Výzva ukončená:

Pomôžme zachrániť fenku Čelzinku

Získaných 0 € 30 €
3 000 €
 -
2 darcovia
Celkom sa zapojilo
15 €
Priemerná výška daru
20 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme zachrániť fenku Čelzinku

Získaných 0 € 30 €
3 000 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Denisa Pischová
Dátum pridania
27. 9. 2023

Kto kampaň organizuje?

Kampaň organizujem, pretože chcem zachrániť našu Čelzi. Čelzi je fenka ktora už predomnou mala dvoch majiteľov, no nakoniec ostala u mňa lebo to bola pre ňu najlepšia voľba. Okrem Čelzi máme aj ďalších psíkov z útulku, zachranených z nevhodných podmienok. Okrem psíkov sme zachránili veľa mačiek ktorých máme momentálne 10, a mnohým iným sme našli nový domov a dali ich dokopy. Vždy všetko za vlastné financie aj keď to častokrát nebolo ľahké.  

Dnes však čelím obrovskej výzve a sama ju nedokážem zvládnuť. Čelzi nám zo dňa na deň ochrnula a pravdepodobne má problémy s chrbticou. Keďže má naša Čelzinka 40kg je veľmi náročne s ňou fungovať, keďže nechodí. 

Komu pomôžeme?

Výzva je určená pre Čelzí, 11-ročnú fenku kríženca, ktorá je okrem tohto úplne zdravá a úžasná pesina. Niekto by bol povedal, že už je stará a neviem čo, ale poviem vám že Čelzi je na svoj vek v naozaj dobrej kondícií a ja verím, že tu ostane s nami ešte minimálne skoro raz toľko.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Touto výzvou chcem zafinancovať operáciu, rehabilitáciu a všetky vyšetrenia potrebné pre záchranu Čelzi. Nejaké vyšetrenia už máme za sebou ale to najťažšie ešte len prichádza – všetky zákroky podstupujeme na klinike NEUROVET v Trenčíne a cena sa pohybuje až do 3 000€.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Veronika H.
20 €  •  24. 11. 2023 14:52
držím palce
Dobrosrdečný darca
10 €  •  28. 9. 2023 23:37

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň