Výzva ukončená:

Zabezpečme špeciálnu zdravotnícku stoličku na odber krvi pre DD a DSS Veľký Krtíš

Získaných 0 € 275 €
500 €
 -
9 darcov
Celkom sa zapojilo
31 €
Priemerná výška daru
100 €
Najvyšší dar
45 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Zabezpečme špeciálnu zdravotnícku stoličku na odber krvi pre DD a DSS Veľký Krtíš

Získaných 0 € 275 €
500 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
OBČIANSKE ZDRUŽENIE PRIJATIE A PODPORA
Dátum pridania
26. 4. 2023

Kto kampaň organizuje?

Túto kampaň organizuje Domov dôchodcov a Domov sociálnych služieb Veľký Krtíš, pre našich drahých klientov, aby sme im čo najviac spríjemnili podmienky na život.

Komu pomôžeme?

Pomôžeme spoločne najmä klientom domova dôchodcov a domova sociálnych služieb k pohodlnému odberu krvi, no zároveň aj zdravotnému personálu, ktorým umožníme kvalitnejšie poskytovanie služieb. Obe skupiny si zaslúžia našu pozornosť a starostlivosť v čo možno najvyššej miere.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané peňažné prostriedky použijeme na nákup odberovej stoličky – prioritne, pretože odbery doteraz vykonávame na klasickej stoličke, kde nie je možné pohodlne klienta usadiť a pripraviť na odber.

Pokiaľ sa nepodarí získať cieľová suma, alebo sa naopak podarí získať vyššia suma, peňažné prostriedky využijeme na nákup pomôcok pre kreatívnu činnosť klientov. 

Ďakujeme, že nám pomáhate spríjemniť odbery krvi. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Veľkorysý darca
100 €  •  9. 6. 2023 10:48
Milý darca
25 €  •  26. 5. 2023 19:43
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  25. 5. 2023 11:01
Veľkorysý darca
5 €  •  25. 5. 2023 6:13
Veľkorysý darca
20 €  •  24. 5. 2023 9:07
Milý darca
25 €  •  24. 5. 2023 8:55
Milý darca
10 €  •  9. 5. 2023 21:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  5. 5. 2023 6:26
Dobročiný Darca
20 €  •  27. 4. 2023 6:06

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň