Výzva ukončená:

Podporte vytvorenie ozdravno-zážitkového sebestačného centra na ekofarme s koňmi

Získaných 0 € 0 €
1 500 €
 -
0 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
45 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Podporte vytvorenie ozdravno-zážitkového sebestačného centra na ekofarme s koňmi

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Zuzana Marcová
Dátum pridania
6. 3. 2023

Kto kampaň organizuje?

Sme skupina troch kamarátov (Slovenka, Češka a Egypťan) a našou víziou je vytvoriť sebestačné ozdravno-zážitkové centrum na už založenej ekofarme s koňmi. Táto farma s jazdeckou školou a štýlovými domčekmi vyžadujúcimi rekonštrukciu sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí za hektickou Káhirou, doslova v blízkosti posvätných miest. 

Komu pomôžeme?

Náš dlhoročný kamarát s veľkým srdcom Tamer zasvätil celý svoj život záchrane koní, ktoré boli veľmi zanedbávané a využívané na jazdy k pyramídam.

Počas pandémie COVID-19 bol záujem o jazdy a výlety na koňoch nízky, takže musel predať 8 koní. Ak mu nepomôžeme spoluúčasťou na projekte, bude nútený predať kone a opustiť farmu. Toto miesto má obrovský potenciál na organizovanie pobytov, pretože sa v záhrade nachádza 8 domčekov s priestornou izbou a kúpeľňou,ktoré potrebujú rekonštrukciu interiéru.

Zoznam aktivít, ktoré sa dajú robiť, je prakticky nekonečný. Počnúc terapiou koňmi, jazdeckou školou a jazdou na koni v púšti, farmárčením, pestovaním vlastných plodín, permakultúrou, až po kurzy varenia autentických egyptských jedál, zlepšovaním zdravia cvičením egyptskej jogy, terapiu tancom, pohybom a iné workshopy, meditácie nielen pri pyramídach Abu Sir a využitie tradičnej čínskej medicíny. Takisto môžu zahŕňať  výlety na koňoch do starovekých chrámov, spoznávanie staroegyptských mystérií.

Veríme, že táto oáza pokoja pre wellness, liečenie a relax v dnešnej stresujúcej dobe pomôže ľuďom obnoviť vnútornú rovnováhu a nájsť vlastnú cestu k uzdraveniu a rastu. A to kultiváciou tela mysle a ducha v podobne zmýšľajúcej skupine ľudí, inšpirujúci návrat späť do tvorivých detských čias.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze z kampane budú použité na rekonštrukciu domčekov ako napríklad vymaľovanie interiéru, zariadenie podľa tradičnej egyptskeho štýlu, založenie permakultúry, sebestačnosť farmy, potravu a starostlivosť o kone, vybavenie priestoru záhrady a kupoly na vyučovanie a cvičenie.

Aký by to bol pocit byť jedným z tých, ktorí sa stanú svedkami zázraku v akcii? Podieľajte sa na realizácii tohto úžasného projektu.

Sme vďační za akýkoľvek príspevok.

Ďakujeme.
Zanaya, Tamer a Jarka

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň