Úspešne dokončené:

Podporte organizáciu prvého ročníka konferencie Zmena je tu

Získaných 0 € 510 €
500 €
 -
9 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
59 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Podporte organizáciu prvého ročníka konferencie Zmena je tu

Získaných 0 € 510 €
500 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Mária Orlovská
Dátum pridania
10. 7. 2023

Kto kampaň organizuje?

Nadšenci martinského školstva v spolupráci so Základnou školou Hurbanova a Regionálnym centrom podpory učiteľov pre okresy Martin a Turčianske Teplice sa rozhodli zorganizovať prvý ročník konferencie v Martine pre všetkých pedagógov srdcom z celého Slovenska. 

Konferencia Zmena je tu je otvorená všetkým, ktorí sa pohybujú v oblasti vzdelávania, formálneho i neformálneho – pre učiteľa/učiteľku, pre vedúceho/vedúcu krúžku v centre voľného času, pre študenta/študentku škôl s pedagogickým zameraním.

Komu pomôžeme?

Touto konferenciou chceme podporiť prepájanie pedagógov, ich skúsenosti a príkladov dobrej praxe. Takisto chceme vytvoriť priestor, aby učitelia, či už formálneho, alebo neformálneho vzdelávania, mohli načerpať, oddýchnuť si a povzbudení novými nápadmi išli späť k žiakom do škôl alebo iných vzdelávacích inštitúcií a organizácií.

Prednášky a workshopy budú zamerané na: inovatívne spôsoby učenia, budovanie emocionálnej gramotnosti nielen u detí, ale aj dospelých, trénovanie komunikačných zručností, načrieme do sveta robotiky a ukážeme si, ako na trénovanie kritického a analytického myslenia.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Vopred ďakujeme za Vašu finančnú podporu, ktorá bude použitá na honoráre prednášajúcich a lektorov. 

Niektorí lektori musia cestovať dlhšiu trasu, prípadne v Martine aj prenocovať. Vážime si ich prácu, a preto ich chceme aj finančne ohodnotiť. 

Viacero lektorov z Martina nám prisľúbilo vedenie workshopu a zdieľanie svojich skúseností zdarma, za čo im veľmi pekne ďakujeme.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobročiný Darca
10 €  •  10. 8. 2023 8:05
Štedrý darca
10 €  •  9. 8. 2023 19:54
Láskavý darca
100 €  •  9. 8. 2023 19:24
Milý darca
50 €  •  9. 8. 2023 17:54
Veľkorysý darca
20 €  •  31. 7. 2023 21:05
Láskavý darca
100 €  •  27. 7. 2023 11:35
Veľkorysý darca
100 €  •  24. 7. 2023 20:37
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  24. 7. 2023 19:12
Štedrý darca
100 €  •  10. 7. 2023 21:11

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň