Pomôžme 4-člennej rodine, ktorá je vo finančnej núdzi

Získaných 0 € 50 €
od 4 darcov
24 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Hana Ladecká
Dátum pridania
24. 10. 2023
Posledná aktualita

11. 11. 2023 20:14

Pomoc

Je v nej chyba lebo za TV internet a mobily platíme iba 100 eur a 100 eur sú výdavky do skoly a škôlky ospravedlňujem sa za chybu a tým co prispeli veľmi pekne ďakujem 

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto kampaň organizuje?

Dobrý deň, sme rodina, v ktorej síce obaja pracujeme, no náš príjem sa pohybuje okolo 1500–1600 EUR, teda po zaplatení mesačných nákladov nemáme financie nazvyš. 

Mesačne hradíme splátky hypotéky v sume 800 EUR, energie okolo 190 EUR, TV a internet v sume 200 EUR, poistky na deti a na mňa v okolo 120 EUR. A to ešte nerátame výdavky do školy, na lieky či ďalšie nevyhnutné potreby. 

Každoročne ma desia Vianoce a Mikuláš, teraz ešte o to viac,  že ma  3. 11. čaká vyšetrenie v Trenčíne, kde mi potvrdia či budem musieť ísť na operáciu kvôli pretrvávajúcim problémom s obličkami, čo môže spôsobiť dodatočné náklady pre rodinu. 

Komu pomôžeme?

Pomôžete našej rodine, ktorá pozostáva z dvoch dospelých a dvoch detí. Ja, mama rodiny, mám 33 rokov, otec 57, dcérka Julka 11 a mladšia Kristínka 5. Nachádzame sa momentálne v náročnej situácii, nakoľko ceny hypoték, plynu, aj elektriny išli a taktiež zdraželi aj moje lieky.  Dôsledkom toho veľakrát nemáme ani na jedlo a nie sme si istí ako zvládneme ďalšie mesiace, nakoľko začína zima a potrebujeme zabezpečiť deti, nakúpiť im teplé oblečenie a topánky a zabezpečiť teplo domova.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Financie využijeme primárne na úhradu plynu a potrieb pre deti (potreby do školy a škôlky, oblečenie, topánky), liekov a uhradenie mesačných nákladov na domácnosť. V prípade, že budem musieť pri väčších bolestiach ostať PN, značne nám to obmedzí mesačný rozpočet. 

Ak sa rozhodne pomôcť, budeme Vám veľmi vďační. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

11. 11. 2023 20:14

Pomoc

Je v nej chyba lebo za TV internet a mobily platíme iba 100 eur a 100 eur sú výdavky do skoly a škôlky ospravedlňujem sa za chybu a tým co prispeli veľmi pekne ďakujem 

7. 11. 2023 12:24

Pomoc Vianoce a Mikulas

Po vyšetrení v TN mg bolo oznámené že musím pravidelne užívať lieky lebo operácia už nieje možná zistili ze mam niečo zúžené pri močovom  mechúre  tak my to rozšírili ale chce sa my plakať teraz sme na tom tak  že  nemám na jogurty deťom ani na ovocie ak by niekto mohol pomôcť aspoň s potravinami dajte vedieť dakujem

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  20. 11. 2023 22:05
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  7. 11. 2023 22:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  7. 11. 2023 21:13
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  5. 11. 2023 12:50

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  20. 11. 2023 22:05
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  7. 11. 2023 22:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  7. 11. 2023 21:13
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  5. 11. 2023 12:50

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň