Výzva ukončená:

Pomôžte Matiaskovi posunúť sa o krôčik vpred

Získaných 0 € 380 €
od 6 darcov
 -
6 darcov
Celkom sa zapojilo
63 €
Priemerná výška daru
250 €
Najvyšší dar
33 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžte Matiaskovi posunúť sa o krôčik vpred

Získaných 0 € 380 €
od 6 darcov
Dátum pridania
17. 3. 2022

Kto kampaň organizuje?

Volám sa Matiasko a na svet som prišiel v krásny zimný deň v januári 2017. Všetko bolo v poriadku, no žiaľ len tri dni. Z hodiny na hodinu som bol tak slabučký, že som nevedel ani papať. Potom to bolo už len horšie. Mám sedem diagnóz. Silnú svalovú hypotóniu. Hoci mám 5 rokov, neviem sa postaviť na vlastné nôžky, iba ležím.

Komu pomôžeme?

Dodnes nie je známe, prečo som sa takto narodil. Pridružili sa mi ďalšie komplikácie, mal som silné kŕče, ale zvládol som to. Na srdiečku mám defekt a cievka mi nefunguje, ako by mala. Mám oneskorený vývoj, neviem ešte povedať maminka ani ocinko. Napapať sa viem len s hadičkou v brušku. Na pravé očko nevidím na sto percent. Náš deň je úplne iný, ako u detičiek v mojom veku, autíčka vystriedali veľmi časté návštevy lekárov a cvičenia.

Navštevujem rehabilitačné centrum v Piešťanoch, kde cvičíme Vojtovu metódu. Pomaličky sa môj stav zlepšuje, už sa dokonca aj sám posadím. Chceli by sme poprosiť dobrých ľudí o pomoc. Aby sme videli nejaké pokroky, tak aspoň dvakrát do roka treba absolvovať liečebno-rehabilitačný pobyt, ktorý je veľmi finančne nákladný.

Veľmi pekne Vás prosíme o pomoc pre nášho malého Matiaska. Vidíme v tom veľký zmysel, hoci i malinký krôčik dopredu – veľa to pre nás znamená. Matiasko je veľký bojovník. Ďakujeme z celého srdca za jeho pomoc a podporu.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze získané pomocou tejto výzvy budú využité na rehabilitácie, ktoré sú veľmi finančne náročné. V centre v Piešťanoch ma učia, ako správne papať a zvládať cvičenie aj doma. Je to veľmi dôležité pre zlepšenie môjho zdravotného stavu.

Láskavý darca
10 €  •  18. 4. 2022 14:36
Dobrosrdečný darca
30 €  •  17. 4. 2022 7:54
Dobročiný Darca
20 €  •  12. 4. 2022 21:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
250 €  •  11. 4. 2022 14:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  7. 4. 2022 8:30
Ivan
50 €  •  22. 3. 2022 12:02
Matiasko, zelam Ti vsetko najlepsie a verim, ze coskoro sa budes vediet postavit aj na nozicky. Drz sa maly bojovnik :-)

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Buďte prvý, kto pridá Darcovskú výzvu


+ Pridať Darcovskú výzvu

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Napíšte nám