Pomôžme Anne a jej mačičkám na ceste k novému bývaniu

Získaných 0 € 95 €
od 5 darcov
36 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Anna Kolesárová
Dátum pridania
8. 8. 2023

Kto kampaň organizuje?

Dobrý deň, volám sa Anna, pochádzam z okolia Nitry a som v preddôchodkovom veku. Som jednoduchá  skromná žena, ktorá celý život tvrdo pracovala, no napriek tomu doteraz nemám vlastné bývanie. Veľmi by som uvítala skromný domček, hoci aj mobilný , niekde na samote, s pripojením na vodu a elektrinu, kde by som mohla v kľude nažívať s mojimi 30-timi mickami, ktoré som zachránila z ulice a dala im domov.

Komu pomôžeme?

Momentálne bývam u bývalého muža, ale moc to dobré nie je. Žiaľ ani so susedmi nemám dobré vzťahy kvôli mickám, ktoré sa občas dostali aj k nim. Susedia majú vtáctvo a ryby, preto to tam micky ťahalo a vábilo. Neraz prišli nejaké micky domov dostrielané. Nedovolím, aby im niekto ďalej ubližoval. Raz sa to už riešilo, no susedia zatajili, že vlastnia zbraň, no nepomôžem si. Kúpila som voliéru, ale Micky boli naučené behať voľne po záhrade a teraz len trpia, mňaukajú, chcú ísť von, myšky pochytať, ponaháňať sa, vyšantiť. 


Preto hľadám vhodné riešenie. Kvôli tomu som vytvorila kampaň. Ak by nám chcel niekto napomôcť k pokojnému bývaniu, budem nesmierne vďačná. Môj plat mi pokryje akurát tak ledva mesačné náklady, nieto ešte krmivo pre toľko hladných krkov. Preto verím, že existujú dobrí ľudia a že nám niekto pomôže. Sama toho veľa k životu nepotrebujem. No kvôli exmanželovi, susedom a mickám som nútená riešiť bývanie, kde nebudeme musieť žiť viac v strese a v strachu, že nám niekto ublíži. Nič viac si neprajem ako kľudné a skromné bývanie, mimo  ľudí, ktorí si nevážia zvieratá a sú schopní všetkého. 
Ďakujem každému, kto moju kampaň dočítal dokonca a podporil tento silný a zároveň krásny, ale neľahký príbeh obetovaný môjmu veku a mickám, ktoré mi dávajú silu ísť ďalej. Zniesla by som im aj modré z neba, no sama to žiaľ nezvládnem. Nesmierne budem vďačná za každú, keď aj malú pomoc. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniažky by som použila na kúpu pozemku a zveľadenie domčeka. Na jeho funkčnosť a bezpečnosť pre mačičky. Na hlavné veci, ktoré človek a zvieratká potrebujú k svojmu životu aby sme netrpeli. Aby sme mali už konečne pokoj, nebývali pri hlavnej ceste a nechcení v dome bývalého muža a so susedmi, ktorí nás nevedia vystáť. 

Za akúkoľvek podporu a pomoc budem nesmierne z celého srdca vďačná.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobročiný Darca
25 €  •  17. 9. 2023 19:35
Dobročiný Darca
10 €  •  15. 9. 2023 6:50
Ďakujem za to, čo robíte pre mačičky. ❤
Veľkorysý darca
25 €  •  14. 9. 2023 13:19
Dobrosrdečný darca
25 €  •  11. 8. 2023 13:10
Dobročiný Darca
10 €  •  10. 8. 2023 22:29

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Dobročiný Darca
10 €  •  15. 9. 2023 6:50
Ďakujem za to, čo robíte pre mačičky. ❤
Dobročiný Darca
25 €  •  17. 9. 2023 19:35
Veľkorysý darca
25 €  •  14. 9. 2023 13:19
Dobrosrdečný darca
25 €  •  11. 8. 2023 13:10
Dobročiný Darca
10 €  •  10. 8. 2023 22:29

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň