Výzva ukončená:

Pomôžme Elene opäť robiť to, čo miluje

Získaných 0 € 320 €
od 7 darcov
 -
7 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
61 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Elene opäť robiť to, čo miluje

Získaných 0 € 320 €
od 7 darcov

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
10. 5. 2022

Kto kampaň organizuje?

Volám sa Elena Litvinová a mám 47 rokov. Utiekla som pred vojnou na Ukrajine s mojimi dvoma synmi (4 a 13 rokov). Teraz žijem na Slovensku v meste Piešťany. Mala som šťastie, že som po úteku náhodou skončila na krásnom mieste,kde žijú veľmi milí a ochotní ľudia. Som navždy vďačná za vašu pomoc a
útočisko pre všetkých mojich krajanov. Návrat na miesto, kde sú naše deti každú chvíľu v smrteľnom nebezpečenstve, je desivý. 

V akej som situácii?

Je pre mňa dôležité vytvárať pre moje deti domácu pohodu a pomáhať ľuďom ako my, žiť v novej realite – pracovať, študovať, starať sa o seba a svojich blízkych. Bez znalosti slovenského jazyka a preukázateľnej kvalifikácie nemôžem robiť to, čo milujem – kinesiofitness. Tréning som musela prerušiť, ale budem pokračovať.
Pred dvoma rokmi som sa zoznámila s kineziológiou – náukou o pohybe. Tento koníček mi pomohol vrátiť telu ľahkosť a funkčnosť. Chcem pomáhať ľuďom cítiť sa dobre už len tým, že pracujú so svojím telom. Mojím snom je zostať na Slovensku a otvoriť si tu kanceláriu, respektíve minikliniku kineziológie. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Všetky vyzbierané financie budú využité na získanie potrebnej kvalifikácie a naplnenie môjho sna – rozbehnutie minikliniky kineziológie. Tieto financie pomôžu nielen zaopatriť moju rodinu utekajúcu pred vojnou na Slovensko, ale pomôžu aj ďalším ľuďom cítiť sa dobre vďaka práci so svojím telom.

Budem vďačná každému, kto mi pomôže splniť môj sen!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  6. 7. 2022 20:00
Dobrosrdečný darca
50 €  •  6. 7. 2022 12:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  4. 7. 2022 15:13
Štedrý darca
25 €  •  8. 6. 2022 17:43
Dobročiný Darca
5 €  •  29. 5. 2022 13:45
Milý darca
20 €  •  18. 5. 2022 22:21
Dobrosrdečný darca
100 €  •  18. 5. 2022 13:34

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň