Podporte „Zlatú rybku“ v činnosti – pomáhať plniť priania iným 1. fáza

Získaných 0 € 30 €
3 790 €
6 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Goldfish 195+ Foundation , o.z.
Dátum pridania
10. 5. 2023

Pomôžte nám pomáhať doma i v zahraničí

Cieľom GoldFish 195+ Foundation je vyhľadať, osloviť a navštíviť osvedčené organizácie, ale i jednotlivcov z celého sveta a prezentovať ich aktivity.

Prepájať ľudí, ktorí pomoc potrebujú s tými, ktorí ju chcú poskytnúť.

Pre spoločnosť, našu Zem a budúcnosť našich detí…

https://goldfish.help

Komu pomôžeme?

Cieľom GoldFish 195+ Foundation je odprezentovať a dostať na svetlo činnosť ľudí, ktorí si ju zaslúžia. Prostredníctvom zvýšenej prezentácie ich aktivít sa zvýši šanca na vyriešenie problémov, ktorými sa organizácie zaoberajú.

Prezentujeme ich nezištnou formou a darcovia prispievajú priamo na ich účet alebo formou crowdfundingu cez spriateľenú platformu Donio :)

Radi by sme dostali do roviny pomyselné misky váh kde na jednej strane je nadbytok a na druhej nedostatok a nenásilným spôsobom tak učiť ľudí hodnotám ako sú láska a vďačnosť.

Pri tejto práci – činnosti – prezentácií – cestovaní – tvorbe videí vznikajú nemalé náklady. Prostriedky našej organizácie dotujeme z vlastného a aktuálne hrozí, že ich nedokážeme pokrývať. 

Aktuálne na Slovensku podporujeme pomoc v činnosti :

o.z. Neonka vo Zvolene, ktorá sa snaží zlepšiť starostlivosť pre deti vo Zvolenskej nemocnici:  https://www.smeneonka.sk/

o.z. Dobrý pastier, 

Pomáha ľuďom bez domova. Poskytuje im strechu nad hlavou, stravu, zázemie, duchovné i sociálne sprevádzanie, všetko podľa motta:   „Ak sa vylieči duša, telo sa dá ľahko do poriadku!“.

Združenie a jeho sesterské združenia zastrešujú viac ako 700 ľudí bez domova, ktorí boli prijatí do komunity, aby opäť našli v živote zmysel a lásku. https://ozdobrypastier.eu/

– o.z. Pedavita, ktoré ponúka spoločnosti unikátne riešenia na obnovu našej pôdy i Zeme …a to revitalizáciou degradovanej pôdy, ktorý sa dá aplikovať i mimo podmienok SR. https://www.zivazahrada.sk

Pripravujeme ďalšie i za hranicami Slovenskej republiky

Aktuálne komunikujeme s veľvyslanectvom v Severnom Macedónsku a plánované sú i ďalšie projekty a spolupráca v zahraničí.       Postupne by sme chceli ponúknuť darcom projekty z celého sveta.  Tak si darca môže z jedného miesta- našej web stránky vybrať projekt sympatický nielen podľa zamerania ale i napr. krajiny kdekoľvek vo svete.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Prevádzkové náklady vznikajú už pri samotnom prvotnom kontakte a oslovení organizácie : poštovné, cestovanie, grafické spracovanie fotografí i príprava videa (tvorba, strih) a platená prezentácia na webe, aby myšlienka oslovila čo najširšie spektrum ľudí + správa web. stránky a soc. sietí.

Podporte nás prosím čiastkou 3790 EUR , ktorá pokryje určitú časť týchto nákladov a my môžeme bezstarostnejšie dotiahnúť už rozpracované projekty a predstaviť Vám ich.

Odmena:

Pri zahraničnej spolupráci vždy vydávame pamätnú mincu v limitovanom množstve 195 ks vyrobenej v Kremnici.

Tak to bolo aj pri začatí činnosti u nás na Slovensku.                         Radi Vám túto krásnu a limitovanú mincu odošleme pri podpore nad 50 EUR.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Veľkorysý darca
10 €  •  12. 5. 2023 10:57
Dobrosrdečný darca
10 €  •  10. 5. 2023 20:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  10. 5. 2023 18:59

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Veľkorysý darca
10 €  •  12. 5. 2023 10:57
Dobrosrdečný darca
10 €  •  10. 5. 2023 20:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  10. 5. 2023 18:59

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň