Výzva ukončená:

Poskytnime Michaele nádej a pomoc v náročnej životnej situácii

Získaných 0 € 467 €
2 800 €
 -
18 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
50 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Poskytnime Michaele nádej a pomoc v náročnej životnej situácii

Získaných 0 € 467 €
2 800 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Michaela Kosecová
Dátum pridania
10. 7. 2023
Posledná aktualita

12. 8. 2023 9:39

Veľké poďakovanie♡slzy v očiach.

Milí darcovia patrí Vám veľké ďakujem za finančnú pomoc.

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto kampaň organizuje?

Dobrý deň, milí čitatelia a darcovia.

Dovoľte mi predstaviť sa. Volám sa Michaela a som samoživiteľka mojej dcérky Karinky. Karinka má mňa a ja mám iba Karinku. Veľmi rada by som sa poďakovala ľudom, ktorým náš osud nie je ľahostajný a pomáhajú aj z toho mála, čo majú a pomáhajú aj napriek tomu, že je ťažká doba. 

Komu pomôžeme?

Znovu sa na Vás obraciam s prosbou o finančnú pomoc. V mojich predošlých kampaniach ste mi veľmi pomohli, začo Vám veľmi pekne ďakujem.

Netúžime s dcérkou po bohatstve, len aby sme mohli prežiť. Som dlhodobo sama s dcérkou, 40-ročná matka aj samoživiteľka mojej 9-ročnej dcérky Karinky. Ja ako bábätko som bola adoptovaná,nakoľko sa o mňa nestarali moji biologickí rodičia a musela ma od nich odviesť sociálka. Ocitla som sa v detskom domove. Po čase si ma osvojili noví bezdetní manželia.Milovali ma po celý svoj život za čo som im nesmierne vďačná. Žiaľ adoptívni rodičia mi zomreli na rakovinu a bez nich sa mi žije veľmi ťažko. Ďakujem rodičom, že ma vychovali s láskou.

Teraz som matkou ja. Karinka si od narodenia tiež veľmi vytrpela. Od narodenia má zrastené obličky a v 4. mesiaci jej diagnostikovali diagnózu Q650 jednostranné vykĺbenie bedrového kĺbu. Všetko sme spoločními silami zvládli a Karinka je úplne zdravá. Od septembra ide dcérka do 4. triedy základnej školy. Veľmi dobre sa učí a je veľmi šikovná. Momentálne som nezamestnaná a som vedená na úrade práce. Teraz musím čakať kým mi pošlú rozhodnutie o podpore. Podporu v nezamestnanosti nebudem mať veľkú, nakoľko som pracovala na polovičný úväzok 5 hodín denne a zarobila som 600€, z čoho  som poplatila mesačné náklady a na živobytie nám ostávalo  necelých 20€. Vo firme som pracovala 5 rokov. Pracovala som ako upratovačka. Prácu si hľadám, nakoľko som zvyknutá pracovať. Viem že je ťažká doba,všetko išlo hore,či potraviny,mesačné poplatky drogéria,lieky.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Prosím všetkých dobrých ľudí o pomoc, nakoľko som sa teraz ocitla v ťažkej finančnej situácii keďže som prišla o prácu. Finančnú pomoc by som si najviac priala na mesačné poplatky, živobytie, drogériu, oblečenie.

Teraz Vás dobrí ľudia veľmi s dcérkou potrebujeme. Bez Vás to nezvládneme.

Ďakujem Vám veľmi pekne z celého srdca. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

12. 8. 2023 9:39

Veľké poďakovanie♡slzy v očiach.

Milí darcovia patrí Vám veľké ďakujem za finančnú pomoc.

27. 7. 2023 18:28

Poďakovanie.

Milí a dobrosrdečný darcovia. V mene seba aj dcérky sa chcem veľmi pekne každému poďakovať za finančnú pomoc, verím a dúfam, že sa naša kampaň náplní a s dcérkou môžme mať trošku ľahšie toto náročné obdobie. Ešte raz Vám veľmi pekne ĎAKUJEM ♡🙏

17. 7. 2023 19:20

Srdečne poďakovanie.

Milí darcovia, chcem sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za každú finančnú pomoc. Veľmi si to od každého jedného nesmierne vážim.Ešte raz Vám veľmi pekne ĎAKUJEM s celého srdca. 

13. 7. 2023 18:28

2800

Prosím všetkých ľudí s dobrým srdiečkom o pomoc.

Modlitba sa nedá vysvetliť treba ju prežiť. Až vtedy človek pochopí, až potom najde pokoj. Aby sme našli pokoj, na to stačí otvoriť si srdce. Iba ti ludia, co sa naučili modliť, vedia, aky je to dar. Človek ktorý sa modli, nikdy nie je opustený.Ďakujem za seba,za nás,za radosť,za bolesť.Radosť ma naučila čo je šťastie.Bolesť ma naučila vstať a ísť dalej.Krásne dakujem každému kto si prečita môj príbeh..

Dobrý deň Vám všetkým prajem dobrí ľudia. Prosím 🙏 Vás dobrí ľudia pomôžte nám. Lásku bez kríža nenájdeš a kríž bez lásky neunesieš.

Na začiatok by som sa veľmi rada poďakovala ľudom ktorým osud nie je ľahostajný a pomáhajú ľudom aj s toho mála čo majú a pomáhajú aj napriek tomu, že je ťažká doba.Som samoživiteľkou mojej 9ročnej dcérky Karinky. O dcérku sa riadne starám. Prosím všetkých dobrých ľudí o pomoc nakoľko som prišla o prácu. Po smrti oboch mojich milovaných rodičov som ostala sama s dcérkou. Nemám nikoho len dcérku Karinku. Karinka ma mňa a ja mám ju. Preto Vás prosím pomôžte nám aby sme sa mali o trošku lepšie. Ďakujem všetkým. 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň