Pomôžme obrancom prežiť a vybojovať aj život pre nás!

Míľnik 1/3

Prvým naším cieľom je doručiť 1 multifunkčný dron našim obrancom.

Získaných 0 € 7 044 €
3 500 €
27 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

Podarilo sa nám doručiť 1 dron na obranu. Ďalším cieľom sú 3 multifunkčné drony.

Získaných 0 € 7 044 €
10 500 €
27 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

Spolu s vami sme doručili 3 drony, ktoré budú chrániť životy. Teraz potrebujeme zabezpečiť nevyhnutné vybavenie pre prápor.

Získaných 0 € 7 044 €
13 500 €
27 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
26. 1. 2024

Môj príbeh o pomoci

Už ma poznáte z predchádzajúcich zbierok, ktoré sme spolu úspešne ukončili a dodali nevyhnutnú pomoc. Moje meno je Anastasiia, som z mesta Buča na Ukrajine. Zažila som veľa hrôz tejto vojny… Stratila som veľa kamarátov, ktorí sa stali obeťami tzv. Ruzzkého mieru. Ale od prvého dňa vojny, až doteraz, sa snažím robiť nadrámec svojich možností, aby som pomohla tým, ktorí najviac trpia a riskujú.

Moji rodičia v čase okupácie neslávne známeho mesta Buča dovážali lieky zraneným a zásoby pre ukrajinských obrancov a civilistov, ktorí sa pre nekonečné ostreľovanie nemali možnosť evakuovať. Vtedy riskovali vlastnými životmi. 

Neskôr som začala získavať peniaze na spodnú bielizeň pre vojenskú nemocnicu na Donbase. Našla som tím krajčírok, ktorí súhlasili so zadarmo šitím vecí, a potrebovalo sa len vyzbierať peniaze na materiály.

Ďalšia úspešná iniciatíva, ktorá sa mi podarila, bola kampaň na Donio, vďaka ktorej sme získali peniaze na Termovíziu Infiray ZH38, pre našich obrancov na Bachmute.

Najväčšou pomocou od vás bola moja posledná výzva, kde sme spolu úspešne získali peniaze na drony pre aerorozviedku. Ešte doteraz vo vojenskej časti sú drony, ktoré lietajú a v mene Slovákov a bránia život tých rozviedkárov, ktorí by na rozviedku mali ísť osobne. A každý jeden výlet chráni niekoľko ľudí denne! Ďakujem Vám všetkým! 

Teraz som sa pripojila k iniciatíve Rada Ukrajincov na Slovensku. Je to združenie, ktoré pomáha Ukrajine, a dúfam, že neskôr budeme aj spolu zakladať podobné výzvy. Zatiaľ ešte v mojom mene by som vás chcela poprosiť o pomoc znovu. Vojna sa nezastavuje a nepriateľ je každým dňom silnejší a skúsenejší. Preto potrebujeme zakúpiť drony, ktoré tentokrát budú unikátne a zabezpečiť prápor na Zaporižzkom smere.

Komu pomôžeme?

Tentokrát ma o pomoc poprosil môj starý známy, volá sa Maxim. Za mierových čias sme sa zoznámili pri mori, pri našom Čiernom mori. Mali sme voľno zo školy, čiže sme brigádovali a zároveň sa zabávali. Bol to obyčajný 20-ročný muž, mal rád plávanie a chodenie na párty. Chcel mať dokončenú vysokú školu a budovať si kariéru a rodinu. 24. 2. 2022 však tento sen prestal existovať, spolu s prvými zvukmi rakiet, prvými zabitými deťmi a cestou do dobrovoľníckeho štábu, kde poprosil o možnosť zobrať zbraň a brániť svoj domov, matku a sestru.

Odvtedy sa pridalo veľa vecí, ktoré nesúvisia s obyčajným životom bežného mladého človeka. Smrť bratov, krutosť ruzzkých okupantov, znásilnené a vyvezené deti…uvedomenie si, že v skutočnosti bojujeme so zverami, lebo v okupantoch nezostalo nič ľudské. V auguste 2023 sa Max a jeho vojnoví bratia dostali pod raketovú paľbu na Juhu Ukrajiny. Ruzzi vtedy zabili viac ako polovicu ich práporu, časť našich ľudí zachránili vojenskí lekári. Zachránili ich a hlavne našli pomocou dronov. Max vtedy stratil časť nohy. Jeho život si musel doslova vybojovať. Prešiel 16 chirurgickými zákrokmi a ešte nespočetetné množstvo na neho čaká. Avšak, akonáhle sa dalo, kontaktoval ma s obrovskou prosbou, aby som pomohla zachrániť tých chlapcov, ktorí túto tragédiu prežili a pokračujú v obrane našich životov.

Okrem toho sa stala ďalšia obrovská tragédia, kým som písala túto výzvu. 62 mužov z ich práporu už nikdy neuvidia svetlo. Pripravovala som ju pár týždňov a za ten čas, čo nemali drony, tak išli na misiu smrti a zabili im za ten čas 62 odvážnych chlapov, ktorí tiež mali právo žiť a vidieť, ako rastú ich deti a starnúť spolu s manželkou. Teraz to už neuvidia… 

Niekoľko dní mi trvalo kým sa dám do poriadku, spracujem všetky emócie, lebo ich nebolo málo, bola to obrovská bolesť. Boli to ľudia…. Zomreli len preto, že fašisti prišli na našu zem a chcú len zabíjať, ničiť a mučiť. Musíme to spoločne zastaviť! 

Momentálne mám iba fotografie z jesene a situácia sa odvtedy zhoršila, chlapci majú ešte ťažšie podmienky. Sú zriedkavo v kontakte a nemajú možnosť sa fotografovať.

Väčšina mužov na týchto septembrových fotografiách je zabitá.

Pridávam aj video, ktoré dokumentuje ťažké podmienky, v ktorých chlapci žili počas jesene. Situácia počas mrazov je v zákopoch ešte horšia, kvôli silnému mrazu, ktoré vedú k odumieraniu končatín.

Akú pomoc potrebujú?

Max si dobre uvedomoval, že prioritou je zostať nažive a zachrániť ľudí, ktorí sú s tebou v tejto situácii. Stratil už veľa kamarátov na fronte, svoj normálny život a možnosť chodiť. Nechcem, aby aj zvyšok jeho známych obetovali svoj život za náš pokojný spánok. Chlapci sú z útočných jednotiek, ktoré idú do boja ako prvé a stretávajú sa priamo s nepriateľom. Bohužiaľ, utrpia najväčšie straty. Preto potrebujú FPV drony.

K svojej výzve pridávam video, ktoré dokumentuje skutočný prípad na fronte, ako dron dokázal zachrániť život človeku.

Našli sme univerzálny dron, ktorý môže zachrániť život človeku, ktorý ide do rozviedky, a aj človeku, ktorý hľadá zranených po boji na bojisku. Zároveň slúži aj na donášanie nevyhnutných vecí do horúcich bodov. Tento špecifický dron môže nahradiť vo svojej výkonnosti chýbajúcich ľudí a tým zachrániť životy. Potrebný model vyrábajú priamo na Ukrajine. https://firstcontact.biz/en/, odkiaľ by sme zakúpili drony od tejto firmy. Dohodli sme si s nimi najlepšiu cenu pre tak výkonné drony. Cena za 1 kus je 3500 Eur a sú veľmi multifunkčné. Pôvodne mali 7 operátorov vyškolených na ovládanie dronov. Teraz už nemajú žiadneho… Mojim cieľom je kúpiť aspoň 3 drony, aby chlapci mohli vidieť a menej riskovať vlastnými životmi. S firmou, ktorá drony vyrába som sa dohodla, že nám pomôžu vyškolia zadarmo toľko operátorov, koľko dronov sa nám podarí zakúpiť.

Okrem dronov sú tam aj stále potreby práporu, ktoré závisia od situácie. Ak im zničia auto, tak ho treba bude urgentne zakúpiť, aby mohli vyvážať zranených a dovážať materiál. Ak im zničia zákop, tak treba bude hľadať aspoň generátor, aby mali pripojenie a svetlo. Ak po veľkých stratách prichádzajú noví ľudia, tak im často treba helmy a artileristické slúchadlá. Alebo aj teplejšiu obuv do zákopov. Preto ku cieľu s dronmi pridávam aj 3000 Eur, ktoré by som chcela využiť na takéto nepredvídané výdavky práporu.

O všetkom vás budem informovať v Aktualitách tejto výzvy. 

Nikdy neprestanem opakovať, že aj 10 Eur môžu zachrániť skutočný ľudský život. Najmä si to uvedomuje ten, kto ten život stráca kvôli tomu, že nemal veci, ktoré by ten život zachránili. A len spolu my tie veci vieme dodať, lebo život nestojí žiadne peniaze!

Každý z vás môže byť súčasťou tohto zázraku, keď sa otec vráti k dcérke, manžel k manželke a syn k mame. S tým sa nemôže nič porovnať… 

V mene tých, ktorí to najviac potrebujú, ĎAKUJEM.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Marek G.
25 €  •  26. 2. 2024 12:54
Na víťazstvo!
Štedrý darca
25 €  •  26. 2. 2024 10:20
Šimon
10 €  •  25. 2. 2024 14:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  25. 2. 2024 12:56
Dobročiný Darca
150 €  •  25. 2. 2024 12:43
Štedrý darca
100 €  •  25. 2. 2024 11:22
F16
50 €  •  24. 2. 2024 23:14
Fuck all moskal and russian fans
Veľkorysý darca
20 €  •  24. 2. 2024 22:27
Láskavý darca
10 €  •  24. 2. 2024 18:05
Láskavý darca
20 €  •  24. 2. 2024 18:01
Láskavý darca
100 €  •  24. 2. 2024 17:55
Dobrosrdečný darca
10 €  •  24. 2. 2024 16:53
Dobrosrdečný darca
15 €  •  24. 2. 2024 16:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  24. 2. 2024 16:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
2 €  •  24. 2. 2024 16:31
Dobrosrdečný darca
1 €  •  24. 2. 2024 16:20
Štedrý darca
3 €  •  24. 2. 2024 16:12
Láskavý darca
10 €  •  24. 2. 2024 16:10
Veľkorysý darca
25 €  •  24. 2. 2024 15:53
Dobrosrdečný darca
20 €  •  24. 2. 2024 15:48
Láskavý darca
10 €  •  24. 2. 2024 15:47
Veľkorysý darca
5 €  •  24. 2. 2024 15:46
Veľkorysý darca
4 €  •  24. 2. 2024 15:38
Milý darca
15 €  •  24. 2. 2024 15:29
Dobrosrdečný darca
15 €  •  24. 2. 2024 14:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  24. 2. 2024 14:38
Veľkorysý darca
5 €  •  24. 2. 2024 14:34
Štedrý darca
10 €  •  24. 2. 2024 14:24
Veľkorysý darca
25 €  •  24. 2. 2024 14:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  24. 2. 2024 14:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  24. 2. 2024 14:05
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  24. 2. 2024 13:53
Veľkorysý darca
10 €  •  24. 2. 2024 13:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  24. 2. 2024 10:55
Dobrosrdečný darca
150 €  •  24. 2. 2024 7:52
Štedrý darca
50 €  •  24. 2. 2024 7:48
Milý darca
4 €  •  23. 2. 2024 22:25
Veľkorysý darca
100 €  •  23. 2. 2024 21:29
Štedrý darca
15 €  •  23. 2. 2024 19:18
Milý darca
25 €  •  23. 2. 2024 17:26
Dobročiný Darca
150 €  •  23. 2. 2024 16:38
Palo
50 €  •  23. 2. 2024 13:05
Veľa zdaru!
Štedrý darca
10 €  •  23. 2. 2024 12:00
Dobročiný Darca
50 €  •  23. 2. 2024 11:44
Dobročiný Darca
45 €  •  23. 2. 2024 11:07
Dobrosrdečný darca
25 €  •  23. 2. 2024 10:30
Dobročiný Darca
5 €  •  23. 2. 2024 10:21
Milý darca
7 €  •  22. 2. 2024 17:37
Dobrosrdečný darca
40 €  •  20. 2. 2024 21:39
Dobročiný Darca
10 €  •  20. 2. 2024 19:34
Dobročiný Darca
10 €  •  20. 2. 2024 17:18
Veľkorysý darca
500 €  •  20. 2. 2024 12:09
Veľkorysý darca
25 €  •  20. 2. 2024 11:28
Štedrý darca
30 €  •  19. 2. 2024 19:40
Dobrosrdečný darca
65 €  •  19. 2. 2024 19:39
Štedrý darca
160 €  •  19. 2. 2024 19:38
Dobročiný Darca
90 €  •  19. 2. 2024 19:35
Dobročiný Darca
100 €  •  19. 2. 2024 13:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  19. 2. 2024 5:09
Milý darca
25 €  •  18. 2. 2024 22:38
Láskavý darca
10 €  •  18. 2. 2024 13:49
Milý darca
10 €  •  18. 2. 2024 11:46
Láskavý darca
50 €  •  18. 2. 2024 10:12
Láskavý darca
25 €  •  18. 2. 2024 3:45
Veľkorysý darca
10 €  •  17. 2. 2024 22:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 2. 2024 18:41
Veľkorysý darca
15 €  •  17. 2. 2024 17:14
Láskavý darca
50 €  •  16. 2. 2024 22:20
Liza Levchenko
10 €  •  16. 2. 2024 20:21
For our common Victory💛💙
Štedrý darca
6 €  •  16. 2. 2024 19:45
Láskavý darca
2 €  •  16. 2. 2024 18:08
Veľkorysý darca
2 €  •  16. 2. 2024 18:03
Dobročiný Darca
10 €  •  16. 2. 2024 17:46
Veľkorysý darca
10 €  •  16. 2. 2024 13:05
Veľkorysý darca
10 €  •  15. 2. 2024 21:15
Veľkorysý darca
50 €  •  15. 2. 2024 15:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  14. 2. 2024 20:28
Milý darca
100 €  •  14. 2. 2024 20:12
Veľkorysý darca
50 €  •  14. 2. 2024 18:45
Dobročiný Darca
100 €  •  14. 2. 2024 18:31
Dobrosrdečný darca
10 €  •  14. 2. 2024 12:30
Štedrý darca
25 €  •  14. 2. 2024 5:52
Láskavý darca
10 €  •  13. 2. 2024 14:17
Dobrosrdečný darca
15 €  •  13. 2. 2024 14:13
Dobrosrdečný darca
30 €  •  12. 2. 2024 7:37
Milý darca
25 €  •  11. 2. 2024 15:45
Dobročiný Darca
1 €  •  11. 2. 2024 15:14
Dobročiný Darca
26 €  •  11. 2. 2024 13:37
Veľkorysý darca
25 €  •  11. 2. 2024 12:26
Milý darca
10 €  •  11. 2. 2024 12:11
Dobrosrdečný darca
5 €  •  11. 2. 2024 12:00
Milý darca
10 €  •  11. 2. 2024 11:59
Veľkorysý darca
10 €  •  11. 2. 2024 11:54
Veľkorysý darca
25 €  •  11. 2. 2024 9:58
Milý darca
15 €  •  10. 2. 2024 17:30
Láskavý darca
50 €  •  10. 2. 2024 16:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  10. 2. 2024 15:00
Jj
150 €  •  10. 2. 2024 9:17
Herojam slava!
Dobročiný Darca
25 €  •  10. 2. 2024 9:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  9. 2. 2024 12:32
Veľkorysý darca
50 €  •  9. 2. 2024 10:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  8. 2. 2024 19:37
Milý darca
50 €  •  8. 2. 2024 18:39
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  8. 2. 2024 8:45
Štedrý darca
10 €  •  7. 2. 2024 21:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  7. 2. 2024 20:20
Dobročiný Darca
25 €  •  7. 2. 2024 14:35
Štedrý darca
25 €  •  6. 2. 2024 20:07
Dobročiný Darca
10 €  •  6. 2. 2024 12:17
Matej Slovík
100 €  •  6. 2. 2024 12:08
hlavne vydržte a pobijte tie sviňe!
Láskavý darca
7 €  •  6. 2. 2024 7:33
Veľkorysý darca
10 €  •  6. 2. 2024 0:36
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 2. 2024 22:39
Marcela R.
20 €  •  5. 2. 2024 22:01
Sláva Ukrajine!
Zuzana
10 €  •  5. 2. 2024 20:56
Sláva Ukrajine, hrdinom sláva.
Darca
10 €  •  5. 2. 2024 20:12
Za tych mojich 5 km
Veľkorysý darca
25 €  •  5. 2. 2024 19:27
Veľkorysý darca
10 €  •  5. 2. 2024 18:24
Milý darca
10 €  •  5. 2. 2024 16:52
Štedrý darca
5 €  •  5. 2. 2024 16:31
Tomáš
50 €  •  5. 2. 2024 16:08
Sláva Ukrajine! Hrdinom sláva!
Štedrý darca
10 €  •  5. 2. 2024 11:12
Láskavý darca
1 €  •  5. 2. 2024 10:00
Veľkorysý darca
100 €  •  5. 2. 2024 9:18
Štedrý darca
15 €  •  5. 2. 2024 0:35
Veľkorysý darca
50 €  •  4. 2. 2024 21:09
Láskavý darca
25 €  •  4. 2. 2024 19:08
Láskavý darca
25 €  •  4. 2. 2024 19:06
Dobročiný Darca
25 €  •  4. 2. 2024 17:53
Dobrosrdečný darca
25 €  •  4. 2. 2024 17:17
Veľkorysý darca
45 €  •  4. 2. 2024 14:12
Dobrosrdečný darca
10 €  •  4. 2. 2024 13:50
Dobročiný Darca
10 €  •  4. 2. 2024 13:32
Dobročiný Darca
5 €  •  4. 2. 2024 12:39
Dobročiný Darca
10 €  •  4. 2. 2024 11:53
Veľkorysý darca
5 €  •  4. 2. 2024 10:49
Dobročiný Darca
25 €  •  4. 2. 2024 9:57
Veľkorysý darca
5 €  •  4. 2. 2024 9:45
#behspajaapomaha
Dobročiný Darca
25 €  •  4. 2. 2024 9:07
Dobrosrdečný darca
25 €  •  4. 2. 2024 6:59
Milý darca
10 €  •  3. 2. 2024 23:51
Milý darca
15 €  •  3. 2. 2024 22:11
Dobročiný Darca
10 €  •  3. 2. 2024 20:12
Dobročiný Darca
100 €  •  3. 2. 2024 19:27
Veľkorysý darca
25 €  •  3. 2. 2024 17:22
Veľkorysý darca
25 €  •  3. 2. 2024 15:31
Štedrý darca
100 €  •  3. 2. 2024 15:19
Dobročiný Darca
20 €  •  3. 2. 2024 14:16
Milý darca
15 €  •  3. 2. 2024 13:05
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  3. 2. 2024 12:46
Milý darca
25 €  •  3. 2. 2024 12:38
Dobrosrdečný darca
25 €  •  3. 2. 2024 10:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  3. 2. 2024 9:32
Štedrý darca
50 €  •  3. 2. 2024 9:25
Milý darca
50 €  •  3. 2. 2024 8:33
Milý darca
25 €  •  3. 2. 2024 5:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  2. 2. 2024 21:41
Milý darca
20 €  •  2. 2. 2024 19:24
Štedrý darca
25 €  •  2. 2. 2024 19:19
Dobročiný Darca
10 €  •  2. 2. 2024 18:59
Štedrý darca
10 €  •  2. 2. 2024 18:39
Veľkorysý darca
10 €  •  2. 2. 2024 18:22
Veľkorysý darca
2 €  •  2. 2. 2024 13:46
Štedrý darca
10 €  •  2. 2. 2024 6:36
Veľkorysý darca
10 €  •  1. 2. 2024 16:52
Dobrosrdečný darca
25 €  •  1. 2. 2024 16:23
Veľkorysý darca
77 €  •  1. 2. 2024 10:26
Láskavý darca
40 €  •  31. 1. 2024 23:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  31. 1. 2024 19:13
Láskavý darca
50 €  •  31. 1. 2024 10:44
Veľkorysý darca
25 €  •  31. 1. 2024 8:08
Dobrosrdečný darca
10 €  •  30. 1. 2024 21:36
Láskavý darca
50 €  •  30. 1. 2024 19:50
Štedrý darca
10 €  •  30. 1. 2024 14:15
Štedrý darca
10 €  •  30. 1. 2024 13:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  30. 1. 2024 13:40
Láskavý darca
200 €  •  30. 1. 2024 11:07
Ivana
25 €  •  30. 1. 2024 9:48
Ďakujem Vám! Slava Ukraini! Gerojam slava!
Dobrosrdečný darca
3 €  •  30. 1. 2024 8:16
Dobročiný Darca
10 €  •  30. 1. 2024 5:12
Láskavý darca
100 €  •  29. 1. 2024 20:09
Štedrý darca
100 €  •  29. 1. 2024 16:00
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  29. 1. 2024 15:09
Borivoj
36 €  •  29. 1. 2024 11:26
Za záchranu životov hrdinských obrancov. Sme v tom s vami.
Borivoj
25 €  •  29. 1. 2024 11:01
Nech sa podari zachranit co najviac zivotov
Milý darca
25 €  •  28. 1. 2024 23:44
Láskavý darca
100 €  •  28. 1. 2024 22:34
Roman
25 €  •  28. 1. 2024 21:11
sme s vami az do konca na spravnej strane dejin
Dobrosrdečný darca
25 €  •  28. 1. 2024 19:48
Dobrosrdečný darca
100 €  •  28. 1. 2024 19:43
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  28. 1. 2024 19:23
Veľkorysý darca
25 €  •  28. 1. 2024 17:50
Štedrý darca
5 €  •  28. 1. 2024 17:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  28. 1. 2024 17:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  28. 1. 2024 17:19
Láskavý darca
50 €  •  28. 1. 2024 17:15
Štedrý darca
10 €  •  28. 1. 2024 16:54
Štedrý darca
10 €  •  28. 1. 2024 15:50
Láskavý darca
5 €  •  28. 1. 2024 13:53
Štedrý darca
5 €  •  28. 1. 2024 13:52

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Marek G.
25 €  •  26. 2. 2024 12:54
Na víťazstvo!
F16
50 €  •  24. 2. 2024 23:14
Fuck all moskal and russian fans
Palo
50 €  •  23. 2. 2024 13:05
Veľa zdaru!
Liza Levchenko
10 €  •  16. 2. 2024 20:21
For our common Victory💛💙
Jj
150 €  •  10. 2. 2024 9:17
Herojam slava!
Matej Slovík
100 €  •  6. 2. 2024 12:08
hlavne vydržte a pobijte tie sviňe!
Marcela R.
20 €  •  5. 2. 2024 22:01
Sláva Ukrajine!
Zuzana
10 €  •  5. 2. 2024 20:56
Sláva Ukrajine, hrdinom sláva.

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň