Výzva ukončená:

Pomôžme spoločne kúpiť Rokymu zdravie a dlhší život

Získaných 0 € 2 453 €
5 000 €
 -
126 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
59 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme spoločne kúpiť Rokymu zdravie a dlhší život

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Rebeka Kováčová
Dátum pridania
6. 7. 2023

Kto kampaň organizuje?

🩷ĎAKUJEME🩷

Chcem sa z celého srdca poďakovať za vašu pomoc a podporu, vďaka vám sme vyzbierali úžasnú sumu, ktorá nám pomôže pokryť Rokynkove chemoterapie. Prave teraz je v polke svojej liečby, ktorá mu zabrala, jeho stav sa zlepšuje a má veľké predpoklady na to, že bude v úplnom poriadku. Ešte raz vám všetkým hrozne moc ďakujem 🙏

Volám sa Rebeka, mám 30 rokov, pochádzam z Nitry. Som psíčkarka celým svojím srdcom. 6 rokov som slúžila v armáde ako psovod.

Aktuálne som na materskej dovolenke a okrem svojho syna si užívam čas aj s mojim vysnívaným dobermanom Rokynkom-čas, ktorého bez vašej pomoci veľa neostáva.

Komu pomôžeme?

Rokynko je 8-ročný doberman, miláčik, ochranca a dôležitý člen celej našej rodiny. Každý deň nám dáva more lásky a robí náš život lepším. Avšak nám ho náhle zmenil, keď mu bola pred pár dňami nečakane diagnostikovaná rakovina lymfatických uzlín.

Odvtedy robíme všetko pre to, aby sme mu pomohli. Absolvovali sme vyšetrenia na špecializovaných veterinárnych klinikách, kde sme dostali nádej na jeho vyliečenie. Nakoľko však jeho liečba bude veľmi drahá, bez finančnej pomoci si ju nebudeme môcť dovoliť a nášmu dobermankovi ostane maximálne 6 mesiacov života.

Vie ho vyliečiť chemoterapia, ktorá ale bude stáť aj so všetkými potrebnými vyšetreniami a cestovaním okolo 5 000 eur.

Prosím pomôžte mi kúpiť Rokynkovi život.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze z tejto kampane budú použité na úhradu potrebných veterinárnych vyšetrení a na samotnú liečbu psíka – biopsia, cytologia, cytometria, rtg, sono, chemoterapia, špeciálna strava.

Pokiaľ sa nám podarí získať viac peňazí než sme plánovali alebo potrebovali, venujeme ich inému/iným zvieratám v núdzi.

Zo srdca ďakujem za každé jedno euro.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň