Výzva ukončená:

Podporme deti a vytvorme Chill zónu na oddych a relax v ZŠ Za vodou v Starej Ľubovni

Získaných 0 € 0 €
800 €
 -
0 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Podporme deti a vytvorme Chill zónu na oddych a relax v ZŠ Za vodou v Starej Ľubovni

Získaných 0 € 0 €
800 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Misia úsmev a nádej
Dátum pridania
18. 7. 2023

Kto kampaň organizuje?

Naše OZ Misia úsmev a nádej pomáha deťom a ich rodinám, sociálne znevýhodneným rodinám, zdravotne znevýhodneným a seniorom. Organizujeme rôzne charitatívne akcie, zbierky, výzvy z ktorých výťažky používame na nákup zdravotných a rehabilitačných pomôcok, rehabilitácií, nákupy potravín, zariadenia, drogérie, atď.

Dlhodobou snahou  školy v našom meste Stará Ľubovňa je, aby žiaci získali kvalitné vzdelanie a ako bonus aj  niečo navyše  a to pocit komfortu v priestoroch, kde trávia čas od skorého rána do neskorého popoludnia päť dní v týždni a desať mesiacov v roku. Škola už dávno mala víziu urobiť niečo, aby sa škola stala druhým domovom, kde by sa deti cítili tak trochu „ako doma“.  


V súvislosti s tým by sme chceli žiakom vytvoriť chill zónu v školských priestoroch na 2.poschodí a miesto na spojovacej chodbe medzi dvoma zónami pre druhý stupeň pretvoriť na modernú a multifunkčnú zónu. Momentálne je daná plocha využívaná ako slovenská izba, ktorá sa premiestni do inej miestnosti.

V chill zóne sa ponúka veľké spektrum vyučovacích i voľnočasových aktivít, od prezentácií ,besied, tvorivých dielní po krúžkovú činnosť, školské divadlo, príprava kultúrnych programov, triednických hodín, ale aj integrácie a inklúzie všetkých žiakov. Hlavne si želáme, aby tam žiaci príjemne trávili svoj voľný čas a aby sa to odzrkadlilo v ich pohode a spokojnosti. Chceme nakúpiť spoločenské hry, sedacie vaky, sedačku, poličky na knihy a obrazy, atď.. Malo by to vyzerať asi takto: 

Komu pomôžeme?

Pomôžeme všetkým deťom, ktoré ZŠ Za vodou v Starej Ľubovni momentálne navštevujú a tí, ktorí tam budú v budúcnosti chodiť. Budú ju využívať na voľnočasové aktivity od prezentácií ,besied, tvorivých dielní po krúžkovú činnosť, školské divadlo, príprava kultúrnych programov, triednických hodín, ale aj integrácie a inklúzie všetkých žiakov. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané financie použijeme na vytvorenie Chill zóny v ZŠ Za vodou v Starej Ľubovni.

Chceme nakúpiť : sedacie vaky, stolný futbal, sedačka, spoločenské hry, poličky na knihy, atď. , aby sa tam deti cítili príjemne a trávili tam svoj voľný čas.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň