Výzva ukončená:

Podporte činnosť Aliancie Stredoškolákov

Míľnik 1/1

Našim cieľom je vyzbierať 300€ na chod a propagáciu Aliancie stredoškolákov

Získaných 0 € 162 €
300 €
 -
7 darcov
Celkom sa zapojilo
23 €
Priemerná výška daru
150 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Podporte činnosť Aliancie Stredoškolákov

Míľnik 1/1

Našim cieľom je vyzbierať 300€ na chod a propagáciu Aliancie stredoškolákov

Získaných 0 € 162 €
300 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Aliancia Stredoškolákiov
Dátum pridania
15. 12. 2023

kampaň organizuje Aliancia Stredoškolákov

Sme občianske združenie s osemročnou tradíciou. Združujeme okolo 60 aktívnych stredoškolákov, ktorým nie je jedno, v akom stave je školstvo na Slovensku. Zastupujeme stredoškolákov voči štátu, hájime ich záujmy a riešime aktuálne problémy prostredníctvom projektov či akcií. 

Pomôžete stredoškolákom po celom Slovensku

Pomôžete stredoškolákom na celom Slovensku 
Našou úlohou je zlepšovať podmienky stredoškolákov na základe ich podnetov – máme zástupcov v každom kraji, spolupracujeme s mládežníckymi organizáciami v rámci Slovenska aj na medzinárodnej úrovni. 

Bohužiaľ, naše úsilie je márne, ak o nás stredoškoláci nevedia. Našou víziou je, aby na Slovensku nebol stredoškolák, ktorý by nepoznal Alianciu stredoškolákov. Peniaze budú využité na propagáciu našich projektov – propagačné materiály, realizácia kampane na školách.
Časť peňazí poslúži aj na chod organizácie – vedenie účtovníctva či pracovné cesty delegátov

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze z kampane budú použité na projekty Aliancie Stredoškolákov, ktoré nám pomôžu uskutočniť náš cieľ: zlepšiť stredné školstvo na Slovensku.

Časť peňazí bude použitá na chod organizácie a na rôzne verejné kampane, akou je napríklad terénna kampaň. Počas terénnej kampane, by sme radi posielali letáčiky a iné propagačné materiály do škôl a inak propagovali organizáciu, práve na stredných školách.

Našou víziou je, aby na Slovensku nebol stredoškolák, ktorý by nepoznal Alianciu Stredoškolákov.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Milý darca
1 €  •  7. 2. 2024 11:09
Štedrý darca
1 €  •  14. 1. 2024 11:35
Láskavý darca
3 €  •  11. 1. 2024 10:12
Láskavý darca
150 €  •  10. 1. 2024 21:58
Láskavý darca
5 €  •  9. 1. 2024 19:19
Dobročiný Darca
1 €  •  6. 1. 2024 14:57
Veľkorysý darca
1 €  •  6. 1. 2024 13:09

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň