Výzva ukončená:

Jeho vzorom je Messi. Podporme mladého futbalistu z Ukrajiny

Získaných 0 € 280 €
500 €
 -
8 darcov
Celkom sa zapojilo
35 €
Priemerná výška daru
135 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Jeho vzorom je Messi. Podporme mladého futbalistu z Ukrajiny

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
30. 11. 2022
Posledná aktualita

9. 5. 2023 19:59

Podaka

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď na moju výzvu “Jeho vzorom je Messi” Veľmi ste nám pomohli. Môj syn dostal nové kopačky. A teraz v nich strieľajú góly, aby tím na slovenskom šampionáte vyzeral dôstojne. Prajem vám a vašej rodine všetko najlepšie!

Zobraziť celú aktualitu

Z bombového úkrytu do bezpečia

Som Svitlana z Ukrajiny a na Slovensko som sa spolu s dvomi deťmi dostala úplnou náhodou. 10 dní sme sa ukrývali v bombových úkrytoch a prežívali sme hrôzu. Preto sme sa nakoniec rozhodli odísť z Charkova. Vzali sme si so sebou len dva malé kufre. Známy našich priateľov nám ponúkol bývanie zadarmo v jeho jednoizbovom byte v Nových Zámkoch.

Sme tu od 10. marca. Slováci sú úžasní ľudia, za všetko veľmi pekne ďakujeme! Môj syn Vova a dcéra Kaťa začali chodiť do školy, dobrí ľudia nám pomohli s vecami a základnými potrebami. Ja som sa zamestnala ako pomocná sila v kuchyni, hoci som povolaním  inžinierka.

Sníva byť ako Messi

Vova hrá futbal od 5,5 rokov. Jeho veľký vzor je Messi, sníva byť ako on. Hral za Fulbalovú školu Charkov, potom za Arena Charkov. Jeho pozícia je útočník. Jeho tím sa stal majstrom mesta Charkov a získal mnoho ďalších medailí aj inde na Ukrajine.

Po príchode na Slovensko Vovu hneď prijali do futbalového tímu v Nových Zámkoch. Najprv hral za U13, teraz za U15. Hrá druhú a tretiu detskú ligu na Slovensku. Zúčastňuje sa aj na turnajoch za školu. Strieľa góly, prináša víťazstvo svojmu tímu. Aspoň takto môžeme poďakovať krajine, ktorá nás prichýlila a ľuďom, ktorí nám pomáhajú. Okrem futbalu Vova miluje matematiku a angličtinu, hrá šach a vie spievať.

Chcem syna podporiť

Ako matka chcem svojho syna podporovať v jeho záľube, ale v našej súčasnej finančnej situácií je to zložité. Obraciam sa s pomocou k vám, ktorí chcú podporiť mladého nadšeného športovca. Vaše dary využijeme na nákup oblečenia a topánok na tréningy. Okrem toho by sme ho chceli poslať aj do futbalového kempu. Vopred vám srdečne ďakujeme!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

9. 5. 2023 19:59

Podaka

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď na moju výzvu “Jeho vzorom je Messi” Veľmi ste nám pomohli. Môj syn dostal nové kopačky. A teraz v nich strieľajú góly, aby tím na slovenskom šampionáte vyzeral dôstojne. Prajem vám a vašej rodine všetko najlepšie!

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobrosrdečný darca
15 €  •  27. 1. 2023 12:08
Dobročiný Darca
50 €  •  26. 1. 2023 17:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 1. 2023 12:31
Veľkorysý darca
135 €  •  25. 1. 2023 13:25
- m
25 €  •  23. 1. 2023 12:13
Držím palce!
Veľkorysý darca
10 €  •  12. 1. 2023 9:29
Dobročiný Darca
25 €  •  20. 12. 2022 15:12
Štedrý darca
10 €  •  1. 12. 2022 15:31

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň