Získajte jedinečnú rodinnú kuchárku PEKNE PAPKAJ a komplexné info o strave detí

Míľnik 1/3

Pokryjeme čiastočné náklady na tlač.

Získaných 0 € 17 078 €
4 500 €
8 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

Pokryjeme väčšinu nákladov na tlač a zalomenie knihy.

Získaných 0 € 17 078 €
7 000 €
8 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

Pomôžte aj s ostatnými nákladmi. Peniaze na tlač už máme. Ešte chýba (nemalá) časť na náklady ako grafika, fotografie a korektúra

Získaných 0 € 17 078 €
10 000 €
8 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Natália Šťastná
Dátum pridania
7. 11. 2023
Posledná aktualita

20. 11. 2023 23:41

Vy ste neskutoční a ja ďakujem každému jednému z vás!

Ešte neubehla ani polovica času, čo je kampaň spustená a knižku už podporilo 500 darcov. To je teda niečo. Už doťukávam posledné veci ohľadom tlače, a tak bude kniha koncom januára snáď u vás doma. Toto všetko sa deje aj vďaka vám. Veľmi si vážim vašu podporu projektu knihy Pekne papkaj. Ďakujem vám všetkým! Natália Šťastná❤️

Zobraziť celú aktualitu

Kniha PEKNE PAPKAJ

Volám sa Natália Šťastná. Som mamou 2,5-ročného Alexandra a čoskoro k nám pribudne malá princezná. 

Kniha PEKNE PAPKAJ je mojim takmer dvojročným projektom, ktorý som začala tvoriť nielen pre seba, ale tiež pre všetkých rodičov, pretože v dnešnom informačnom chaose je ťažké nájsť komplexné a súčasné informácie o prvých príkrmoch, rodinnom stravovaní a celkovo jednoducho podané základné piliere z tohto obdobia.

Predtým ako som sa stala mamou som si neuvedomovala, v koľkých nových oblastiach sa budem musieť dovzdelávať, pretože človek sa jednoducho vopred na rodičovstvo pripraviť nevie. Jednou z nich bolo práve obdobie prvých príkrmov.

Keďže som sa zrazu sama snažila zorientovať v spleti všetkých tých informácií, uvedomila som si ako veľmi sa odlišujú informácie, ktoré sú bežne dostupné. Chýbali mi prakticky podané a v našich slovenských podmienkach aplikovateľné informácie ohľadom prvých príkrmov a stravovania detí. Informácie, ktoré by boli ruka v ruke podané aj s receptami od tých prvých lyžičiek až po samotný prechod na rodinné stravovanie. 

A tak vznikol nápad na vytvorenie knihy, jedinečnej rodinnej kuchárky, ktorá bude k dispozícii všetkým, ktorí chcú týmto obdobím prejsť hravo a zároveň si spoločne s celou rodinou pochutnať na úžasných jedlách.

Najprv som si založila instagramový účet @peknepapkaj, na ktorom som začala našu cestu prvými príkrmami zdieľať. S narastajúcim počtom sledovateľov však rástla aj moja zodpovednosť. Napriek tomu, že nie som odborníkom z fachu, toto posolstvo som zobrala vážne a s neuveriteľnou podporou sledujúcich, ako aj mojej rodiny a blízkych sa zrodila myšlienka na pretvorenie sociálnej siete do knižnej podoby. Môj jediný čas na tvorbu bol počas synových spánkov. Celkovo to bol veľmi dlhý a náročný proces, ale po takmer dvoch rokoch môžem s hrdosťou povedať, že kniha PEKNE PAPKAJ je pripravená uzrieť svetlo sveta. Teraz mi ostáva tá časť projektu, na ktorú už sama nestačím a pomocou tejto kampane by som sa rada prihovorila každému, koho môj projekt oslovil a chcel by ho podporiť. Počas tých dlhých hodín, kedy som na knihe pracovala som mala na mysli všetkých tých milých ľudí, ktorí ma za posledné roky motivovali tým, že vyskúšali či pochválili moje recepty a povzbudili ma aj v tomto odvážnom pláne. Verím, že pri mne budete stáť aj v tomto poslednom kroku. Budem veľmi vďačná za každú čo i len malú podporu, ktorá ma posunie bližšie k tomu, aby každý z vás mohol čoskoro výtlačok knihy držať v ruke.

Čo je cieľom knihy PEKNE PAPKAJ?

Cieľom knihy je, aby boli všetky potrebné informácie pekne pokope na jednom mieste a aby sme si my, všetci rodičia (budúci rodičia a verím, že aj nerodičia), mohli jednoducho nájsť odpovede na naše najčastejšie otázky, ako aj chutné recepty pre celú rodinu. 

„Mojim cieľom je priniesť vám knihu, v ktorej nájdete okrem množstva rodinných receptov aj všetko potrebné o jedálničku (nielen) najmenších a najmä prispôsobené našim slovenským pomerom. Aby som vám mohla priniesť súčasné pediatrom overené informácie o stravovaní detí, tak som na spoluprácu oslovila detskú pediatričku MUDr. Denisu Jaššovú.“

Náhľad knihy:

KNIHA PEKNE PAPKAJ okrem samotných receptov, ktoré sú rozdelené podľa mesiacov, obsahuje tiež informačné tabuľky, súčasné a pediatrom overené odporúčania s prihliadnutím na naše slovenské pomery, priestor na vlastné poznámky a najmä odpovede na najčastejšie otázky.

Kniha sa skladá z vyše 400 strán a je rozdelená na teoretickú a receptovú časť. V tej teoretickej nájdete témy, ako:

 • zdravý tanier (ako má taký tzv. zdravý tanier vyzerať, aby sme do tela dostali všetko potrebné, ako zostaviť jedálniček pre dieťa a celkovo postupne pre rodinu, koľko tekutín by malo dieťa prijať, ako čítať informácie na potravinových obaloch a iné)
 • o výžive podrobnejšie (základné informácie o sacharidoch, a teda aj vhodných zdrojoch obilnín v strave dieťaťa, sladení, tukoch a olejoch, bielkovinách, alergénoch a nevhodných potravinách v jedálničku najmenších)
 • zavádzanie základných potravín a alergénov (táto kapitola vás prevedie základnými potravinami a postupným zavádzaním zeleniny, ovocia, mäsa, strukovín, alergénov a samozrejme zodpovie najčastejšie kladené otázky, ktoré ste si ako rodič určite neraz položili)
 • krok za krokom ako na príkrmy (pre čo najľahšie zorientovanie sa, vás v tejto kapitole prevediem krok za krokom ako a kedy zavádzať jednotlivé potraviny a dočítate sa tu tiež informácie o správnom  uskladnení príkrmov a surovín)
 • ako s knihou pracovať (v krátkosti tú nájdete uvedené, čo všetko kniha obsahuje a ako bonus som pre vás vytvorila zoznam s prehľadom zavedených potravín)

Receptová časť knižky PEKNE PAPKAJ

Táto časť predstavuje gro celej knihy a nájdete v nej okolo 300 receptov. Viac ako 100 receptov neuzrelo svetlo sveta, pretože sú to také naše rodinné poklady, ktoré si podľa mňa zaslúžia špeciálne miesto, a to práve v tejto knihe. Recepty sú rozdelené podľa mesiacov, aby sa vám v knižke jednoduchšie orientovalo. Pri niektorých receptoch, ktoré sú vhodné pre tých najmenších nechýbajú tipy ako si na týchto chodoch môže pochutnať už celá rodina. Pred každým mesiacom je uvedený približný vzorový jedálniček a samozrejme máte v tejto receptovej časti priestor na vlastné poznámky, nápady a vylepšenia podľa vašich chutí. 

 • recepty vhodné od ukončeného 6. mesiaca (táto časť je špecifická tým, že v nej nájdete dva mesiace plné receptov a postupného zavádzania potravín deň po dni)
 • recepty vhodné od ukončeného 8. mesiaca (táto kapitola, ako už aj ďalšie ostatné, je rozdelená na raňajky, desiate a olovranty, obedy a večere, a mimo iné obsahuje tipy ako si dochutiť jednotlivé jedlá, aby ste si na nich pochutnali spoločne a nemuseli ste pripravovať každému členovi rodiny samotné chody)
 • recepty vhodné od ukončeného 10. mesiaca (medzi týmito receptami si už zaručene nájdete takých favoritov, ku ktorým sa budete vždy vracať a vychutnávať si ich spoločne celá rodina)
 • magický prvý rok (alebo prechod dieťatka na rodinné stravovanie, avšak je tomu skutočne tak? všetko potrebné sa dočítate práve v tejto kapitole, kde vás čaká množstvo receptov na všetky chody, na ktorých si pochutnajú malí aj veľkí papkáči)
 • domáce recepty (domáce pesto, lučina, nutella, rastlinné mlieka, orechové maslá, kváskové pečivá a iné)
 • vianočný špeciál (toto obdobie je plné hojnosti a ja vám prinášam recepty, na ktorých si pochutnajú malí aj veľkí)

"Kniha je písaná zrozumiteľne, prehľadne a ľahkým štýlom. Delená je na kapitoly a podkapitoly s  využitím tabuliek a odrážok. Recepty sú rozdelené na jednotlivé chody, sladké a slané jedlá a množstvo TIPOV, ako si na nich pochutnáte celá rodina a nechýba ani priestor na vaše poznámky a nápady."

Jedálny lístok a nákupný zoznam

Exkluzívne ako jednu z odmien pri podpore kampane ponúkam aj šablónu jedálneho lístka, z ktorého si vyberiete jednu z dvoch variant a nákupného zoznamu s magnetkou a stierateľnou fixkou. Obe tieto šablóny budú zalaminátované, takže na ne budete môcť opakovane písať. Jedálny lístok, ako aj nákupný zoznam, ktorý si budete môcť dať vďaka magnetu na chladničku sú skvelým pomocníkom pri plánovaní. Sama takýto druh plánovania praktikujem a z vlastnej skúsenosti viem, že to šetrí čas aj peniaze. Spíšte si zoznam jedál, ktoré budete pripravovať, spolu aj s nákupným zoznamom, na nič tak nezabudnete a nebudete kupovať zbytočnosti. 

Na čo získané peniaze použijeme?

Vydanie knihy je veľká vec. Knihu som písala takmer dva roky na materskej, sú v nej moje overené recepty, horda času a samozrejme veľkého nadšenia. Cieľom kampane je realizovanie tlače a následná distribúcia niekoľko stoviek kusov knižky PEKNE PAPKAJ. Knižka vám pomôže zorientovať sa v spleti rôznych informácií o rodinnom stravovaní, predovšetkým stravovaní detí. Jadrom celej knihy sú recepty, na ktorých si pochutnajú malí aj veľkí a rozhodne sa presvedčíte, že z obyčajných a často lacných surovín môžete vykúzliť naozaj veľkú a chutnú parádu.

Kedy by kniha PEKNE PAPKAJ mohla byť u Vás doma?

Kniha je úplne graficky spracovaná a čaká na Vašu podporu. Podporte kampaň a moje úsilie, aby kniha Pekne papkaj mohla byť čo najskôr u Vás doma. Tlač knihy potrvá približne 2 mesiace. Čím skôr teda kampaň podporíte, tým skôr bude kniha so všetkými informáciami a úžasnými receptami pre celú rodinu u Vás doma.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

20. 11. 2023 23:41

Vy ste neskutoční a ja ďakujem každému jednému z vás!

Ešte neubehla ani polovica času, čo je kampaň spustená a knižku už podporilo 500 darcov. To je teda niečo. Už doťukávam posledné veci ohľadom tlače, a tak bude kniha koncom januára snáď u vás doma. Toto všetko sa deje aj vďaka vám. Veľmi si vážim vašu podporu projektu knihy Pekne papkaj. Ďakujem vám všetkým! Natália Šťastná❤️

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobrosrdečný darca
35 €  •  29. 11. 2023 2:51
Milý darca
29 €  •  28. 11. 2023 19:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  28. 11. 2023 18:09
Veľkorysý darca
29 €  •  28. 11. 2023 12:42
Dobrosrdečný darca
29 €  •  28. 11. 2023 9:36
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  27. 11. 2023 22:49
Dobrosrdečný darca
50 €  •  27. 11. 2023 20:58
Láskavý darca
29 €  •  27. 11. 2023 17:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  27. 11. 2023 13:20
Dobrosrdečný darca
29 €  •  27. 11. 2023 12:16
Láskavý darca
29 €  •  27. 11. 2023 9:48
Dobrosrdečný darca
40 €  •  26. 11. 2023 13:30
Láskavý darca
29 €  •  26. 11. 2023 10:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
40 €  •  26. 11. 2023 10:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  26. 11. 2023 9:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  26. 11. 2023 8:34
Veľkorysý darca
29 €  •  25. 11. 2023 23:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
40 €  •  25. 11. 2023 21:31
Milý darca
29 €  •  25. 11. 2023 17:21
Láskavý darca
29 €  •  25. 11. 2023 16:52
Dobrosrdečný darca
30 €  •  25. 11. 2023 16:01
Milý darca
30 €  •  25. 11. 2023 15:03
Láskavý darca
40 €  •  25. 11. 2023 7:50
Láskavý darca
30 €  •  24. 11. 2023 22:03
Veľkorysý darca
30 €  •  24. 11. 2023 21:58
Veľkorysý darca
30 €  •  24. 11. 2023 18:33
Dobrosrdečný darca
30 €  •  24. 11. 2023 17:10
Veľkorysý darca
30 €  •  24. 11. 2023 15:20
Láskavý darca
40 €  •  24. 11. 2023 14:26
Láskavý darca
33 €  •  24. 11. 2023 12:57
Veľkorysý darca
29 €  •  24. 11. 2023 7:06
Veľkorysý darca
40 €  •  23. 11. 2023 21:59
Veľkorysý darca
30 €  •  23. 11. 2023 20:35
Veľkorysý darca
30 €  •  23. 11. 2023 15:30
Milý darca
29 €  •  23. 11. 2023 15:29
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  23. 11. 2023 14:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  23. 11. 2023 11:33
Dobrosrdečný darca
30 €  •  23. 11. 2023 8:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  23. 11. 2023 8:28
Milý darca
29 €  •  23. 11. 2023 6:50
Dobrosrdečný darca
29 €  •  22. 11. 2023 15:59
Milý darca
30 €  •  22. 11. 2023 15:38
Milý darca
29 €  •  22. 11. 2023 12:03
Štedrý darca
29 €  •  22. 11. 2023 11:23
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  22. 11. 2023 9:36
Dobrosrdečný darca
29 €  •  22. 11. 2023 9:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  21. 11. 2023 22:04
Láskavý darca
29 €  •  21. 11. 2023 21:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  21. 11. 2023 21:38
Milý darca
30 €  •  21. 11. 2023 21:06
Veľkorysý darca
29 €  •  21. 11. 2023 20:29
Veľkorysý darca
29 €  •  21. 11. 2023 12:11
Štedrý darca
29 €  •  21. 11. 2023 8:57
Štedrý darca
29 €  •  21. 11. 2023 8:24
Milý darca
29 €  •  21. 11. 2023 8:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  21. 11. 2023 7:31
Dobrosrdečný darca
29 €  •  21. 11. 2023 5:38
Láskavý darca
29 €  •  21. 11. 2023 0:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  21. 11. 2023 0:03
Dobrosrdečný darca
35 €  •  20. 11. 2023 22:24
Láskavý darca
45 €  •  20. 11. 2023 16:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  20. 11. 2023 15:51
Štedrý darca
29 €  •  20. 11. 2023 12:43
Dobrosrdečný darca
29 €  •  20. 11. 2023 11:01
Dobrosrdečný darca
29 €  •  20. 11. 2023 10:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  20. 11. 2023 9:54
Štedrý darca
29 €  •  20. 11. 2023 9:52
Milý darca
29 €  •  19. 11. 2023 17:05
Štedrý darca
29 €  •  19. 11. 2023 16:12
Štedrý darca
30 €  •  19. 11. 2023 14:50
Štedrý darca
40 €  •  19. 11. 2023 10:10
Veľkorysý darca
30 €  •  19. 11. 2023 0:49
Štedrý darca
30 €  •  18. 11. 2023 21:17
Veľkorysý darca
30 €  •  18. 11. 2023 19:17
Dobrosrdečný darca
30 €  •  18. 11. 2023 19:14
Štedrý darca
30 €  •  18. 11. 2023 18:37
Milý darca
35 €  •  18. 11. 2023 14:18
Láskavý darca
30 €  •  18. 11. 2023 13:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  18. 11. 2023 9:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  18. 11. 2023 8:53
Veľkorysý darca
40 €  •  18. 11. 2023 8:50
Veľkorysý darca
29 €  •  18. 11. 2023 8:11
Láskavý darca
29 €  •  18. 11. 2023 7:56
Milý darca
29 €  •  18. 11. 2023 0:14
Štedrý darca
29 €  •  17. 11. 2023 22:24
Štedrý darca
29 €  •  17. 11. 2023 22:06
Láskavý darca
29 €  •  17. 11. 2023 21:36
Veľkorysý darca
29 €  •  17. 11. 2023 20:30
Veľkorysý darca
35 €  •  17. 11. 2023 20:13
Veľkorysý darca
29 €  •  17. 11. 2023 20:10
Láskavý darca
30 €  •  17. 11. 2023 19:43
Štedrý darca
29 €  •  17. 11. 2023 19:40
Veľkorysý darca
29 €  •  17. 11. 2023 18:33
Štedrý darca
29 €  •  17. 11. 2023 18:04
Veľkorysý darca
29 €  •  17. 11. 2023 17:06
Láskavý darca
29 €  •  17. 11. 2023 16:00
Láskavý darca
29 €  •  17. 11. 2023 15:37
Láskavý darca
40 €  •  17. 11. 2023 15:35
Štedrý darca
35 €  •  17. 11. 2023 15:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  17. 11. 2023 14:54
Veľkorysý darca
29 €  •  17. 11. 2023 14:27
Láskavý darca
29 €  •  17. 11. 2023 14:20
Milý darca
29 €  •  17. 11. 2023 13:37
Milý darca
29 €  •  17. 11. 2023 12:57
Štedrý darca
29 €  •  17. 11. 2023 12:07
Milý darca
30 €  •  17. 11. 2023 12:07
Štedrý darca
29 €  •  17. 11. 2023 11:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  17. 11. 2023 11:50
Dobrosrdečný darca
29 €  •  17. 11. 2023 11:05
Štedrý darca
30 €  •  17. 11. 2023 10:00
Štedrý darca
29 €  •  17. 11. 2023 9:50
Láskavý darca
29 €  •  17. 11. 2023 8:39
Dobrosrdečný darca
29 €  •  17. 11. 2023 8:13
Dobrosrdečný darca
29 €  •  16. 11. 2023 21:39
Štedrý darca
30 €  •  16. 11. 2023 21:15
Petra V.
29 €  •  16. 11. 2023 21:06
Dakujem za vase chutne recepty. Inspiraciu a rady v storkach 😊. Velmi vam drzim palce, a prajem vela zdravia a nadherny bliziaci sa porod. ❤️
Štedrý darca
29 €  •  16. 11. 2023 20:18
Štedrý darca
29 €  •  16. 11. 2023 19:19
Milý darca
29 €  •  16. 11. 2023 18:47
Veľkorysý darca
29 €  •  16. 11. 2023 18:13
Štedrý darca
29 €  •  16. 11. 2023 17:39
Veľkorysý darca
29 €  •  16. 11. 2023 17:34
Milý darca
29 €  •  16. 11. 2023 17:24
Láskavý darca
29 €  •  16. 11. 2023 13:56
Milý darca
29 €  •  16. 11. 2023 8:00
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  16. 11. 2023 7:41
Štedrý darca
30 €  •  16. 11. 2023 7:32
Štedrý darca
29 €  •  16. 11. 2023 7:27
Štedrý darca
29 €  •  16. 11. 2023 5:11
Láskavý darca
30 €  •  15. 11. 2023 23:29
Láskavý darca
29 €  •  15. 11. 2023 19:47
Štedrý darca
29 €  •  15. 11. 2023 16:00
Ján M.
29 €  •  15. 11. 2023 13:01
Už sa tešíme ako skúsime prvé recepty pre nášho drobca :)
Veľkorysý darca
29 €  •  15. 11. 2023 10:43
Milý darca
29 €  •  15. 11. 2023 10:34
Štedrý darca
29 €  •  15. 11. 2023 9:46
Veľkorysý darca
29 €  •  15. 11. 2023 9:41
Michaela B.
29 €  •  15. 11. 2023 9:07
Držím palce, sledujem Vás na IG a veľa receptov som s drobcom vyskúšala a chutili.
Štedrý darca
29 €  •  14. 11. 2023 20:59
Milý darca
29 €  •  14. 11. 2023 20:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  14. 11. 2023 20:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  14. 11. 2023 20:13
Veľkorysý darca
29 €  •  14. 11. 2023 20:09
Štedrý darca
30 €  •  14. 11. 2023 18:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  14. 11. 2023 18:24
Láskavý darca
29 €  •  14. 11. 2023 16:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  14. 11. 2023 15:08
Veľkorysý darca
29 €  •  14. 11. 2023 15:06
Veľkorysý darca
29 €  •  14. 11. 2023 13:05
Dobrosrdečný darca
29 €  •  14. 11. 2023 12:43
Štedrý darca
29 €  •  14. 11. 2023 11:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  14. 11. 2023 10:39
Dobrosrdečný darca
29 €  •  14. 11. 2023 10:12
Dobrosrdečný darca
29 €  •  14. 11. 2023 9:41
Dobrosrdečný darca
29 €  •  14. 11. 2023 8:34
Štedrý darca
29 €  •  13. 11. 2023 19:34
Láskavý darca
29 €  •  13. 11. 2023 17:56
Láskavý darca
29 €  •  13. 11. 2023 17:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
40 €  •  13. 11. 2023 15:54
Veľkorysý darca
29 €  •  13. 11. 2023 12:44
Štedrý darca
29 €  •  13. 11. 2023 11:58
Dobrosrdečný darca
29 €  •  13. 11. 2023 11:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  13. 11. 2023 9:45
Dobrosrdečný darca
29 €  •  13. 11. 2023 7:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  12. 11. 2023 23:00
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  12. 11. 2023 22:20
Veľkorysý darca
29 €  •  12. 11. 2023 22:14
Štedrý darca
29 €  •  12. 11. 2023 21:37
Milý darca
40 €  •  12. 11. 2023 21:17
Štedrý darca
29 €  •  12. 11. 2023 20:31
Láskavý darca
35 €  •  12. 11. 2023 20:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  12. 11. 2023 10:40
Dobrosrdečný darca
30 €  •  11. 11. 2023 22:12
Štedrý darca
29 €  •  11. 11. 2023 18:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  11. 11. 2023 16:34
Láskavý darca
29 €  •  11. 11. 2023 16:29
Láskavý darca
29 €  •  11. 11. 2023 10:04
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  11. 11. 2023 7:41
Veľkorysý darca
30 €  •  10. 11. 2023 21:43
Láskavý darca
29 €  •  10. 11. 2023 21:08
Láskavý darca
29 €  •  10. 11. 2023 21:00
Veľkorysý darca
29 €  •  10. 11. 2023 19:32
Dobrosrdečný darca
29 €  •  10. 11. 2023 17:25
Milý darca
29 €  •  10. 11. 2023 17:13
Láskavý darca
29 €  •  10. 11. 2023 13:57
Láskavý darca
29 €  •  10. 11. 2023 11:44
Milý darca
29 €  •  10. 11. 2023 10:12
Dobrosrdečný darca
29 €  •  10. 11. 2023 9:11
Veľkorysý darca
29 €  •  10. 11. 2023 7:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
40 €  •  10. 11. 2023 0:38
Láskavý darca
29 €  •  10. 11. 2023 0:00
Veľkorysý darca
29 €  •  9. 11. 2023 22:57
Dobrosrdečný darca
29 €  •  9. 11. 2023 22:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  9. 11. 2023 21:50
Dobrosrdečný darca
40 €  •  9. 11. 2023 21:44
Dobrosrdečný darca
29 €  •  9. 11. 2023 21:18
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  9. 11. 2023 20:22
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  9. 11. 2023 18:54
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  9. 11. 2023 18:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  9. 11. 2023 18:45
Zuzana
29 €  •  9. 11. 2023 10:33
Bianka K.
35 €  •  8. 11. 2023 13:57
Veľa šťastia!
Ľubica V.
35 €  •  7. 11. 2023 23:12
Velmi sa tesime na knizku. Na vasom IG profile som velmi casto a dakujem za kazdy recept a napad! Mozno aj vdaka vam mame doma uzasnu papkacku 😍
Veronika P.
35 €  •  7. 11. 2023 15:27
Ďakujem za Váš IG profil, vďaka nemu sme sa smelo pustili do príkrmov
Viktória M.
40 €  •  7. 11. 2023 11:29
Uz som sa nemohla dockat, skoda, ze budeme cakat este 2 mesiace na tieto fantasticke recepty. Som vas obrovsky fanusik. Viki z Brna (ta z divadla 😊)
Danca Kaska
29 €  •  7. 11. 2023 11:01
Děkujeme a těšíme se.
Kitti
30 €  •  7. 11. 2023 10:07
Dobrú vec treba podporiť. Už nedočkavo čakáme na knižku 🍀.
Andrea M.
29 €  •  7. 11. 2023 9:58
Už sa neviem dočkať kedy kniha príde a budem variť mojmu drobcovi☺️
Kronchita.sk
30 €  •  7. 11. 2023 9:41
Milá Natálka, prajem veľa veľa úspechov s knižkou, nech sa jej darí. Je to ten najlepší pocit vytvoriť niečo vlastnými rukami ❤️😍! Pozdravujeme!

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

 1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
 2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
 3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Kniha Pekne papkaj
Prispejte 29 € a viac

Kniha Pekne papkaj

Kniha Pekne papkaj je pre každého, kto by mal rád všetky informácie o strave (nielen) detí komplexne na jednom mieste spolu s viac ako 300 receptami od prvej lyžičky až po prechod na rodinné stravovanie. Na receptoch si pochutnáte určite celá rodina.

Odmena
 • 1× kniha Pekne papkaj
 • doprava kuriérom v cene
Kniha Pekne papkaj a zalaminátované šablóny jedálneho lístka a nákupného zoznamu
Prispejte 40 € a viac

Kniha Pekne papkaj a zalaminátované šablóny jedálneho lístka a nákupného zoznamu

Zostáva 5/50

Pre 100 z Vás som si v rámci podpory kampane pripravila okrem knižky ako odmenu aj šablónu jedálneho lístka, z ktorého si vyberiete jeden z uvedených variantov a nákupného zoznamu s magnetkou a stierateľnou fixkou. Obe tieto šablóny budú zalaminátované, takže na ne budete môcť opakovane písať. Jedálny lístok, ako aj nákupný zoznam, ktorý si budete môcť dať vďaka magnetu na chladničku sú skvelým pomocníkom pri plánovaní. Sama takýto druh plánovania praktikujem a z vlastnej skúsenosti viem, že to šetrí čas aj peniaze. 

Odmena Zostáva 5/50
 • 1× kniha Pekne papkaj
 • 1× zalaminátovaná šablóna jedálneho lístka podľa vlastného výberu
 • 1× zalaminátovaná šablóna nákupného zoznamu
 • 1× zmývateľná fixka
 • doprava kuriérom v cene
Prispejte ľubovoľnú čiastku za dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Prispejte ľubovoľnú čiastku za dobrý pocit

Odmenou Vám bude dobrý pocit za podporu môjho projektu

Zalaminátované šablóny jedálneho lístka a nákupného zoznamu
Prispejte 15 € a viac

Zalaminátované šablóny jedálneho lístka a nákupného zoznamu

Zostáva 28/30

Verím, že touto odmenou poteším všetkých, ktorí si radi veci vopred plánujú a šetria tak svoj čas a peniaze. Vyberte si jeden z uvedených variantov šablóny jedálneho lístka a nákupný zoznam s magnetkou a stierateľnou fixkou. Obe tieto šablóny budú zalaminátované, takže na ne budete môcť opakovane písať. Jedálny lístok, ako aj nákupný zoznam, ktorý si budete môcť dať vďaka magnetu na chladničku sú skvelým pomocníkom pri plánovaní.

Odmena Zostáva 28/30
 • 1× zalaminátovaná šablóna jedálneho lístka podľa vlastného výberu
 • 1× zalaminátovaná šablóna nákupného zoznamu
 • 1 x zmývateľná fixka
 • doprava v cene
Kniha Pekne papkaj, jedálenský set pekne papkaj podľa vlastného výberu a mnou upečený koláčik
Prispejte 100 € a viac

Kniha Pekne papkaj, jedálenský set pekne papkaj podľa vlastného výberu a mnou upečený koláčik

Štedrá podpora so štedrou odmenou, ktorá verím poteší vás, vašich najmenších a spoločne si ešte pochutnáte na sladkej dobrote.

Odmena
 • 1× kniha Pekne papkaj
 • 1× jedálenský set zo stránky www.peknepapkaj.sk podľa vlastného výberu
 • ochutnávka jedného sladkého receptu z knihy Pekne papkaj podľa vlastného výberu
 • osobné doručenie v rámci Bratislavy
Kniha Pekne papkaj s personalizovaným venovaním
Minuli sa

Kniha Pekne papkaj s personalizovaným venovaním

Zostáva 0/200

Ako odmenu za podporu kampane pošleme prvým 200 z Vás knihu za jedinečnú predpredajovú cenu s personalizovaným venovaním. 

Odmena Zostáva 0/200
 • 1× kniha Pekne papkaj
 • personalizované venovanie od autorky, ktorá Vám zo srdca ďakuje za podporu projektu
 • jedinečná predpredajová cena pre prvých 200 podporovateľov kampane
 • doprava kuriérom v cene
Kniha Pekne papkaj a vzor knihy vo formáte PDF na vytlačenie, ak by ste ju radi darovali k Vianociam
Minuli sa

Kniha Pekne papkaj a vzor knihy vo formáte PDF na vytlačenie, ak by ste ju radi darovali k Vianociam

Zostáva 0/50

Radi by ste knihu Pekne papkaj niekomu venovali pod vianočný stromček? Keďže knižka vyjde až po Vianociach, tak vám rada ku knihe pošlem vzor knihy (úvodná strana a pár receptov) vo formáte PDF, ktorý si budete môcť vytlačiť, zabaliť a potešiť tak svojich blízkych aspoň takto, kým bude knižka oficiálne vytlačená. 

Odmena Zostáva 0/50
 • 1× kniha Pekne papkaj
 • vzor knihy (úvodná strana a pár receptov) vo formáte PDF, ktoré budete môcť vytlačiť v prípade, že by ste knižku niekomu radi darovali pod vianočný stromček
 • jedinečná predpredajová cena
 • doprava kuriérom v cene
Kniha Pekne papkaj a degustačná porcia našej obľúbenej čoko-koko granoly
Minuli sa

Kniha Pekne papkaj a degustačná porcia našej obľúbenej čoko-koko granoly

Zostáva 0/30

Táto granola nikdy nechýba v našej špajzi a určite si ju zamilujete aj vy. Ako poďakovanie za podporenie projektu vám jedno balenie s láskou pripravím a priložím ako darček ku knižke. 

200g balenie čoko-koko granoly z kvalitných bio surovín vám pripravím a zabalím tesne pred odoslaním kuchárky. Granola obsahuje ovsené vločky, strúhaný kokos, kokosové čipsy, mandľové maslo, horkú čokoládu, kokosový olej, kakao, mandle, javorový sirup a horkú čokoládu. 

Odmena Zostáva 0/30
 • 1× kniha Pekne papkaj 
 • doprava kuriérom v cene 
 • 200g čoko-koko granola

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Kniha Pekne papkaj
Prispejte 29 € a viac

Kniha Pekne papkaj

Kniha Pekne papkaj je pre každého, kto by mal rád všetky informácie o strave (nielen) detí komplexne na jednom mieste spolu s viac ako 300 receptami od prvej lyžičky až po prechod na rodinné stravovanie. Na receptoch si pochutnáte určite celá rodina.

Odmena
 • 1× kniha Pekne papkaj
 • doprava kuriérom v cene
Kniha Pekne papkaj a zalaminátované šablóny jedálneho lístka a nákupného zoznamu
Prispejte 40 € a viac

Kniha Pekne papkaj a zalaminátované šablóny jedálneho lístka a nákupného zoznamu

Zostáva 5/50

Pre 100 z Vás som si v rámci podpory kampane pripravila okrem knižky ako odmenu aj šablónu jedálneho lístka, z ktorého si vyberiete jeden z uvedených variantov a nákupného zoznamu s magnetkou a stierateľnou fixkou. Obe tieto šablóny budú zalaminátované, takže na ne budete môcť opakovane písať. Jedálny lístok, ako aj nákupný zoznam, ktorý si budete môcť dať vďaka magnetu na chladničku sú skvelým pomocníkom pri plánovaní. Sama takýto druh plánovania praktikujem a z vlastnej skúsenosti viem, že to šetrí čas aj peniaze. 

Odmena Zostáva 5/50
 • 1× kniha Pekne papkaj
 • 1× zalaminátovaná šablóna jedálneho lístka podľa vlastného výberu
 • 1× zalaminátovaná šablóna nákupného zoznamu
 • 1× zmývateľná fixka
 • doprava kuriérom v cene
Prispejte ľubovoľnú čiastku za dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Prispejte ľubovoľnú čiastku za dobrý pocit

Odmenou Vám bude dobrý pocit za podporu môjho projektu

Zalaminátované šablóny jedálneho lístka a nákupného zoznamu
Prispejte 15 € a viac

Zalaminátované šablóny jedálneho lístka a nákupného zoznamu

Zostáva 28/30

Verím, že touto odmenou poteším všetkých, ktorí si radi veci vopred plánujú a šetria tak svoj čas a peniaze. Vyberte si jeden z uvedených variantov šablóny jedálneho lístka a nákupný zoznam s magnetkou a stierateľnou fixkou. Obe tieto šablóny budú zalaminátované, takže na ne budete môcť opakovane písať. Jedálny lístok, ako aj nákupný zoznam, ktorý si budete môcť dať vďaka magnetu na chladničku sú skvelým pomocníkom pri plánovaní.

Odmena Zostáva 28/30
 • 1× zalaminátovaná šablóna jedálneho lístka podľa vlastného výberu
 • 1× zalaminátovaná šablóna nákupného zoznamu
 • 1 x zmývateľná fixka
 • doprava v cene
Kniha Pekne papkaj, jedálenský set pekne papkaj podľa vlastného výberu a mnou upečený koláčik
Prispejte 100 € a viac

Kniha Pekne papkaj, jedálenský set pekne papkaj podľa vlastného výberu a mnou upečený koláčik

Štedrá podpora so štedrou odmenou, ktorá verím poteší vás, vašich najmenších a spoločne si ešte pochutnáte na sladkej dobrote.

Odmena
 • 1× kniha Pekne papkaj
 • 1× jedálenský set zo stránky www.peknepapkaj.sk podľa vlastného výberu
 • ochutnávka jedného sladkého receptu z knihy Pekne papkaj podľa vlastného výberu
 • osobné doručenie v rámci Bratislavy
Kniha Pekne papkaj s personalizovaným venovaním
Minuli sa

Kniha Pekne papkaj s personalizovaným venovaním

Zostáva 0/200

Ako odmenu za podporu kampane pošleme prvým 200 z Vás knihu za jedinečnú predpredajovú cenu s personalizovaným venovaním. 

Odmena Zostáva 0/200
 • 1× kniha Pekne papkaj
 • personalizované venovanie od autorky, ktorá Vám zo srdca ďakuje za podporu projektu
 • jedinečná predpredajová cena pre prvých 200 podporovateľov kampane
 • doprava kuriérom v cene
Kniha Pekne papkaj a vzor knihy vo formáte PDF na vytlačenie, ak by ste ju radi darovali k Vianociam
Minuli sa

Kniha Pekne papkaj a vzor knihy vo formáte PDF na vytlačenie, ak by ste ju radi darovali k Vianociam

Zostáva 0/50

Radi by ste knihu Pekne papkaj niekomu venovali pod vianočný stromček? Keďže knižka vyjde až po Vianociach, tak vám rada ku knihe pošlem vzor knihy (úvodná strana a pár receptov) vo formáte PDF, ktorý si budete môcť vytlačiť, zabaliť a potešiť tak svojich blízkych aspoň takto, kým bude knižka oficiálne vytlačená. 

Odmena Zostáva 0/50
 • 1× kniha Pekne papkaj
 • vzor knihy (úvodná strana a pár receptov) vo formáte PDF, ktoré budete môcť vytlačiť v prípade, že by ste knižku niekomu radi darovali pod vianočný stromček
 • jedinečná predpredajová cena
 • doprava kuriérom v cene
Kniha Pekne papkaj a degustačná porcia našej obľúbenej čoko-koko granoly
Minuli sa

Kniha Pekne papkaj a degustačná porcia našej obľúbenej čoko-koko granoly

Zostáva 0/30

Táto granola nikdy nechýba v našej špajzi a určite si ju zamilujete aj vy. Ako poďakovanie za podporenie projektu vám jedno balenie s láskou pripravím a priložím ako darček ku knižke. 

200g balenie čoko-koko granoly z kvalitných bio surovín vám pripravím a zabalím tesne pred odoslaním kuchárky. Granola obsahuje ovsené vločky, strúhaný kokos, kokosové čipsy, mandľové maslo, horkú čokoládu, kokosový olej, kakao, mandle, javorový sirup a horkú čokoládu. 

Odmena Zostáva 0/30
 • 1× kniha Pekne papkaj 
 • doprava kuriérom v cene 
 • 200g čoko-koko granola