Poisťovňa pani Zuzke zobrala poslednú nádej na uzdravenie. My jej ju teraz môžeme vrátiť.

Míľnik 1/6

Zuzke pomôžete s financovaním liečby na celé 2 mesiace.

Získaných 0 € 22 156 €
6 600 €
56 dní
do ukončenia

Míľnik 2/6

Dosiahnutím tohto míľnika Zuzke prispejete k zabezpečeniu 4 mesiacov bezstarostnej liečby.

Získaných 0 € 22 156 €
13 300 €
56 dní
do ukončenia

Míľnik 3/6

Sme takmer v polovici cesty priatelia! Vďaka vašej obrovskej podpore sa bude môcť Zuzka liečiť s pokojom na srdci celý polrok.

Získaných 0 € 22 156 €
20 000 €
56 dní
do ukončenia

Míľnik 4/6

Tento míľnik znamená 8 mesiacov liečby, ktorá je Zuzkinou poslednou šancou aby mohla medzi nami šíriť svoj úsmev aj naďalej.

Získaných 0 € 22 156 €
27 000 €
56 dní
do ukončenia

Míľnik 5/6

Sme takmer v cieli! Touto sumou je Zuzka spolu s najbližšími schopná financovať liečbu celých 10 mesiacov.

Získaných 0 € 22 156 €
33 200 €
56 dní
do ukončenia

Míľnik 6/6

Vďaka tejto sume sa Zuzka bude môcť liečiť celý jeden rok, čo je doba, ktorú k svojmu uzdraveniu nutne potrebuje.

Získaných 0 € 22 156 €
40 000 €
56 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Zuzana Badárová
Dátum pridania
26. 9. 2023
Posledná aktualita

8. 10. 2023 14:58

Sme takmer v 1/4 nášho cieľa – ĎAKUJEME!

Ahojte priatelia a dobré duše,

v mene Zuzky vám všetkým moc ďakujeme za doterajšiu podporu a povzbudivé slová. Aj vďaka vám sa jej touto cestou kráča ľahšie. Vaša podpora Zuzke dodáva veľký prísun energie, väčšej psychickej pohody a istoty, že to má zmysel.

Do cieľa síce zostáva ešte kus cesty no aj naďalej všetci veríme, že sa to dá zvládnuť. ☘

Momentálne sa nachádzame na veľmi peknej a povzbudivej čiastke 9000 eur.

Do dosiahnutia cieľovej čiastky 40 000 eur, ktorá Zuzke pomôže zafinancovať celoročnú liečbu nám zostáva 47 dní. 

Budeme veľmi radi pokiaľ s nami zostanete aj naďalej.

Ďakujeme! 🙂

Zuzka s rodinou.

Sledovať ako sa Zuzke v boji darí je možné na: https://www.facebook.com/LiekPreZuzkuB

Zobraziť celú aktualitu

Liek pre Zuzku

Milí priatelia, 

obraciam sa na vás s prosbou o pomoc, pomoc pre pani Zuzku – onkologickú pacientku, ktorej poisťovňa zobrala poslednú nádej na uzdravenie – imunoliečbu Keytruda. 

V čom potrebujeme pomôcť a na čo budú peniaze použité?

Zuzku som spoznala pred letnými prázdninami tohto roku na lôžkovom oddelení dolnokubínskej chirurgie. Riešiaca iný problém, ktorý sa nám v rodine prihodil som ako doprovod na príjme stretla veľmi krehkú a láskavú 56-ročnú ženu, ubolenú a bez vlasov. Veľmi ma to zasiahlo a vystrašilo, no nakoniec to bola práve pani Zuzka kto nám bol našou veľkou oporou v nasledujúcich dňoch. Sršala z nej pozitívna energia a nádej, napriek tomu že už pol roka zápasila a stále zápasí v boji o život. 

Pani Zuzka ochorela najťažšou a najagresívnejšou formou rakoviny prsníka. V ceste jej nestojí len táto zákerná choroba, ale aj jej poisťovňa, ktorá odmieta zaplatiť jedinú účinnú liečbu. 

Diagnóza: Triple negatívny Karcinóm je ortieľ, ktorý nikto z nás nechce počuť. 

V iných krajinách sa nové liečebné postupy a metódy už aplikujú, no na Slovensku je táto diagnóza rozsudkom smrti. 

V novembri 2022 si pani Zuzka nahmatala v prsníku hrčku, nasledovala biopsia. Nádor mal 4 cm a najskôr bola predpísaná chemoterapia aby ho zmenšila s tým, že následne sa mal nádor operatívneodstrániť. Liečba trvala pol roka a pacientku Zuzkuúplne zničila. Prínosný efekt tejto liečby bol nulový.

Po 16 dávkach chemoterapie nádor vyrástol zo 4 cm na 12cm v priemere. Prsník hnisal a černal. Pani Zuzka si zažila pred operáciou neopísateľné muky a odstránenie prsníka bolo pre ňu vykúpenie. 

Zhubný nádor a 13 uzlín s metastázami odstránili. 

Po operácii vysvitla nádej, že sa rana zahojí a bude môcť absolvovať rádioterapiu. Nebolo tomu tak. Rana sa nestihla poriadne zahojiť a do 2 mesiacov od operácie vznikol pod kožou ďalší veľký nádor, ktorý jej narástol do výšky 4 cm priamo pred očami. Koža a tkanivá nápor nakoniec nevydržali, rana sa jej otvorila a začala bolestivo mokvať, pripomínajúc jeden veľký kráter. Dňa 15. 8. 2023 musela absolvovať ďalšiu operáciu. Zuzka je v súčastnosti v štádiu, kedy sa jej v okolí operovaného prsníka tvoria metastázy, ktoré budú postupom času rýchlo rásť a šíriť sa ďalej do tela. Momentálne sa nachádza v zlomovom bode, kedy sa ešte situácia dá zvrátiť. Po rozšírení metastáz do ďalších častí tela a orgánov to už nebude možné. Ako už pred prvou operáciou, tak aj po nej bolo ošetrujúcou onkologičkou opakovane tvrdené, že sa pre vyliečenie v tomto prípade nedá viac urobiť, lebo liečivo indikované na tento typ rakoviny neexistuje. Podľa jej slov neostávalo už nič iné, len sa s tým zmieriť. 

Má čakať na smrť? 

Zuzku som skontaktovala s dvoma vynikajúcimi lekárkami z Prahy, ktoré patria v danom odbore medzi absolútnu špičku. Veľmi ochotne preštudovali histologické správy a výsledky. 

Doporučili liečbu pri ktorej je stále šanca, že by mohla množenie zhubných buniek zastaviť, či alespoň spomaliť progresivitu ochorenia. Jedná sa o imunoliečbu liečivom Keytruda, na ktorú by mali nádorové bunky po urobenom histologickom vyšetrení reagovať. Jedná sa o kombinovanú liečbu imunoterapie spolu s ľahšou formou chemoterapie, kedy liečivo dokáže naštartovať imunitný systém tak, aby dokázal znova odhaľovať nádorové bunky a začal ich sám ničiť. V Českej republike a iných vyspelých krajinách  sa v tomto stave s touto prognózou liečba automaticky aplikuje, no na Slovensku NIE! 

Poisťovňa tento drahý liek – jedinú možnosť prežitia NEHRADÍ! Na pacienta, ktorý celý život poctivo a zodpovedne platil zdravotné poistenie sa v tomto smere nijako nehľadí.

Ako pomôcť?

Imunoliečba sa podáva v infúziách po 3 týždňoch. 

Mesačné náklady na liečbu predstavujú 5 384€.

Účinnosť a efekt liečby je spravidla vidieť už po 3 mesiacoch. Pokiaľ liečba zaberie v dostatočnej sile, tak obdobie, ktoré by malo postačovať na vyliečenie Zuzky predstavuje približne 1 rok. V tom horšom prípade liečba Zuzke výrazne predĺži život.

Liečba v rozsahu jedného roka je však pri dnešných nákladoch na liečivo pre jednu rodinu neúnosná. Zuzka by preto s vašou pomocou potrebovala dosiahnuť cieľovú čiastku 40 000 €. Je to suma s ktorou by dokázala zvládnuť financovanie celoročnej liečby bez komplikácií, s pokojom na srdci a bez zadlžovania sa. 

Čas letí strašne rýchlo a Zuzke ešte rýchlejšie. Keď je najhoršie a život visí na vlásku, tak si musíme pomôcť my sami. Zuzka má 56 rokov. Je zmierená a kľudná, ale v slabej chvíľke na nemocničnom lôžku nesmelo zašepkala, že by sa ešte chcela v živote dožiť prvého vnúčaťa. Ja jej to prianie chcem splniť a preto vás veľmi prosím – podajte pomocnú ruku. 

Podporte prosím Zuzku preto čo len 1 € a keď nás bude viac, dokážeme veľké veci – zachrániť ľudský život.

Sledovať ako sa nám v našom boji darí môžete na stránke:https://www.facebook.com/LiekPreZuzkuB

Ďakujem.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

8. 10. 2023 14:58

Sme takmer v 1/4 nášho cieľa – ĎAKUJEME!

Ahojte priatelia a dobré duše,

v mene Zuzky vám všetkým moc ďakujeme za doterajšiu podporu a povzbudivé slová. Aj vďaka vám sa jej touto cestou kráča ľahšie. Vaša podpora Zuzke dodáva veľký prísun energie, väčšej psychickej pohody a istoty, že to má zmysel.

Do cieľa síce zostáva ešte kus cesty no aj naďalej všetci veríme, že sa to dá zvládnuť. ☘

Momentálne sa nachádzame na veľmi peknej a povzbudivej čiastke 9000 eur.

Do dosiahnutia cieľovej čiastky 40 000 eur, ktorá Zuzke pomôže zafinancovať celoročnú liečbu nám zostáva 47 dní. 

Budeme veľmi radi pokiaľ s nami zostanete aj naďalej.

Ďakujeme! 🙂

Zuzka s rodinou.

Sledovať ako sa Zuzke v boji darí je možné na: https://www.facebook.com/LiekPreZuzkuB

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ivetka
10 €  •  28. 11. 2023 21:44
🤍
Láskavý darca
25 €  •  28. 11. 2023 21:32
Dobročiný Darca
25 €  •  28. 11. 2023 19:20
Veľkorysý darca
50 €  •  28. 11. 2023 18:23
Dobročiný Darca
10 €  •  28. 11. 2023 16:54
Láskavý darca
25 €  •  28. 11. 2023 16:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  28. 11. 2023 15:17
Milý darca
10 €  •  28. 11. 2023 12:45
heluska
10 €  •  28. 11. 2023 12:23
aspon trosku na velku nadej
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  28. 11. 2023 9:53
Dobrosrdečný darca
50 €  •  27. 11. 2023 22:20
Dobročiný Darca
20 €  •  27. 11. 2023 16:45
Štedrý darca
1 €  •  27. 11. 2023 15:41
Milý darca
30 €  •  27. 11. 2023 9:04
Veľkorysý darca
10 €  •  27. 11. 2023 8:47
Láskavý darca
25 €  •  26. 11. 2023 21:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  26. 11. 2023 20:01
Veľkorysý darca
10 €  •  26. 11. 2023 19:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  26. 11. 2023 19:49
Veľkorysý darca
150 €  •  26. 11. 2023 11:01
Milý darca
10 €  •  26. 11. 2023 9:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  25. 11. 2023 23:14
Veľkorysý darca
10 €  •  25. 11. 2023 23:10
Veľkorysý darca
10 €  •  25. 11. 2023 21:40
Veľkorysý darca
10 €  •  25. 11. 2023 21:00
Štedrý darca
25 €  •  25. 11. 2023 20:40
Láskavý darca
10 €  •  25. 11. 2023 18:25
Dobročiný Darca
25 €  •  25. 11. 2023 15:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  25. 11. 2023 14:31
Dobrosrdečný darca
50 €  •  25. 11. 2023 14:23
Štedrý darca
25 €  •  25. 11. 2023 13:02
Láskavý darca
10 €  •  25. 11. 2023 11:40
Dobročiný Darca
10 €  •  25. 11. 2023 11:17
Dobrosrdečný darca
10 €  •  25. 11. 2023 10:37
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  25. 11. 2023 9:52
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  25. 11. 2023 8:13
Láskavý darca
10 €  •  25. 11. 2023 7:21
Ivana
10 €  •  25. 11. 2023 6:26
❤️drzim palce
Dobročiný Darca
5 €  •  25. 11. 2023 1:01
Štedrý darca
25 €  •  24. 11. 2023 22:48
Šimon
15 €  •  24. 11. 2023 21:48
Prajem vela zdravia a energie
Štedrý darca
20 €  •  24. 11. 2023 21:29
Láskavý darca
30 €  •  24. 11. 2023 19:13
Štedrý darca
25 €  •  24. 11. 2023 17:28
Láskavý darca
25 €  •  24. 11. 2023 14:52
Štedrý darca
10 €  •  24. 11. 2023 13:37
Štedrý darca
50 €  •  24. 11. 2023 12:21
Dobrosrdečný darca
5 €  •  24. 11. 2023 11:09
Milý darca
25 €  •  24. 11. 2023 10:53
Láskavý darca
25 €  •  24. 11. 2023 8:38
Dobrosrdečný darca
10 €  •  24. 11. 2023 5:13
Milý darca
10 €  •  23. 11. 2023 22:31
Dobročiný Darca
5 €  •  23. 11. 2023 22:25
Dobročiný Darca
50 €  •  23. 11. 2023 22:05
Láskavý darca
20 €  •  23. 11. 2023 20:31
Láskavý darca
50 €  •  23. 11. 2023 16:16
Dobročiný Darca
1 €  •  23. 11. 2023 16:11
Láskavý darca
20 €  •  23. 11. 2023 15:40
Monika
10 €  •  23. 11. 2023 14:18
Aspoň máličkom som prispela a budem na Vás myslieť v modlitbách 🙏 skoré uzdravenie Vám prajem
Dobročiný Darca
25 €  •  23. 11. 2023 13:30
Dobrosrdečný darca
10 €  •  23. 11. 2023 9:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  23. 11. 2023 8:59
Láskavý darca
3 €  •  23. 11. 2023 8:59
Dobročiný Darca
25 €  •  23. 11. 2023 8:43
Dobrosrdečný darca
5 €  •  23. 11. 2023 6:48
Martin
50 €  •  23. 11. 2023 5:54
Držte sa. Nech liečba pomôže.
Láskavý darca
25 €  •  22. 11. 2023 22:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 11. 2023 19:35
Láskavý darca
50 €  •  22. 11. 2023 19:31
Držím vám palce <3
Dobročiný Darca
2 €  •  22. 11. 2023 18:39
Milý darca
10 €  •  22. 11. 2023 12:38
Milý darca
10 €  •  22. 11. 2023 9:39
Katarina
5 €  •  22. 11. 2023 7:39
Skóre uzdravenie
Láskavý darca
6 €  •  22. 11. 2023 0:55
Láskavý darca
10 €  •  21. 11. 2023 21:31
Veľkorysý darca
10 €  •  21. 11. 2023 20:31
Dobročiný Darca
25 €  •  21. 11. 2023 19:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  21. 11. 2023 14:49
Láskavý darca
25 €  •  21. 11. 2023 6:49
Anna
100 €  •  20. 11. 2023 23:51
Zuzka Verím že to dáš. Prajem Veľa síl.
Láskavý darca
10 €  •  20. 11. 2023 21:59
Dobrosrdečný darca
5 €  •  20. 11. 2023 21:17
Láskavý darca
50 €  •  20. 11. 2023 20:37
Dobrosrdečný darca
5 €  •  20. 11. 2023 20:30
Štedrý darca
10 €  •  20. 11. 2023 20:08
Veľkorysý darca
5 €  •  20. 11. 2023 19:47
Hana
25 €  •  20. 11. 2023 18:19
Držte sa, nech liečba pomôže!
Štedrý darca
25 €  •  20. 11. 2023 15:06
Štedrý darca
10 €  •  20. 11. 2023 14:43
Láskavý darca
25 €  •  20. 11. 2023 12:42
Štedrý darca
10 €  •  20. 11. 2023 11:57
Milý darca
5 €  •  20. 11. 2023 10:56
Štedrý darca
25 €  •  20. 11. 2023 9:05
Dobrosrdečný darca
20 €  •  20. 11. 2023 7:57
Štedrý darca
10 €  •  20. 11. 2023 7:52
Láskavý darca
10 €  •  20. 11. 2023 7:52
Štedrý darca
5 €  •  20. 11. 2023 7:38
Veľkorysý darca
10 €  •  20. 11. 2023 7:29
Veľkorysý darca
25 €  •  20. 11. 2023 7:21
Štedrý darca
20 €  •  20. 11. 2023 7:21
Margita Tauchmanová
10 €  •  19. 11. 2023 22:26
Prajem,nech to dobre dopadne
Dobrosrdečný darca
20 €  •  19. 11. 2023 22:04
Dobročiný Darca
25 €  •  19. 11. 2023 20:28
Dobročiný Darca
50 €  •  19. 11. 2023 20:27
Láskavý darca
10 €  •  19. 11. 2023 20:12
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 11. 2023 19:56
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  19. 11. 2023 19:04
Darca, ktorý je za každú dobrost
4 €  •  19. 11. 2023 18:57
Milý darca
3 €  •  19. 11. 2023 18:00
Dobrosrdečný darca
5 €  •  19. 11. 2023 17:45
Láskavý darca
10 €  •  19. 11. 2023 17:22
Štedrý darca
10 €  •  19. 11. 2023 17:17
Štedrý darca
10 €  •  19. 11. 2023 16:07
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 11. 2023 15:54
Milý darca
1 €  •  19. 11. 2023 15:41
Dobrosrdečný darca
5 €  •  19. 11. 2023 15:30
Štedrý darca
25 €  •  19. 11. 2023 15:01
Láskavý darca
2 €  •  19. 11. 2023 15:01
Dobročiný Darca
4 €  •  19. 11. 2023 14:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  19. 11. 2023 14:56
Láskavý darca
10 €  •  19. 11. 2023 14:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  19. 11. 2023 14:36
Veľkorysý darca
10 €  •  19. 11. 2023 14:35
Dobrosrdečný darca
2 €  •  19. 11. 2023 14:28
Dobročiný Darca
25 €  •  19. 11. 2023 14:19
Milý darca
5 €  •  19. 11. 2023 14:08
Milý darca
10 €  •  19. 11. 2023 14:03
Láskavý darca
25 €  •  19. 11. 2023 13:55
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 11. 2023 13:44
Dobrosrdečný darca
2 €  •  19. 11. 2023 13:25
Milý darca
15 €  •  19. 11. 2023 13:23
Štedrý darca
5 €  •  19. 11. 2023 13:21
Štedrý darca
10 €  •  19. 11. 2023 13:21
Veľkorysý darca
25 €  •  19. 11. 2023 13:19
Veľkorysý darca
5 €  •  19. 11. 2023 13:16
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 11. 2023 13:16
Štedrý darca
25 €  •  19. 11. 2023 13:15
Láskavý darca
3 €  •  19. 11. 2023 13:06
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 11. 2023 13:06
Gabriela
20 €  •  19. 11. 2023 12:59
Milá Zuzka, z celého srdca prajem skoré uzdravenie, aby ste nad chorobou zvíťazila. Držte sa.
Milý darca
10 €  •  19. 11. 2023 12:47
Dobrosrdečný darca
50 €  •  19. 11. 2023 12:41
Milý darca
25 €  •  19. 11. 2023 12:40
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 11. 2023 12:25
Milý darca
25 €  •  19. 11. 2023 12:25
Štedrý darca
10 €  •  19. 11. 2023 12:24
Štedrý darca
10 €  •  19. 11. 2023 12:23
Veľkorysý darca
5 €  •  19. 11. 2023 12:16
Štedrý darca
21 €  •  19. 11. 2023 12:05
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 11. 2023 11:53
Štedrý darca
25 €  •  19. 11. 2023 11:53
Štedrý darca
25 €  •  19. 11. 2023 11:47
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 11. 2023 11:44
Dobrosrdečný darca
25 €  •  19. 11. 2023 11:43
Štedrý darca
10 €  •  19. 11. 2023 11:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  19. 11. 2023 11:33
Láskavý darca
10 €  •  19. 11. 2023 11:30
Dobročiný Darca
3 €  •  19. 11. 2023 11:26
Štedrý darca
10 €  •  19. 11. 2023 11:24
Veľkorysý darca
5 €  •  19. 11. 2023 8:17
Milý darca
15 €  •  18. 11. 2023 20:14
Láskavý darca
10 €  •  17. 11. 2023 14:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  17. 11. 2023 13:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  17. 11. 2023 12:38
Láskavý darca
10 €  •  17. 11. 2023 10:39
Dobrosrdečný darca
10 €  •  17. 11. 2023 10:30
Štedrý darca
50 €  •  17. 11. 2023 9:06
Dobrosrdečný darca
10 €  •  17. 11. 2023 8:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
1 €  •  17. 11. 2023 8:22
Dobročiný Darca
5 €  •  17. 11. 2023 8:04
Dobročiný Darca
25 €  •  17. 11. 2023 7:38
Dobrosrdečný darca
10 €  •  17. 11. 2023 6:46
Sebastián
10 €  •  17. 11. 2023 0:45
Veľmi Vám držím prsty, verím, že tu chorobu porazíte ❤️
Dobrosrdečný darca
10 €  •  17. 11. 2023 0:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
3 €  •  16. 11. 2023 23:26
Dobrosrdečný darca
10 €  •  16. 11. 2023 23:19
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  16. 11. 2023 23:15
Dobročiný Darca
25 €  •  16. 11. 2023 23:08
Milý darca
50 €  •  16. 11. 2023 23:03
Veľkorysý darca
10 €  •  16. 11. 2023 22:57
Dobročiný Darca
10 €  •  16. 11. 2023 22:43
Veľkorysý darca
4 €  •  16. 11. 2023 22:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  16. 11. 2023 22:35
Štedrý darca
5 €  •  16. 11. 2023 22:10
Dobročiný Darca
5 €  •  16. 11. 2023 22:07
Štedrý darca
5 €  •  16. 11. 2023 22:06
Milý darca
10 €  •  16. 11. 2023 22:02
Štedrý darca
10 €  •  16. 11. 2023 22:00
Veľkorysý darca
10 €  •  16. 11. 2023 22:00
Štedrý darca
10 €  •  16. 11. 2023 21:54
Dobrosrdečný darca
10 €  •  16. 11. 2023 21:51
Dobročiný Darca
1 €  •  16. 11. 2023 21:50
Milý darca
10 €  •  16. 11. 2023 21:43
Štedrý darca
10 €  •  16. 11. 2023 21:36
Veľkorysý darca
10 €  •  16. 11. 2023 21:33
Milý darca
5 €  •  16. 11. 2023 20:49
Veľkorysý darca
5 €  •  16. 11. 2023 20:37
Veľkorysý darca
25 €  •  16. 11. 2023 19:40
Štedrý darca
5 €  •  16. 11. 2023 17:56
Dobrosrdečný darca
3 €  •  16. 11. 2023 17:37
Stanka Matušková
10 €  •  16. 11. 2023 14:33
Skoré uzdravenie ♥️
M.
15 €  •  14. 11. 2023 16:44
Držím palce pani Zuzka
Veľkorysý darca
25 €  •  14. 11. 2023 14:41
prajem mnoho sil a zdravia ❤️
Marie
25 €  •  13. 11. 2023 14:19
Milá paní Zuzanko,myslím na Vás a věřím v dobrý konec!
Martin
25 €  •  11. 11. 2023 20:51
Drzim palce!
Ivana
50 €  •  11. 11. 2023 20:03
Silno držím palce!
Tatiana
100 €  •  7. 11. 2023 22:07
držím palce, nech to víde, nevzdávajte to :) myslíme na Vás
Jana
50 €  •  26. 10. 2023 9:49
Myslíme na vás!
Zuzana
20 €  •  23. 10. 2023 14:11
drzim palce pani Zuzka
Kristína Vlčková
5 €  •  23. 10. 2023 10:27
Veľmi Vám držím palce :))
Standa
10 €  •  22. 10. 2023 21:00
Nech sa to podari, veľa zdravia prajeme
Danka a Dusan
100 €  •  16. 10. 2023 17:04
Drzime palce
M
10 €  •  16. 10. 2023 8:49
Drzim palce!
Veronika
10 €  •  16. 10. 2023 7:43
Držím pevne všetky prsty ! Držte sa
Lukáš Čulák
10 €  •  15. 10. 2023 23:47
Pevne verim ze si prve vnuca este uzijete
Martin Repka
25 €  •  15. 10. 2023 22:32
Držte sa a porazte, tú zákernú chorobu. Prajem skoré uzdravenie.
Michaela
10 €  •  15. 10. 2023 22:31
Virtuálne pridávam aj veľa pozitívnej energie ❤️
Monika
10 €  •  15. 10. 2023 20:13
Veľa síl a optimizmu Vám prajem. Držte sa.
Katka
20 €  •  15. 10. 2023 17:01
Veľa veľa zdravia ❤️
Dobročiný Darca
5 €  •  15. 10. 2023 15:40
Držte se! 🤍
Veronika
20 €  •  15. 10. 2023 13:56
Drzim prsty, vela sil!
Zuzana
10 €  •  15. 10. 2023 13:25
Veľa sil prajem ❤️
Veronika H.
10 €  •  15. 10. 2023 12:17
♥️
Dominika
25 €  •  15. 10. 2023 11:00
Prajem hlavne vela sil a optimizmu,sby ste prekonala tuto tazku zivotnu skusku
Milý darca
25 €  •  11. 10. 2023 20:59
Prajem veľa síl v tomto ťažkom súboji
H
10 €  •  9. 10. 2023 11:19
Matúš
25 €  •  8. 10. 2023 13:01
Prajem skoré uzdravenie
Martina J.
15 €  •  4. 10. 2023 23:24
Přeji hodně sil a ať se přání vyplní!
Marta
500 €  •  4. 10. 2023 22:22
Zuzka, držíme si palce🍀 a vidíme sa na veterníku!😉
Lucka
5 €  •  4. 10. 2023 22:10
Držte se !
Karin
10 €  •  4. 10. 2023 21:57
Zuzko, držím Vám palce❤️
Karolína
10 €  •  4. 10. 2023 21:23
Držím palce! 🙏🏼🙂
Zuzka
20 €  •  4. 10. 2023 20:35
Držime palce
ro.
10 €  •  4. 10. 2023 20:10
držím palce :
Dobročiný Darca
50 €  •  3. 10. 2023 8:56
Zuzka modlime sa a veríme že sa vyliečiš 💓
Jiří Němec
50 €  •  1. 10. 2023 22:43
Přeji hodně sil a držím palce!
Láskavý darca
100 €  •  1. 10. 2023 19:38
Držím palce! 🤞
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  1. 10. 2023 10:52
Hodně sil a radosti oběma Zuzankám!
rk
25 €  •  1. 10. 2023 9:53
Drzim velmi palce
Matus
25 €  •  30. 9. 2023 22:06
Je to v Božích rukách :), budem sa za vás modliť, snáď Vám Ježiš dožičí dalšie roky
Tomi A
50 €  •  30. 9. 2023 8:18
Držím palce Jani. #fuckthecancer
Ken Addams
70 €  •  29. 9. 2023 14:48
May you go backpacking in the western Europe again!
Ivana
25 €  •  29. 9. 2023 12:35
Pani Zuzanka, spolu tú beštiu porazíme!
Anonym
25 €  •  29. 9. 2023 11:46
Moc Vám fandím a přeji Vám a celé rodině hodně sil !!! :)
lenka
10 €  •  29. 9. 2023 9:10
držím palce 🤞🏻
Janka
10 €  •  28. 9. 2023 21:32
Držím palce 🙏
Anonymný darca
25 €  •  28. 9. 2023 21:01
Prajem veľa sily, pani Zuzka!
Zuzka
10 €  •  28. 9. 2023 18:33
Myslim na vás a želám veľa síl 🙏♥️
Ľ
10 €  •  28. 9. 2023 15:56
Jana H.
25 €  •  28. 9. 2023 14:04
Přeji hodně síly a věřím v uzdravení ❤️‍🩹

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Ivetka
10 €  •  28. 11. 2023 21:44
🤍
heluska
10 €  •  28. 11. 2023 12:23
aspon trosku na velku nadej
Ivana
10 €  •  25. 11. 2023 6:26
❤️drzim palce
Šimon
15 €  •  24. 11. 2023 21:48
Prajem vela zdravia a energie
Monika
10 €  •  23. 11. 2023 14:18
Aspoň máličkom som prispela a budem na Vás myslieť v modlitbách 🙏 skoré uzdravenie Vám prajem
Martin
50 €  •  23. 11. 2023 5:54
Držte sa. Nech liečba pomôže.
Láskavý darca
50 €  •  22. 11. 2023 19:31
Držím vám palce <3
Katarina
5 €  •  22. 11. 2023 7:39
Skóre uzdravenie

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň