Pomôžme Elene opäť robiť to, čo miluje

Získaných 0 € 120 €
od 2 darcov
43 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať
Dátum pridania
10. 5. 2022

Kto kampaň organizuje?

Volám sa Elena Litvinová a mám 47 rokov. Utiekla som pred vojnou na Ukrajine s mojimi dvoma synmi (4 a 13 rokov). Teraz žijem na Slovensku v meste Piešťany. Mala som šťastie, že som po úteku náhodou skončila na krásnom mieste,kde žijú veľmi milí a ochotní ľudia. Som navždy vďačná za vašu pomoc a
útočisko pre všetkých mojich krajanov. Návrat na miesto, kde sú naše deti každú chvíľu v smrteľnom nebezpečenstve, je desivý. 

V akej som situácii?

Je pre mňa dôležité vytvárať pre moje deti domácu pohodu a pomáhať ľuďom ako my, žiť v novej realite – pracovať, študovať, starať sa o seba a svojich blízkych. Bez znalosti slovenského jazyka a preukázateľnej kvalifikácie nemôžem robiť to, čo milujem – kinesiofitness. Tréning som musela prerušiť, ale budem pokračovať.
Pred dvoma rokmi som sa zoznámila s kineziológiou – náukou o pohybe. Tento koníček mi pomohol vrátiť telu ľahkosť a funkčnosť. Chcem pomáhať ľuďom cítiť sa dobre už len tým, že pracujú so svojím telom. Mojím snom je zostať na Slovensku a otvoriť si tu kanceláriu, respektíve minikliniku kineziológie. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Všetky vyzbierané financie budú využité na získanie potrebnej kvalifikácie a naplnenie môjho sna – rozbehnutie minikliniky kineziológie. Tieto financie pomôžu nielen zaopatriť moju rodinu utekajúcu pred vojnou na Slovensko, ale pomôžu aj ďalším ľuďom cítiť sa dobre vďaka práci so svojím telom.

Budem vďačná každému, kto mi pomôže splniť môj sen!

Milý darca
20 €  •  18. 5. 2022 22:21
Dobrosrdečný darca
100 €  •  18. 5. 2022 13:34

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Buďte prvý, kto pridá Darcovskú výzvu


+ Pridať Darcovskú výzvu

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Odkazy

Milý darca
20 €  •  18. 5. 2022 22:21
Dobrosrdečný darca
100 €  •  18. 5. 2022 13:34

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Napíšte nám