezlivosťou a najlepšie ako len viem . No často je to aj veľmi ťažké a finančne náročné.

Komu pomôžeme?

Vnuk o ktorého sa starám už od 28. 03. 2019 má dosť veľa záujmov , ktorým by sa rád venoval ako napríklad futbal, či judo, no je to finančne náročné tak sa im bohužiaľ nemôže venovať naplno. Rád trávi čas aj s kamarátmi vonku, kde si ten futbal zahrajú spoločne na ihrisku . Na judo prestal chodiť, ale rád by sa k nemu možno ešte vrátil a dohnal stratený čas, kedy sa mu nemohol venovať .

Ja som bola kôli Reume na invalidnom dôchodku od roku 2006 do roku 2020, odkedy som už na starobnom dôchodku kvôli veku. Takže kôli môjmu zdravotnému stavu si nemôžem nájsť ani prácu, lebo ma často bolia nohy aj ruky a nevydržala by som v nej. Nevládzem prejsť dlhšiu trasu a ruky už tiež nie sú také silné ako bývali. Niekedy mám opuchnuté prsty na rukách, ale aj nohy.

Od 23. 03. 2021 som už bohužiaľ vdova. Manžel ma navždy opustil po tom, čo v Čechách v Plzni dostal infarkt a už mu nedokázali pomôcť, pretože sa mu zastavilo srdce.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Veľmi by nám pomohlo každé jedno darované euro na dôstojnejší a lepší život a na lepšie zvládnutie základných potrieb. Aby sme už nemuseli rozmýšľať či budeme mať zajtra z čoho navariť, alebo zaplatiť ďalšie poplatky v škole, či kúpiť nové oblečenie, keď sa to staré už opotrebuje alebo z neho vnuk vyrastie.

Získané peniaze od srdečných darcov budú použité na kúpu potravín, drogérie, potrieb do školy a na zaplatenie poplatkov v škole,  na kúpu oblečenia, obuvi, na zabezpečenie stravy v škole, či na zaplatenie prípadných nedoplatkov na energie v domácnosti  a na zaplatenie nájmu . 

Vopred ďakujeme z celého ❤️ každému jednému darcovi . 🙏  

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

27. 2. 2024 11:08

Zostáva posledný 1 deň do skončenia našej kampane 😇

Naši drahý darcovia … sme už takmer na konci našej kampane ktorá nám o 1 deň končí … 

Chceme sa vám zo srdca poďakovať za každý jeden príspevok ktorý ste nám poslali, veľmi si to vážime a peniažky nám veľmi pomohli so spomínanými výdavkami v predchádzajúcej aktualite . 🙏🍀 

Momentálne mám na vyplatenie zostáva aktuálne suma 432€ . Tá bude použitá tiež na spomínané výdavky v kampani . 

Ak by ešte niekto chcel našu kampaň podporiť príspevkom alebo zdieľaním tak Vám samozrejme budeme veľmi vďačný za každé jedno euro a zdieľanie . 

Prajeme vám veľa zdravia lebo to je najdôležitejšie a tiež pekný utorkový deň plný pohody . 

S pozdravom

Magdaléna a vnuk Štefan ❤️💙

25. 2. 2024 13:46

Posledné 3 dni do konca našej kampane … 😇

Naši milý darcovia … 🌸

Do konca našej kampane zostávajú posledné 3 dni . 😇

Vopred ďakujeme pekne každému kto sa rozhodne nás ešte v týchto posledných dňoch podporiť príspevkom a zdieľaním . 🫶 Veľmi nám tým pomôžete . 🫂 

Prajeme Vám krásnu nedeľu a veľa zdravia.  

Magdaléna a vnuk Štefan ❤️💙 

22. 2. 2024 11:29

Zostáva nám posledných 6 dní … 🫶

Všetkým darcom sa chceme úprimne a zo srdca poďakovať za všetky príspevky ktoré nám poslali … Veľmi si vážime vašu pomoc . Ste úžasný ľudia . No stále nám zostáva ešte pár posledných dní platnosti našej kampane a preto Vás chceme veľmi pekne poprosiť , kto môže tak nech prezdieľa našu kampaň na sociálnych sieťach … Prispeli ste nám všetci spolu úžasnou sumou z ktorej sme veľmi milo prekvapený a ktorá nám už aj veľmi pomohla vďaka ochotnému tímu Donio portálu keďže nám väčšiu časť z tejto sumy previedli na účet skôr a mohli sme vďaka vám zaplatiť hlavne za nájom , energie , kúpiť potraviny a lieky , to čo som spomínala v predošlej aktualite . Menšiu časť zo sumy ktorá sa vyzbierala dostaneme po skončení kampane … Je to menšia čiastka ktorá nám zostala ale aj tá nám pomôže a sme vďačný vám všetkým a za všetko … No verím že sa ešte nájde zopár dobrých ľudí s úžasným srdcom a že nám prispejú hoci aj menšou sumou aby sme ju vedeli ešte použiť na to čo je potrebné a nevyhnutné aby sa nám ľahšie zvládali poplatky za nájom , potraviny , lieky , oblečenie pre vnuka a tiež jeho záujmy . Práve nájom je tá najvyššia položka z toho čo musíme pravidelne platiť . Vopred ďakujeme každému kto sa rozhodne nás ešte v týchto posledných dňoch našej kampane podporiť príspevkom alebo aj prezdieľaním našej kampane . 

Veľmi pekne vám ďakujeme a sme radi že šírite dobro nie len v rámci našej kampane ale aj vo veľa veľa ďalších lebo aj minimálny príspevok od vás pomáha veľmi veľa ľuďom lepšie žiť . 🤝🫂🥰 

Všetkým vám prajeme veľa zdravia 🍀 veľa síl pomáhať takto aj naďalej ľuďom ktorý vás potrebujú a veľa pohody , posielame tiež pozdrav zo srdca vám všetkým . 

Magdaléna a vnuk Štefan ❤️💙

🤗

18. 2. 2024 10:40

Zostáva posledných 10 dní do konca našej kampane …

Ahojte všetci dobrosrdečný darcovia 🤗

Do konca našej kampane zostáva už len  posledných 10 dní . Preto Vás chceme poprosiť o pomoc či už prezdieľaním našej kampane na sociálnych sieťach alebo akýmkoľvek príspevkom . Budeme vám veľmi vďačný za pomoc a ďakujeme vám všetkým za podporu a za príspevky ktoré ste nám už poslali , ste úžasný ľudia a máte dobré srdiečka . 🫂 

Veľa zdravia a pekný deň vám zo ❤️ prajeme . 

Magdaléna a vnuk Štefan ❤️💙

9. 2. 2024 7:51

Ďakujeme a naďalej prosíme dobrých ľudí o pomoc ❤️

Naši milí darcovia 🤗 chceme sa vám pekne a zo srdca poďakovať za všetky dary ktoré ste nám do teraz poslali a informovať vás že na čo sme ich použili … Veľmi ste nám pomohli so zaplatením nájmu , kúpou potravín aj liekov … Keď sa ešte nájde niekto , kto nám bude chcieť pomôcť a prispieť budeme za to veľmi vďačný … Ďalšie príspevky , keby nám nejaké pribudli , by boli použité taktiež na potraviny a aj na oblečenie , obuv , záľuby pre vnuka a všetky spomenuté veci v príbehu . 

Všetkým Vám veľmi pekne ďakujeme a prajeme hlavne veľa veľa zdravia vám aj vaším rodinám . 😇  

Magdaléna a vnuk Štefan ❤️💙 

3. 2. 2024 11:47

Pár dní navyše … 😇

Ahojte všetci dobrosrdečný darcovia 🤗 

Chcem Vám touto cestou oznámiť že nám bola výzva predĺžená vďaka ochotnému tímu Donio portálu , ktorý je plný skvelých ľudí čo sú naozaj za každú dobrosť a majú veľmi veľké srdcia plné lásky a pochopenia pre všetkých ľudí ktorý to potrebujú a ktorému tiež veľmi pekne ďakujeme za šancu zlepšiť si život ktorú nám poskytli a podporujú nás tým … opäť aj Vám všetkým darcom sa chceme z celého srdca poďakovať za vaše príspevky pre nás , jednak za tie , ktoré ste nám už darovali a tiež aj za tie , ktoré nám ešte možno pribudnú … 🍀 Bez vás drahý darcovia by to čo portál Donio umožňuje ľuďom ktorý to naozaj potrebujú nebolo možné takže chcem týmto povedať že tvoríte s portálom Donio skvelý tím aj vy a spolu zlepšujete ľuďom životy , je krásne to sledovať nie len na vlastnej našej výzve ale na veľa veľa ďalších … ❤️ Ďakujem vám za všetkých ľudí ktorým pomáhate či už verejne alebo anonymne . Klobúk dole pred vami všetkými 👒 . 

Za všetko sme úprimne a zo srdca vďačný a každý deň vám v duchu ďakujeme za vašu dobrosť . ❤️  

Ďakujeme skutočne za úplne každý jeden darovaný cent , za každý jeden príspevok a za každý ďalší budeme tiež veľmi , veľmi vďačný . 🫂 

Magdaléna a vnuk Štefan ❤️💙

22. 1. 2024 18:14

Moji milí darcovia …

Ďakujem Vám krásne za každý jeden príspevok čo ste nám poslali , prípadne za každý jeden príspevok ktorý nám ešte pošlete … ❤️🍀🙏 

Opatruje sa . 😇🙏🍀 

Magdaléna a vnuk Štefan ❤️ 💙

19. 1. 2024 17:14

Všetkým Vám zo srdca ďakujeme 🤍

Ahojte naši milí darcovia … 

… Všetkým Vám z celého srdca ďakujeme za každý jeden cent z vašich príspevkov pre nás veľmi si to vážime.  

Naša kampaň sa už pomaličky blíži ku koncu a na jej začiatku som si ani len nemyslela že Vás bude tak veľa , tak veľa ľudí ktorí nám budú držať palce a prispejú nám . Rovnako budeme vďačný za každý ďalší nový príspevok . 😇

Prajeme Vám veľa zdravia 🍀 nech Vás dobro nikdy neopúšťa . 

Pozdravujeme :

pani Janku a pána Ruda ❤️💙

pani Bodenku ❤️

pani Veroniku ❤️

a všetkých ostatných anonymných darcov a darkyne . ❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙 

Prajeme Vám krásny zvyšok dňa a pokojný pohodový víkend  . 🤗 

Magdaléna a vnuk Štefan ❤️💙

9. 1. 2024 21:41

Ďakujeme a naďalej pekne prosíme o pomoc ❤️

Ďakujeme zo ❤️ všetkým darcom . Je vás už takmer 50 🙏 veľmi si vážime ľudí s dobrým ❤️ ktorý sú za každú dobrosť .  

Naďalej však prosíme o príspevok a zdieľanie kampane nakoľko sa pomaličky ale isto blíži dátum ukončenia . 😌

Ďakujeme že na nás myslíte a že nám chcete podať pomocnú ruku . 😇

Prajeme vám všetkým hlavne veľa zdravia , majte sa krásne . 🍀  

Magdaléna a vnuk Štefan ❤️💙

1. 1. 2024 11:58

Milá pani Janka a Pán Rudo …

… váš príspevok je pre mňa príjemným narodeninovým darčekom 💝 a je aj prvým príspevkom v novom roku , 🎆 preto mi dovoľte poďakovať sa Vám takto verejne a úprimne z celého srdca . Príjemne ste ma prekvapili a potešil ma veľmi aj Váš krátky ale veľmi milý odkaz . 🥰 Ďakujem Veľmi pekne ešte raz že ste mi na moje dnešné narodeniny (01. 01. 2024) s príspevkom darovali aj kúsok vášho času ktorý je veľmi vzácny a že ste mi napísali aj pár milých slov . 🍀 Aj Vám a vašej rodine prajem veľa síl v novom roku a hlavne pevné zdravie k tomu ešte veľa šťastia a lásky . Nech vám vaše dobré srdiečka dobro zapĺňa ešte veľa ďalších rokov . 🙏😇

Zo ❤️ ďakujeme .  

Samozrejme že aj všetkým ostatným darcom ešte raz zo ❤️ ďakujeme veľmi pekne za príspevky a za čas ktorý nad našou výzvou strávili pretože ten je najvzácnejší . Veľmi si to vážime a ešte raz prajeme aby ste mali krásny celý rok 2024 . Minimálne taký krásny , ako krásne sú vaše srdiečka plné dobra a láskavosti . 😇

Magdaléna a vnuk Štefan .  

31. 12. 2023 12:12

Prajem Vám všetkým… 🎉

Prajem Vám všetkým a aj vaším rodinám krásneho Silvestra a Šťastný Nový Rok 🎇🎉🎆 nech sa Vám v novom roku všetko podarí tak ako si prajete a nech sa Vám splní každé vaše prianie , nech ste zdraví a šťastný . ❤️ 

Zajtra mám narodeniny 🍰🌹🎈 tak už budem opäť o rok staršia . Áno , presne 01. 01. som sa narodila , no neoslavujem lebo peniažky radšej použijeme na potraviny alebo na účty čo treba zaplatiť , verím tomu že v novom roku budú mať všetci ľudia na svete dostatok zdravia aj šťastia a že bude vo svete viac porozumenia aj lásky a menej chudobných rodín . 

Ďakujem vám za každý jeden príspevok ktorý ste nám do teraz poslali a tiež vopred ďakujem každému kto nám ešte prispeje aspoň málom . Veľmi si to vážime a zo srdca ďakujeme . ❤️ 

Užite si Silvester a Nový Rok s rodinami hlavne v zdraví moji dobrosrdečný darcovia . 😇

24. 12. 2023 9:59

Všetkým Vám prajem … 😇

Milý darcovia … 

Všetkým Vám a Vaším rodinám prajem pokojné prežitie Vianočných sviatkov , plné pohody , lásky , pokory , porozumenia , zdravia , šťastia a úspechov vo vašom osobnom ale aj pracovnom živote . Nech Vás vaše dobré srdiečka napĺňajú dobrom aj po ďalšie roky . 

 Veselé Vianoce chcem Vám priat', aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby ten nový rok za to stál . 

Ďakujem vám za každý jeden dar zo ❤️ . 

18. 12. 2023 12:54

Ďakujem Vám a aj naďalej prosím o pomoc 😇

Ďakujem všetkým úžasným darcom , ktorí prispeli . Ak by ste mohli byť taký dobrosrdečný tak mi prosím pomôžte aj zdieľaním môjho príbehu aby sa dostal k čo najviac ľuďom . Aj naďalej vás prosíme o pomoc a ďakujeme veľmi pekne za to že ste taký láskavý a že nám pomáhate . Nesmierne si to vážime . ❤️  Majte krásny deň plný pohody .Ďakujeme pekne ešte raz . Prajem všetkým hlavne veľa zdravia . 

9. 12. 2023 13:11

Vážim si vašu dobrosť ❤️

Milí darcovia , 

chceli by sme sa vám z celého ❤️ poďakovať za všetky vaše príspevky , za každé jedno euro ktorým ste nám prispeli . Veľmi si to vážime . 

Zajtra už bude druhá adventná nedeľa tak pri zapálení sviečky budem na vás myslieť aj keď neviem konkrétne kto ste , verte že sa budem modliť aj za zdravie a pohodu vás všetkých . Budem doma , lebo nohy ma už veľmi  nepočúvajú , mala som síce už pred viac rokmi operované najprv jedno koleno a potom po chvíli na to aj druhé koleno ale aj napriek času ktorý prešiel bolesti neodišli … Preto som vlastne bola aj na tom invalidnom dôchodku . Bez liekov sa niekedy nedokážem ani ráno poriadne postaviť z postele , tak skúšam pomaličky nohy rozhýbať ale zase nie moc ich zaťažiť . Veľa krát mám aj nepríjemné kŕče v rukách , prstoch na rukách a aj v nohách tak niekedy je to ťažké no nikdy sa nevzdávam , verím tomu že aj keď zdravie už nie je 100 percentné tak že mi ešte poslúži aby som mohla s láskou nahrádzať rodičov vnukovi aj po ďalšie roky . 

A zase som sa rozpísala 🙂 … Človek aj keby veľmi chcel , nedokáže nikdy napísať úplne všetko čo by chcel , lebo by písal asi veľmi dlho … 

Je to krásny pocit , že existujú na svete ľudia s tak úžasným srdcom ako ste vy a tiež vám ďakujem aj za to , že ste môj príbeh neignorovali ale pozastavili ste sa , prečítali ste si moje riadky a venovali ste mi tým pádom vlastne niečo čo má nevyčísliteľnú hodnotu a to je váš drahocenný čas , ktorý sa už nedá vziať späť .  

Ešte raz zo ❤️ ďakujeme ❤️ . 

Prajem vám všetkým krásny a požehnaný víkend .  

3. 12. 2023 11:29

Ďakujeme … ❤️ A zopár riadkov navyše 🙂

Ďakujeme prvým 4 darcom za ich príspevok , ktorý si veľmi vážime a prajeme vám všetko dobré a hlavne aby zdravie slúžilo všetkým ľuďom naokolo . 😇 

Chcem ešte doplniť že vyzbierané peniažky od vás , úžasných ľudí so srdiečkom na správnom mieste budú použité aj na lieky ktoré som vo výzve nespomenula aj keď som sa ju snažila napísať pre vás najlepšie ako som vedela aby ste pochopili našu situáciu , tak aj tak som nenapísala všetko nakoľko už aj pamäť niekedy sklame … Ja mám Reumu a bez liekov niekedy ani nedokážem vstať z postele a chodiť lebo tak veľmi ma bolia nohy … Vnuk má zase Astmu takže musí používať spreje a ďalšie lieky pravidelne navštevuje Alergológiu … Takže toľko odo mňa na doplnenie pre vás zatiaľ . 

Prajeme vám krásnu prvú Adventnú nedeľu . 

Magdaléna a Štefan . 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobročiný Darca
5 €  •  26. 2. 2024 20:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 2. 2024 11:53
Štedrý darca
10 €  •  24. 2. 2024 20:29
Dobrosrdečný darca
25 €  •  22. 2. 2024 18:47
Dobročiný Darca
10 €  •  21. 2. 2024 11:18
Dobrosrdečný darca
25 €  •  21. 2. 2024 10:13
Štedrý darca
15 €  •  20. 2. 2024 16:46
Dobrosrdečný darca
10 €  •  20. 2. 2024 16:45
Dobročiný Darca
25 €  •  20. 2. 2024 16:22
Milý darca
10 €  •  20. 2. 2024 12:34
Láskavý darca
25 €  •  18. 2. 2024 11:43
Dobročiný Darca
10 €  •  17. 2. 2024 20:54
Štedrý darca
25 €  •  15. 2. 2024 8:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
7 €  •  14. 2. 2024 21:55
Láskavý darca
25 €  •  10. 2. 2024 21:15
Štedrý darca
100 €  •  9. 2. 2024 15:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  9. 2. 2024 12:56
Dobročiný Darca
5 €  •  9. 2. 2024 8:28
Štedrý darca
10 €  •  6. 2. 2024 14:06
Dobročiný Darca
50 €  •  5. 2. 2024 13:02
Veľkorysý darca
5 €  •  26. 1. 2024 22:02
Dobrosrdečný darca
25 €  •  22. 1. 2024 18:54
Dobrosrdečný darca
5 €  •  21. 1. 2024 15:59
Dobrosrdečný darca
20 €  •  19. 1. 2024 21:49
Milý darca
10 €  •  19. 1. 2024 18:00
Veľkorysý darca
10 €  •  17. 1. 2024 20:22
Jana a Rudo
300 €  •  17. 1. 2024 11:28
Zo srdca Vám želáme hlavne veľa zdravia a Števovi nech sa darí v škole.
Dobročiný Darca
10 €  •  16. 1. 2024 16:41
Veľkorysý darca
25 €  •  15. 1. 2024 13:04
Veronika
5 €  •  14. 1. 2024 21:32
Držím palce, sme s vami ❤️
Láskavý darca
10 €  •  14. 1. 2024 13:49
Štedrý darca
25 €  •  8. 1. 2024 10:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  8. 1. 2024 8:18
Veľkorysý darca
50 €  •  2. 1. 2024 17:08
Bodenka
20 €  •  2. 1. 2024 15:51
Držím palce ♡
Dobrosrdečný darca
10 €  •  2. 1. 2024 9:16
Štedrý darca
10 €  •  2. 1. 2024 7:34
Jana a Rudo
100 €  •  1. 1. 2024 10:49
Želáme všetko dobré a veľa síl
Láskavý darca
25 €  •  30. 12. 2023 22:19
Dobročiný Darca
10 €  •  28. 12. 2023 11:41
Dobročiný Darca
20 €  •  26. 12. 2023 14:04
Milý darca
8 €  •  26. 12. 2023 1:16
Dobročiný Darca
20 €  •  23. 12. 2023 19:55
Štedrý darca
10 €  •  21. 12. 2023 12:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  20. 12. 2023 23:23
Veľkorysý darca
100 €  •  20. 12. 2023 5:07
Veľkorysý darca
150 €  •  20. 12. 2023 3:02
Dobročiný Darca
5 €  •  17. 12. 2023 19:49
Milý darca
10 €  •  17. 12. 2023 8:50
Veľkorysý darca
10 €  •  15. 12. 2023 22:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  15. 12. 2023 15:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  15. 12. 2023 13:36
Milý darca
10 €  •  14. 12. 2023 12:26
Štedrý darca
25 €  •  13. 12. 2023 21:37
Veľkorysý darca
25 €  •  13. 12. 2023 21:34
Dobročiný Darca
3 €  •  13. 12. 2023 17:11
Láskavý darca
10 €  •  12. 12. 2023 18:59
Veľkorysý darca
25 €  •  12. 12. 2023 14:18
Štedrý darca
50 €  •  11. 12. 2023 8:34
Dobrosrdečný darca
5 €  •  9. 12. 2023 14:50
Dobročiný Darca
100 €  •  9. 12. 2023 8:51
Dobrosrdečný darca
30 €  •  7. 12. 2023 15:19
Láskavý darca
10 €  •  7. 12. 2023 11:54
Veľkorysý darca
10 €  •  7. 12. 2023 5:13
Veľkorysý darca
30 €  •  6. 12. 2023 22:33
Veľkorysý darca
20 €  •  6. 12. 2023 20:38
Štedrý darca
5 €  •  6. 12. 2023 17:48
Veľkorysý darca
20 €  •  6. 12. 2023 17:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  6. 12. 2023 14:35
Dobrosrdečný darca
10 €  •  6. 12. 2023 12:50
Štedrý darca
5 €  •  6. 12. 2023 9:35
Dobročiný Darca
30 €  •  4. 12. 2023 22:10
Láskavý darca
3 €  •  4. 12. 2023 12:55
Veľkorysý darca
10 €  •  3. 12. 2023 16:27
Dobročiný Darca
5 €  •  1. 12. 2023 19:53
Milý darca
10 €  •  1. 12. 2023 16:23
Dobročiný Darca
10 €  •  1. 12. 2023 15:53
Láskavý darca
10 €  •  1. 12. 2023 15:51
Dobročiný Darca
3 €  •  1. 12. 2023 14:52

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Jana a Rudo
300 €  •  17. 1. 2024 11:28
Zo srdca Vám želáme hlavne veľa zdravia a Števovi nech sa darí v škole.
Veronika
5 €  •  14. 1. 2024 21:32
Držím palce, sme s vami ❤️
Bodenka
20 €  •  2. 1. 2024 15:51
Držím palce ♡
Jana a Rudo
100 €  •  1. 1. 2024 10:49
Želáme všetko dobré a veľa síl
Dobročiný Darca
5 €  •  26. 2. 2024 20:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 2. 2024 11:53
Štedrý darca
10 €  •  24. 2. 2024 20:29
Dobrosrdečný darca
25 €  •  22. 2. 2024 18:47

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň