Projekt ukončený:

Prispejte nám na vývoj elektrického auta

Získaných 0 € 10 €
250 €
 -
1 podporovateľ
Celkom sa zapojilo
10 €
Priemerná výška daru
10 €
Najvyšší dar
18 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Prispejte nám na vývoj elektrického auta

Získaných 0 € 10 €
250 €
Dátum pridania
14. 4. 2022

Predstavenie príbehu

Chceš podporiť angažovanosť/vzdelanie študentov v oblasti technického vývoja a médií? Zaujíma ťa dosiahnutie carbon-neutrálneho sveta? Ak áno, tak si na správnom mieste!

Zdravím, sme tím stredoškolákov a pracujeme na projekte s názvom LA-car. Už od septembra tvrdo pracujeme na zdokonaľovaní nášho elektrického auta. Nepretržite pracujeme na jeho úpravách, aby sme sa v máji mohli zúčastniť pretekov s názvom GreenPower. Je to prestížna súťaž pre ambicióznych študentov, ktorí majú šancu ukázať svoje inžinierske a mechanické schopnosti. Pri tejto súťaži rozhodujú detaily, a preto chceme aby naše auto bolo čo najlepšie.

O projekte:

Tento projekt vznikol v roku 2019 a auto sa už raz zúčastnilo GreenPower pretekov. Napriek tomu, že sa zúčastnilo pretekov, je potrebné ho kompletne zreparovať a vylepšiť, aby znova mohlo súťažiť o najvyššie priečky. Našim cieľom je prestavať karosériu auta, aby dosiahlo nižšiu váhu, lepšiu aerodynamiku a zároveň aj bezpečnosť. Ďalej pracujeme na elektroinštalácii, čo znamená, že do auta implementujeme nové elektrické súčiastky, ktoré nám pomôžu v získavaní dát o našom aute v reálnom čase.

„V tomto projekte sa nechceme len naučiť niečo nové, ale aj demonštrovať našu schopnosť a záujem angažovať sa v oblasti technického vývoja, dizajnu a médií.“

Na čo získané peniaze použijme?

Vaše investície budú smerovať priamo na prácu s kvalitnejšími materiálmi na prerobenie karosérie, výrobu a inštaláciu novej palubnej dosky (elektrické obvody, mikročipy, káble, obrazovky), zrenovovanie bŕzd a navýšenie bezpečnosti pre šoféra. Ďalej potrebujeme získať fondy na prepravu auta na trať, taktiež ako zakúpiť nové náradie, ktoré je potrebné na sfunkčnenie auta.

Podrobnejšie informácie o GreenPower pretekoch:

GreenPower preteky vznikli v Anglicku v roku 1999 a odvtedy sa tieto prestížne preteky rozšíril do krajín ako USA, Francúzsko, Slovensko, Čína a mnoho ďalších. Greenpower preteky sa tento rok uskutočnia na Slovensku 21 mája pri Dolných Orešanoch. A s vašou pomocou budeme môcť súťažiť o tie najprestížnejšie miesta v týchto pretekoch.

Fotografia z posledných pretekov (2020)-

Video o našom Projekte:

https://youtu.be/K_UO7lIJwxs

Milý darca
10 €  •  22. 4. 2022 14:22

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Buďte prvý, kto pridá Darcovskú výzvu


+ Pridať Darcovskú výzvu

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Napíšte nám

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu