Výzva ukončená:

Mia x National Youth Theatre

Získaných 0 € 500 €
1 015 €
 -
18 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
59 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Mia x National Youth Theatre

Získaných 0 € 500 €
1 015 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Mia Pincekova
Dátum pridania
4. 7. 2023

Pomôžte mi zúčastniť sa National Youth Theatre v Londýne

Ahoj! Som Mia a divadlu sa venujem od mojich siedmich rokov. Momentálne žijem v Londýne, kam som prišla študovať herectvo. Prednedávnom ma zobrali do National Youth Theatre of Great Britain, kde sa už toto leto začína ich kurz. Po tomto kurze by som sa stala oficiálnym členom NYT, čo by mi pomohlo otvoriť dvere k novým skvelým možnostiam. NYT je prvé mládežnícke divadlo na svete a medzi jej členov patrili aj herci ako  Daniel Craig, Daniel Day-Lewis, Chiwetel Ejiofor, Colin Firth, Ben Kingsley, Helen Mirren, Rosamund Pike, Orlando Bloom, Kate Winslet a mnohí ďalší. //

Hi! I am Mia and I first performed in theatres when I was seven years old. I currently live in London, where I came to study acting. Not long ago, I was accepted to the National Youth Theatre of Great Britain, for their intake course starting this summer. After this course, I would become an official member of the NYT, which could open the door to great new opportunities. NYT is the world's first youth theatre and amongst its members are actors such as Daniel Craig, Daniel Day-Lewis, Chiwetel Ejiofor, Colin Firth, Ben Kingsley, Helen Mirren, Rosamund Pike, Orlando Bloom, Kate Winslet and many others. 

Do NYT sa ročne dostane menej než 10% uchádzačov, keďže sa tam ročne hlásia tisícky ľudí z celého Anglicka, čiže ma veľmi teší, že sa mi na prvý raz podarilo dostať túto skvelú možnosť byť súčasťou ensemblu vedeného profesionálnym divadelným režisérom. //

Less than 10% of applicants get into the NYT every year, as thousands of people from all over England apply there every year, so I am very grateful that I managed to get this wonderful opportunity to be part of an ensemble led by a professional theatre director.

Moja cesta do NYT

Podala som si žiadosť o štipendium priamo v NYT, no tá mi bola zamietnutá a nepokryje mi teda žiadne výdavky spojené s kurzom. Kurz začína v auguste v Sidcupe a je to intenzívna herecká prax s 8 hodinovými skúškami denne, 6 krát do týždňa, čo znamená, že počas jeho trvania nebudem mať veľa možností a času pracovať a zarábať na platenie nájmu v Londýne a základných výdavkov. Preto som sa rozhodla obrátiť sa na Vás s prosbou o pomoc k splneniu môjho sna a možnosti viac sa vzdelať v oblasti divadelného herectva, ktoré mi je už od detstva srdcu veľmi blízke. A aj keď aj teraz pri písaní tohto textu sa hanbím, budem nesmierne vďačná za každú pomoc, či už finančnú alebo prezdieľanie môjho príbehu. //

I applied for a scholarship directly at the NYT, but it was rejected and it won't cover any of my course expenses. The course starts in Sidcup in August and is an intensive acting practice with 8 hours of rehearsals a day, 6 times a week, which means I won't have much time to work and earn enough money to pay London rent and basic expenses in the duration of the course. That's why I decided to turn to you with a request for help to fulfil my dream and the possibility of further education in the field of theatre acting, which has been very close to my heart since childhood. And even though I am embarrassed to ask for help even now while writing this text, I will be extremely grateful for any help, be it financial or sharing my story.

Ak ste sa dostali až sem, ďakujem :)

Novinky na mojej hereckej ceste v Londýne môžete sledovať na instagrame @miapincekova //

Updates from my acting journey are on Instagram @miapincekova

Mia x 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Vaša podpora bude využitá na

  • Zaplatenie kurzu: £735 cca. 855 eur
  • Doprava do zóny 5 (Sidcup): £140 cca. 160 eur

Vopred veľmi ďakujem!                                                                 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň