Projekt ukončený:

Staň sa súčasťou VIANOČNÉHO PRÍBEHU – Výnimočná STOLOVÁ HRA pre rodiny s deťmi

Míľnik 1/3

Pokryjeme náklady na grafiku a výrobu 50 vzorových kusov hry

Získaných 0 € 3 132 €
3 000 €

Míľnik 2/3

Vyrobíme 500 ks hry

Získaných 0 € 3 132 €
6 000 €

Míľnik 3/3

Budeme môcť vyrobiť extra veľké látkové plány

Získaných 0 € 3 132 €
9 000 €
 -
101 podporovateľov
Celkom sa zapojilo
31 €
Priemerná výška daru
150 €
Najvyšší dar
54 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Staň sa súčasťou VIANOČNÉHO PRÍBEHU – Výnimočná STOLOVÁ HRA pre rodiny s deťmi

Míľnik 1/3

Pokryjeme náklady na grafiku a výrobu 50 vzorových kusov hry

Získaných 0 € 3 132 €
3 000 €

Míľnik 2/3

Vyrobíme 500 ks hry

Získaných 0 € 3 132 €
6 000 €

Míľnik 3/3

Budeme môcť vyrobiť extra veľké látkové plány

Získaných 0 € 3 132 €
9 000 €
Zakladateľ
ADONAJ & PAULOV FAMILY s. r. o.
Dátum pridania
27. 9. 2022
Posledná aktualita

28. 11. 2022 15:53

Odosielanie odmien

Milí naši podporovatelia,

ešte raz vám všetkým ĎAKUJEME, že ste prispeli k vydaniu krásnej vianočnej hry. Stanete sa tak nielen súčasťou vianočného príbehu, ale aj súčasťou nášho príbehu – príbehu každého jedného z nás, ktorí sme na hre tvrdo pracovali, aby sa stovky detičiek a rodín mohli vydať na Cestu do Betlehema jedinečným spôsobom.

Radi by sme vás informovali, že vaše odmeny sú už pripravené :)  Budeme ich postupne tento týždeň expedovať a veríme, že vás už čoskoro potešia.

S pozdravom

Tím ADONAJ.sk

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Podporte hru, ktorá BUDUJE RODINU – Spoločne sa vydajte na Cestu do Betlehema

Rodina je jeden z najväčších darov, aký môže človek mať. Tráviť spolu čas a obzvlášť ten vianočný je niečím úžasným práve v detskom veku. Navrhli a vytvorili sme túto hru práve preto, aby rodičia s deťmi mohli stráviť krásny pohodový čas a stali sa (ako rodina) súčasťou vianočného príbehu. Môžete putovať s „troma kráľmi“ či pastiermi a nakoniec sa dostať do Betlehema a pozdraviť malého Ježiška a osláviť Jeho narodeniny.

 • Chcete počuť od vášho manžela alebo dieťaťa, čo si na vás váži, čo na vás miluje?

 • Chcete naučiť svoje dieťa, že dobro a vzájomná pomoc bývajú odmenené?

Práve vďaka tejto hre Vaše deti spoznajú a naučia sa: 

 • vážiť si spoluhráčov a nebrať ich iba ako súperov
 • spolupracovať a pomáhať si navzájom aj keď sa každý sám  snaží vyhrať
 • dobro a vzájomná pomoc bývajú odmenené
 • spoznajú a priblížia si texty z Písma: Narodenia Ježiša hravým spôsobom
 • priblížia si niektoré dobré vlastnosti ako napr. trpezlivosť, ochota, múdrosť, štedrosť, láska a ďalšie

Vďaka špeciálnym mini úlohám ich tiež podnieti vyjadrovať:

 • vďačnosť
 • pekné a dobré veci o spoluhráčoch
 • svoje sebahodnotenie, svoje dobré vlastnosti či konanie

V čom je jedinečná?

 • MYŠLIENKA – Aj keď každý hrá za seba, spoluhráči si pomáhajú
 • PREVEDENIE – Odolný látkový plán – "prežije" takmer akékoľvek bežné nehody (obliatie, pokrčenie, …)
 • JEDNODUCHOSŤ – Úlohy v hre majú krásnu myšlienku, ale sú úplne jednoduché, aby boli zrozumiteľné aj pre malé detičky.

Prečo potrebujeme vašu podporu?

Prvá verzia hry mala minulý rok veľký úspech, no vlastnými silami sa nám podarilo vyrobiť iba pár kusov, preto sme sa rozhodli tento rok ju prepracovať ešte kvalitnejšie a spraviť tak 2. vydanie 2022 náklady sú však príliš vysoké a preto potrebujeme aj vašu pomoc.🙂 

V čom bude 2. vydanie lepšie?

 • Krajšia plnofarebná krabica

 • Oveľa väčší látkový plán

 • Žolík so špeciálnymi úlohami

 • Väčší počet hráčov 

Kto za kampaňou stojí?

Jeden obyčajný mladý manželský pár s bežnými starosťami a radosťami, ale neobyčajnou túžbou prežiť život naplno ako rodinka.

Milujeme stolové hry a momentálne nám už vypadávajú zo skrine😁, no k žiadnej rodinnej vianočnej hre sme sa nedostali, tak sme sa rozhodli jednu sami vytvoriť  a zaujímavo prepracovať krásny biblický príbeh narodenia Ježiška.

Naša túžba tvoriť hodnotné hry a darčeky s posolstvom sa stali aj našou prácou a vznikol TÍM ADONAJ – ADONAJ & PAULOV FAMILY s. r. o. 


Náš TÍM dopĺňa aj náš synček – malý päťročný pomocník a jeho ešte menší ročný asistent. S nadšením pre vás tvoríme stále nové a nové hry a produkty, popri tom si vychutnávame rodičovstvo a snažíme sa nezblázniť. 🙂

Na čo získané peniaze použijme?

Získané finančné prostriedky použijeme na výrobu, spropagovanie a posielanie spoločenskej stolovej hry "Cesta do Betlehema"

UHRADÍME:

 • Grafiku a grafické práce
 • Vývoj aplikácie
 • Výroba jednotlivých častí hry
 • Stovky hodín ručnej práce s kompletovaním hry
 • Propagačné materiály
 • Náklad na reklamu a ďalšie stovky hodín práce s marketingom 
 • Náklady na balenie a odosielanie hier

Taktiež, aby sme dokázali pokryť aj všetky ostatné položky potrebné k tomu, aby sa hra dostala od nápadu až k rodinke, ktorá si ju už počas týchto Vianoc užije.

▼ Ako použijeme získané prostriedky?

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

28. 11. 2022 15:53

Odosielanie odmien

Milí naši podporovatelia,

ešte raz vám všetkým ĎAKUJEME, že ste prispeli k vydaniu krásnej vianočnej hry. Stanete sa tak nielen súčasťou vianočného príbehu, ale aj súčasťou nášho príbehu – príbehu každého jedného z nás, ktorí sme na hre tvrdo pracovali, aby sa stovky detičiek a rodín mohli vydať na Cestu do Betlehema jedinečným spôsobom.

Radi by sme vás informovali, že vaše odmeny sú už pripravené :)  Budeme ich postupne tento týždeň expedovať a veríme, že vás už čoskoro potešia.

S pozdravom

Tím ADONAJ.sk

22. 11. 2022 9:49

ĎAKUJEME!

Priatelia,

chceme sa vám všetkým úprimne POĎAKOVAŤ! 🙏

S radosťou vám oznamujeme, že aj vďaka vašej podpore prvé kusy našej unikátnej hry uzreli svetlo sveta :)  a veríme, že čoskoro potešia aj vás.

Každému z vás, ktorí ste prispeli vopred na zrealizovanie hry, pošleme aj malý darček :) . Veríme, že aj vďaka tejto hre sa stanete spolu s rodinou či priateľmi, súčasťou vianočného príbehu.

S pozdravom

Tím Adonaj.sk

Kedy môžem očakávať moju odmenu?

Odmeny začneme spracovávať a odosielať po ukončení kampane v polovici NOVEMBRA. Pri personalizovaných odmenách (s vlastným textom) môže spracovanie trvať dlhšie + cca 10 prac. dní Ak nie je uvedené pri danej odmene inak, tak náš kuriér doručí odmenu DO VIANOC!

Je pre hranie hry potrebná aplikácia / internet?

Nie, naša hra je stolová hra, ktorá nevyžaduje ani aplikáciu ani internet. Pokiaľ si však vyberiete ako odmenu lacnejšiu verziu hry „Látková hracia doska + APLIKÁCIA“, tak v tom prípade je k hre potrebná aj aplikácia/internet – aby ste mali prístup k obsahu, ktorý je bežne na kartičkách kompletnej verzie hry.

Od akého veku deti dokážu túto hru hrať?

Hra je veľmi jednoduchá, herný mechanizmus je hádzanie kockou a posúvanie sa po hracom poli. Doplnkové úlohy sú prispôsobené aj pre menšie detičky. Minimálny vek je od 4–5 rokov.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
50 €  •  19. 11. 2022 23:49
Veľkorysý darca
5 €  •  19. 11. 2022 10:28
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  19. 11. 2022 9:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  19. 11. 2022 0:28
Milý darca
150 €  •  18. 11. 2022 15:19
Dobrosrdečný darca
7 €  •  18. 11. 2022 9:53
Veľkorysý darca
19 €  •  16. 11. 2022 8:04
Štedrý darca
90 €  •  15. 11. 2022 13:22
Milý darca
50 €  •  14. 11. 2022 21:14
Milý darca
35 €  •  14. 11. 2022 12:32
Veľkorysý darca
19 €  •  14. 11. 2022 9:14
Láskavý darca
15 €  •  13. 11. 2022 22:26
Štedrý darca
35 €  •  13. 11. 2022 19:33
Veľkorysý darca
15 €  •  13. 11. 2022 7:36
Veľkorysý darca
19 €  •  12. 11. 2022 21:02
Milý darca
35 €  •  12. 11. 2022 19:18
Milý darca
35 €  •  12. 11. 2022 16:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
33 €  •  12. 11. 2022 11:48
Dobrosrdečný darca
35 €  •  12. 11. 2022 9:33
Veľkorysý darca
15 €  •  11. 11. 2022 12:00
Milý darca
35 €  •  11. 11. 2022 7:21
Láskavý darca
35 €  •  11. 11. 2022 7:11
Láskavý darca
15 €  •  11. 11. 2022 6:59
Štedrý darca
35 €  •  10. 11. 2022 9:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  10. 11. 2022 9:05
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  9. 11. 2022 23:50
Milý darca
35 €  •  9. 11. 2022 9:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  8. 11. 2022 19:13
Dobrosrdečný darca
19 €  •  8. 11. 2022 15:15
Dobrosrdečný darca
20 €  •  7. 11. 2022 16:57
Veľkorysý darca
35 €  •  5. 11. 2022 23:19
Láskavý darca
20 €  •  5. 11. 2022 17:55
Veľkorysý darca
35 €  •  5. 11. 2022 12:03
Milý darca
35 €  •  5. 11. 2022 9:02
Dobrosrdečný darca
35 €  •  5. 11. 2022 8:29
Dobrosrdečný darca
35 €  •  5. 11. 2022 7:44
Dobrosrdečný darca
15 €  •  4. 11. 2022 19:29
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  4. 11. 2022 16:49
Milý darca
19 €  •  1. 11. 2022 11:49
Láskavý darca
35 €  •  30. 10. 2022 22:06
Štedrý darca
50 €  •  27. 10. 2022 11:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  24. 10. 2022 14:31
Láskavý darca
19 €  •  23. 10. 2022 22:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  22. 10. 2022 8:08
Milý darca
35 €  •  22. 10. 2022 6:51
Dobrosrdečný darca
35 €  •  19. 10. 2022 19:22
Štedrý darca
35 €  •  19. 10. 2022 18:17
Láskavý darca
35 €  •  19. 10. 2022 15:33
Štedrý darca
19 €  •  19. 10. 2022 13:53
Štedrý darca
5 €  •  19. 10. 2022 10:43
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  18. 10. 2022 7:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  17. 10. 2022 20:51
Milý darca
35 €  •  17. 10. 2022 12:23
Láskavý darca
19 €  •  17. 10. 2022 9:24
Dobrosrdečný darca
100 €  •  16. 10. 2022 19:53
Štedrý darca
19 €  •  16. 10. 2022 8:06
Milý darca
19 €  •  15. 10. 2022 22:04
Dobrosrdečný darca
20 €  •  15. 10. 2022 21:45
Láskavý darca
80 €  •  15. 10. 2022 9:44
Dobrosrdečný darca
19 €  •  15. 10. 2022 9:42
Milý darca
19 €  •  15. 10. 2022 9:20
Milý darca
35 €  •  15. 10. 2022 9:03
Dobrosrdečný darca
35 €  •  14. 10. 2022 20:31
Láskavý darca
50 €  •  14. 10. 2022 17:54
Milý darca
35 €  •  14. 10. 2022 15:53
Veľkorysý darca
19 €  •  14. 10. 2022 11:17
Láskavý darca
20 €  •  14. 10. 2022 11:01
Dobrosrdečný darca
35 €  •  13. 10. 2022 20:59
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  13. 10. 2022 20:44
Dobrosrdečný darca
20 €  •  12. 10. 2022 14:52
Veľkorysý darca
50 €  •  12. 10. 2022 10:40
Dobrosrdečný darca
19 €  •  11. 10. 2022 23:03
Milý darca
19 €  •  11. 10. 2022 23:03
Dobrosrdečný darca
35 €  •  11. 10. 2022 15:29
Dobrosrdečný darca
8 €  •  11. 10. 2022 6:44
Veľkorysý darca
40 €  •  10. 10. 2022 15:07
Štedrý darca
10 €  •  10. 10. 2022 11:07
Láskavý darca
5 €  •  10. 10. 2022 7:01
Milý darca
40 €  •  9. 10. 2022 21:48
Veľkorysý darca
19 €  •  9. 10. 2022 21:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  9. 10. 2022 7:00
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  9. 10. 2022 6:52
Dobrosrdečný darca
35 €  •  8. 10. 2022 16:53
Zuzana S.
35 €  •  5. 10. 2022 19:47
Teší ma,že niekto vymyslel takúto peknú biblickú hru. Neviem sa dočkať kedy si ju zahrám so svojou rodinkou.
Veľkorysý darca
35 €  •  5. 10. 2022 16:01
Láskavý darca
35 €  •  4. 10. 2022 20:45
Láskavý darca
35 €  •  3. 10. 2022 15:33
Milý darca
35 €  •  3. 10. 2022 12:48
Štedrý darca
35 €  •  2. 10. 2022 21:36
Veľkorysý darca
35 €  •  2. 10. 2022 16:41
Veľkorysý darca
35 €  •  1. 10. 2022 19:27
Veľkorysý darca
35 €  •  1. 10. 2022 15:30
Dobrosrdečný darca
35 €  •  30. 9. 2022 23:29
Veľkorysý darca
35 €  •  30. 9. 2022 9:18
Štedrý darca
25 €  •  29. 9. 2022 21:11
Veľkorysý darca
37 €  •  29. 9. 2022 14:39
Veľkorysý darca
50 €  •  29. 9. 2022 12:27
Veľkorysý darca
35 €  •  29. 9. 2022 11:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  29. 9. 2022 9:23
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  27. 9. 2022 23:15
Jofo
30 €  •  27. 9. 2022 18:13
Nech sa vám to podarí :)

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

 1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
 2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
 3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu