Pomôžme Sabine, mamičke troch detí

Získaných 0 € 10 €
1 500 €
48 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
9. 2. 2024
Posledná aktualita

17. 2. 2024 12:07

Poďakovanie a prosba

Chcen sa veľmi pekne podakovať všetkým svojím darcom.Vašou pomocou som si mohla zlepšiť svoje žitie,za čo som Vám nesmierne vďačná.     Veľmi si vážim Vaše dobro,každý jeden z Vás,nech je požehnaný a plný zdravia.Chcem ešte poprosiť všetkých potenciálnych darcov o pomoc.Veľmi pekne Vám ďakujem  s Pozdravom Sabina a moje 3deti

Zobraziť celú aktualitu

Kto kampaň organizuje?

Sabina je matka troch detí. Žije len s rodičovského príspevku, z ktorého keď všetko poplati tak jej veľmi ostáva iba veľmi málo na základné životné životné potreby pre deti.

Komu pomôžeme?

Dobrý deň, volám sa Sabina a som matkou troch detí. Viktória vo veku 10 rokov, Gabriel vo veku 7 rokov a Filipko, ktorý bude mať onedlho 3 roky.

Touto cestou by som vás milí darcovia chcela poprosiť o pomoc. Žijem z rodičovského príspevku, snažím sa chodiť po brigádach, no je to ťažké. Nemá mi kto pomôcť s deťmi a aj moja mamina, ktorá je našou oporou je sama na invalidnom dôchodku. Keď poplatím energie a ostatné veci, veľmi málo mi ostáva na stravu a hygienu.

Deti by potrebovali aj nové veci a potreby do školy. Veľakrát sa stane, že mi matka pomáha aj s desiatimi do školy pre deti. Preto prosím vás milí darcovia o vašu pomoc a chvíľu vášho času a prečítanie mojej prosby.

Prajem vám veľa zdravia a šťastia.

S pozdravom

Sabina

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Budeme vám milí darcovia vďační za každé 1 euro, ktoré darujete mojim deťom. Pomôže nám to. Získané peniaze použijem  na zaplatenie elektriny za 2 mesiace (502 EUR), plus 143 EUR mesačnú splátku za doplatok za energie. 500 EUR si odložíme na nákup potravín a hygieny pre deti, plus školské pomôcky. A ostatné financie použijeme na zakúpenie oblečenia a obuvy pre Viktóriu, Gabka a Filipka.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

17. 2. 2024 12:07

Poďakovanie a prosba

Chcen sa veľmi pekne podakovať všetkým svojím darcom.Vašou pomocou som si mohla zlepšiť svoje žitie,za čo som Vám nesmierne vďačná.     Veľmi si vážim Vaše dobro,každý jeden z Vás,nech je požehnaný a plný zdravia.Chcem ešte poprosiť všetkých potenciálnych darcov o pomoc.Veľmi pekne Vám ďakujem  s Pozdravom Sabina a moje 3deti

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobrosrdečný darca
10 €  •  15. 2. 2024 11:18

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Dobrosrdečný darca
10 €  •  15. 2. 2024 11:18

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň