Výzva ukončená:

Pomôžte nám zabezpečiť prostriedky na dentálnu liečbu pre Janka

Získaných 0 € 0 €
16 000 €
 -
0 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžte nám zabezpečiť prostriedky na dentálnu liečbu pre Janka

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Ján Grega
Dátum pridania
22. 11. 2022

Kto kampaň organizuje?

Volám sa Kristína Weincillerová (28 rokov) a momentálne žijem aj s mojím snúbencom Jankom (34 rokov) a našim Huskym Brunom na krásnom Liptove. S Jankom som sa spoznala pred tromi rokmi na teambuildingu a bola to láska na prvý pohľad.

Minulý rok ma požiadal o ruku (na svadbe našich priateľov), a aj keď sme mali v pláne organizovať svadbu tento rok, žiaľ, z finančných dôvodov sa nám to nepodarilo. Janko pracuje ako barman a v čase korony, keď zatvárali prevádzky, nám toto obdobie dosť zhoršilo životnú situáciu. 

Svadbu sme museli teda preložiť o dva rôčky neskôr, a dovtedy som si dala za cieľ, že dám Jankovi spraviť zúbky, ktoré má žiaľ v katastrofálnom stave a ja sa bojím, aby sa mu nejaký zápal nepreniesol do organizmu a nespôsobil ešte väčšie zdravotné problémy. 

Vzhľadom na aktuálny stav mu žiaľ klasickí zubári nedokážu už pomôcť, preto to musíme riešiť cez kliniku. 

Sama bohužiaľ nezvládnem v blízkej dobe našetriť potrebné financie na celoročnú liečbu, preto potrebujem pomoc od Vás, aby som dokázala Jankovi pomôcť sa zas cítiť dobre.

Komu pomôžeme?

Janko mal v detstve veľmi zlé skúsenosti so zubármi,  a nestretla som človeka, ktorý by z nich mal taký panický strach ako on. Preto som vyhľadala kliniku s veľmi dobrým prístupom, kde sa mi ho podarilo presvedčiť, aby išiel a začal niečo robiť predtým, ako dostane nejaký zápal okostnice alebo niečo horšie.. :( 

Janko je veselý človek, ktorý sa veľmi rád usmieva, ale stav jeho zúbkov mu nedovoľuje usmievať sa naplno. Všimla som si, že na fotografiách sa nikdy neusmieva takpovediac „od ucha k uchu“, lebo sa necíti komfortne ukazovať zúbky.

Liečba stavu jeho zúbkov by mu určite opäť zvýšila sebavedomie, zabezpečila jeho zdravie a pomohla v práci, keďže ako barman musí veľa komunikovať so zákazníkmi.

Úsmev je veľmi podstatný pri jeho práci, a keďže barmanstvo je to čím žije, čo je jeho najväčší koníček, chcela by som, aby si po toľkých rokoch mohol opäť užívať všetky aspekty svojej práce vrátane komunikácie s hosťami, aby sa už nemusel hanbiť za svoj úsmev. :)

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Akákoľvek finančná pomoc z kampane bude použitá na jeho liečebný plán v danej zubnej klinike.

Celá liečba bude trvať jeden rok a bude zahrňovať nižšie spomenuté procesy:

Horná čeľusť – záchovná fáza = 131€

                            Endodoncia-Reendodoncia (ošetrenie koreňových                                    kanálikov) = 1 142€

                            Chirurgická fáza = 645€

                            Implantologická fáza = 3 660€

                            Protetická fáza = 8 390€

Dolná čeľusť = záchovná fáza 670€

                            Chirurgická fáza = 150€

                            Implantologická fáza = 550€

                            Protetická fáza = 840€

Celková suma liečebného plánu = 16 178€

Ak by sa nepodarila získať celková suma, budem sa snažiť došetriť potrebné financie, alebo budem asi nútená vziať si pôžičku, aby sme zúbky mohli dať do poriadku. V prípade, že by sa našetrilo viac prostriedkov, darovala by som zvyšné peniažky na nejakú kampaň na tejto stránke ako poďakovanie a pomohla tak niekomu, kto to tiež potrebuje.

Ďakujem vopred všetkým!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň