Výzva ukončená:

Novoročný benefičný koncert na podporu RC AKO DOMA

Získaných 0 € 0 €
5 000 €
 -
0 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Novoročný benefičný koncert na podporu RC AKO DOMA

Získaných 0 € 0 €
5 000 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Rodinné centrum AKO DOMA
Dátum pridania
28. 11. 2022

Kto kampaň organizuje?

Členovia nášho občianskeho združenia sú nadšenci kultúry a aktívneho života v našom meste. Napriek korona kríze a všetkým opatreniam sa nám za tri roky podarilo urobiť veľké veci, ktoré v našom meste chýbajú.

Svojpomocne sme si prerobili naše priestory v interiéri a postupne ich revitalizujeme aj v exteriéri. Zorganizovali sme desiatky podujatí s vysokou účasťou návštevníkov. Snažíme sa aby u nás rodiny s deťmi alebo samotné deti našli priestor na aktívne a hlavne zmysluplné využívanie voľného času. Pracujeme so sociálne znevýhodnenými deťmi a tiež deťmi z jednorodičovských rodín. 

Všetko to robíme na dobrovoľníckej báze bez nároku na odmenu. Tiež aj vstupné na naše podujatia a aktivity je DOBROVOĽNÉ. Snažíme sa, aby prístup na naše podujatia bol pre všetkých bez rozdielu.

Podporme chod RC AKO DOMA

Pomôžme deťom a mládeži zo sociálne znevýhodneného prostredia a jednorodičovských  rodín tráviť zmysluplne svoj voľný čas. V našom centre im ponúkame bezpečný priestor na takéto trávenie voľného
času. Celoročne pracujeme aj s deťmi zo sociálne znevýhodnených rodín a z jednorodičovských rodín. Chodia k nám bezplatne, organizujeme rôzne besedy, workshopy, tvorivé dielne, turnaje v hraní spoločenských hier a tiež denné letné tábory, ktoré si ich rodičia nemôžu dovoliť.

 Deti majú u nás vytvorení bezpečný priestor pre trávenie ich voľného času. Náklady na chod momentálne znášame my, ale toto riešenie nie je trvalo udržateľné. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané peniaze použijeme na materiálno-technické zabezpečenie koncertu, najmä pokrytie cestovných nákladov a odmeny pre účinkujúcich či prenájom techniky. Prostredníctvom koncertu zabezpečíme chod nášho RC AKO DOMA: 

  • materiál na besedy, workshopy, tvorivé dielne (hmota na výrobu mydielok, sviečok…),
  • športové náčinie na
    denný tábor
  • občerstvenie na besedy, workshopy, tvorivé dielne, letné tábory…

Ak sa nám nepodarí získať konkrétnu sumu tak upustíme od niektorých vystupujúcich.  

Vopred ďakujeme za Vašu pomoc. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň