Pomôžme Jožkovi s hendikepom robiť pokroky

Získaných 0 € 0 €
1 500 €
29 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať
Dátum pridania
26. 5. 2022

Kto kampaň organizuje?

Pomoc je určená pre Jožka ktorý má DMO spascitídu končatín. Má 14 rokov, je zťp, vo svojej liečbe už absolvoval 3krát operáciu tkz. Ulzibat v zahraničí, okrem toho rehabilitácie, kúpele, hippoterapia, canistotetapia, muzikoterapia…

Vyjadrenie lekárov je, aby čo najviac cvičil a napredoval, najmä keď je teraz vo vývoji. Dôležité je, aby sa achilovky neskracovali,  pretože potom sa mu ohýbajú stavce a hrozí ďalšia operácia v zahraničí.

Komu pomôžeme?

Hľadáme finančné prostriedky na podporu intenzívnej rehabilitácie, podporné terapie, kúpele. Každé cvičenie napomáha k zlepšeniu Jožkovho stavu. Momentálne cvičíme v domácom prostredí, fitness, aby sme nezaostali.

Keďže zdravotníctvo nám nepomáha zafinancovať potrebné náklady, snažíme sa hľadať pomoc od ľudí, ktorým osud Jožka nie je ľahostajný.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané finančné prostriedky budú použité na intenzívne rehabilitácie therasuit, podporné terapie, hippoterapia, plávanie, canistotetapia, wellness, kúpele, ubytovanie v centre, cestovné za liečbou a iné.

Ďakujeme

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Na príbeh zatiaľ nikto nedaroval. Buďte prvý.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Buďte prvý, kto pridá Darcovskú výzvu


+ Pridať Darcovskú výzvu

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Napíšte nám