Hudba bez bariér 2024

Získaných 0 € 0 €
10 000 €
33 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Parasport24
Dátum pridania
1. 2. 2024

Kto kampaň organizuje?

Kampaň organizuje OZ Parasport24, tak ako aj projekt Hudba bez bariér.

Pod hlavičkou OZ Parasport24 robíme akcie už od roku 2006 a pomohli sme ľuďom v hodnote viac ako pól milióna €. Na projekty sa snažíme získavať aj rôzne granty čo sa nám v minulosti aj darilo, ale v dnešnej dobe a nestabilite na politickej scéne to je ťažšie, tak to skúšame aj týmto spôsobom.

Unikátna charitatívna akcia Hudba bez bariér prinesie aj v tomto roku nálož emócií a skvelé spevácke výkony.

Obľúbené podujatie sa bude konať 20. júna 2024 v malebnom prostredí Skalného sanktuária Božieho milosrdenstva na hore Butkov nad obcou Ladce.

Na koncerte vystúpia charizmatický Tomáš Klus, Martin Gyimesi ( predstaviteľ Karola Duchoňa v najúspešnejšom muzikáli “Na srdci mi hraj” ), mladá, talentovaná speváčka Ester a jeden špeciálny hosť, ktorého meno prezradíme tesne pred podujatím.

V poradí dvanáste pokračovanie jedinečného podujatia organizuje OZ PARASPORT24 a výťažok z koncertu poputuje na pomoc rodinám! ( Ako vždy a to priamo na mieste )

Emócie, krásna hudba a fantastická atmosféra. To je projekt Hudba bez bariér, ktorý tento rok vypukne 20. júna 2024.

Komu pomôžeme?

Účelom výzvy je eliminovať náklady spojené s organizáciou samotného projektu, aby sme mohli výťažok z akcie 100% použiť ľuďom najmä s aktuálnych žiadostí o pomoc. Takto môžeme pomôcť viac ľuďom, 100% zo vstupnému ide na pomoc rodinám zo sociálne slabších rodín, ľuďom s hendikepom s aktuálnou pomocou.

Roky pomáhame sociálne slabším rodinám, deťom s mozgovou obrnou, jednotlivcom s akýmkoľvek hendikepom, proste tam kde treba. Hodnota pomoci po rok 2023 viac ako pól milióna € nám dáva stále väčšiu silu pomáhať, robiť jednoduchým spôsobom ľuďom krajší a ľahší život.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Najmä na technické zabezpečenie, cestovné náklady, ubytovanie, catering, pitný režim, alebo akokoľvek spojené náklady s hladkým priebehom vytvorenia akcie.

Ak by sme neminuli financie z kampane na zabezpečenie akcie, pridáme ich k výťažku a pomoc pre cieľovú skupinu bude vyššia.

Žiadame o podporu v hodnote 10 tisíc euro, ale náklady na samotnú akciu sú až takmer 20 tisíc.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň