Úspešne dokončené:

AUTO PRE VIERU DUBAČOVÚ

Získaných 0 € 1 385 €
od 27 darcov
 -
27 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
29 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Táto výzva našla dostatok darcov.
Toto sú ďalšie kampane, ktoré môžete podporiť.

 

AUTO PRE VIERU DUBAČOVÚ

Získaných 0 € 1 385 €
od 27 darcov

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Viera Dubačová
Dátum pridania
19. 7. 2023
Posledná aktualita

1. 8. 2023 15:34

ĽUDMILA – Návšteva po roku. Aj kvôli tomu, aby sme mohli sledovať osudy nezlomných, no utrápených hrdinov Ukrajiny, potrebujeme kvalitné auto. Staňte sa našimi partnermi.

Zobraziť celú aktualitu

Kto kampaň organizuje?

PRIATELIA

Je tu príležitosť trochu nám pomôcť. Ťaháme to s Viera Dubacova oveľa dlhšie, ako vidno z našich „nedávnych“ dvojportrétov.

Vtedy dávno však mobily nemali ešte fotoaparáty. Dnes má Vierka narodeniny a ja som jej dala poslať kvety. K vinšu k jej dnešným narodeninám som pridala aj „Slva Ukrajine!“ (to na fotke nevidno, ale je tam 😉). Ona do kytice zabodla UA vlajku, aby to bolo jasné.

Moje meno je Lucia Štasselová a od prvého dňa vojny pomáhame Ukrajine ako najlepšie vieme. Okrem iného aj  natáčame príbehy ľudí, ktorí na Ukrajine museli ostať a platia za to svojimi životmi.

Nie je lepšia príležitosť, ak jej chcete zagratuľovať k narodeninám, ako sa pridať k mojej výzve.

Komu pomôžeme?

Veľmi by jej aj nám pomohol akýkoľvek príspevok, ktorý použijeme na kúpu auta pre Vieru.

Auto potrebuje nielen na „lietanie“ po republike – Bratislava, Košice, Levice, Žilina, Brezno, Ružomberok… Ale aj do Prahy, do Užhorodu či do Ľvova.

Viete prečo. Točíme dokumenty o vojne na Ukrajine, s ktorými brázdime našu krajinku, diskutujeme o nich a prinášame tým, paradoxne, ľuďom nádej… Ako nám to účastníci hovoria.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Každé euro z tejto výzvy bude použité na AUTO PRE VIERU DUBAČOVÚ. Odhadovaná cena nového auta je približne 15 000 euro. 

Cena mierne ojazdeného relatívne bezpečného auta je približne 10 000 eur 

Poteší nás aj zdieľanie mojej výzvy.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

1. 8. 2023 15:34

ĽUDMILA – Návšteva po roku. Aj kvôli tomu, aby sme mohli sledovať osudy nezlomných, no utrápených hrdinov Ukrajiny, potrebujeme kvalitné auto. Staňte sa našimi partnermi.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Ďalšie kampane

 

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň