Pomôžte splniť náš sen postaviť dcérku na vlastné nôžky

Získaných 0 € 125 €
20 000 €
33 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
1. 2. 2024
Posledná aktualita

9. 2. 2024 15:57

Aj naše Bábo chce chodiť ❤️ prosíme vás o pomoc❤️

Ja viem a verím,že sú dobrý ľudia ,ktorý pomáhajú chorým.Preto vás všetkých oslovujem pomôžte nám .Je to pre nás veľmi dôležité a zároveň nás jediný sen,aby sa dcérka postavila a začala chodiť ❤️

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto kampaň organizuje?

Prosíme dobrých ľudí o pomoc pre našu dcérku, my máme nádej, že sa postaví na vlastné nôžky a s Vašou pomocou sa to podarí 😊 Stále existujú a sú dobrí ľudia, ktorí chcú a pomáhajú ľuďom, ktorí to veľmi potrebujú.

Komu pomôžeme?

Pomoc je pre dcérku, ktorá má DMO. Má 7 rôčkov a ešte stále je žiaľ nechodiaca. 

Dcérka chce veľmi chodiť, keď vidí ako jej rovesníci chodia, behajú a ona nie, tak len tak so smutnými očkami na mňa pozerá ,vtedy mi ide srdce puknúť od žiaľu. Petronelka rozpráva a je veľmi múdra, chodí do školy a rada kreslí 🙂Máme šancu na chodenie, po operácii v Barcelone, kde jej špeciálne budú operovať svaly na nôžkach a bude môcť konečne stáť na celej päte. To nám pomôže sa postaviť a priblížiť sa k vytúženému snu . Nič nie je dôležitejšie než zdravie a hlavne zdravie detí, ktoré by nemali trpieť.  

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniažky budú použité na operáciu, ktorá nás čaká v Barcelone a je pre nás finančne náročná.  Operácia sa uskutoční v apríli 2024, pri ktorej jej budú operovať svaly na nôžkach a taktiež aj na rukách. Je to špeciálna metóda, ktorá sa na Slovensku nerobí, len v Barcelone.

Preto Vás veľmi prosíme o pomoc. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

9. 2. 2024 15:57

Aj naše Bábo chce chodiť ❤️ prosíme vás o pomoc❤️

Ja viem a verím,že sú dobrý ľudia ,ktorý pomáhajú chorým.Preto vás všetkých oslovujem pomôžte nám .Je to pre nás veľmi dôležité a zároveň nás jediný sen,aby sa dcérka postavila a začala chodiť ❤️

6. 2. 2024 12:56

Veríme že existujú dobrý ľudia z veľkým ❤️

Naša dcérka má obrovskú šancu aby sa postavilaa začala chodiť .aj ona chce byť ako jej rovesníci.Prosime o pomoc 😔❤️

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Láskavý darca
20 €  •  15. 2. 2024 22:39
Veľkorysý darca
25 €  •  15. 2. 2024 20:43
Štedrý darca
10 €  •  15. 2. 2024 18:55
Dobrosrdečný darca
10 €  •  15. 2. 2024 18:38
Dedo Jozef :-)
50 €  •  14. 2. 2024 13:50
Petronelka, držím Ti palce, si bojovníčka, huncút, šibal, duša úprimná. Dáš to :-)
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  11. 2. 2024 20:02

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Dedo Jozef :-)
50 €  •  14. 2. 2024 13:50
Petronelka, držím Ti palce, si bojovníčka, huncút, šibal, duša úprimná. Dáš to :-)
Láskavý darca
20 €  •  15. 2. 2024 22:39
Veľkorysý darca
25 €  •  15. 2. 2024 20:43
Štedrý darca
10 €  •  15. 2. 2024 18:55
Dobrosrdečný darca
10 €  •  15. 2. 2024 18:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  11. 2. 2024 20:02

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň