Pomôžme slobodnej mamičke so štyrmi ďeťmi

Míľnik 1/1

Zaplatenie nedoplaku na elektrine a nedoplatku za plyn

Získaných 0 € 115 €
1 000 €
25 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
24. 1. 2024
Posledná aktualita

12. 2. 2024 6:25

Poďakovanie

Chcem sa veľmi pekne poďakovať štedrým darcom,vašu pomoc si veľmi vážim.

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto kampaň organizuje?

Volám sa Miroslava, som matkou štyroch krásnych detičiek. Dostali sme sa nie vlastnou vinou do veľmi ťažkej situácie. Človek,ktorému sme najviac verili nás zradil a dal prednosť alkoholu pred rodinou. Nakoniec nás opustil a nechal ma na všetko úplne samú. Som kvôli operácii chrbtice na invalidnom dôchodku a moja 5-ročná dcérka je zdravotne postihnutá, čo mi bráni v tom, aby som sa zamestnala. Keď zaplatím mesačné poplatky za elektrinu a plyn, plus cestovné k lekárom a najstaršiemu synovi cestovné na strednú školu tak nám ostane 50 EUR na stravu na celý mesiac. V novembri a decembri som musela zaplatiť dokopy 500 EUR nedoplatok za elektrinu, aby nedošlo k odpojeniu. Bohužiaľ som nevedela vyplatiť účet na plyn a teraz mám nedoplatok aj na tom.

Komu pomôžeme?

Nemám nikoho, kto by mi vedel pomôcť a preto sa s veľkou prosbou o pomoc obraciam na Vás. Keď tento mesiac zaplatím šeky tak nám neostane vôbec nič. Na súde mám podaný návrh na výživné, podávala som ho v októbri a čakám na predvolanie.

Všetky peniažky, ktoré by sa nám podarilo získať by sme s ďeťmi použili na zaplatenie mesačných výdavkov na domácnosť a stravy, kým súd urči otcovi detí výšku výživného. Sme skromná rodina a nepotrebujeme nič navyše, ale bohužiaľ si momentálne nemôžeme kúpiť ani základné potraviny.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Keďže som minulý mesiac zaplatila účet za elektrinu 509 EUR plus nedoplatok za vodu 68 EUR nezostalo nám ani na chlieb. Tento mesiac musím zaplatiť ešte 350 EUR zostatok nedoplatku za elektrinu a 450 EUR nedoplatok za plyn. V prípade, že faktúry neuhradím vo februári dôjde k odpojeniu odberného miesta.

Preto chcem všetkých dobrých ľudí pekne poprosiť o pomoc, aby som naďaľej mohla vychovávať svoje deti,ktoré sú pre mňa všetkým.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

12. 2. 2024 6:25

Poďakovanie

Chcem sa veľmi pekne poďakovať štedrým darcom,vašu pomoc si veľmi vážim.

1. 2. 2024 14:28

Zaplatenie zubára

Dobrý deň ,podarilo sa nám zaplatiť prvé ošetrenie u zubára pre Jakubka čo bolo 35eur,ešte nás caká ďaľšie o niečo drahšie ošetrenie.Ale zúbok už nebolí.Vopred veľmi pekne ďakujeme za prípadné dary  .,Zaplatili sme aj jednu platbu pre ZSE energie.Ešte nás čaká dlhá cesta za zlepšením situácie,ale stojí to za to,bojovať za deti.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Veľkorysý darca
25 €  •  11. 2. 2024 22:10
Štedrý darca
10 €  •  7. 2. 2024 20:48
Dobročiný Darca
10 €  •  7. 2. 2024 10:07
Dušan (dagi)Goras
10 €  •  6. 2. 2024 17:32
🙂
Láskavý darca
10 €  •  6. 2. 2024 11:43
Dobrosrdečný darca
25 €  •  2. 2. 2024 13:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  26. 1. 2024 10:18

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Dušan (dagi)Goras
10 €  •  6. 2. 2024 17:32
🙂
Veľkorysý darca
25 €  •  11. 2. 2024 22:10
Štedrý darca
10 €  •  7. 2. 2024 20:48
Dobročiný Darca
10 €  •  7. 2. 2024 10:07
Láskavý darca
10 €  •  6. 2. 2024 11:43
Dobrosrdečný darca
25 €  •  2. 2. 2024 13:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  26. 1. 2024 10:18

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň