Daniel tetuje, cestuje a točí dokument o žití na Slovensku. Podpor ma a buď pri tom!

Míľnik 1/3

Kúpim si tetovaciu výbavu ako základ na cesty

Získaných 0 € 435 €
2 000 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

Pokryjem cestovné náklady

Získaných 0 € 435 €
3 000 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

budem môcť začať točiť dokument – technická výbava pre natáčanie

Získaných 0 € 435 €
4 000 €
25 dní
do ukončenia
Dátum pridania
23. 8. 2022
Posledná aktualita

12. 9. 2022 21:56

Farby ako darček

Zhodou okolností, som dostal ponuku, či by som uvítal farby na tetovanie ako darček no a samozrejme, že áno a to je moja prvá aktualita! 

S pozdravom Daniel.

Zobraziť celú aktualitu

Je správny čas vybrať sa na cestu Slovenskom

Pomôž mi získať výbavu na tetovanie s ktorou precestujem celé Slovensko a rozpoviem (ukážem) túto cestu svetu.

Môj plán je veľmi jednoduchý: precestovať Slovensko (s tetovacou sadou), a priniesť svedectvo o tom ako sa na Slovensku skutočne žije. Prečo takto? 

Pretože, s tetovacím strojčekom, ktorý sa zmestí do batohu, budem môcť pracovať kdekoľvek na Slovensku a popritom zrkadliť rýdzu slovenskú realitu, pomery a osud Slovenska.

Je mnoho ľudí, ktorí už tetovanie majú a  chcel by odomňa ďalšie. Na miestach kde sa zastavím a pobudnem krátky čas niečo vytetujem a to mi zaplatí ďalší krok na ceste za poznaním.

Zaujíma ťa výsledok takejto cesty? 

Posledné roky som sa zamiloval do Slovenska a rozhodol som sa ho celé precestovať a zaznamenať to na kameru, následne vytvoriť video dokument, v ktorom zachytím vhľady do duší slovenského ľudu (z príbehov ľudí, ktorých cestou stretnem a vyspovedám) a krásy našej krajiny.

Počas obdobia „lockdownov“ som sa vďaka internetu zoznámil s veľa zaujímavými ľuďmi, ktorých chcem navštíviť aj osobne. Zúročím svoje umelecké vlohy a na cestách s výbavou na tetovanie budem pracovať kdekoľvek. To mi otvára príležitosť nazrieť hlbšie pod pokrievku slovenského života.

Umožní mi to poznať celý kraj i množstvo rôznorodých ľudí či skupín a ich osudov. 

Výhodou tohto zámeru je propagácia našej rodnej zeme a popretkávanie niťou osudu rôzne časti Slovenska. Ja získam zážitok na celý život a kto ho vie čo všetko z toho ešte môže vzniknúť.

Poznaj ma viac…

Volám sa Daniel, mám 31 r. a aktuálne pracujem ako šofér. Počujem volanie duše a túžim zažiť umeleckú cestu so sociálnym presahom, ktorá môže priniesť veľa zaujímavých postrehov i poznania nám všetkým.

Kedy, ak nie teraz ? 

Vyštudoval som umelecké školy, rád kreslím a tetujem, cestujem a spoznávam nových ľudí, počúvam ich životné príbehy a učím sa z ich postrehov.

Pôvodom som z Bardejova, zo sídliska Vinbarg, kde som vyrastal s občasnými návštevami babky na dedine, kde som už ako malý začal na Základnej umeleckej škole maľovať (vďaka ti Mami), pokračoval som na strednej umeleckej škole v Prešove (vďaka patrí znova mojej mamke) s pokračovaním v štúdiu na Vysokej v Brne.

Cesta to bola pestrá a aktuálne cítim, že „toto“ je ten správny krok ako ďalej, na prelome rokov 2022 a 2023. 

Ako využijem získané peniaze?

Na tetovaciu výbavu, cestovné, projektor, reproduktor…

Peniaze využijem na nákup výbavy na tetovanie: tetovací strojček, farby a pomôcky pre tetovanie (hygiena atď) a na cestovné náklady: lístky na vlak, benzín… a na náklady na spracovanie záberov získaných po ceste.

Videá postrihám a zoskupím do jednotného dokumentu, ktorý bude zrkadliť život na Slovensku so skutočnými príbehmi a autentickými spoveďami rôznych ľudí (od 18 ročných tešiacich sa na život až po dôchodcov a podnikateľov, skúsených životom v rôznych častiach Slovenska).

Čím viac peňazí, tým viac sa o Slovensku dozvieme.

Prípadné prostriedky na viac (2500+) použijem na výrobu dokumentu, cestovanie do ďalších miest, kde sa zoznámim so životom Slovákov v rôznych častiach Slovenska a informujem o priebehu verejnosť na dostupných sociálnych sieťach a kanáloch. 

Ďakujem za každú podporu v akejkoľvek podobe.

S láskou Daniel.

P.S.: Ak si to dočítal až sem, cesta sa (cítim to v kostiach) uskutoční a pokiaľ by si mi na ceste rád niečo povedal, zažil spoločne alebo niečo navštívil, napíš mi na fekete.corp@gmail.com a spojme naše osudy. 

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

12. 9. 2022 21:56

Farby ako darček

Zhodou okolností, som dostal ponuku, či by som uvítal farby na tetovanie ako darček no a samozrejme, že áno a to je moja prvá aktualita! 

S pozdravom Daniel.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Veľkorysý darca
10 €  •  18. 9. 2022 18:27
Milý darca
10 €  •  14. 9. 2022 22:32
Veľkorysý darca
20 €  •  14. 9. 2022 17:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  14. 9. 2022 14:22
Iveta L.
100 €  •  11. 9. 2022 20:12
Držím NÁM všetkým palce 💪😘❤️🇸🇰
Milý darca
5 €  •  10. 9. 2022 19:46
Radka
40 €  •  9. 9. 2022 0:42
Nech sa ti dari Daniel a nech sa stretnes na svojej ceste s pozitivitou a dobrotou .S pozdravom Radka
Štedrý darca
5 €  •  8. 9. 2022 21:36
Štedrý darca
10 €  •  8. 9. 2022 16:38
Štedrý darca
120 €  •  8. 9. 2022 12:26
Láskavý darca
5 €  •  7. 9. 2022 21:17
Štedrý darca
20 €  •  5. 9. 2022 19:39
Milý darca
5 €  •  4. 9. 2022 13:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  1. 9. 2022 20:04
Milý darca
5 €  •  25. 8. 2022 19:29
Veľkorysý darca
20 €  •  25. 8. 2022 16:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  23. 8. 2022 21:04
Štedrý darca
10 €  •  23. 8. 2022 19:58

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Buďte prvý, kto pridá Darcovskú výzvu


+ Pridať Darcovskú výzvu

Vyberte si odmenu

Rozhovor s Danielom
Prispejte 15 € a viac

Rozhovor s Danielom

Povenujem sa ti celú hodinu.

Ranná káva a rohlík s medom
Prispejte 5 € a viac

Ranná káva a rohlík s medom

Takáto cesta občas môže byť únavná. Pozveš ma kávu, nech mám energiu pokračovať?

Pre dobrý pocit
Prispejte 20 € a viac

Pre dobrý pocit

Zaplatíš mi lístok na vlak, aby som mohol cestovať za ľuďmi, poznávať Slovensko a ukázať ho svetu? 

Odmena

Príspevok v hodnote ceny lístku za vlak

Brigádnická výpomoc
Prispejte 60 € a viac

Brigádnická výpomoc

Zostáva 30/30

Prídem ti pomôcť s čím potrebuješ. Pokosiť, na záhradu, do lesa, na pole, jednoducho čo ti treba. Prídem ti pomôcť a zaplatíš mi za hodinu brigánicku taxu 5 eur. To je fér. 

Odmena Zostáva 30/30

Potrebuješ brigádnika? Vyber si mňa.

Základný rozbor osobnosti
Prispejte 70 € a viac

Základný rozbor osobnosti

Zostáva 10/10

Zaujímaš sa kým si? Prečo tu si? Aké je tvoje predurčenie, zámer tvojho bytia? Rozpoviem ti to. 

Odmena Zostáva 10/10

„Buď sám sebou. Všetci ostatní sú vzatí.“ – Oscar Wilde.

Dôkladný rozbor osobnosti
Prispejte 100 € a viac

Dôkladný rozbor osobnosti

Zostáva 18/20

Zaujímaš sa kým si? Prečo tu si? Aké je tvoje predurčenie, zámer tvojho bytia? Zistím ti to. Pozrieme sa na tvoju osobu/bytosť zo siedmych rôznych uhlov pohľadu a poskladáme tak komplexný rozbor osobnosti, ktorý ti bude slúžiť ako maják na rozbúrenom mori života.

Odmena Zostáva 18/20

Komplexný rozbor osobnosti (duše, poslania, na čo sa hodíš a pod…)

Tetovanie XS
Prispejte 50 € a viac

Tetovanie XS

Zostáva 20/20

Tetovanie v hodnote 50 eur.

Odmena Zostáva 20/20

Namaľujem ti obraz priamo pre teba.

Tetovanie M
Prispejte 150 € a viac

Tetovanie M

Zostáva 20/20

Tetovanie v hodnote 150 eur.

Zostáva 20/20
Tetovanie XL
Prispejte 300 € a viac

Tetovanie XL

Tetovanie v hodnote 300 eur

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Napíšte nám

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Rozhovor s Danielom
Prispejte 15 € a viac

Rozhovor s Danielom

Povenujem sa ti celú hodinu.

Ranná káva a rohlík s medom
Prispejte 5 € a viac

Ranná káva a rohlík s medom

Takáto cesta občas môže byť únavná. Pozveš ma kávu, nech mám energiu pokračovať?

Pre dobrý pocit
Prispejte 20 € a viac

Pre dobrý pocit

Zaplatíš mi lístok na vlak, aby som mohol cestovať za ľuďmi, poznávať Slovensko a ukázať ho svetu? 

Odmena

Príspevok v hodnote ceny lístku za vlak

Brigádnická výpomoc
Prispejte 60 € a viac

Brigádnická výpomoc

Zostáva 30/30

Prídem ti pomôcť s čím potrebuješ. Pokosiť, na záhradu, do lesa, na pole, jednoducho čo ti treba. Prídem ti pomôcť a zaplatíš mi za hodinu brigánicku taxu 5 eur. To je fér. 

Odmena Zostáva 30/30

Potrebuješ brigádnika? Vyber si mňa.

Základný rozbor osobnosti
Prispejte 70 € a viac

Základný rozbor osobnosti

Zostáva 10/10

Zaujímaš sa kým si? Prečo tu si? Aké je tvoje predurčenie, zámer tvojho bytia? Rozpoviem ti to. 

Odmena Zostáva 10/10

„Buď sám sebou. Všetci ostatní sú vzatí.“ – Oscar Wilde.

Dôkladný rozbor osobnosti
Prispejte 100 € a viac

Dôkladný rozbor osobnosti

Zostáva 18/20

Zaujímaš sa kým si? Prečo tu si? Aké je tvoje predurčenie, zámer tvojho bytia? Zistím ti to. Pozrieme sa na tvoju osobu/bytosť zo siedmych rôznych uhlov pohľadu a poskladáme tak komplexný rozbor osobnosti, ktorý ti bude slúžiť ako maják na rozbúrenom mori života.

Odmena Zostáva 18/20

Komplexný rozbor osobnosti (duše, poslania, na čo sa hodíš a pod…)

Tetovanie XS
Prispejte 50 € a viac

Tetovanie XS

Zostáva 20/20

Tetovanie v hodnote 50 eur.

Odmena Zostáva 20/20

Namaľujem ti obraz priamo pre teba.

Tetovanie M
Prispejte 150 € a viac

Tetovanie M

Zostáva 20/20

Tetovanie v hodnote 150 eur.

Zostáva 20/20
Tetovanie XL
Prispejte 300 € a viac

Tetovanie XL

Tetovanie v hodnote 300 eur