Výzva ukončená:

Pomôžme Džajríkovi, ktorý sa už druhýkrát lieči na FIP

Získaných 0 € 243 €
od 14 darcov
 -
14 darcov
Celkom sa zapojilo
17 €
Priemerná výška daru
120 €
Najvyšší dar
89 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Džajríkovi, ktorý sa už druhýkrát lieči na FIP

Získaných 0 € 243 €
od 14 darcov

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Lenka Kozuchova
Dátum pridania
5. 9. 2023

Kto kampaň organizuje?

Dobrý deň, 

touto cestou by som vás chcela poprosiť o príspevok na lieky pre Džajríka, ktorý sa lieči už po druhýkrát na FIP. Mám 6 mačičiek z ulice a toto je už náš tretí prípad FIP. Džajrík v piatok vďaka darcovi Chalanovi podstúpil transfúziu, nakoľko jeho stav bol vážny. Vďaka transfúzii začal viac papať a pomaličky sa viac pohybovať, robí menšie pokroky. Liečba je finančne náročná, preto prosím dobrých ľudí o pomoc, čo i len 1 eurom – aj to nám veľmi pomôže.

Komu pomôžeme?

Pomoc je určená pre nášho zachráneného Džajríka z ulice, ktorý už momentálne bojuje po druhýkrát . Je veľmi statočný a má chuť žiť, preto nechcem, aby podstúpil eutanáziu a túžim mu dať ďalšiu šancu na život. Začal robiť pokroky a sám bojuje ako vie, preto si zaslúži, aby sme za neho zabojovali aj my. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze použijeme na kúpu liekov na FIP – Hero 32mg. Ak peniažkov bude o niečo viac, tak samozrejme popri FIP potrebujeme spraviť aj krvný obraz, aby sme zistili v akom stave je a či nemá niečo poškodené, prípadne či sa po transfúzii držia hladiny krviniek.

Zo srdca ďakujeme. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobročiný Darca
5 €  •  30. 11. 2023 17:47
Milý darca
5 €  •  29. 11. 2023 19:57
Dobrosrdečný darca
10 €  •  21. 11. 2023 5:07
Láskavý darca
3 €  •  9. 11. 2023 17:31
Veľkorysý darca
10 €  •  4. 11. 2023 12:44
Veľkorysý darca
120 €  •  4. 11. 2023 4:12
Milý darca
5 €  •  12. 10. 2023 21:23
Milý darca
10 €  •  12. 10. 2023 14:23
Držím palce zlatenko ❤
Dobročiný Darca
10 €  •  29. 9. 2023 8:53
Milý darca
10 €  •  21. 9. 2023 22:25
Patrik
20 €  •  20. 9. 2023 11:52
Verím že to zvládnete ❤️
Oľga K.
25 €  •  13. 9. 2023 20:43
Držím palce
Dobrosrdečný darca
5 €  •  13. 9. 2023 9:22
Dobročiný Darca
5 €  •  9. 9. 2023 20:26

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň