Pomôžme radostným deťom vytvoriť školskú kapelu

Získaných 0 € 166 €
3 000 €
22 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
OZ Radostný svet
Dátum pridania
28. 4. 2023

Kto kampaň organizuje?

Od roku 2018 sme komunitnou slobodno- demokratickou školou a školkou OZ Radostný svet, podľa vzoru Summerhill a Sudbery Valley.

Naším cieľom je prežívať obyčajné ľudské šťastie. Výuka u nás prebieha formou sebariadeného vzdelávania v heterogénnej skupine detí od 5–15 rokov. Deti tu denne majú možnosť okrem vzdelávania zažívať aj bežné okamihy života v komunite, ako i neobmedzenú voľnú hru. Skúmajú svet cez prirodzenosť bytia a naciťujú si svoje vlastné hranice, ale aj hranice iných. Skrze rešpekt k sebe aj iným sa učia zodpovednosti. Zároveň majú neobmedzený čas vnímať svoje talenty, ale aj slabé stránky.

V našej škole sa usilujeme o rozvoj detských záujmov a talentov s ohľadom na každého vlastné tempo, čím deti nadobúdajú dôveru vo vlastné schopnosti. Deti majú možnosť sa neustále vzdelávať v oblastiach, ktoré im dávajú zmysel. Okrem klasických predmetov je u nás množstvo zaujímavých aktivít ako napríklad: henna, brušné tance, dielnička, parkour, čarovné varenie, jóga a iné, ktoré podnecujú v deťoch rozvoj vlastných talentov.

Vnímame, že HUDOBNÁ VÝCHOVA je u nás veľmi žiadaným predmetom a deti sa ho radi zúčastňujú. Rastú u nás mnohé talenty. Externí učitelia hudobnej výchovy, ktorí navštevujú našu školu, sú veľmi obľúbení a tak prirodzene u detí vzniká potreba posúvať sa v hudbe ďalej. Skúšať nové nástroje a zdokonaľovať sa vo vnímaní hudby. Aby sme tak mohli učiniť, potrebujeme materiálno – technické zabezpečenie.

Prečo túto výzvu organizujeme?

Cieľ projektu:

Snom našich detí je VYTVORENIE ŠKOLSKEJ KAPELY.

Hlbší zmysel projektu: 

Vnímame, že SPOLU dokážeme viac, nech sa to týka čohokoľvek. Jednou z tzv. mäkkých zručností, ktoré naše deti v škole učíme je aj SPOLUPRÁCA. A preto sme sa rozhodli, že o pomoc požiadame širšiu verejnosť. Zároveň tak chceme ukázať deťom, že keď sa nebudeme vzdávať a budeme prekračovať svoje komfortné zóny, dosiahneme úspech :).

A čo pre nás znamená byť úspešný? Mať radosť z obyčajných okamihov. Napríklad aj pocit uvoľnenia pri „búchaní“ do bicích nástrojov, pocit koncentrácie a pokoja pri stláčaním tónov kláves, alebo pocit slobody cez otvorenia svojho hlasu.

Hudba je liek a my veríme, že máme schopnosť žiť radostný život a prežívať v ňom obyčajné ľudské šťastie.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

V mene sprievodcov a detí Radostného sveta sa na Vás obraciame s prosbou o materiálovo- technologické zabezpečenie, aby sa mohla zrealizovať náš sen o vytvorení školskej kapely. Konkrétne potrebujeme pokryť náklady na odhlučenie miestnosti 5×4m, mikrofóny a PA SYSTEM bedne, stojany na mikrofóny, káble, gitary a aparáty, flauty, klávesy, kachón, bongo a slúchadlá.

Ako môžete pomôcť okrem finančnej podpory?

Napríklad len zdieľaním nášho príbehu a tejto prosby o podporu.

Ďalšie informácie o nás nájdete na www.radostnysvet.sk

Za Vašu podporu SRDEČNE ĎAKUJEME.

„Sme a rastieme spolu.“

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Marica
25 €  •  19. 5. 2023 11:07
Teším sa na kapelu v Radostnom svete :)
Štedrý darca
50 €  •  8. 5. 2023 15:43
Dobročiný Darca
5 €  •  8. 5. 2023 14:05
Dobrosrdečný darca
25 €  •  7. 5. 2023 6:58
Štedrý darca
5 €  •  4. 5. 2023 20:10
Milý darca
25 €  •  4. 5. 2023 20:09
Štedrý darca
5 €  •  4. 5. 2023 8:34
Láskavý darca
1 €  •  4. 5. 2023 8:24
Dobrosrdečný darca
5 €  •  4. 5. 2023 8:06
Dobrosrdečný darca
10 €  •  3. 5. 2023 19:46
Štedrý darca
10 €  •  2. 5. 2023 20:04

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Marica
25 €  •  19. 5. 2023 11:07
Teším sa na kapelu v Radostnom svete :)
Štedrý darca
50 €  •  8. 5. 2023 15:43
Dobročiný Darca
5 €  •  8. 5. 2023 14:05
Dobrosrdečný darca
25 €  •  7. 5. 2023 6:58
Štedrý darca
5 €  •  4. 5. 2023 20:10
Milý darca
25 €  •  4. 5. 2023 20:09
Štedrý darca
5 €  •  4. 5. 2023 8:34
Láskavý darca
1 €  •  4. 5. 2023 8:24

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň